Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Elloo

Wiecie coś na temat dalszych zwolnien na linii bądź jedynce ?

Kopacz

ktoś kojarzy jakie są godziny pracy jako dyspozytor? na ich stronie jest oferta pracy która wygląda niczego sobie i chce dowiedzieć się czegoś więcej, są jeszcze jakieś benefity oprócz tych wymienionych? ktoś ma jakieś opinie o tym stanowisku?

jose

Na innym portalu znalazłem ofertę do firmy Konstruktora technologa odzieży. Pytanie, pracowałem na innych programach do symulacji, a znam może jeden. Zaczynam dopiero w zawodzie, ale mam jakieś doświadczenie, myślicie, że warto wysłać cv?

jose
@jose

Dodam, że szybko się uczę, natomiast widziałem w ofercie, że jest to na swój sposób wymagane..

Kory
@jose

No jak masz to w wymaganiach, to może byc ciężko, ale rzeczywiście najlepiej jak po prostu wyślesz, w innym przypadku nigdy się na 100% nie dowiesz :)

Tymian

Jak wygląda bonprix od środka, chodzi mi o organizacje, jakie są działy, ilu pracowników zatrudnia itp

@Tymian

Ilu pracowników? Ciężko się połapać, zwalniają, a potem zatrudniają

kandydat
@Ff

no dobra a na resztę pytania odpowiesz?

LL
@Tymian

Całkiem okej, bo cała firma podzielona jest na różne działy.. W biurowcu masz Dyrekcję, ludzi od księgowości, IT, obsługi klienta, więc dużo a i tak pewnie coś jeszcze pominęłam. Ogólnie można powiedzieć, że jest tu porządek.

kozo
@LL

a jak chodzi o takie bardziej fizyczne stanowiska, to jak to jest podzielone?

Fabian

Siemka, czy są jakieś przyjęcia dla mężczyzn bezpośrednio na umowę o pracę? Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.

@Fabian

nie

Cyborg
@@Rt

a będą jakieś? gdzie na oferty czekać? podobno dobre warunki tutaj mają

@Cyborg

na pracuj (kropka) pl macie oferty, jakieś dwie tam były ostatnio, a czy gdzieś jeszcze dodają to nie wiem

@Cyborg

w agencjach pracy tymczasowej. Jak nie idziesz na dyspozytora lub do działu utrzymania ruchu, to umowy o pracę nie dostaniesz.

puerto
@@Rt

a w jakich konkretnie agencjach szukać?

Praca
@puerto

Kilka ich jest, m.in. fulljob, contrain, adecco, randstad. takie były kiedyś jak się zatrudniałam. Nie wiem z kim aktualnie współpracują ale tam bym popatrzyła.

nikelodion42
@Praca

a ktoś by mógł sprecyzować jakie obecnie są?

hekto

ile macie magazynów, w jakich miejscach i czy są oferty?

Reemll
@hekto

oferty masz na stronie. na magazyn nie widze

hektor
@Reemll

czy ktoś mógłby cokolwiek powiedzieć o pracy na magazynie?

Werwa

no to jest dosyć ważne bo jest kilka stanowisk magazynierskich

Figo
@hektor

Nie ma ogłoszeń. A tutaj nie wiem czy ktoś z magazynu pisze, żeby się czegoś dowiedzieć. Trzeba by było przepatrzeć całe forum może gdzieś jakaś wzmianka sprzed kilku lat się znajdzie haha

Bramkarka

Na temat wody do picia z tych dystrybutorów. Nieda się tej wody pić dystrybutory brudne te podstawki na wodę z brudem grzybem. Nadaje się to tylko do zgłoszenia do sanepidu.

Brakarka

Witam. To się Dyrekcja rzuciła na święta z paczką. Barszcz za 5 zł w Kaufland i ćwikła myślę że też z 5 zł. Mają gest nie ma to tamto..... Myślę że pracownik wolałby dostać np 200-300 zł doładowania na kartę.... ale cóż jak się nie ma co się lubi to cieszmy się z psikawki na Lany Poniedziałek:)

-.-

Wiele firm zdecydowało się na premie, lepsze prezenty... ale również wiele firm nic nie dało pracownikom. Nie żyjmy w sposób roszczeniowy, wszystkim będzie łatwiej.

