Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Minti

Mam pytanie, na czym konkretnie polega praca brakarki? Jakie czynności się wykonuje?

@Minti

Dostajesz towar ze zwrotu od klienta. Musisz go rozpakować, sprawdzić, czy nie był używany, czy jest zgodny z zamówieniem (rozmiar, czy w ogóle ten produkt odesłany itp.) Jak jest nowy, pakujesz w folię i wysyłasz dalej, jak nie, naklejasz etykietę, odpowiednią do braku, który wykryłaś. Generalnie, ocena ciuchu (w większości) ze zwrotu o d klientów,

@Pracownik mag.A

a takie pytanie już teoretyczne, nie jest to dla mnie jakaś istotna kwestia ale ciekawi mnie to, co się dzieje dalej z tymi ciuchami ze zwrotów, wskakują spowrotem do sklepu?

@Pracownik mag.A

druga sprawa, jest to jakaś duża odpowiedzialność czy jak się komuś noga powinie to nie będzie jakiegoś dużego problemu?

@Minti

Te, które były tylko przymierzone i zwrócone, tak. Pozotsałe, w zależności od braku. Wyprzedaż, a nawet utylizacja.

@Minti

Zależy jak sie powinie. Za błędy się płaci. Z premi zabierają 50zł.

Luuna
@Pracownik mag.A

a macie tam jakieś zniżki, w sensie rabat pracowniczy? a jeśli tak, to ma on jakiś limit czy można z niego korzystać ile się chce?

Luuna
@Pracownik mag.A

a jeśli chodzi o czas pracy, to w jakich godzinach pracują brakarki? jedna zmiana czy więcej?

Ll

Są dwie zmiany, 6-14, 14-22

Dwie zmiany. 6-14, 14-22

@Luuna

Tak, są. Nie pamiętam ile dokładnie, bo bardziej opłaca się kupować na wyprzedaży, w zakładzie, albo w sklepie w biurowcu. Obniżka na wyprzedaży jest bardzo duża.

Laura

Praca na dwie zmiany 6-14 14-22

@Pracownik mag.A

okej dzięki wielkie za merytoryczne odpowiedzi w sumie nawet sie nie spodziewałam że ktoś odpowie tutaj

@Pracownik mag.A

a no to tak klasycznie dość, wszędzie jakaś odpowiedzialność jest

bon
@Pracownik mag.A

a ogólnie wśród ludzi to często zdarzają się takie pomyłki czy to sporadyczne przypadki raczej?

famus
@bon

mi się osobiście nie zdarzyło

Ll
@bon

Niektórzy w ogóle nie robią błędów, a zdarzają się tacy, co raz w tygodniu będą mieli. Jak ktoś dokładnie ogląda rzeczy, to może być spokojny.

@bon

Dużo zależy od doświadczenia i ... szczęścia. Serio, to u nowych, które pędzą na wynik, oczywiście, że częściej. Lepiej na spokojnie się nauczyć wyrabiać co swoje i się nie przemeczać, niż gonić wynik, a złapać błędy.

famus
@Ll

dokładnie tak, lepiej troszkę wolniej, a posprawdzać dokładnie, wtedy nie ma żadnego problemu

dona
@Pracownik mag.A

a ty już długo pracujesz na tym stanowisku? bo wole opinię osób, które swoje przepracowały, ciężko jest? czy raczej można się z czasem przyzwyczaić?

Ff
@dona

Można się przyzwyczaić, ale przerób mocno zależy od tego gdzie stoisz. Są lepsze i gorsze miejsca na taśmie.

@dona

Ponad 5 lat, to chyba w miarę długo?

dona
@Pracownik mag.A

długo, długo, ja sama w żadnej firmie tyle nie przepracowałam, więc jak na moje standardy, to staż dość pokaźny :)

Tytula

Płacą na przerwie, a na przerwie możesz sobie wziąć telefon z szatni. Słaby argument. Przejdźmy wogołe do tego, że zakaz kontaktu jest niezgodny z konstystucją tego państwa. A bzdurą że nie można mieć kontaktu z dziećmi.

Ech
@Tytula

Witam. Dużo dziewczyn ma telefony zarówno Polacy jak i Ukraina i to nie o przerwę mi chodzi...

NN
@Ech

Mam pomysł, niech zniosą zakaz posiadania telefonu na hali (stanowiskach pracy) i będzie po problemie. A wiadomo dlaczego w ogóle jest zakaz?

