EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mam pytanie kiedy beda wyslane wyplaty w tym miesiacu tzn w czerwcu

tak jak zawsze . do 10 go każdego miesiąca musisz mieć pieniądze na koncie .

Pracownica

Lider przyjęć O4O zmiana C Super!!!

John.

Może ktoś wie kto będzie stawiał nowy magazyn ?

@John.

@John gdzie mają stawiać ten magazyn?

John.
@N

Od strony obwodnicy jest baner: "Tu powstanie nowy magazyn".

Eee

Jak zostać ekspertem?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Lkkhg

Ja mam pytanie do wyższych sfer, proszę mi sprecyzować jakie obowiązki ma lider oraz ko. Czy ma tylko zadanie zrobić dobry wynik, czy również dbać o zwykłych pracowników? Jak to widzicie w swoich garniturowych oczkach?

Rafał
@Lkkhg

Ja tu bym chciał pracować, ale jak czytam, co piszecie, to się zastanawiam, czy i w jaki sposób by mnie tu docenili? Czy finansowo, czy możliwością odbycia szkolenia, uzyskania jakiegoś ogólnie cenionego certyfikatu? Wyjaśnisz, dlaczego pytasz na forum o zadania liderów i tych ko (koordynatorów?)?

Tulipan

Widzę że zaczeliście porządki w pracy. Bardzo dobrze. Teraz warto przyjrzeć się liderom, zwłaszcza lider z Mezy zm. C. Miałem zaszczyt przychodzić na ten dział do tej pani i powiem że porażka. O co nie zapytasz to nic nie wie.

Gereza

Ale z której Mezy? ;P Trochę tych mez jest; P1/P0, P6/P7, P3/P4

@Tulipan

Ja z tej firmy już dawno odeszlam ale znam tego nieuka

Krycha
@Tulipan

Masz rację powinni wziąć się za większość liderów na każdej zmianie trafi się taki lider zmiana A też ma takiego lidera co trzeba go trochę utemperować

Tulipan
@Gereza

Mi chodzi o P0

Człowiek
@Tulipan

Weźcie się w końcu za tych liderów a nie ludzi rzucacie po działach. Siedzą latami na stołkach i traktują ludzi jak wiadomo co... Warto może też nimi pomieszać, niech poczują znowu chęć do pracy.

Maciek

Ja tam pracowałem i chętnie bym wrócil, co sie tak niektorzy pienicie

@Maciek

Są przyjęcia, zapraszamy.

REMA
@Maciek

Teraz pytanie, kiedy pracowałeś? Jeszcze za DHLa czy już za Empiku :D ''co sie tak niektorzy pienicie'' Nie pienilibyśmy się gdyby ''góra'' na czele z DC Menadżerem dotrzymywała słowa i poważnie traktowała pracowników...

@REMA

Oni traktują pracowników jak przedmioty zwalniają jak im się podobna, traktują niepoważnie pracowników, życzę jedno temu zakładowi i mam nadzieję że cała kadra zarządzająca powoli będzie się zmieniać mam takie małe marzenie aby to się spełniło i widzę że się spelnia. To co jest teraz na magazynie to gorzej jak spacerniak w więzieniu pracuje tam nadal ale szukam innej pracy. Wszystkim odradzam pracę w tym magazynie bo wszyscy mili na początku

Jaskółeczka

Zapraszam osobę układającą grafik na halę żeby popracowała z nami w tym systemie przez całe 3 miesiące. Panie Michale, co z pańskimi obietnicami? Miały być 2 niedziele w miesiącu wolne, brak jednodniowej przerwy między tygodniami pracującymi (min 2dni). Miało być lepiej, a jest gorzej. Kto wytrzyma takie tempo pracy? Ludzie zaczną chodzić na zwolnienia bo fizycznie i psychicznie nie dadzą rady. A Wy za to zaczniecie zwalniać chociaz to bedzie Wasza wina skoro tak wyglądają dni pracujące. Jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Mamy jakieś granice wytrzymałości. Mamy też rodziny, z którymi chcielibyśmy spędzić choć trochę czasu. A Wy nam wpieprzacie większość niedziel pracujących. Myślę, że wiele osób chętnie się zamieni z Wami miejscami. Popracujemy od pon do pt od 8 do 16, a Wy zastapicie nas. Zobaczymy jak długo pociągnięcie.

