Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Marcin G

Interesuje mnie praca w zaopatrzeniu ktos moze cos napisać. Zarobki ,godziny pracy ??

A jak wyglada praca i placa spawacza ,co produkuja ,,,,dzieki za odp;

Han

Rozumiem, że masz tutaj na myśli ogłoszenie o pracę do Sosnowca na stanowisko Kierowca Kat C+E ? Bo jeśli tak to z tego co wiem oni po prostu co jakiś czas przyjmują nowych pracowników i nawet w tej chwili jest ogłoszenie w internecie, nikt przecież nie każe się zatrudniać, jak komuś zależy, to to zrobi.

max

Aplikowałem, zadzwoniła Pani. Porozmawialiśmy, szefa nie było akurat, kazała czekać na telefon. Teraz czytam Wasze opinie, jedyna pozytywna taka, że młoda (ładna?) Pani z HR. Ogólnie troche smutny obraz się wyłania z tych opinii. Ktoś napisze, jaki zakres obowiązków na zaopatrzeniu?

były pracowni

Potwierdzam opinie byłęgo zaopatrzeniowca też przerobiłem ten epizod :) na szczescie dawno temu. Odradzam

Murarz

Pani zadzwonila z kadr później spotkanie i dostałem prace i pracuje

Gdzie pracowales, co potrafisz zrobić i takie tam

T.

A o której mówisz?

hast

Dziwne, że szefostwo ma problemy, aby się dogadac, może jednak nie jest tak źle jak myslicie, skoro zarzadzanie jest chyba na dobrym poziomie i firma idzie do góry się rozwijając. W ogóle to nie rozumiem komentarzy w stylu nie zatrudniajcie się w budirem (usunięte przez administratora), nie wiadomo co autor miał na myśli, może to konkurencja.

aninim

niezatrudniajcie sie w budiremie (usunięte przez administratora)

Witam

Co stało się z poprzednim zastępcą kierownika, jest oferta pracy. Czy te stanowisko też na umowe zlecenie ? Tego człowieka to juz chyba potraktują poważnie. Zastanawiam się czy aplikować.

Kici

Przyznam szczerze, że pierwsze słyszę, aby pracodawcy kogoś z góry eliminowali jako źródło potencjalnego zagrożenia. Przeczy to wszelkiej logice - no chyba, że ktoś ma jakieś smrody do ukrycia. Działka budowlana ostatnio rzeczywiście przeżywa spory kryzys, ale nie podejrzewałbym aż tak złego układu w tej firmie.

@Kici

W Budirem wiele rzeczy przeczy logice, kto nie zobaczy i nie przeżyje na własnej skórze ten może nie wierzyć. Jednak żadna z powyższych wypowiedzi nie mija się z prawdą - nie są to wypowiedzi, które chcą zrobić "złą renomę" a raczej przestrzec przed złym doświadczeniem zawodowym.

Sekretarka

A jak wygląda sytuacja pracowników biurowych (sekretarek, asystentek, księgowych, kadrowych)? (usunięte przez administratora) Słyszałam, że to jest praca od 7 do 17, czyli codziennymi z nadgodzinami. Czy praca jest bardzo stresująca? A jak wygląda sytuacja z urlopami? Można się jakoś dogadać z szefem czy ciężko jest wziąć planowany urlop z racji dużej ilości pracy?

XXX

Zgadzam się w 100%

hahaha

szukają cały czas na te same stanowiska dlaczego? Od roku widzę co parę miesięcy te same ogłoszenia :) już wszyscy zakosztowali czym pachnie praca w tej firmie i chętnych brak ?

Widze od jakiegos czasu ogŁoszenie o pacowniku do Działu Zaopatrzenia , zastanawiam sie czy wyslac tam CV moze ktos mial stycznosc z tym stanowiskiem w tej firmie??? Napiszcie Aha a co sie stalo z wczesniejszym pracownikiem.

joey
@Gość

zgadzam się z ostatnimi wpisami że to świadczy o tym , że z firmą rzeczywiście musi być coś nie tak. Jak długo mozna trzymać oferty pracy w zawieszeniu. Przecież normalne firmy szukają co jakiś czas jednego - dwóch pracowników, ale znajdują go i koniec zabawy. A tutaj tych ofert nigdy nie jest za mało...

Aldente

Orientuje się ktoś z Państwa czy nie poszukują w Budiremie stażystów do biura projektowego ewentualnie na plac budowy ? z góry dziękuję za odpowiedź

horhe

Witam, nawiązuję do wypowiedzi kolegi.... pracując w tej firmie można się dużo nauczyć. Obiekty przemysłowe to nie jakieś domki... Pozdrawiam

RRRR
@horhe

Hehehehehe. Sami o sobie

XXX

Zgadzam się w 100%. Omijajcie tą firmę z daleka

mario

Nie polecam. Omijajcie z daleka

znajomy

Witam Wszystkich ; znam ta firme , moim zdaniem można się wiele nauczyć podejmujac stanowisko inżyniera lub kierownika robt lub budowy , firma wykonuje rozne prace , o roznym stopniu trudności w charakterze generalnego wykonawcy w zależności od budowy (kazda budowa jest inna) na pewno praca na budowie w tej firmie może procentwac w przyszłości. Jesli chodzi o wynagrodzenie jest ono adekwatne do posiadanych umiejetnsci , doświadczenia i wyniku budowy zaangazowania, jeżeli przychodzi inżynier po studiach bez pojęcia czy kierownik który nie ma pojęcia o dużych budowach wiadomo jest mu się ciężko odnalzsc i ciagle narzeka. Wiadmo raz lepiej raz gorzej. ja polecam dużo się nauczyłem pozdrawiam

EMANUEL

W kontekście pierwszego zdania - na pewno więcej niż w tej firmie, zapewniam Cię. Ale trzeba umiejętnie szukać i mieć szacunek do samego Siebie. Można się nauczyć jak najbardziej, złych nawyków!!

Emanuel

Tylko obiektywna krytyka. Pozdrawiam

kierownik

szkoda czasu na tą firme.

gienek

witam,napiszcie w skrocie warto czy nie, chodzi o prace dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.