My

Jak pies ogrodnika ??? Skoro wszyscy do wszyscy bez wyjątków.

Dryga

Ale zanim zaczniecie oskarżać wszystkich to upewnijcie się czy na pewno zaklepałyście posiłek czy na pewno na odpowiednią godzinę i czy do prawidłowego magazynu.

Brakarka
@Dryga

Ta sytuacja z jedzeniem była akurat zamówiona dobrze.

Pracownik mag.A

Same sobie zgotowałyśmy ten los? Myślisz, że pracodawcy zależy na tym, żeby dziewczyną pracowało się źle ? To jest ich cel i za to nam płaci? A co z chłopakami?

Ktoś.

Witam. To prawda. Pojemniki z wodą powinny być czyste a są bardzo brudne nawet powiedziałabym że zagrzybiale. Kiedy były myte. Lub wycierane?Ktoś powinien o to zadbać.

@Pracownik mag.A

Po pierwsze drogi pracowniku Mag A. 1. Zacznijmy od tego że UK nam to zgotowała od samego początku jest w tej firmie i robią normy z kosmosu byle by mieć premie jakoś do tego czasu nie zauważyłam aby któraś z liderek przyszła do nich z błędem? bo przecież po co lepiej przyjść do Polki i wytknąć błąd 2. Tak podam przykłady stoisz 8 godzin bo niektóre zabierają ci krzesło do siedzenia chyba na każdym stanowisku już powinno być może żeby chociaż było Fair po drugie WODA pracodawca musi zapewnić wodę pracownikowi a nie glony z brudnych rzek po trzecie powinni zrozumieć że też potrzebujemy pracy niektórzy uczą sie szybciej niektórzy potrzebują wiecej czasu na to nie powinno być tak że liderki obgadują z pracownikami innymi JAKĄŚ TAM PANIĄ bo robi powiedzmy 160 przez 7 godzin. 3. wynagrodzenie wynagrodzeniem, jeśli przez to że woli samą UK zatrudnić na firme co będzie robić po 12h za niższą stawke chyba bardziej sie mu to opłaca niż trzymać Polaków po 8 godzin plus zaoszczędzą swoje 3 zł dlatego wolą nam zabierać z premii i częściej używać kontroli jakości (-50) celem widać turaj jest likwidacja osób z polski z tej firmy codziennie widze nowe osoby z UK co będą siedziały po12h robiąc normę swoją a później klient zadowolony bardzo jeśli pisze negatywne opinie o swoim zamówieniu dodam od siebie że to nie tanie ubrania są a dostaje jakie dostaje śmierdzące, brudne chyba norma powinna być ciut mniejsza jeśli jeszcze chcecie mieć klientów w tej swojej wspaniałej firmie.. 4.Co z chłopakami? A czy oni składają ubrania siedzą nie zapierdzielają z boksami zabierają ubrania jeśli są do prasowania czy odplamiania, wyrzucają (usunięte przez administratora) ogarniają dostawy czy oni mają norme? czy zwalniają ich za nie zrobienie norm NO NIE

@Ktoś.

Zadbają jeśli będzie sama UK już na firmie to myślę że liderki z UK ruszą temat odnośnie wody :D

Jola
@Pracownik mag.A

Temu pracodawcy zależy tylko na tym, żeby się źle pracowało. Co jest robione dla pracowników żeby im było lepiej ? A nie no przepraszam, zapomniałam że od czasu do czasu dostanę jabłko, żeby sobie osłodzić zastraszanie i (usunięte przez administratora)

@Jola

No nie, raczej kierownictwo jest słabe, bo pracodawca, nawet nie wie, jaka panuje tu atmosfera. Tworzą ją wyższe szczebla zarządzania, a im niżej w strukturach, tym większa spolegliwość i nikt się nie odzywa, tylko wykonuje dziwne, niejednokrotnie nieracjonalne i ze stratą dla firmy pomysły. Jest nowa Rada Pracowników, zobaczymy. Było pierwsze zebranie i póki co, nic nie zostało przekazane nam, nie wiemy o czym było, czy coś poruszyli. Sami wybieraliśmy.