pracownik biurowy
@Jaskółeczka

No zapraszam na zamianę, ja jestem z biura, zapraszam. Az przykro czytać, pracujemy w jednej firmie, zwolnij się, jak ci nie pasuje i daj ludziom żyć, nie truj. Masz odwagę? Przyjdź do biura, przekaże ci moje zadania, odpowiedzialność i uprawnienia. I będę patrzył jak długo pociągniesz. A grafik, jak wszystko, trzeba czytać ze zrozumieniem

Rafał
@pracownik biurowy

To ile masz tych obowiązków w czasie pracy i czy w związku z tym bierzesz nadgodziny, by się wyrobić z robotą? Zastanawia mnie, że zarówno Ty, jak i przedmówczyni zwracacie uwagę na obłożenie obowiązkami. Jak to jest więc w firmie zorganizowane i jak przełożeni reagują na sygnały przeciążenia pracą, czy wręcz wypalenia?

Piotrekk
@Jaskółeczka

Jestem pracownikiem magazynowym i trochę nie rozumiem wywodu na temat pracowników biurowych. Mają inne obowiązki, wykonują inną pracę, pracują innym systemem i nie odpowiadają za ustalony na magazynie grafik (oprócz osób które rzeczywiście go ustalają) więc po co ich w to mieszać? Czasem mam wrażenie, że ludzie zatrudniają się tu a nie znają nawet definicji słowa eCommerce. Aczkolwiek dużo racji jest w tym ze sam grafik pozostawia wiele do życzenia, atmosfera jest tragiczna i gdybym miał zatrudnić się tu drugi raz w życiu bym tego nie zrobił. O podwyżkach też było powiedziane na spotkaniu tyle co nic i prawodopobnie dostaniemy je dopiero wtedy kiedy wzrośnie najniższa krajowa (czyli wtedy kiedy będą musieli dopiero coś nam dać).

@pracownik biurowy

Faktycznie, źle sformułowane zdanie. Ale czy osoby, które układają ten grafik zdają sobie sprawę jak jest ciężki? O nich konkretnie chodzi, a przecież siedzą nie gdzie indziej jak właśnie w biurze. Tak jak napisały inne osoby, na "dole" nie ma możliwości zamienienia ze sobą słowa bo od razu jest krzyk, że pracy dużo, że normę trzeba wyrabiać, na kawę nie można przystanąć bo od razu raban. A kto wytrzyma tyle nocy bez wypicia kawy? O ile wiem biuro w nocy nie pracuje to może nie zdają sobie sprawy. Wyjście do hr jest praktycznie niemożliwe bo liderzy nie pozwalają bo robota czeka ( tak było na każdym dziale na którym byłam). Wyjście do kantorka to też problem bo za dużo czasu się tam spędza, a robota czeka. Mam wrażenie, że tu poza słupkami nie liczy się nic. A już napewno nie człowiek. A przecież bez nas magazynierów "góra" też by nie istniała. A jeśli chodzi o grafik to nie trzeba być alfa i omega żeby go zrozumieć. Czytanie ze zrozumieniem opanowuje się w klasach 1-3 sp i wiesz mi, że nie mam z tym problemu. Jest mega przeciążony ale co może na ten temat wiedzieć osoba, która pracuje na innym grafiku. Jak tu już ktoś też wspomniał o podwyzkach- w lipcu jest podwyżka ustalona z góry więc to żadna łaska. I tak nasz magazyn zarabia najmniej ze wszystkich okolicznych. Już niejedna osoba to sprawdziła i nie potrzebowała na to kilku miesięcy. Na więcej niż najniższa raczej nikt się nie nastawia. Takie są fakty.

Nonepr
@pracownik biurowy

A można mi wyjaśnić co to znaczy " czytać grafik ze zrozumieniem ?" To my jakoś źle go czytamy ? Pracowaliśmy 6 dni po czym dostaliśmy jeden dzień wolnego . Non stop w sezonie każdy był w stanie zrozumieć ale sezon się skończył z końcem grudnia . Obecny grafik pokazał , że da się pracować 5 dni w tygodniu . Jednakże jednodniowe przerwy między zmianami nie miały mieć miejsca . Jeżeli się mówi , że będą minimum dwa dni wolne to się słowa dotrzymuje . Osoba na takim stanowisku nie powinna rzucać słów na wiatr.

