Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Madzia

Czemu o SAPie nikt niczego ostatnio nie pisze? Są teraz oferty na dwa stanowiska z nim związane. Mnie interesuje specjalizacja w ERP. O jakich nagrodach za staż pracy jest mowa w opisie? I jak udaje się zgadać z zespołem na zdalnym? Nie ma problemów w komunikacji? Opisze mi ktoś tez sama rozmowę?

Norman
@Madzia

Oferują tutaj na tym stanowisku pracę zdalną? Bo piszesz coś odnośnie tego a ja ogłoszenia nie widziałem.

Norman
@Madzia

Powiesz gdzie znalazłaś w ogóle ogłoszenie? Na ich stronie nie widziałem

Digget
@Norman

Widzę, że dają możliwość pracy zdalnej tam, tak samo hybrydowej. Po jakim czasie można przejść całkowicie na pracę zdalną?

pikok
@Digget

jakie stanowisko cię interesuje?

Tosia
@Digget

Pytanie czy to tylko od samego stażu pracy zależy? Do biura mam daleko i ciekawi mnie czy to nie mogłoby mieć bezpośredniego wpływu? Ciężko będzie z dojazdem raczej. Firma tak czy siak za niego zwraca? Ktoś wie?

Mleczniak
@Tosia

Skoro dają możliwość tej zdalnej to chyba nie rozumiem skąd to pytanie :P

berdon
@Tosia

jak przyjmą cie na zdalne to nie bedziesz mieć problemu a jak się okazę że trzeba inaczej robić a tobioe nie pasuje to sobioe podziękujecie nie wiem gdzie problem :)

krotka
@berdon

chyba ze wdrozenie odbywa sie na miejscu i potem sie przechodzi na zdalne, jak to jest?

krotka
@berdon

myslisz ze ile maksymalnie czekac na odp po wyslaniu cv?

Laffy
@krotka

też teraz czekam na odpowiedź ale nie na to stanowisko ;/

Laffy
@krotka

Wiecie moze jak tutaj w ogóle jest z rekrutacją i jak to wygląda?

@berdon

A mogą tak zrobić? W sensie nagle zmienić warunki pracy? zdarzało się już tak? czy raczej firma w razie czego jest pewna? ja tez stabilizacji szukam a nie skakania z kwiatka na kwiatek

melansz
@Laffy

agencja pracy tymczasowej zlecenie 3 miechy potem pod firmą uop jak się sprawdzisz

@melansz

trzeba sie zglosic do tej agencji czy mozna jakos inaczej?

@weglik

bo bym byla wdzieczna za odpowiedz gdzie moge sie zglosic do pracy

koza

stabilnosc firmy to wazna rzecz tutaj kiedyś pracowałem i wspominam bardzo w porządku nikt mi nie wyskakiwal ze zmiananmi (usunięte przez administratora)

mięta
@krotka

ja czekałam cos około 2 tyg ale też aplikowałam na samym poczatku praktycznie trwania rekrutacji pewnie zależy ile cv zostanie do nich wysłane

Mazag
@mięta

Myslicie ze bedzie jeszcze szansa na to stanowisko?

Mazag
@mięta

Zapowiadaja sie jakies oferty rowniez z mozliwoscia pracy zdalnej?

Baobab
@mięta

rozmowę miałeś zdalną czy stacjonarną?

Foka
@Baobab

Jeśli chodzi o samą rozmowę/rekrutację to jak szybko się odzywają po wysłaniu cv?

koma

po rozmowie kilka dni z tego co pamiętam, może miało na to wpływ to, że się zgłosiłam pod koniec rekrutacji, ale raczej sprawnie to idzie

narta

Ale tez pewnie czekaja na wiecej zgloszen zeby miec z czego wybierac

Matematyk

Jak szybko można po pozytywnej decyzji zacząć realnie pracę?

Matematyk

Orientuje się ktoś czy jak decyzja jest negatywna to też się dostaje jakąś informację zwrotną?

ona
@Matematyk

ja zaczęłam jakoś 2 tygodnie po otrzymaniu decyzji, myśle że to jest w dużej mierze kwestia dogadania się z przełożonym

ona
@Matematyk

z tego co słyszałam to się podobno dostaje, ale dopiero jak po rozmowie jest ta negatywna decyzja, nie np po wysłaniu cv

Maja
@ona

Z tym CV to już sprawdzony temat? chodzi mi o to czy dobrze rozumiem, że jeśli moje CV się nie sprawdzi to się o tym nie dowiem i musze się domyślać dlaczego jeśli już? po jakim czasie można mieć pewność ze już się nie odezwa?