Rafaello
@Była Brakarka

Liderki z UK tao by nawet wody z kibla napiły jak wchodzą w (usunięte przez administratora) to i to by zrobiły

Tytula
@Jola

, a co powiesz, na sobotę pracującą 12 listopada do odbioru?! Przecież robią z ludzi (usunięte przez administratora) już, biorąc pod uwagę, że w tygodniu po 10 godzin, a na zerówce niektóre po 12 pracują! O premii rocznej, któraś słyszała? Nie? Kryzys jest, nie będzie, wojna jest, nie będzie, trzeba przeznaczyć na ukraińców, więc nie będzie. Wszystko oddać, a Ty nieważne, że płacisz w sklepie już 2x więcej niż rok temu, to Ci płatne nadgodziny i soboty zabrali i straszą, że jak nie przyjdziesz, to się "odnotuje" to! Jeden chłopak w palarni tłumaczył, że inflacja i słaby złoty, dla firm zagranicznych w PL to jest zbawienie, w dobie kryzysu gospodarczego. Niemcy może i poniosą wiesze koszty za prąd, czynsz, ale zarobią na naszychwypłatach, przez słabego zlotego. Tak to tłumaczył i jest w tym coś.

Laura
@Tytula

No właśnie z tą sobotą 12teraz to jest żenada. A dwa co z premiami świątecznymi czy karta ? Coś ktosvwie czy coś będzie?

Mysio

Ta firma to tonący Titanic A, no i jeszcze bez kapitana na statku A woda już dawno skisła Tyle w temacie Czas sobie szukać innej roboty

Klient

W Bonprix robię zakupy o ładnych paru lat, ale niestety od jakiegoś czasu jakość odzieży jest coraz gorsza, materiały z których sa wykonane marnej jakości ( przewaga sztuczności) a ceny coraz wyższe, a do tego to (usunięte przez administratora) Ostatnio doznałam szoku gdy otworzyłam paczkę z bonprix z zamówionym przeze mnie kostiumem kąpielowym, kostium który otrzymałam był używany, (usunięte przez administratora) szwy kostiumu po bokach na wysokości brzucha były porozrywane..... . Napisałam opinię o produkcie zgodnie z prawdą, niestety opinia nie ukazała się,,, dodają tylko pozytywne opinie o swoich produktach, bez komentarza ale ewidentnie o czymś to świadczy. Zamówiłam kostium nowy, a tu przysłali mi używaną (usunięte przez administratora). Dziwię się że firma która tak długo działa na rynku, jest zwykłym (usunięte przez administratora) . Jak bym chciała kupić używany kostium kąpielowy to kupiłabym świadomie w ciucholandzie, a nie w bonprix. Po prostu czuję się (usunięte przez administratora) po tylu latach bycia aktywnym klientem tej firmy.

@Klient

Call center? - zamówią kuriera, który przyjedzie i odbierze od Pani towar. pewnie zaproponują również rabat na przyszłość. 100 dni na zwrot towaru, to świadczy o tym, że dbamy o klienta, ale to również jest dużo więcej pracy i uwagi, dla osób, któreprzyjmują te zwroty. A to dzieje się tylko w Łodzi. Także pracownicy, przyjmujący zwroty muszą być maksymalnie skupieni, zadowoleni, nie przemęczeni, przy tak dużej ilości. Tak, każdemu się zdarza popełnić błąd. Zdarzyło się akurat w Pani przypadku.

Ups
@Pracownik mag.A

Taj się zdarza gdy zatrudnia się ciągle ludzi z przypadku i wymaga normy z sufitu

Lucy
@Ups

Normy z sufitu to same brakarki sobie wywindowały. Było 500,robiły 700. Jest 600,robią po 800 lub więcej. Nie ma się co dziwić, że jakość wysyłanych artykułów jest słaba, skoro brakarki słabo sprawdzają.

Blim
@Lucy

A Ty chyba kasę dostajesz za (usunięte przez administratora)bo w zakładzie jest słabo teraz a kasa ludziom potrzebna. Agitacje widzę dobrze prowadzisz. Jaka normę robisz?

