EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracuś

No i jak po spotkaniu z menago ?

Pracownica

Witam mam pytanie dotyczace wyplaty wynagrodzenia .Kiedy mozemy spodziewac sie przelewow

John.
@Pracownica

Ja już przed południem miałem przelew.

A

Mam pytanie dostał ktoś wypłatę

A ja mam pytanie czy wyplata bedzie wyslana przed swietami czy tak jak bonusy swiateczne jak sie fartnie to dostaniesz jak nie to czekasz

A

Wypłatę muszą wysłać w terminie w przeciwnym razie za każdy dzień zwłoki należą się odsetki niestety z kasą na święta tak nie jest bo jest to nagroda, więc wypłata musi być najpóźniej w piątek na katach naszych

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zmiana B

Niestety w sprawie kaski trzeba pofatygować się do HR w Wawie..telefonicznie oczywiście.Nasza Pani Anitka tłumaczy dział HR ,że wszystko ok z ich strony ,jednak problem jest i jestem ciekawa co dalej .Już nawet tel. nie odbierają . Myślę , że trzeba na Warszawę dzwonić bo sytuacja jest co najmniej żenująca. Ktoś strzelił babola i nie ma winnych. No cóż tyle w tym temacie , trzeba zacząć działać .

Zmiana A
@Zmiana B

Czyli atakujemy Warszawę jeśli masz możliwość załatwienia numeru to podeślij tutaj i od jutra dzwonimy bo widzę że.to.dla wybranych było

Czy kasa na święta to dla wybrańców? Większość dostała wczoraj ..dzisiaj a ja wielkie(usunięte przez administratora)!!! Co to ma być (usunięte przez administratora)parodia, komedia ?? A może się uda ?? Zeznanie o dochodach złożone ..poprostu brak słów!!(usunięte przez administratora) na magazynie w papierach..wszędzie!!! Człowiek natyra się na tych przyjęciach i niedość że wynagrodzenie głodowe to jeszcze to co mi się nalezy to się nie należy hahaha..Kogo ta firma w HR zatrudnia ??!!!

Jowita

Mocne słowa ale faktycznie na przyjęciach jest ciężko i to bardzo. Ludzie tam pracujący powinni zarabiać więcej. Wyrobienie normy nie jest łatwe a traci się zdrowie niestety.

A

Podobno niewiadomo kiedy będą płacić te na święta niby problemy mają

xxx

3 kwietnia i pieniędzy nadal nie ma

Nile

Niesamowity HR nie potrafił nawet zrobić przelewów tak aby pieniądze świąteczne były tego 31 na koncie . W takim razie w jakim celu była informacja ,że do 31 marca będą . Śmiech na sali . Ktoś zawalił ale nie ma winnego .

Zmiana A

Czy tylko ja nie dostałam bonusu (premii świątecznej)? Miała zostać wypłacona do 31 marca, ale nie dostałam i nie tylko ja. Wniosek o dochodach złożyłam. PROSZĘ ZAREAGOWAĆ: • uśmiechniętą minka - otrzymałeś bonus • smutna minka - nie otrzymałeś bonusu

@Zmiana A

NIE

Pr c

Chyba już na prawdę nikt nie ogarnia tego (usunięte przez administratora) w tej niby firmie. Zaczynając od prostych spraw, w podpunktach. Niesamowity manager ze swoim papierem, przeniesieniem pakowania w czarną dziure oraz nowymi kartonikami testowymi oraz 4 roznymi ulotkami. No złoty człowiek. Wzmożona ochrona, bo jesteśmy (usunięte przez administratora) najgorsze, powinniśmy w (usunięte przez administratora) siedzieć, a nie starać się z całych sił pracować żeby to coś nie upadło, a szczególnie do Pana i Panią z ochrony, takie ciemne włosy gdzie sprawdzane są w gilu umorusane chusteczki chigieniczne.... Każdy kojarzy . Powinniście obozów w czasie drugiej wojny światowej pilnować pajace. Teraz jeśli chodzi o urlopy i kryteria kto może , a kto nie, to już jest większa filozofia, a największe jaja jak nie ma ani jednego lidera na outbandzie. Brawo! Spotkanie z tym kimś który ma wyjaśnić nasze problemy i są zrobione specjalne skrzynki, to pewnie też jest ustawione, nie wiem jak wy, ja nawet nie wiem jak wygląda i kim jest ten człowiek co go przyślą. Grafik nasz ulubiony.... Ehhh jestem ateistom, ale Boże... Niech tą osobę co układała go... Nie dokończę, ale sami sobie dodajcie. Padniemy na pyski wyślemy wszystko, a śmietanka na górze będzie tańczyć brekdensa popijając koniakiem rocznik 1945, no bo co, zwolni się część bydła, to przyjmie się dalej nowych murzynków z afrika. Miłego krótkiego weekendu wszystkim, trzymajcie się! :)