Paralotniarz

Często wysyłają maila że niestety ale tym razem ktoś się nie zakwalifikował

koko
@Maja

chyba dopiero po rozmowie sie ewentualnie kontaktują żeby poinformować tych co sie nie dostali, tak coś słyszałem

rabus
@koko

to ile czasu trwa czekanie na decyzję?

didnt
@rabus

dobre pytanie, jest opcja sie w miesiąc wyrobić z całą rekrutacją?

myślę, że na spokojnie bo u mnie np wszystko zajęło może tak z 3 tygodnie

Tamara

dzień dobry. proszę o opis z rozmowy rekrutacyjnej dla Project Managera. Jest teraz dostępna oferta, interesuje mnie przede wszystkim średnia długość trwania procesu ale także część techniczna. Jak wygląda na rozmowie?

Meliska
@Tamara

Gdzie jest ta oferta podzielisz się informacją? Również się za pracą rozglądam powoli.

Szeląg
@Meliska

Polecam wpisać sobie nazwę firmy, dopisać oferty pracy - sukces gwarantowany

rabus
@Szeląg

Pytanie czy do was trzeba pisać jakieś listy motywacyjne?

didnt
@rabus

ooo, nie pomyslalem o tym a w sumie bardzo dobre pytanie, ktos z was pisał?

@didnt

no niezbyt, może zależy na jakie stanowisko ale brakarka tego nie potrzebuje

@didnt

ale też jak chcesz tak ambitnie zaczynać to twoja sprawa

@Lolabum

Dzień dobry, dlaczego nikt nie pisze o wybranych liderach? A może wszyscy są ze wszystkiego zadowoleni? Dlaczego kierownik zmiany A rządzi na dwie zmiany,dlaczego za jego namową pani dyrektor dokonuje wyboru liderzy.Albo w tej firmie dopiero teraz można wybrać kandydatów,osób którzy lubią obserwować i donosić na wszystkich,ludzie gotowi się sprzedać są nic nie warci (dwie ostatnio wybrane pani).Pytań narosło wiele,a najważniejsze pytanie kiedy towarzystwo z góry zacznie brać pod uwagę opinie swoich pracowników albo ten czas nie nastąpi???

Julia????
@@Lolabum

Wreszcie napisali prawdę, u nas od dawna nic dobrego się nie dzieje, a ostatnią kroplą jest wybór ludzi na stanowisko lidera, kto ich w ogóle wybrał? Dlaczego ludzie nie mogą głosować, kogo chcą baczyć na tym stanowisku, Haribo narobił bałagan w tej firmie, że jeszcze trochę i ta firma po prostu upadnie

Boni

Witam. To prawda . Kilku kandydatów o może głosowanie ? Przychodzą nowe osoby , czy Liderki mówią również o porządku na stanowisku pracy ? Pojemniki do których wkładamy rzeczy na Klera brudne . Podłoga czasami zamiatana , ale napewno nie jest myta . Komputery zakurzone . A teraz odnośnie normy . Ciężko jest . Pozdrawiam.

Obserwator
@@Lolabum

kazda z nich normalnie pracuje i zajmuje sie swoją pracą zostaly wybrane na lidera i nie gwiazdozą tylko robią na tasmie dalej , zadna nie chodzila i nie skarzyla by cos sobie polepszyc w przeciwieństwie do innych osob ktore chodzą i donoszą by miec wzgledy brygadzistki , chcecie wyboru lidera przez pracownika , to wlasnie piszą osoby ktore chcą miec specjalne wzgledy bo kolezanka ktora zostanie wybrana bedzie lepiej traktowana a powinno byc sprawiedliwie , nawet nie zaczely pracowac jako lider a juz zazdrosc i wypisywanie glupot wlasnie dlatego bo nie zostala wybrana osoba ktorą wy byscie chcialy czyli Natalia zeby miec lepiej szkoda ze zadna swojego zdania nie potrafi powiedziec im osobiscie , piszecie bzdury a takto kazda sie usmiecha i gratuluje , jakos nie widzialam zeby ktos byl niezadowolony oprocz natalki i jej kolezanek , duzo osob im gratulowalo i cieszy sie na zmiany , skonczy sie (usunięte przez administratora) ktory byl stosowany przez marike i wieczny problem ze trzeba pomoc , jeszcze nie zaczely wiec nie oceniajcie z gory , nie karm wszystkich swoim jadem