BOK
@Klient

Przepraszamy za sytuację, która nie powinna się zdarzyć. Proszę o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta poczta@bonprix.pl

człowiek
@Klient

Mnie spotkała podobna sytuacja, kupiłam bluzkę, która śmierdziała dosłownie wszystkim, łącznie z potem i papierosami, była wygnieciona jak szmata, odesłałam, napisałam, ze wysłali mi starą śmierdzącą szmatę zamiast nowej bluzki, niestety zwrotu pieniędzy za przesyłkę nie zwrócili. Mojej opinii o towarze też nie opublikowali zgodnie z prawdą. Nie polecam i nigdy nic tam nie kupię

Były klient
@Klient

Też robiłam zakupy w tej firmie parę ładnych lat, ze względu na dostępność dużych rozmiarów. Niestety od jakiegoś roku miałam kilka nieprzyjemności, nie dość że czeka się na przesyłkę najdłużej ze wszystkich znanych mi sklepów to na dodatek dwa razy otrzymałam nie tą rzecz którą zamawiałam. Oczywiście musiałam pokryć koszty zwrotu. Potem dostałam kostium kąpielowy z widocznym antyperspirantem pod pachami, zapach też był średni. Ostatnio zamówiłam płaszcz który był wygnieciony i cały w sierści. Więcej już nie zamówię, bardzo mi szkoda bo kiedyś był to mój ulubiony sklep.

BOK
@człowiek

@Lucy

Większość nie sprawdza obejrzą wokół i do wora może trochę wałkiem przejadą ale gdy inny pracownik stara sie uratować ciuch liderzy mówią że nie masz czasu na to że norma goni, specjalnie by trafiło do kontroli jakości i później błąd masz -50 zł z premii a za trzeci błąd i jesteś skończony

Była Brakarka

Nie ma to jak usunąć opinie negatywną prawda boli z czego widzę a wy i tak nic z tym nie zrobicie żenada po prostu ale opinie dobre są mile widziane :) !

Adaś
@Była Brakarka

Bo to prawda, usuwacie negatywne opinie o firmie. To co ludzie piszą to prawda. To jest forum. Mamy prawo wyrazić swoje zdanie.

@Adaś

Co najlepsze, moja koleżanka chciała dorobić sobie do budżetu domowego aplikowała wiec bo widziała ogłoszenie na OLX pani powiedziała jej że teraz zatrudnią jedynie osoby bardziej potrzebujące pracy UK !

Była Brakarka

Oni i tak nie biorą tego do siebie, pewnie przy kawie śmieją się z tego co Polaki piszą mają ludzi z UK co będą (usunięte przez administratora) im ciekawe co by zrobili oni gdyby byli tak traktowani jak my :)

Utonął

Myślę że już po kapitanie..

Omiiiii
@Utonął

Kapitana już nie ma był poprzedni który wiedział co robi żeby było dobrze .

Była Brakarka

Kapitan zwiał dawno temu na statku teraz rządzi załoga liderów którzy mówią ci jak masz robić a gdy tak robisz to mówią że źle to robisz nieprawidłowo, tłumaczenie że tak pokazał nic nie daje pytają sie czy żartujesz sobie teraz :D

Bercia

I zaczyna się jak było mówione. Że ludzie z mag B te osoby co przeszły przejdą, ma być dużą segregacja podobnierz. Weryfikacja każdej osoby z osobna i ma tylko zostać 10℅ lub 15℅ załogi z mag B. Więc....

Adaś

Mój kierownik zmiany zajmuje się głównie obsługą automatu z batonami i jedzeniem. Może proponuję chociaż trochę zająć się organizacją pracy, a nie bezmyślnym wykonywaniem poleceń wiadomo kogo. Pewnie będzie to usunięte, jak masa innych negatywnych opini

Jola

Ludzi traktują jak (usunięte przez administratora). Atmosfera jak w jakieś sekcie. Grupka wybrańców ( nie wiem co ci ludzie robią na tych stanowiskach. 5 osób siedzi nad 1 tabelką 3 godziny pijąc kawkę, a na sali (usunięte przez administratora) a cała reszta (usunięte przez administratora) Najlepiej o nic nie pytać, robić normy z sufitu, potem błędy za które zabierają pieniądze. Najlepiej mają ci co (usunięte przez administratora) na innych, zabieraj(usunięte przez administratora) Nie informują pracowników o niczym co się dzieje w firmie, niewiadomo czy się będzie miało pracę czy nie. Tu zwalniają, tu zatrudniają. Rotacja sięgająca zenitu. Zarządzają bez ładu i składu. Jak dbasz o swoje zdrowie psychiczne to omijaj szerokim łukiem.

Hmm..

Co sie stało ze tak wsiadłeś na nich ? Chyba masz jakiś powód ważny...

End ?

A jednak nie plotki .To kwestia czasu pewnie kiedy nas zamkną

@End ?