Pracownik zm. A

Ludzie zaczeli sie zwalniac to robia zebranie. Juz polowa pracownikow z magazynu zlozyla papiery do DHLa i DSva. Dużo lepsze warunki daja niż EMPIK TEAM . Powodzenia tym co zostaja. Ja ide juz z tego bagna do DSV.

Pracownik zmiana B.
@Pracownik zm. A

O te zebrania to już prosilismy od dawna. Są dwa najważniejsze tematy. 1 Kiedy i jakie podwyżki? 2 Grafik- w chwili obecnej pracujemy jak w sezonie, po 6 dni, dzień przerwy i kolejne 5

Zwykły pracownik

Propozycja, dla tego co robił grafik. Jak magazyn zgłasza, że grafik jest zły i ciężki to trzeba brać to pod uwagę. Pracujemy po 6 dni z jednym dniem wolnym...a, teraz musimy wybierać urlopy, bo nie ma tak dużo pracy...

Pokedex
@Zwykły pracownik

A myślisz, że po co to wszystko? Dlaczego tak ochoczo ''wypychają'' na urlopy? Przecież to oczywiste, że chcą żeby pracownicy redukowali urlopy, żeby przy ewentualnym nie przedłużeniu umowy czy wypowiedzeniu nie oddawać pieniędzy za te urlopy. I za grosz nie wierzę w te gadki, że ''nie zamierzają nikogo zwalniać'' xD Jak nie zamierzacie nikogo zwalniać, to dlaczego przez tak krótki czas ubyło około 80 osób?

Miki
@Zwykły pracownik

Niech przypiszą po co najmniej jednej osobie do każdej ćwiartki z każdej zmiany osoby z biura. Niech chodzą w takim systemie jak my to zaraz by się grafik poprawił

Aneta
@Pokedex

80 to dość sporo. Ubyło ich bo zostali zwolnieni czy przebywają na tych urlopach co wspominacie? Z jakiego działu są to osoby?

PracownikPracownik

Na informatorze masz wszystkie informacje dotyczące bonów świątecznych, które wiszą na stołówkach oraz w toaletach. Pozdrawiam :)

VHS

W jakiej kwocie?

RHO
@VHS

Zależy od dochodu w Twoim gospodarstwie domowym: I próg - 500 zł II próg - 350 zł III próg - 200 zł

Smiesznafirma

A moze ktos sie wkońcu przyjzy pracy najbardziej zapracowanych w magazynie technicznych????? Panowie nie musicie zawsze i wszendzie chodzic we trzech na magazynie jest bezpiecznie nic wam sie nie stanie nie musi byc was zawsze 3 a jak o cos poprosic to czasu nie maci

Kinia
@Smiesznafirma

Widzę że ktoś tu nie lubi naszych chłopaków, u nas na A nie mamy zastrzeżeń, przynajmniej ja Nie sądzę też kolego że wiesz co oni robią że wypisujesz takie ciężko czytelne opinie a jeśli masz do nich problem to im powiedz wprost na pewno cię wysłuchają Może mówiąc nie zrobisz tylu błędów

Ochrona

Dlaczego lider z outletu przychodzi ostatni a wychodzi dużo przed czasem ?

@Ochrona

Bo jest liderem

Smieciowyempikztradycjami

Chciałbym się dowiedzieć, kto dał wytyczne (usunięte przez administratora)z BHP żeby nikt nie mógł wnieść wody swojej lub cukierka na magazyn? Jesteśmy terrorystami dla was w naszej wspaniałej rodzinnej firmie? (usunięte przez administratora) wszędzie są kamery, a nikt nie powiedział kto ma wgląd do tego. Woda z tych waszych Syfonów to powinna się już dawno znaleźć w sanepidzie skurwy syny (usunięte przez administratora) Ludzi trujecie i specjalnie macie umowę z tymi od automatów żeby im płacić za głupi napój . A ceny zdrożały znowu. Jeszcze jedna rzecz ubrania, suwak zepsuty, kieszenie pozrywane, chodzę jak żul, może żul ma lepsze ubranie niż my w tej waszej cudownie działającej firmie. Boicie się zrobić spotkanie z ludźmi, my się nie boimy was i śmiesznego zarządu. Nie będziemy pracować w obozie jak nasi pradziadkowie dla zje. Banych prostaków.