a co tam
@pracownik biurowy

Typowy "inteligent". Uwaga cytuję: "No zapraszam na zamianę... przekaże ci moje zadania, odpowiedzialność i uprawnienia. I będę patrzył jak długo pociągniesz" Według ciebie zamiana to patrzenie jak ktoś robi coś za ciebie? Naprawdę trzeba wysiłku, by nie wiedzieć co to zamiana :) No i to cebulowe "zwolnij się, jak ci nie pasuje" fajnie kontrastuje z "pracujemy w jednej firmie". Podsumowanie: Zwolnij się, złóż podanie na pracownika magazynowego (przyjmują każdego), po trzech miesiącach błagaj, żeby przyjęli cie z powrotem do biura (tu nie ma gwarancji zatrudnienia) Znów zacytuję: "Masz odwagę?"

Gruby Benek

Dlaczego tu jeszcze nikt nie poruszył wczorajszej sytuacji, a mianowicie odejścia menadżera(empik-kierownik operacyjny)? Co o tym sądzicie, ktoś zna jakieś szczegoly, powód ?

@Gruby Benek

To bardzo interesujący temat. Też chciałbym znać powód zwolnienia osoby na tak wysokim stanowisku i pracującym w tej firmie ponad 10 lat

@pracownik

Serio nie wiesz czy taki żarcik? Ja jestem wdzięczny za to, wreszcie ktoś podjął tą decyzję i może wreszcie atmosfera i traktowanie ludzi bedzie się w wielu miejscach zmieniać na lepsze. Chyba z nim nigdy nie pracowałeś skoro pytasz .....

anonimek

chciałabym wiedzieć czemu szatnie są zamykane na przerwach i jaka jest tego logika??? (usunięte przez administratora) byli i będą a jak ktoś zostawia cenne rzeczy w kurtkach na wieszakach to na swoją odpowiedzialność i ze swojej głupoty. jak zostawię śniadanie w szafce to muszę iść po lidera żeby ją otworzyć? jaki jest tego sens i po co jest ta ochrona?? zwykle zrzucanie odpowiedzialności na przełożonych żeby ochrona mogła umywać ręce. chore zasady i chory magazyn, nie będzie tu lepiej i odradzam zatrudnianie się tu komukolwiek

Janusz

Mam pytanie kto układał ten chory grafik, i jeszcze jedno prosimy o przywrócenie norm indywidualnych a nie ze dział niech każdy pracuje na siebie, a nie średnia działu i z trzech zmian jest wyliczana. Bo co innego muwicie na zebraniu a co innego robicie. Czasy ludzkiej ciemnoty się juz skończyły

REMA
@Janusz

Akurat grafik w porównaniu do tego poprzedniego jest ok, przede wszystkim dlatego, że zlikwidowali te chore 6 dni pracujących z rzędu. A co do norm, to oczywiste, że nie wrócą już do starego systemu, bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wystarczy wziąć to na logikę, ile zaoszczędzają na samych premiach dzięki temu, że wprowadzili normy działowe. I jeszcze ci będą mówić, że wprowadzili to dlatego, bo była niesprawiedliwość w normach i premiach xD Dobre sobie.

@Janusz

Pracujesz tylko na siebie a przy okazji na dział na którym aktualnie jesteś.

JkJ
@REMA

tia, jakoś premie są właśnie wyższe niż miałem wcześniej wiec dla mnie ok, moze ty nie wyrabiasz, robisz błędy albo coś dlatego masz nizej

Teraz to będzie dopiero miła atmosfera . Dziękujemy .

Jest ok, pracowałam na wielu magazynach, tu jest spoko. Normalnie trzeb apracować, zasuwać i już

Andruś

Generalnie bardzo jestem zaskoczony ostatnim wystąpieniem DC. Bardzo dobrze powiedział o tym czego chciałem usłyszeć. Jeśli wszystko pójdzie tak jak powiedział to powinno być lepiej i lepiej. Spoko miejsce pracy! xd

DBD

Fajnie się pracuje, ogólnie ok, sa tematy trudne ale jest bardzo spoko

Pracownik.NNN

Firma dla osób , które nie mają innego wyjścia. Ja osobiście nie polecam pracy w tym miejscu . To co się dzieje na tym magazynie przekracza wyobrażenia . Dużo obiecują a mało z tego robią . Mydlą człowiekowi oczy . Praca jako praca jest w porządku , ale atmosfera leży . Człowiek przychodząc do pracy wykańcza się psychicznie . Nie wiem czy jest osoba, która z chęcią tam przychodzi .