Nie sądzę. Otto przenosi kompletacje zamówień, jak i zwroty z Łodzi do Iłowy. Więc tam będzie obsługiwane wszystko, również meble i elektronika. W Łodzi zostaje Bonprix - zwroty, gdzie nie ma mebli oraz elektroniki, zostają praktycznie tylko tekstylia. O pracę mogą się bać liderzy z przypadku (ewentualnie degradacja), osoby, które ciągle chodzą na zwolnienia, niewyrabiające przerobu i te, którym kończy się umowa do kwietnia przyszłego roku. Także jeżeli nie jesteś w tej grupie, nie musisz się bać i straszyć innych.

gość

Meble zostają

Bert
@Pracownik mag.A

Liderzy z przypadku, osoby korzystające z L4, ci co niewyrabiają normy i ci którym się kończą umowy Hmmmmm...... To rozumiem że w Bonprix zostaną kierownicy i ochrona

Liszaj
@Bert

Hmmm.....na to wygląda... Ale w takim razie ochrona będzie pilnować porządku, bo to jednak jest ochrona ..czyli pewnie kierownicy będą robić normę

Bert
@Liszaj

Jakby kierownictwo zaczęło pracować na magazynie, to może by ich w końcu olśniło na czym ta praca polega. Bo narazie to dla nich czarna magia jak widać.

@gość

Chyba ktoś z biura wie lepiej czy zostają ;)) No ale nadzieja ... zawsze mocna;) zobaczymy czy zostaną :)

@End ?

Tekstylia. Ewentualnie tzw. hart. gdzie może się zdarzyć coś z dekoracji.

@Bert

Większość doskonale wie na czym polega, dlatego tych co dobrze pracują nie promują na lepsze, inne, wyższe stanowiska. Bo kto im będzie dziury łatał?

Brakarka

Skoro słyszałaś też że coś się stało to napewno wiesz o co chodzi to po co te głupie pytania? Mało już plotek po zakładzie to chodzi. Kolejnych rewelacji nikomu są nie potrzebne. W sumie nigdy nie rozumiałam czemu ludzie się interesują kimś a nie zajmą swoją osobą....ehh....

gari

czy te dodatki o których piszą w ogłoszeniu (opieka, sport, socjal) obowiązują od początku zatrudnienia czy dopiero po jakimś okresie próbnym czy coś?

@gari

no i czy w ogóle jest jakiś okres próbny?

@gari

i jeszcze jedno: czy od razu się dostaje UoP?

Ktosiek
@gari

Dostaje to każdy pracownik na umowę o pracę, a zależy od tego jak trafisz do firmy i czy akurat biorą bezpośrednio przez zakład. Przez agencję najczęściej jesteś min. 3 miesiące na zleceniu.

KI
@gari

z reguły najpierw masz zlecenie przez agencję

@Ktosiek

aha a to jest loteria czy sie trafi przez agencje czy nie? mają gdzieś napisane kiedy szukają ludzi bezpośrednio pod zakład?

@Ktosiek

mi to w sumie obojętne, bo mi obie opcje pasują, ale może komu innemu sie tu takie info przyda

anea
@gari

no jak się zatrudnisz przez agencje to będziesz przez agencje, bo chyba jak szukają wystawiając sami oferty to chyba nie przez agencje wtedy nie tak to powinno działac?

@gari

Jeżeli jest oferta wystawiona przez Bonprix, to od razu jest to UoP. Pierwsza umowa jest na 3 m-ce, po tych 3 m-cach, dostajesz taką samą stawkę jak pozostali pracownicy, różnica bedzie tylko w stażu pracy i w premi jaką wypracujesz. Opiekę i sport otzymujesz po 3 miesiącach, socjal jest od razu. Pierwszą umowe możesz traktować jako okres próbny. Równiez w ciagu tych 3 miesiecy masz "ochrone" na wypracowanie premi. Nie pamiętam jak to procentowo wychodzi, ale 1 miesiąc 50% przerobu, drugi musisz zorbić wiecej, trzeci jeszcze więcej i od czwartego działasz już jak inne dziewczyny.

@Pracownik mag.A

wielkie dzięki za rzetelną odpowiedź

@Pracownik mag.A

teraz już wiem wszystko co chciałam :)

@Tytula

Ktoś coś słyszał, że w Łodzi funkcjonujemy tylko do końca roku? Później wypad do innego miasta?

@@Tytula

A skad takie informacje? Ktoś coś wie na ten temat ? Czy kolejna to plotka zakładowa .

Dyzia
@@Tytula

Powtarzajcie plotki, bawcie się dalej

Kolka

A zabiorą nas że sobą?