@Brakarka

Proponuję otworzyć oczy a nie tylko ręce. Nie zauważyłaś, że firma jest w kryzysie? Ludzi zwalniają, ale Tobie będą dawać 300zl premii? Równie dobrze nie musieli nic dawać, a jednak ktoś się pofatygował i napracował aby każdy otrzymał skromny, ale tradycyjny upominek wielkanocny. Mnie się podoba i jestem wdzięczny.

Rick

Tak głupi jesteś czy udajesz firma jest w kryzysie?

NN

Firma w kryzysie?? Ta... jasne. Ludzi na etacie zwalniają żeby zastąpić innymi zatrudnionymi przez agecje pracy.

Xxx
@Rick

Racja. Firma nie ma kryzysu. Gdyby tak było nie zbudowaliby ogromnego magazynu. Zwalniają stałych pracowników, A na ich miejsce zatrudniają agencję. Jeszcze ta " nagroda" za niedopuszczenie dwóch miesięcy pracy. Na to mają pieniądze. I to jest ich kryzys.

...

Firma w kryzysie nie buduje centrum logistycznego z grube miliony

@...

Przecież to nie nasza firma buduje centrum logistyczne. Gołym okiem widać ile kontenerów do nas przyjeżdżało, a ile jest obecnie. Każdy z Was wie za ile pracuje, a jednak nadal psioczycie że nikt trzech stówek za darmo nie dał - i to niby ja głupi jestem?

Ff

Tak, zauważyłam, skoro zaufane osoby muszą dorabiać, nie do końca w uczciwy sposób. Zaufanie do solidnych pracowników znikome, a do mydlacych oczy i wchodzących z wazylina na największym poziomie. Handel jajkami, sklep pracowniczy tylko dla jednej osoby prowadzącej, to się musiało tak skończyć.

Peggi

Modelka zarabia 50zł/h ile godzin mniej więcej można wyrobić?

balu
@Peggi

o właśnie i jak to się rozkłada czasowo?

NICK

No kto by się tego spodziewał. To co mówi dyrekcja i kierownictwo nie pokrywa się z rzeczywistością. Za miesiąc będzie kolejna tura zwolnień. I tak co miesiąc, aż pozostaną tylko osoby z umowami na czas określony i agencje.

Adrian

Czy na stanowisku specjalisty ds. utrzymania ruchu też jest taka atmosfera, jak opisujecie w ostatnim czasie w komentarzach? Pytam, bo szczerze mówiąc jestem troszkę zaniepokojony tym, co czytam a jest ogłoszenie i myślałem aplikować :D W ogłoszeniu podali pakiet świadczeń socjalnych, że oferują plus dofinansowania do posiłków. Ktoś może napisać w jakiej wysokości to dofinansowanie i czy codziennie? Z ogłoszenia wszystko atrakcyjnie wygląda ale zawsze wolę dopytać. Jak to ocenicie?

@Adrian

ja wysłałem cv na technika utrzymania ruchu, więc czekam czy się odezwą, ale jakoś bardzo się nie przejmuję tym, co kto pisze, bo wole się sam przekonać jak jest

@Adrian

Atmosfera jest ok, zależy wszystko od człowieka. Jak chcesz pracować, nie ściemniać i chodzić na zwolnienia, to praca dla Ciebie i bedzie Ci się dobrze pracowało. Dofinansowanie do jedzenia, masz 14 zł dziennie, w poniedziałki owoce, a w środy soczki, w okresie zimowym, gdy pracujesz w niskiej temperaturze, dodatkowo zupka z wkładką mięsną, ale to akurat prawo pracy reguluje. Socjal fajnie wygląda, ale dopiero po pełnym roku przepracowanym, a niekiedy dodatkowo pełnym kalendarzowym, lub rozliczeniowym. No i cyrk jest z elastycznym czasem pracy. W sobotę każą przyjść i Ci nie płacą za nią. Masz do odbioru godziny, ale nie możesz ich odebrać kiedy chcesz, tylko, kiedy Ci narzucą. (usunięte przez administratora) odbijasz się kartą i wpisujesz w listę obecności. Musisz dodatkowo prowadzić zeszyt i robić co miesiąc zdjęcia listy, (usunięte przez administratora)

@@Rt

no okej, czyli są minusy i plusy jak to wszędzie bywa

arkadia
@@Rt

zainteresowało mnie to co napisałeś o socjalu, po przepracowanym roku, napisałbyś coś więcej? co obejmuje i w ogóle?