Pracownica
@Smieciowyempikztradycjami

Co do ubrań to po części mają rację. Niektóre dziewczyny zrobiły sobie rewię mody, leginsy, kostki odkryte, to jest jednak magazyn, ale te spodnie, które oni dali to o kant (usunięte przez administratora) potłóc. Sama kupowałam sobie jakieś bojówki, żeby mieć w czym chodzić. Jeszcze to marne 10 zł. na pranie ubrań, śmiech na sali.

@Smieciowyempikztradycjami

Wytyczne co i jak się kontroluje daje pracodawca a nie BHP więc pytania do niego zadawać trzeba. Swoją drogą to ciekawe co piszecie ze BHP zajmuje się nogawkami spodni a nie warunkami pracy. Jedyna zdrowa osoba była ta Pani od BHP co była latem a potem jej zabrakło bo reszta to Lipton.... I pewnie dlatego odeszła bo to walka z wiatrakami

@Smieciowyempikztradycjami

tak jak komunikowaliśmy w informatorze firmowym, nie ma zakazu wnoszenia swojej wody na teren zakładu – jedyny wymóg jest taki, by była ona w przezroczystej, plastikowej butelce. Na bieżąco również badamy stan wody, która bezpłatnie udostępniana jest pracownikom w dystrybutorach – według ostatniej kontroli sanepidu, jej jakość nie budzi żadnych zastrzeżeń, dlatego zachęcamy, by korzystać również z tego rozwiązania.

Bulbi
@EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Odpowiadacie po miesiącu a zakaz był i każdy o tym wie ale jak widać jednak ktoś czyta te nasze wypociny

PracownikEmpik

Ta Pani BHP została zwolniona bo nic nie robiła. Dlatego była super? Wszystkie wytyczne daje pracodawcą. Woda, odkryte kostki, długie włosy wszystko narzuca pracodawca. Bhp to jedynie jednostka organizacyjna która ma za zadanie kontrolować i doradzać. Może niech każdy pracownik wreszcie zrozumie ze normy ustalają sobie sami. Gonią za tym żeby mieć te 5% więcej te marne grosze i zawyżają normy dla całego zespołu. To nie góra te normy ustala.

PracownikEmpik
@Smieciowyempikztradycjami

Zepsute ubrania możesz wymienić w kantorku odzieżowym. Przydział masz jedynie nowych ubran raz na rok. Jeżeli masz zepsute to idziesz wymieniasz i popsute oddajesz. Same mądre głowy a czasem prostych informacji nikt nie wie. Idź do biura do zaopatrzenia i zgłoś że jest problem z jakością. Problemy same się nie załatwia jeśli się nikomu o tym nie mówi.

@PracownikEmpik

Można wymienić, jasne - ale jeśli wymieniasz po raz piąty spodnie to chyba daje do myślenia jakiej są one jakości. Co do tej wymiany to jeśli urwie ci się kieszeń czy coś rozerwie to i tak nie chcą wymienić tylko każą sobie zszyć. Radzę zauważyć ile osób chodzi nadal w ciuchach Dhl-owych lub kupuje sobie rzeczy na własną rękę...

@EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A ktoś widział te badania wody? No od samych badań to woda jeszcze nie nabiera walorów wody mineralnej????

Krycha

Może ktoś wie czy to prawda że mają mieszać liderów między zmianami

zmiany
@Krycha

nie ale powinno to być wprowadzone po tym na co pozwalają sobie liderzy a wymieszanie ich chociaż na jakiś okres wprowadzi normalność , po za tym za DHL już tak było i się sprawdzało

Nn

Ja się pytam kto podejmuje decyzję o umowach? Nie potrafię pojąć takich decyzji człowiek pracuje zapi......stara się wyrabia normy itd i umowy nie dostanie, a ktoś kto nie robi nic kompletnie nic chodzi chowa się śmieje się i udaje że coś robi, według naszej wspaniałej firmy jest idealnym pracownikiem który dostaje przedłużenie umowy. Proszę o wytłumaczenie mi tego przez szanowny nasz @Empik ewentualnie wyprzedze was przez kogoś z HR Bo naprawdę nie rozumiem takiego traktowania ludzi to co się dzieje na tym magazynie to jest terror jakiś.

