EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wczasy pod gruszą Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

jestem właśnie na wczasach pod gruszą. Wiadomo jakiej wysokości $ jest to świadczenie i kiedy wypłata tego świadczenia?

aaa

Ja też weszłam na ich stronę i jest oferta dla pracownika magazynu. I tam napisali, że jest dodatek frekwencyjny. Ile wynosi taki bonus i czy jak ma się np. jeden dzień urlopu wzięty, to od razu cała taka premia przepada?

@GOŚĆ
@aaa

Dodatek - 500 zł brutto. Urlop zwykły nie zabiera dodatku, tylko UŻ, siła wyższa i zwolnienie.

bbb Nowy wpis
@aaa

Dodatek 500 pln brutto. Urlop na żądanie, zwolnienie lekarskie i przepada cały. Dodatkowo: - Jak zachorujesz na przełomie miesięcy to oczywiście zabierają dwa dodatki. - wniosek o urlop HR musi mieć co najmniej dzień przed, co oznacza, że jak niespodziewanie musisz wziąć wolne to tylko "żądanie"

Gość Nowy wpis
@aaa

Frekwencyjne to 500zl brutto pod warunkiem, że nie weźmiesz L4 lub uż. Zwykły urlop lub opieka na dziecko nie powoduje utraty frekwencyjnego

Virginia

@*

Tez tak sadze

Krycha Nowy wpis
@*

I ja też tak myślę że zwroty zmiana A i jeszcze jedno super liderka jedna taka na zmianie A bo reszta to szkoda gadać

Aga

Witam. Co sądzicie o programie poleceń pracowniczych?Czy Empik komuś wypłacił? To chyba fikcja co???Ja poleciłam kolegę,koleżanką mnie i nic.... Pracownik prawie były..

hmm
@Aga

Jak to się poleciłyście? Program poleceń polega na "zaproszeniu" nowych pracowników a nie poleceniu już pracujących..

@Aga

to nie fikcja . Ja poleciłem koleżankę i otrzymałem 300 zł po przedłużeniu umowy a następnie jeszcze 200 zł, chyba po sześciu miesiącach zatrudnienia. Mówię o kwotach brutto.

Aga
@hmm

Poleciłam koleżankę,która dostała się tydzień pozniej. Zresztą to polecanie wprowadza ludzi w błąd

Mala
@Aga

Ja poleciła osobę i dostałam tak jak było mówione wiec masz złe informacje

Dorian
@Mala

Również poleciłem kolegę i otrzymałem $$ :)

....
@pracownik

W nie ktorych magazynach daja wiecej. Empik jest tak zacofany w tamatach HR ze szok w innych firmach paski nie paski sa ogarniete przez dodatkowy program. Empik taka duza firma a zacofana.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Czy ktoś może zwrócić uwagę na pana który ma powierzenie wozkowego na zwrotach zmiana C albo też wytłumaczyć mu że to że ma się piaskowego nie obliguje do nic nie robienia i uważania się za wielkiego pana wszyscy przychodzimy pracować a nie rozmawiać z kim się da być wyniosłym i wulgarnym dla współpracowników to każdy potrafi ktoś powinien wytłumaczy mu na czym praca na magazynie polega może ktoś nauczy go kultury i szacunku dla drugiego czlowieka

Jak Wam się podoba nowy grafik?

@Gość

Dla mnie ok. Nie ma niespodzianki, na szczęście nie wprowadzili 4-brygadówki. Uważam jedynie, że mogliby odpuścić sobie te nocki w święta,bo to nie są produkty pierwszej potrzeby, ale ja pracowałem w lany poniedziałek to inni popracują w Boże Ciało.

Trochę kiepsko, że ciągiem będzie 6 dni/nocy po majówce, a później tylko jeden dzień wolny i znowu tydzień pracy. Tylu dni pracujących miało nie być poza sezonem. Niektórzy mają skrócony weekend bo w niedzielę mają przyjść całe zmiany. Nie wiem po co to. Czy oni myślą, że w majówkę to ludzie nie będą mieli nic lepszego do roboty tylko siedzieć i zamawiać? Dobrze mówisz, to nie są produkty pierwszej potrzeby ale co ich to obchodzi ????

Bestmariusz

Fajnie by było jakby parę osób podnosiło deskę w trakcie wizyty w toalecie,w domu też tak robicie. Brak kultury i wychowania ????