XD
@arkadia

dowiesz się jak przepracujesz rok :D

Wiktoria

Ktoś tutaj wie, ile zarabia konstruktor odzieży z cad-em i znajomością innych programów?? Szkoda, że w ogłoszeniu brak widełek, jednak przy tej inflacji są to kluczowe informacje.

efa
@Wiktoria

no najpewniejsze info to pewnie w rekrutacji dostaniesz, więc tam chyba pytaj od razu

david
@Wiktoria

ktoś wie gdzie to ogłoszenie i czy aktualne?

kandydat
@david

ogólnie to na stronę wstawiają ogłoszenia chyba

franka

na jakim stanowisku szukasz pracy?

Xxx

Kolejne Zwolenia ,a chyba już miało nie być zwolnień .To jak z tym jest ?

Magdalena
@Xxx

Wierzyłyście w zapewnienia "dyrektora", że już zwolnień nie będzie stałych pracowników. Minął miesiąc i są. Albo nasza rada kłamała, albo dyrektor. Jedno z dwóch. Druga sprawa, że wybór liderki z modułu 1, do rady oraz Pana z patio, był błędem. Wiedzy jej nie ujmuję, ale rozgrywa pod siebie. Doskonale wykorzystuje sytuacje, w której znalazła się firma i sama ona.

@Magdalena

Magdalena, tak z ciekawości, a co można " rozgrywać pod siebie" będąc w radzie?

Szacun

Szanowni państwo przypominam, że wszyscy kochający tą firmę, którzy zostali zwolnieni zyskają w pierwszej kolejności możliwość zatrudnienia przez Agencję pracy, atrakcyjna stawka, lepsze zarobki, pamiętajcie bonprix it’s me

Nic
@Szacun

To chyba by szacunku do siebie niemieli po takim potraktowaniu wrócić powrotem tam!!!!

Szacun
@Nic

Zero pojęcia o życiu, pracownicy zabijają się o tą pracę, to renomowana marka, w firmie pełno jest pracowników zwolnionych, którzy wręcz błagali o możliwość powrotu. Proszę nie obrażać ludzi, którzy mają potrzebę i silną determinację pozostać w tej firmie. Firma uwielbia te dni kiedy dzień po zwolnieniu przychodzi pielgrzymka na kolanach, całując stopy prosi carycę o możliwość powrotów, dlatego przypominam, przez agencję przyjęcia są dla każdego a czym dłuższy staż pracy tym większa szansa, że zostanie rozważona możliwość przyjęcia ;)

Jest mi źle nie mogę uwierzyć że osoby które wyrabiały normę a nawet ponad miały frekwencję dobre relacje w pracy nie konfliktowe zostają zwolnione jaka sprawiedliwość. A tym czasem osoby które chodzą co miesiąc na zwolnienie pracują dalej.Gdzie nasza wspaniała rada pracownicza która powinna walczyć o takich pracowników. Życzę wam wszystkiego dobrego mam nadzieję że znajdziecie dobrą pracę.

Tu się z tobą zgodzę nawet znam parę osób które zostały zwolnione był to też dla mnie szok że te osoby poleciały bo nie zasłużyły na to a co do naszej rady no cóż dużo by tu gadać. Powinna walczyć o te osoby które zostały nie słusznie zwolnione. Rada jest dla pracowników ale nie w tym zakładzie. A co do osób które chodzą ciągle na zwolnienia pracują dalej i gdzie tu sprawiedliwość

Hm

A wisienką na tym torcie jest że przyjmowane są nowe osoby :/ sorry ale jeśli są zwolnienia i powodem jest redukcja ,zmiana lokalizacji ,to na jakiej podstawie są zastąpione przez nowe osoby ? Ktoś tu chyba kłamie :/

Brakarka

A skąd wiesz, że rada nie zawalczyła o takie osoby?

@Brakarka

Bo tu każdy się zachowuje jakby wiedział zupełnie wszystko...

Dryga

Rada to sama umyła ręce jak wywiesili ogłoszenie że kryteria zwolnień były im znane

Maggi

czy ktoś tutaj pracował jako modelka dla bonprix? Mają aktualnie ofertę dla modelki ale nie widzę za bardzo opinii tutaj, ktoś może coś powiedzieć?

Maggi
@Maggi

bo rozumiem, że to jest bardziej dorywcza praca? jak to się godzinowo rozkłada?

modi
@Maggi

z ogłoszenia wynika, że praca dodatkowa

modi
@Maggi

pewnie zależy od sesji, ale najlepiej ich dopytać o konkrety

lju
@modi

a można liczyć na długoterminową współpracę?

dojrzalsza
@lju

kurcze też widziałam ogłoszenie zastanawiam się czy to tylko dla młodziutkich dziewczyn czy takie jak ja 38 lat też moga się załapać

@dojrzalsza

Myślę, że wiek nie ma tu znaczenia, bo nie jedna 40stka teraz wygląda równie dobrze jak 20stka.