Łąki

Bardzo wielkie pytanie do pani Beaty , czy w ogóle bierze pani pod uwagę opinie innych osób,kogo pani wybrała,czy zdaje pani sobie sprawę, że swoją pomocą po prostu topie tę firmę, dajcie kierowniku zmiany B możliwość dobrania zespołu i wtedy praca się poprawi, a teraz to już same (usunięte przez administratora), czekam kiedy to się skończy,w takich warunkach pracować to po prostu masakra.Ostatnią rzeczą, którą chcę napisać, jest to, że trzeba bronić swoich praw i poglądów, nie trzeba milczeć, teraz trzeba pukać do wszystkich drzwi i zostaniecie wysłuchani, tym bardziej że pracujemy w jednym zespole,bo bardzo smutno na to wszystko patrzeć????????????

Dlaczego pani z Ukrainy są gorsze od Polek? W naszej firmie pracuje najwięcej pań z Ukrainy,to dzięki ich pomocy nasza firma jakoś się utrzymuje, gdyby nie one, naszej firmy już by nie było.Jestem polką i dużo osób poznałam z Ukrainy za ostatni lata,i to że pani z Polski nie mogą albo nie chcą sobie poradzić na tym stanowisku,to nie jest wina Ukrainek

Kit
@Kasia

A może należy się zastanowić dlaczego Polki uciekają z tej pracy .I zdecydowanie Polki też dały by radę nie koniecznie 90 % musi być z ua

Kapkap
@Kasia

Płacz i lament UK został pozytywnie rozpatrzony przez kierownictwo, postawiły na swoim, stoją z koleżankami na linii, gęby im się nie zamykają, przyszły na pogaduchy a nie do pracy za to polki porozstawiane co 3 stanowiska. Taka to rzeczywistość. Takie mamy w Polsce traktowanie polek?

@Kapkap

A bo to jest cyrk, a nie miejsce pracy.

Siewie
@NN

I ktoś ten cyrk zaproponował a ktoś wyraził na to zgodę

Lej

A to były składane CV ..? I każdemu dali szansę na zmianę zajęcia,?

Ulja
@Kasia

Nie są gorsze i nie są lepsze pracują na utrzymanie tak jak my i pisanie że zakład się utrzymuje bo panie tu pomagają jest nie na miejscu

Alu
@Obserwator

Może po prostu chodzi żeby było swojsko i normalnie

Ruda70 Nowy wpis
@Kasia

Na pewno jesteś Polką,dobre sobie.Po polsku nie mówi się w ten sposób jak np."za ostatnie lata"

Grafik

Czesc, zastanawia mnie jakie sa widełki na stanowisku grafika/rysownika odzieży w Bonprix. Ktoś się orientuję

Baobab
@Grafik

Myślę, że jednoznacznej odpowiedzi tutaj nie uzyskasz. wiadomo, że zarobki mogą się różnić w zależności od doświadczenia, stażu pracy itp najlepiej by było jakbys się na rozmowie o takie rzeczy dopytywał

Zanzibar

A powiedz mi jeszcze jedno, czy pracujesz czasem zdalnie? macie jakiś hybrydowy tryb pracy może?

koma
@Zanzibar

na magazynie to ciężko zdalnie pracować, chyba że masz na myśli jakieś inne stanowisko?

narta
@koma

Na pewno są tu inne stanowiska, sama nad innym mysle a nie nad magazynem.

Aksel

Co byś chciał konkretnie wiedzieć? Jak pracowałeś już na magazynie to szczerze ci powiem że podobnie do innych

magazynowy

zalezy który magazyn, jak idziesz na Z to masz dwie zmiany 6-14 i 14-22

magazynowy

jak na B to masz jedną zmianę ale jakby w dwóch godiznach 7-15 albo 6-14 reszta jak tutaj pisza dosyć standardowo jak na magazyn przystaje

ayay
@magazynowy

Czyli nocek tu nie ma w ogole?

Gacek
@ayay

Ktoś wyżej napisał ze to od magazynu zależy, można wiedzieć na którym są nocki?

pan
@ayay

nocki są inaczej płatne?

Ossa
@pan

Ja mysle, ze jak jest pensja miesieczna to pewnie tez ustalona z gory. Niewazne jakie zmiany w danym tygodniu i ile razy wypadaja.

ster
@Ossa

kojarzysz jak jest tutaj z braniem urlopu?