@Pracownik.NNN

Zgadzam się z tobą atmosfera tam jest tragiczna chodzę do tej pracy bo muszę zarabiać ale idę tam niechętnie a chyba nie powinno tak być, jeśli zgłosisz coś liderowi czy innej osobie to później mało co wzrokiem nie zjedzą bo jak tak można aby zwykły robol zwracał uwagę że coś jest nie tak dużo ludzi ucieka ja sam szukam już innej pracy bo tutaj nieda się normalnie pracować to jest (usunięte przez administratora) a nie magazyn tutaj pracują tylko ci którzy wchodzą po palcu do ....... Lidera czy kierownika jeśli jesteś inny nie masz życia.

Urszula

Mam pytanie odnośnie zarobków jako pracownik produkcji. Jest oferta pracy, a ja właśnie planuje poszukać czegoś, bo odchodzę z poprzedniej. Czy kwota, która wpada na konto, jest taka sama, jak ustalona na rozmowie rekrutacyjnej?

ciekawy
@Urszula

A jaką kwotę usłyszałaś na rozmowie? Ciężko się odnieść bez tej informacji.

@Urszula

A jaką kwotę zaproponowano Ci na rozmowie? Bez tego trudno się odnieść. PS To jest druga taka sama odpowiedź, pierwszą empik skasował nie wiedzieć czemu...

@Urszula

3500 brutto, plus dodatek frekwencyjny 300 zl brutto, plus nocki ok 150-200 brutto plus premia ale ona jest uzależnione od kilku czynników. Jeśli to Ci zaproponują to się będzie zgadzać.

@pracownik

Ale 3500 brutto to prawie najniższa krajowa ,która w lipcu zostanie podniesiona.

@pracownik

Najnizsza krajowa wynosi prawie 3500 brutto więc nie proponują więcej tylko tyle ile najnizsza jest a w lipcu ma być podniesienie krajowej.

Witam mam pytanie moze ktos wie czy empik dofinansowuje kupno okularow korekcyjnych dla pracownikow

Pracownik v2

Tak jeśli pracujesz powyżej 4h przy ekranie monitora w trakcie dnia pracy.

w ubiegłym roku dofinansowywał 350 zl netto

@pracownik

Czy skaner rowniez liczy sie jak monitor

Skanerownia

Tak liczy sie ale tylko ten stary. Te nowe juz nie.

skaner to nie komputer, nie zalicza się do dofinansowania

ale jak to

Nie. Na całym magazynie (oprócz biura) jest tylko jedna strefa, gdzie zaliczają pracę z monitorem. Nie pamiętam gdzie (przyjęcia albo zwroty), ale HR Ci powie...

Tej
@ale jak to

Pewnie BOK, DRiZ, Outlet.

Dziękujemy za pyszna czekoladę oby więcej przegranych zakładów ????

N

No właśnie czekolada za zakład aż tak nisko nas cenią

p
@N

a co od razu miliony maja dać. ciesz się z małych rzeczy.

a co
@p

Andrzej o tych milionach to sobie z Olą pogadaj, a nie ze skasowanym Bóg wie czemu wątkiem.

Pracownik zmC

Jestem zniesmaczony spotkaniem z DC. Lanie wody i nic wiecej. Najwazniejszy temat dla wszystkich to podwyżki a Pan analizuje rynek. Taka analiza trwa tydzien max i tak wiadomo ze wszyscy dookola placa wiecej. Sciemia Pan , ale ludzie nie sa glupi. Beda dalej odchodzic bo perspektyw nie ma.

@Pracownik zmC

Masz rację. Analiza, czy ludzie się masowo zwalniają zajęła im chwilę, ale na podwyżki potrzebują pół roku. Podobno DCM brzydzi się kłamstwem, więc kto mu wmówił, że podwyżki są zawsze w lipcu? Wystarczy sprawdzić aneksy do umów z ostatnich lat. W lipcu?!! W lipcu to jest podwyżka minimalnej krajowej i łaski nie robią. Kogo DCM wywali z roboty za kłamstwo? A no nikogo bo sam mija się z prawdą. Róbcie screeny bo zaraz to usuną :)

Zostaw merytoryczną opinię o EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Sochaczew

• Jak się pracuje w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 26 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EMPIK FULFILMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