Pracownik mag.A
@dojrzalsza

Mogę być bezczelna? Im starsza, im większy rozmiar, ale jakieś proporcje zachowane, to zrobią Cię na bóstwo, fryzura, makijaż. Ważne żebyś się uśmiechała. To są ciuchy dla normalnych kobiet, jak my, nie dla wieszaków!

neon

bonprix it's me

@Pracownik mag.A

to fajnie w sumie, że szukają różnych babeczek, a nie tylko chude i młode

@Pracownik mag.A

aż sobie weszłam na ich strone jak tam modelki wyglądają i faktycznie takie normalne panie, jak wszystkie. przynajmniej widać jak naprawde wyglądają ciuchy a nie jak w jakichś drogich sklepach, że na zdjęciu modelka bóstwo a na normalnej osobie to kompletnie inaczej ciuch wygląda

@Pracownik mag.A

moim zdaniem to nie bezczelność tylko szczerość, ja tam sobie cenie takie bezpośrednie podejście

dona
@marti

dokładnie, przecież kobiety mają różne rozmiary, nie tylko 38... więc bardzo dobrze, że i modelki są zróżnicowane, bo się widzi jak dana rzecz się prezentuje faktycznie w danym rozmiarze

otella
@Maggi

Ciekawe jak wyglada rekrutacja. Nigdy nie byłam w tej branży, a jestem bardzo ciekawa jak to wyglada

@otella

szczerze mówiąc z tego co się orientuje to myśle że podstawowa kwestia no to są wymiary, twarz i ogólna prezencja. pytanie tylko czy oni szukają kogoś pod sesje katalogowe czy kogoś kto będzie po prostu do ściągania wymiarów ogólnego poglądu ubrań

@rebeca

to w ogóle jest taka opcja, żeby być modelką do "ściągania wymiarów"? nie słyszałam o tym nigdy

fajna
@MaRy

w tym ogłoszeniu jest, że "praca będzie polegała na przymierzaniu nowych wzorów modeli ubrań", ale no tu podali jakie konkretnie mają być wymiary i rozmiar, więc chyba to nie będzie na zasadzie "ściągania wymiarów", ale no to takie moje domysły

@fajna

no często jak współpracuje się z jakąś szwalnią to tak jest, jak pracowałam w butiku odzieżowym (były robione też właśnie tam rzeczy dla pełniejszych kobiet) to czasem jeździłam i ściągali ze mnie wymiary i potem przychodziłam na ewentualne mierzenie jak to się już prezentuje. Nie wiem jak tu to wygląda i czy na tym samym praca polega ale właśnie w mojej miejscowości było pare takich butików

@fajna

chyba źle dobrałam słowa wcześniej ale mam nadzieje że teraz jaśniej wytłumaczyłam to o co mi chodziło. Startujecie?

@rebeca

no to fajna praca w sumie moim zdaniem

@rebeca

ja myśle, że jeszcze ich podpytam czy ta praca polega na tym właśnie co piszesz. jeśli tak to się zgłaszam, bo fajna sprawa, a robienie zdjęć takich wiecie do publikacji troche mnie krepowałoby szczerze powiedziawszy

fajna
@rebeca

a no teraz to wiem o co ci chodziło, ciekawe jak tu to wygląda, ja chyba podpytam coś więcej i może faktycznie podeślę aplikację

Zz
@fajna

Podeślij, co ci szkodzi ;)

domi
@Zz

i jak zatrudnili kogoś na to stanowisko już? będą szukać za jakiś czas czy raczej bez szans?

forik
@domi

czy zatrudnili to nie wiem, ale na ich stronie ogłoszenie wisi jak coś

prac
@forik

jak jest, to warto wysłać cv, jakby nie potrzebowali to pewnie ogłoszenie by usunęli ze strony, także wysyłacie

@Maggi

I jak sytuacja, udało się? ;)

Pati

Dziewczyny powiedzcie mi. Praca brakarki ciężka? Tzeba się nachodzić dużo?

@Pati

Nie, stoisz 8h w miejscu. Czy ciężka, to zależy od Ciebie, od miejsca gdzie stoisz.