Barbra
@ster

Nie jest rozpisywaniy plan urlopowy jak to bywa w innych firmach. Tylko letnie. Ale jak weźmiesz w okresie wakacyjnym urlop to nie należysz do premii bo dużo roboty jest. Poza tym musisz się nachodzić i naprosić.

intel
@ster

nie wiem dokładnie o co pytasz??? zgłaszasz urlop i ci go przyznają no chyba jak wszędzie

Eldżi
@intel

Niekoniecznie. Jak zgłosisz tydzień przed to nie muszą ci przyznawać.

Brum
@Eldżi

No też dla ułatwienia pracy wszystkim lepiej chyba sobie wcześniej planować takie rzeczy jak dłuższy urlop np wakacyjny

Komodo

Ja pracowałem już wiele razy i w sumie czasem był problem z wykorzystaniem np jednodniowego urlopu, wiadomo że na taki wakacyjny to warto się wcześniej zapisać ale czy np. nie ma problemu jak się czasem potrzebuje właśnie takiego jednego dnia?

naadek
@Komodo

raczej nie ma takiego problemu, chociaż to też zależy jak sie wstrzelisz

odpowiadam
@Komodo

moim zdaniem idą na rękę tutaj, nie spotkałem się z tego typu problemami

Yiye
@odpowiadam

Wszystkim naraz by pewnie urlopu dać nie mogli, ale faktycznie raczej u mnie też nigdy problemów z tym nie było.

BatMan
@Yiye

No nie no trzeba to jakoś dobrze zorganizować jakby wszyscy naraz na urlop poszli to to chyba by nie zagrało za dobrze

baran
@BatMan

im wczesniej tym lepiej sie zadeklarowac co do urlopu i tyle

Jari
@odpowiadam

Serio? na produkcji tylko letnie są rozpisywane a jak sobie coś zaplanujesz to się prosisz o kartkę na urlop i nie wiadomo do końca czy ci dadzą bo przerób trzeba zrobić

Szeląg
@Jari

Ja tam zawsze dostawałem więc może coś źle robisz po prostu

Jari
@Szeląg

Nie kojarzę bo daty urlopu były we wniosku . Złe to są tutaj nawyki niektórych osób

Zona

Kamery nic nie widzą . Tym bardziej kierownicttwo .Reszta do wymiany. Czy można pracować równocześnie na 2 komputerach w tym samym czasie????? .

Ela
@Zona

Nie . Nie można.

Oj
@Zona

Ale piszesz o skanowaniu towaru? No bo nie da rady zalogować się na dwóch stanowiskach

Brakarka

I tak stwierdza " że robimy ponad normę " człowiek stara się jak może żeby tylko sobie dorobić musi się napracowac duzo.. nawet soboty nie płatne..

@Brakarka

Jak sobota może nie być płatna? Czy możesz doprecyzować, bo zabrzmiało to dwuznacznie? One są nieobowiązkowe teraz czy jednak zawsze trzeba przyjść?

Zenka

Informują cię z dnia na dzień że masz przyjść. Kiedyś płacili jak za nadgodziny a teraz oddają w tygodniu. To jest równoważny czas pracy.

ABC

A kto podniósł normę same brakarki zachłanne na kasę. Zawsze mało mało im było cieszyły się ile to nie zrobiły to teraz jest jak jest normalne że firma nie da za dużo zarobić i podniesie normę!!

NN

Sobota, powiedzmy, że jest obowiązkowa, chociaż przy braku harmonogramu pracy nie powinna. Za sobotę jest inny dzień wolny do odbioru, nie wiadomo kiedy. Jeżeli nie możesz przyjść w sobotę to możesz napisać wniosek o urlop, lecz nie wiesz czy dostaniesz ten urlop lub skorzystać z urlopu na żądanie. Jak nie przyjdziesz w sobotę bez podpisanego wniosku o urlop to wtedy jest nieobecność nieusprawiedliwiona.

NN

Pracodawcy, którzy stosują stały rozkład czasu pracy, nie mają obowiązku tworzenia harmonogramów. Wystarczy zawrzeć zapis o godzinach pracy w regulaminie, układzie zbiorowym lub obwieszczeniu. W innych przypadkach, stosując równoważny system czasu pracy, pracodawca w każdym okresie rozliczeniowym MUSI sporządzić indywidualny HARMONOGRAM (GRAFIK) dla każdego pracownika. Uwzględnia w nim: - godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy w każdym dniu; - dni wolne z rozróżnieniem, z jakiego tytułu są wolne: 5-dniowego tygodnia pracy, w zamian za pracę w niedzielę lub święto czy też z powodu przekroczenia dobowej normy w innym dniu. Tutaj do tego się nie stosują :\

Kolka
@ABC

Ale to się odbija na jakości i na bank ręce nie pozwalają w nocy spać. Każdy chce więcej zarobić tylko jak coś pójdzie nie tak, to przyjdzie jedna z drugą z uśmieszkiem bo błąd jest i już po pieniądzach. Nie tylko na swoje premie robimy.