Xxx

A ja się nie zgodzę nie raz odsyłana byłam na PTM i nie spotkałam się ze złośliwością wręcz przeciwnie życzliwością lider wymagający owszem ale widać że to co robi robi z serca i kocha pracę z ludźmi potrafi wyegzekwować co trzeba ale szacunek do człowieka i empatia to coś wspaniałego.

Człowiek
@Xxx

Te wymagania bardziej dotyczą obowiązków czy czegoś ponad normę? Pytam, bo teraz szukają pracownika magazynu na Sochaczew i chciałbym wiedzieć czy wystarczy sumiennie wykonywać swoje zadania. To może oprócz samej atmosfery opowiecie coś o pensji? Na ich stronie jest wpisana między innymi premia, więc chociaż przedział kwot byłby spoko.

Xxx

Ciężko jest,trzeba się napracowac a ludzie złośliwi. Nikt normalny i uczciwy nie wytrzyma tutaj. Atmosfera jest kiepska i te humory

Iza
@Xxx

A kto tworzy ta atmosferę jak nie my? Może najwyższa pora by to zmienić? Zastanówcie się nad własnym postępowaniem, to jest wina pracownikow, jak sobie scielesz tak się wyśpisz, pozdro narzekacze

Ktoś

Niestety, nie zawsze jest tak różowo. Jesteśmy odsyłani na inne działy odgórnie, a tam patrzą na nas jakbyśmy sobie z własnej woli do nich przychodzili. Każdy na swoim dziale czuje się panem i traktuje nas jak intruza.

Ona

Dokładnie... Dziś byłam w robocie,nosz (usunięte przez administratora) Nikomu nic nie pasuje, czepiają się. Z facetami idzie się jeszcze dogadać,ale baby są okropne.Jak można być zlosliwym ,non stop dogadywać. Nie musimy się lubić,w w pracy spedzamy większość czasui,ale kaZdy chce mieć spokój. Ja wychodzac czuje ulgę . Nie wiem jak długo wytrzymam

Dawid

Do DC Menedżer proszę nam wyjaśnić dlaczego małżeństwa i pary pracują na jedynej zmianie i jeszcze na stanowiskach że są bezpośrednio przełożonymi przykład na zmianie A . Trochę to jest nie w porządku wobec innych osób i te traktowanie a firma zapewniala że nie będzie innego traktowania wybrańców.

Don pedro
@Dawid

Dokładnie przecież to jest zależność służbowa nie powinno tak być układy układziki same.

Elżbieta
@Dawid

@Dawid traktowanie w tej firmie jest odgórne jak nie polubi cię kierownik działu to już masz przerąbane, wiem sama po sobie zgłaszałam złe zachowanie wobec mnie przez dwie pracownice, to myślisz że coś zrobili? NIC wyszło że to ja jestem winna i mnie trzeba się pozbyć a to ja robiłam największą normę, a tamte się wkurzały że tyle robię i zaczęły się gadania na mnie ubliżanie odgadywanie itd, nikt nie pomógł nawet jak zgłosiłam wyżej, więc poprostu się zwolniłam w (usunięte przez administratora) mam taką pracę, do pracy przychodzisz aby pracować a nie żeby się (usunięte przez administratora)I słuchać jak ktoś (usunięte przez administratora) ci opierdl......

@Dawid

Też mi się to nie podoba. Widać gołym okiem jak rodzina jest faworyzowana.

PaniM

Wie ktoś czy będzie jakaś kasa na Święta Wielkanocne????

Boguśka

Czyli na wielkanoc były jakieś premie, tak? Super, a napiszecie także, jaka to była kasa i czy były też dodatki rzeczowe np. paczki. Mnie to interesuje, bo myślą nad pracą jako pracownik magazynu, bo jest rekrutacja w necie.

Ziom

Jakie są korzyści z bycia instruktorem?

instruktor
@Ziom

żadnych, przy poprzednich warunkach plusem było, że jeśli komuś pomagasz to wiadomo że tracisz czas i trudniej wtedy z produktywnością , teraz i tak produktywność musisz mieć więc dochodzi stres jak to zrobić jeśli ciągle ktoś o coś pyta i musisz odrywać się od pracy, a te 300 zł brutto ciężko zdobyć bo ciężko uzbierać odpowiednią ilość godzin ( średnio trwa to 4 miesiące )

Piotrek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Konieczność trzymania butów w szafkach ubraniowych to jakiś absurd. Jak wyobrażacie sobie trzymanie butów po całym dniu pracy razem z roboczymi ubraniami w zamkniętej szafce?? Mamy zabierac je codziennie do domu? Powodzenia z zapachem w autobusie, już wystarczy że ludzie nie potrafią się przebrać i wracają w zapoconych ubraniach roboczych :)

Dorota

Da. Jakieś zaskórniaki i to w zależności od liczby domowników. Liderzy dawali pisma o funduszu socjalnym Z tego co wiem to około 300 zł jedna osoba w gospodarstwie domowym,a kilkuosobowa rodzina dostanie 500 zł. Nie wiem czy będzie odprowadzany podatek.