KAIZEN

Jako pracownik magazynowy, bardzo proszę @empik, aby każdą zmianę m.in. w produktywności, w premiowaniu, naliczania godzin i innych ważnych sprawach informowali bezpośrednio na wyznaczonej do tego tablicy, aby każdy mógł przeczytać zmiany i nie tworzyły się żadne nieścisłości. Przez nieinformowanie tego bezpośrednio do pracowników, informacje o ważnych zmianach często nie docierają, a jeżeli już takie informacje docierają to często są sprzeczne pomiędzy działami (...i tutaj proszę zobaczyć najnowsze komentarze pod Waszym profilem). Dlaczego informacje mają dostawać tylko wyznaczone do tego osoby (Empik Dialog, Liderzy). Zdecydowanie lepiej jest poinformować cały magazyn o zmianach, a nie ograniczać istotne informacje, które wpływają na wynagrodzenie ~ zadowolenie pracowników. Słów na kartce nikt nie przekręci. A ewentualne pytania będą kierowane do Empik Dialog, Lidera. Proszę pokazać Waszą dobrą wolę i poprawić komunikację między "górą" a pracownikami magazynu. Z pewnością poprawi to relacje oraz atmosferę. Jak słyszę te biadolenie współpracowników, którzy żyją mylną informacją to naprawdę nie chcę się pracować. Proszę o odpowiedź.

@KAIZEN

bardzo dziękujemy za ten komentarz i wysoką kulturę wypowiedzi. Niezwykle cenimy merytoryczne, konkretne głosy pracowników, z których wynika, że #EmpikTeam i jego sprawne funkcjonowanie są ważne dla nas wszystkich. Zgadzamy się z Panem, że jasna komunikacja to podstawa bezpieczeństwa i ważny argument w budowaniu relacji, dlatego raz jeszcze przyjrzymy się jej obiegowi i zrobimy, co w naszej mocy, by rzetelne oraz aktualne informacje były dostępne dla każdego

Kicia Kocia

Kiedy podwyżki?

KACZ0R
@Kicia Kocia

W lipcu - będzie podwyżka minimalnej krajowej do 3600 zł brutto, a na umowie masz 3500 zł brutto.

Urszula

Chciałabym więcej wiedzieć o pracy jako pracownik magazynowy, bo wyszukałam ofertę. Niektóre komentarze tutaj mówiły o dużych normach i że jest to problem, a po ile godzin właściwie jest się w pracy?

tak to leci
@Urszula

Są obszary gdzie 100% produktywności da się zrobić. W większości trzeba ostro zasuwać, żeby przekroczyć 80% (od tylu zaczynają płacić premię). No i są miejsca gdzie normy nie zrobisz. Dużo zależy też, czy masz szczęście pracować stale w jednym miejscu, czy też ciągle jesteś delegowana w inne obszary. Jeśli chodzi o czas na to, to masz do dyspozycji 8h minus 20min przerwy. Niektórzy liderzy zebrania wstępne zaczynają przed czasem rozpoczęcia pracy. W części obszarów wymagane "ostatnie kliknięcie" jest 5min przed godziną zakończenia, ale są miejsca gdzie musisz "kliknąć" za 3, albo o równej jak kierownik jest w złym humorze. Jeśli chodzi o grafik, to magazyn pracuje od niedzieli do piątku. Dla przykładu, w zeszłym tygodniu miałem 6 popołudniówek, dzień przerwy, teraz 5 ranków, 2 przerwy, 6 nocek, 2 wolne i 5 popołudniówek. Generalnie jeśli ktoś lubi wyzwania i zadowala go podstawa zbliżona do minimalnej, to polecam.

Witam. Mam pytanie. Słyszał ktoś o pieniądzach na święta Wielkanocne? Czy dostaniemy? Jeśli tak to kiedy?

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sochaczew

• Jak się pracuje w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 26 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