Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.

ciekawy

znowu szukają zaopatrzeniowca ciekawe dlaeczego ?

sarkastyczny

bardzo polecam firme Budirem jako wzorowego pracodawce od pierwszego dnia dostanie cie umowę o prace pracodawca opłaca badania wstępne oraz daje ubrania robocze może cie liczyc na takie profity jak dodatkowe pieniadze na świeta wczasy pod gruszą oraz zyski zawsze wypłacane na czas na fali nie ma żadnych kamer bardzo miła atmosfera w pracy szacunek dla pracownika ogromny zdecydowanie polecam

dajciesobiespokoj

Dajcie sobie spokój i nie aplikujcie naprawdę dobrze radzę.

duzo zlecen maja i to dobrze swiadczy o firmie bo jest i bedzie praca a w tej branzy to roznie bywa

Murarz

Pani zadzwonila z kadr później spotkanie i dostałem prace i pracuje

Gdzie pracowales, co potrafisz zrobić i takie tam

Karol

Porzadna firma kasa na czas sa dodatki

Zdzisiek

Pracuje w tej firmie 2 lata i placom na czas tyle ile na umowie co nie fajno czasem jakas premia dojdzie nadgodzin tego nie mozna narzekac. Jak ktos chce pracowac i zarabiac a nie sie obijac to polecam

villa88

a jak wygląda malarnia ???

roman

i żeby było jak najwięcej przydatnych informacji..

xxx

Pewnie jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, co znacznie umila teraz zatrudnienie. A socjale?

dobrzeradze

nie aplikujcie dobrze radze

Jack

Ale brednie. Napiszcie lepiej prawdę. Nie poleca tej firmy nikomu, nawet wrogowi

BULE

Chyba nie wierzysz w to co piszesz. Co za brednie. Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej nikomu. Trująca atmosfera w pracy

STS_1906

Witam,poszukuje opini na temat pracy jako magazynier na budowie w firmie budirem. Jeśli ktoś ma jakieś info to będę wdzięczny .

jo

dziwna firma

szczery

poszukują spawaczy i ślusarzy do przyuczenia wieć samo to daje do myślenia jak sa traktowani pracownicy w tej pożal sie boże firmie

MAriusz

a napisze ktoś jak z wynagrodzeniem w biurze ???

andrew

Witajcie mógłby ktoś powiedzieć, jak wygląda praca na stanowisku inzyniera budowy? Jak przeprowadzana jest ewentualna rozmowa kwalifikacyjna ? (może jakieś pytania techniczne, rysunek w CAD)?

Mont Everest

Zgadzam się z opinią

Jarząbek

Gdzie sie podziały wpisy ??????????????????????? Main Got!!!!!!!!

Jarząbek

Wszytko super

BOBO

Firmę oceniam negatywnie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Sp. J.