Lisa
@ABC

A to brakarki same sobie tą normę podnoszą?!! Przyszłam do pracy i narzuciłam sobie więcej roboty!!? Będą tak wykorzystywać bo dziewczyny chcą zarobić to i podnoszą normę jeszcze na tej taśmie jedzie wszystko buty ze stanikami kurtki z majtkami

Eh
@Lisa

Wiadomo że człowiek chcąc sobie zarobić robi wieksza normę żeby dostać wieksza premie dlatego robi więcej ale co z tego jak zaraz bald przyniosą i człowiek pracujący cały miesiąc ciężko traci dodatkowa premie za przerob.. ręce odpadają już szkoda ze kierownictwo zarabia duzo. A my marne grosze i jeszcze zrobią wszystko żeby zabrać to co człowiek sobie dorobił

@Eh

Dziewczyny , a nie sądzicie , że premia która wcześniej wynosiła 500 teraz wzrosła na 600, a potrącenie za błąd z 50 na 100 , to dwa razy tyle, wydaje mi się ze premia tez powinna wzrosnąć dwa razy tyle , czyli 1000. To jest działanie na szkodę pracownika ,

Milka
@Brakarka

Trzeba zaproponować to Pani Beacie ... Jakie rozwiązanie, ciekawe jaka by była odpowiedź . Ta praca powinna być więcej płatna za taka wysoka normę , jak i warunki taśma , hałas jak i towarzystwo, które zniechęca czasem do wszystkiego .

Der
@NN

I oczywiście za urlop na żądanie zabierają z przepracowanej normy

Dalej jako Pracownik Działu Wsparcia Technicznego IT trzeba być na tym trybie dwuzmianowym – 6:00 – 22:00 tak jak wskazano w ogłoszeniu? Dodatkowo z opisu oferty wiem, że w sobotę też ogarniało się dyżury, a jak są one płatne?

Monia

Plus tez to sklepik Bonprix , który funkcjonuje dla pracowników oraz klientów z zewnątrz w każda ostatnia środę miesiąca , minus tego sklepiku , to pracownicy biurowi , którzy podczas swojej pracy robią tam zakupy, nie do pomyślenia , że tak można , pracownicy z magazynu nie mają szans kupić lepszego towaru bądź rezygnują z zakupów , bo biurowcy wykupią co lepsze i zajmują czas, który zostaje na zakupy . Może ktoś by zrobił z ty procederem porządek , z taśmy pracownicy nie mogą zejść robić sobie zakupów tak jak biurowi pracownicy, to nie jest równe traktowanie , czy w regulaminie jest to ujęte ?

Prawda
@Monia

Kiedy czasem schodzę do sklepu tuż przed jego otwarciem to widzę tłum osób czekających na zewnątrz w kurtkach. To nie są pracownicy biura raczej magazynu, więc Pani zarzut nie jest słuszny. Trzeba się zastanowić i nie pleść bzdur na goworku zanim się zaszkodzi sobie i innym.

Grażynka
@Prawda

Owszem są pracownicy ale żeby zrobić zakupy w sklepiku mają wolne. Przyjeżdżają specjalne i nie są to zakupy podczas pracy, a to różnica !

@Prawda

Pracownicy biurowca mogą czekać na otwarcie sklepiku pod sklepikiem, a pracownicy magazynu muszą czekać na zewnatrz. Ot taka różnica.

Boni

Witam nie o tym jest tu pisane .Sklepik powinien funkcjonować,Panie z biura przychodza na godz 12,a sklepik od 13 ,wiec wchodzą po 1godz a nawet dlużej.Tak długiej przerwy to chyba nie mają.Pracownicy magazynowi są przed ,albo po pracy .Na tym polega różnica.Tyle i aż tyle.Pozdrawiam.