@End ?

No właśnie też tak słyszałam. W każdej plocie, jest kawałek prawdy. Mnie doszły słuchy, że po tym audycie, co byli.

Liszaj

Można mieć przypuszczenia, że Otto wyniesie się z Łodzi. Tam napisane jest o końcu 2023 r.

Dryga
@@Tytula

Wygląda na to, że być może zabiorą koncern. Skoro pod niemiecką granicą grupa Otto buduje centrum logistyczne i ma tam być zatrudnione 1900 osób, a większość to kobiety.... Wszystko możliwe..

Rt
@Dryga

Raczej przejdzie tam całe Otto a jeśli tak to zostanie praca dla kilkunastu osób która zostanie na paczkach z bonprixu. Ale nie sądzę żeby firmie się opłacało utrzymywać magazyn tylko z tego powodu.

@@Tytula

No było zebranie przecież, że w marcu/kwietniu zamykają magazyn B i będą przenosić na A niektórych, a reszta do zwolnienia. Nikogo stąd nie będą przenosić pod niemiecką granicę... To żadne plotki tylko potwierdzone info...

Maja

Ludzie tu tataj juz chodza na zwolnienia na glowe.. bo nie daja rady.. a niektorzy zyja dobrze bo maja znajmosci i chodzaz 2 razy w roku na bezplatny.. potem 3 razy na zwolnienie i jeszcze na urlop pracuja ogolem moze 3 4 miesiace i maja sie dobrze taka firma

Mam pytanie. Czy wogole ktoś wyżej z biura to czyta te nasze wpisy?

Sight

Duża szansa, że nie, więc jeżeli faktycznie chce się z czymś dotrzeć, to trzeba zgłaszać bezpośrednio, a nie wylewać frustrację na forum i liczyć na to, że coś magicznie się zmieni

elon
@Sight

I po co minusujecie od razu?

elon
@Sight

Bo ktoś prawdę powiedział?

wiesz jak jest

prawda w oczy kole

@elon

a tak anonimowo to najprościej

Balon
@seon

W internecie każdy jest odważny i potrafi powiedzieć swoje zdanie, gorzej w realu ..

@Balon

no tak, bo w realu trzeba się podpisać swoim nazwiskiem i przyjąć na klatę ewentualne konsekwencje swoich słów.

@Balon

tu tego nie ma, więc przez to ludzie nie mają żadnych hamulców, nieważne czy to co mówią kogoś krzywdzi, czy nie...

Pracownik mag.A

Czytają. Możesz mi wierzyć. Oczywiście nie wszystko jest brane do serca, ale zwraca uwagę na pewne problemy.

mir3

na jakie stanowisko warto się zgłaszać?

Nika
@mir3

A jakie masz kompetencje? Masz doświadczenie w czymś? Bo to raczej pod to się dobiera stanowisko, a nie pod to co ktoś poleca

Nika
@mir3

Ale no nie wiem, jak uważasz. Niżej ktoś pisze o dziale DUR, że spoko.

Olfa
@mir3

Najlepiej na wolne xD a tak poważnie, to ostatnio jak przeglądałam ogłoszenia, to szukali chyba księgowej, grafika i kogoś tam, także zerknij na pracuj.pl może coś Cię zainteresuje :)))

mina
@mir3

ale serio, no na takie na które masz jakieś kompetencje albo może ci pasować

Arrtass - pracownik DUR

Hejka, jeśli ktoś szuka spokojnej pracy polecam dział DUR. Fajny niewielki zespół, miła atmosfera. Pracowałem 7 miesięcy i narzekać nie mam prawa. Praca nie jest najlżejsza, ale przyjemna. Jedyny minus to stosunkowo niska płaca patrząc na obecny rynek pracy.

Demmi
@Arrtass - pracownik DUR

A jakie obowiązki się tam wykonuje?

mir3
@Arrtass - pracownik DUR

czym konkretnie się zajmuje ten dział?

@Arrtass - pracownik DUR

Zwolnili Cię, czy sam odszedłeś?

@Demmi

Obsługa linii, serwis linii, kontrola linii, i dodatkowe prace techniczne na terenie firmy.

@@Tytula

Odszedłem sam, znalazłem firmę z lepsza płacą tylko dlatego.

@Arrtass - pracownik DUR

Byś może sam odszedłeś, a prawda jest taka, że c#uja robiłeś i już mieli na Ciebie oko.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 42 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.