W sieci natrafiłem na możliwość (usunięte przez administratora) na magazynie, a konkretnej na stronie firmy. Co prawda żadnych konkretnych ofert nie ma, jedynie formularz do wypełnienia. Może ktoś wie czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe jakbym chciał złożyć cv właśnie na magazyn? Firma oprócz podstawy oferuje jeszcze premie, proszę niech ktoś napisze ile tej premii miesięcznie wychodzi.

Dlaczego nikt nie wiedział o naborze na instruktorów osoby zostały wyznaczone przez liderów. To się nazywa rozwój firmy wszystko tylko po znajomości ta firma schodzi na ...

Xxx

System typowy 4 brygadowy to najrozsądniejszy system jaki ta firma może wprowadzić ludzie będą mniej zmęczeni a co za tym idzie mniej sfrustrowani i wierzcie dużo bardziej wydajni człowiek który przychodzi na 5 noc ranek czy popołudnie nie myśli jak osiągnąć wynik ale jak przetrwać 8 h a to z kolei w znacznym stopniu przekłada się na pracę zespołu i osiągnięty wynik.

yyyy
@Xxx

chyba w normalnych firmach tak, ale tu pewnie dopierdzielą po dwa dni każdej zmiany , więc będziemy popierdzielać 6 dni w tygodniu, a po tym teoretyczne dwa dni wolnego, bo co to za wolny dzień po nocnej zmianie, więc będziemy jeszcze bardziej utyrani, bo na niczym chyba tak bardzo nie zależy tej firmie jak na zgnębieniu pracownika do tego stopnia żeby nie miał siły narzekać

PracownikPracownik
@Xxx

Pracowałeś kiedyś w takim systemie? Człowiek jest bardziej zmęczony bo cały czas pracuje inaczej. Finalnie pracujące masz również całe weekendy z racji systemu 6x2 :) Nie da się przyzwyczaić do jednej zmiany bo za chwile jest inna.

Miki
@yyyy

4brygadowka to właśnie po dwa dni każdej zmiany. Nie wiem czy to nie byłoby lepsze. Zawsze wiesz jaki masz grafik i nie masz weekendu gdzie w sobotę schodzisz z nocy, a w niedzielę już idziesz na popołudnie. To dopiero jest chore. Już wolę ta 4brygadowke bo człowiek byłby mniej zmęczony. Ale to akurat plotka i nie zamierzają jej wprowadzać. Tak samo jak ktoś puścił plotkę, że od maja ma być grafik jak w sezonie. Czyli, że soboty wracają pracujące. Mam nadzieję, że na tak głupi pomysł nie wpadną. Lepiej jakby ogarnęli grafik tak żeby po zejściu w sobotę rano nie iść do pracy w niedzielę bo to tak jakbyś wcale wolnego nie miał. Już lepiej jakby poprzedzający weekend 3dniowy skrócili i zaczynałby się znowu w niedzielę ale kończyło zejściem w piątek. W tedy by to miało jakiś sens bo byłaby szansa na jako taki odpoczynek po tygodniu nocek.

Xxx

Czy aktualnie z centrum Sochaczewa jest jakiś dojazd do magazynu?

Miki
@Xxx

Dojazd jest autobusem miejskim za free. Trzeba tylko pójść do hr po specjalna legitke.Autobus wjeżdża pod sam magazyn

Totalny brak reakcji osób którzy powinni być odpowiedzialni za nasze prywatne rzeczy.Ważne że towar na magazynie jest bezpieczny a reszta jest mało ważna.Najlepiej to tylko normę robić i o niczym więcej nie wiedzieć i nie pytać.

Co? Jak to? A jak te szatnie wyglądają, czy to jest tak, że każdy pracownik ma swoją szafkę i tam zdarzają się takie sytuacje? A no i czy jak ktoś zgłasza to do HR czy do jakiegoś kierownika, to są podejmowane działania?

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sochaczew

• Jak się pracuje w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 26 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