Magda

Proponuję żebyśmy wszyscy ci którzy są tym już wszyscy zmęczeni i zniesmaczeni postawą i zachowaniem tych liderek zebrali podpisy napisali prawdę i złożyli pismo do dyrekcji osobiście i może wreszcie się to skończy bo to czym oni się reprezentują nie nadaje się nawet do (usunięte przez administratora)

Są tutaj może modelki techniczne? Ile czasu się spędza na tym zleceniu? Ile płacą? Czy jest to zajęcie na jeden sezon, czy może o ile zachowasz parametry, to na wiele sezonów? :)

gołomp

widziałam chyba przelotem takie ogłoszenie, bodajże na ich stronie o ile się nie mylę

syrena
@gołomp

tylko czy one są aktualne? bo jak próbuję aplikować to mi nie działa ta opcja

syrena
@syrena

może ktoś napisze gdzie się zgłaszać jeśli nie przez aplikację na stronie?

dziwak
@syrena

myśle, że na wszystkie otwarte rekrutacje można sie zgłaszać, np na portalach typu olx czy pracuj

Gif

Socjal socjalem ale jak widać atmosfera pozostawia dużo do życzenia. Zaczynając od liderek powinny być szkolenia jak pracować z ludźmi bo przykład idzie z góry. Nonszalancja odgadywanie ludzi to codzienność

Dla przyszłych pracowników

Socjal ok. Atmosfera, jeśli trafisz na "starsze" koleżanki, dłuższym stażem, ok. Nie wiedzieć czemu pozbywają się (również przez brak docenienia z brak zauważenia, lub obojętność, by docenić lub chociaż powiedzieć dobre słowo) dobrych pracowników, którzy sami odchodzą, albo robiona jest na nich nagonka, bo mogą zagrozić "odwiecznym" osobom, które nie wiedzieć czemu zajmują stanowiska liderek. Przez ostatni rok @Pracodawca stracił tyle wartościowych bramkarek, że, żadna Ukrainka, czy Polka ich nie zastąpi! O chłopakach już nie wspomnę, bo ciężko teraz znaleźć Pana, który wie, że 2+2 to jest 4, a odeszli lub pozbyli się Panów, którzy, za liderki robili robotę, którzy z brygadzista byli na spojrzenie i wiedzieli, co mają zrobić. Szkoda mi nas koleżanki, ale ja sobie poradzę, ja przeszłam tu kilka zmian, ale ta będzie największą... Trzymajcie się koleżanki razem, bo tylko to nam zostało.

Malutka 90

Witam czy są przyjęcia na magazyn A jako pomoc magazynowa dla kobiet od 8 do 16.W 2017 pracowałam i nawet mi odpowiadało a nie widzę żadnych ogłoszeń.

@Malutka 90

Teraz sa tylko 2 zmiany Pakownia juz nie istnieje

@NN

A z jakich już przyczyn nie istnieje? To kto się zajmuje tymi funkcjami? Ciekawi mnie co stało się z pracownikami , przeniesiono ich na inne działy czy jednak doszło do redukcji?

H

Są tylko zwroty, pakowni nie ma już od dobrych paru lat

Smerf
@H

Skoro pracujesz powiedziałbyś coś więcej o warunkach?

Smerf
@H

najbardziej to mnie takie jak przestrzeganie przepisow bhp obchodza bo wiem z dosiadczenia że różnie z tym jest

Słowo
@Smerf

Pracowałem spory kawałek czasu i powiem ci że nigdy nie było jakichś zaniedbań raczej się tutaj dba o warunki pracownika przynajmniej ja tak wspominam

@Słowo

Szkolenie tylko jedno startowe jest czy potem przypominajki podrzucają? Z jakiegoś jeszcze innego zakresu również są obowiązkowe? I czy to oznacza, że wypadki raczej się nie zdarzają?

Dda

Brawo! Szkoda, że niedługo zostanie to zamiecione pod dywan, to nie będzie pierwszy niewygodny usunięty komentarz . Może gdy zaczniemy otwarcie mówić na magzyznie o takich incydentach i wypowiadać nasze zdanie na głos coś się zmieni. Jako kadra pracownicza chcemy pracować w mniej toksycznym miejscu, chcemy aby kierownictwo dało się szanować, chcemy przejrzystości informacji, rządamy sprawiedliwego traktowania. W zamian damy z siebie wszystko aby wyniki były zadowalające, tylko nie przeszkadzajcie!

@Dda

I proponuje przywrócenie do pracy przynajmniej 2-3 chłopaków. Michała, Marka i Łukasza. Praca zupełnie inaczej wyglądała z nimi.

Stary rok

Podsumowanie To co się dzieje to szok. Premie i procenty i grafik to wielkie nieporozumienie. Mam nadzieję że ktoś się wiele osobom przyjrzy na przerób innych ludzi tj odpisywanie i dopisywanie i praca na innych konto

@Stary rok

Jaki grafik? Nie ma grafiku, który to powinien być rozpisany na co najmniej miesiąc, na papierze, dla każdej osoby, gdzie za pracę w sobotę jest inny dzień w tygodniu wolny.

Kotka
@Stary rok

Witam . Ciężko jest zrobić normę . Napisze to w punktach. 1Mało tworu na lini , przerwy i przestoje. 2.Przy końcu bardzo duża ilość butów, swetrów takich rzeczy z których trudno zrobić normę . 3.Słaba organizacja . 4.Będąc na stanowisku ostatnim przed ostatnim zawsze powinien być jakiś bonus. 5.Porządek na stanowisku ,różnie to bywa … Pozdrawiam wszyskich i spokojnego dnia życzę.

Lilka
@Kotka

Ciężko i to na końcu linii gdzie masz to co inne nie zrobiły .a te co niby mają pomagać to udają że nie widzdzą problemu to jest właśnie tutaj norma

@Lilka

I te normy na podstawie czego są ustalane? Możecie co do nich jakoś się ustosunkować? Lub wpłynąć na ich zmianę? Jak widać wady niektórzy zauważają, nie ma przy tym jednak jakiegoś indywidualnego wkładu? Chociażby do organizacji pracy?

Lo
@Stary rok

Najlepsze są asystentki liderów nawet atmosfera między narodów panuje super w zakładzie. Wer

Doma

Widzę, że do karty sportowej i ubezpieczenia jest tylko dopłata. W ilu procentach? :) Ale za to jest jakiś pakiet świadczeń socjalnych; tylko nie wiem, co w niego wchodzi. Skoro oddzielnie wymieniają opiekę, kartę i ubezpieczenie... Wy wiecie? Pytam konkretnie na podstawie ogłoszenia dla technologa odzieży :)

wallie
@Doma

a ta karta sportowa to jest na wszystkie siłownie, ktoś wie? nigdy wcześniej nie miałam czegoś takiego w firmie i wsumie spoko by było cos takiego mieć :D

Retron
@wallie

raczej na większość szczególnie tych lepszych to na pewno taka współpraca się im po prostu bardzo opłaca

Retron
@wallie

a wiecie może czy u nas da się wykupić multisporta plus? ktoś próbował się z tym dogadać bo mi by się przydał

jania
@Retron

a czym jest taki multisport plus?

kasti
@jania

a ten plus nie daje wstępu do większej ilości obiektów niż ten podstawowy?

kasti
@jania

no i z tego co sprawdzałem to jeszcze masz kilka wejść dziennie zamiast jednego

carl
@Retron

w ogole to te benefity przysluguja po jakim czasie, po okresie probnym ??

Hupko
@Retron

a multisport jest w pełni dofinansowany? wolałbym się nie naciąć na sytuację gdzie ja musze płacić 70% np. za benefit

Kk
@Hupko

W tej firmie za każdy benefit trzeba płacić. Karta na siłownię z tego co pamiętam jakieś 50zł.

Wiosenka
@wallie

Karta sportowa nie obejmuje wszystkich obiektów jak w przypadku multisporta, np. do fit fabric nie wejdziesz

nid
@Wiosenka

niektóre nie maja zniżek, ale wydaję mi się że przeważająca wiekszość juz współpracuje

@nid

to juz zalezy od placowki czy maja umowe z multisportem pewnie

dolar
@Kk

50zl to nawet spoko kwota i tak. za tyle to na pewno bys nie mial miesiecznego karnetu na silownie, a tak to dodatkowo sa rozne miejscowki do wyboru

Podek

ile kosztuje standardowo?

fan szarlotki
@dolar

dokładnie miesięczna wejściówka na siłownię za 5 dyszek to jest serio bardzo dobra okazja, nawet te karnety do 15:00 które są zazwyczaj najtańsze są znacznie droższe niż ten

korea
@fan szarlotki

czy coś oprócz multisporta jeszcze dostajecie jako benefit?

post
@korea

sa owocowe wtorki hahaha

post
@korea

no a oprocz tego to ubezpieczenie grupowe, rabaty na 15% do bonprix i to jest przydatne bardzo, opieka medyczna, bony swiateczne..o czyms zapomnialam?

@post

benefity przysługują po okresie próbnym czy od razu?

@gołomp

szczególnie interesuje mnie kwestia opieki medycznej

Kalmar z sosie
@post

serio jest 15% stałego rabatu na produkty? jak tak to spoko sprawa, na cały asortyment? i czy na każdym stanowisku taki benefit przysługuje?

Kalmar z sosie
@Kk

tylko 50 zł za kartę na siłownie? ma jakąś ograniczoną ilość wejść, że taka tania?

Ulubiony

Fajnie, że mozna sobie przyjść o której się chce a nie np do jakiejś danej godziny tylko to moim zdaniem na plus :)

Pracownik mag.A

Bo ja też, a zaznaczałam, że mam kartę z poprzedniego roku...jak będę musiała nową kartę dostać i czekać na kasę w styczniu...to będzie lipa!!! Ktoś ma tak jeszcze?

@Pracownik mag.A

Nie żeby cos ale jest już po świętach i zastanawiam się czy te karty zostały ogarnięte czy tez nie? urwaliście temat a to zastanawia. I jak z tym czekaniem? Niektórzy faktycznie tak mieli? A w poprzednim roku jak mieliście z tymi kartami?

Misia

Karty zostały rozdane nowe w tym roku. Te z zeszłego roku są ważne do końca 2024 roku ale nowych pieniędzy nie będzie

@Misia

Kiedy? Ja nie mam o tym informacji! Czyli mimo, że zaznaczałam, że mam kartę z poprzedniego roku, to muszę iść po nową?

Misia
@Pracownik mag.A

Tak dokładnie . Są nowe bo musi być z nowym logo firmy. Tamta lista jest nieaktualna.

Brakarka

Witam.Ja piszę w sprawie tej wody do picia z tych dystrybutorów.Po pierwsze te dystrybutory są całe brudne zakamieniałe,po drugie woda leci z nich nie świeża ,a w smaku czuć jakby pić wodę z grzybem.Bleee ochyda nie da się pić tej wody.

Krejzol

moglibyście powiedzieć nieco więcej o atmosferze w firmie? pracownicy są w porządku? panuje fajna atmosfera?

Krejzol
@Krejzol

jeszcze ewentualnie coś o samym procesie rekrutacyjnym, jest raczej standardowo czy na coś zwrócić szczególna uwagę?

nuper
@Krejzol

zależy na którym dziale czy na którym magazynie, bo to różne środowiska są, ja od siebie jako magazynier mogę tyle powiedzieć że dogaduje się ze wszystkimi i jest spoko

monte

stacjonarnie miałeś rozmowe?

Kazik
@nuper

To ile jest tych magazynów?

Tylka

Pracujesz tam jako magazynier? Jakie masz zadania typowo fizyczna, chodzisz z wózkiem, czy fakturujesz?

Szybka
@Krejzol

Atmosfera na każdym pietrze jest bardzo zła , panuje (usunięte przez administratora) , nawet między pracownikami , liderzy udają ze nie ma problemu , przymykają oko, jak się wychylisz doprowadza do tego żebyś się zwolnił , musisz się tłumaczyć po co chcesz wolne, jak masz układ z liderem to ci wszystko załatwi, nawet lepsza normę , która przekłada się na premie przerobową , ogólnie firma stawia na pracowników uk.

hydro
@Krejzol

jak jesteś ogarnięty to się niczego nie bój, rekrutacja bardzo standardowa a przypuszczam, że na konstruktora silników do promów kosmicznych nie aplikujesz, także spokojnie :)

Żaklina

czemu fajnie? :D to akurat nie mój rejon za innym miastem się tu oglądam, ale zaciekawiło mnie to poruszenie. Jakie są przewidywane warunki pracy? podobnie będzie jak w innych? czy może kultura pracy może wystąpić nieco inna? Tam całkiem nowa kadra będzie zarządzać?

Hermes
@Żaklina

Sprawdź na ich Goworku… łódzka kadra angażuje się w zarządzanie tam na miejscu, nie ma co spodziewać się tam czegoś dobrego. Jedyny plus, jest duża szansa, że jak szybko ruszą to tak samo szybko padną… albo kierownictwo z Niemiec się za to wezmą. Tutaj nie mają nikogo kto ma jakieś kompetencje (prócz tych w donoszeniu i podlizywaniu)

@Hermes

A jak ich znaleźć na GoWork? CO wpisać? Jestem ciekawa ich opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 335.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 41 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.