Rysiu
@Pati

Praca brakarki jest przy taśmie ,stoisz lub siedzisz jak ci wygodnie, a przy tym chodzenia nie ma

@Ff

a w ten sposób, okej, to inaczej sobie to wyobrażałam, ale to w sumie lepiej

@Ff

no ja się roboty nie boję, więc powinnam dać rady, a powiedz mi proszę co to znaczy, że to zależy "od miejsca gdzie stoisz"? to gdzie stać najlepiej? to się jakoś zmienia? mówiąc wprost nie robiłam konkretnie na tym stanowisku i dlatego tak dopytuje, żeby wiedzieć czego się spodziewać..

@Pati

Brakarki pracują przy taśmie, codziennie zmienia się miejsce i idzie dalej, na początku taśmy jest łatwiej, a im dalej tym gorzej. Dlatego norma jest bardzo zależna od tego gdzie siedzisz.

a dobra, rozumiem

dzięki wielkie za objaśnienie

facet
@Ff

a to same kobiety tam pracują czy mężczyźni też?

@facet

Mężczyźni też, ale nie robią tego samego.

facet
@Ff

a czym się zajmują? jakie stanowiska? dasz znać?

@facet

Pomagają na hali lub robią rozładunek/ załadunek

Alix
@Ff

a czemu im dalej tym gorzej?

@Alix

Pierwsze stanowiska wybierają "najlepsze" ubrania.

brakarka
@Pati

Ta firma upada, daj sobie spokój, zwalniają ludzi z umowami na stałe

@brakarka

Upada to chyba duże słowo

@brakarka

Niech sama zdecyduje, czy chce, czy nie

Bon

te ogłoszenia z pracą na ich stronie to są w ogóle aktualne?

woxer

tego to nie wiem

woxer
@Bon

ale na pracuj coś też wrzucają

Yuup
@Bon

tu na goworku na samej górze jak popatrzysz to masz 3 oferty z datami dodania.

Yuup
@Bon

w sensie musisz wejść w osobną zakładkę z ofertami ale tutaj wrzucają. no wiadommo o co chodzi

Rada

W pierwszej kolejności powinni polecieć konfidenci, lizusy, koleżeństwo w bliskich relacjach na różnych szczeblach. Żenada.....Szkoda, że nikt wcześniej tego nie zauwazyl.Może jeszcze nie za późno . Ale i tak wszyscy polecimy

@Tytula
@Rada

Tak. Oraz panie i panowie z Ukrainy, na umowach. Dostali umowy i leca sobie w (usunięte przez administratora) Tej nie ma 2 tygodnie, tamtej tydzień... Ok, ale wcześniej nie chorowały. No i Panowie! Dostali umowy na Bonprix i od razu, zwolnienia. Bo wojna, bo ktoś przyjechał i trzeba coś załatwić... Ile już im Bonprix pomógł?! Darmowe ciuchy, darmowe mieszkanie na politechniki, darmowe żarcie (jeden posiłek - obiad, jak się nie mylę), a nas? (usunięte przez administratora) Jest taki jegomość, który dostał umowę w grudniu i był na zwolnieniu już prawie miesiąc...i co? Dalej pracuje i śmieje się w twarz Polakom, bo powie, że to nie jego obowiązek i Adrian, albo ten drugi za niego robią. Pracy tu nie polecam. Atmosfera zepsuta, kadry nic nie wiedzą, liderzy i brygadziści nie mają nic do powiedzenia, bo za nich ktoś podejmuje decyzję. Kiedyś fajna firma, którą bym polecała, teraz...(usunięte przez administratora).

Zwolnienia
@@Tytula

Z tymi zwolnieniami to jest absurd, Chyba pod koniec października było zebranie na którym rada przekazała, że najbezpieczniej będzie myśleć o nowej pracy, a Pani postrachBeatris miała nie utrudniać i takie osoby puszczać skracając okresy wypowiedzenia, Były osoby co znalazły sobie pracę kładły wypowiedzenia i co? I okres nie ulegał skróceniu, a kilka dni później i tak szły zwolnienia. O dwóch takich przypadkach chodzą opowieści po dziś dzień. Po co to ?

Ta
@Zwolnienia

Witam. Co Ty wypisujesz? Zawsze możesz zwolnić się za porozumieniem stron... Nic ta Twoja wypowiedź nie wnosi nowego. Pozdrwiam

Liszaj
@Rada

Wszyscy nie polecą zostaną (usunięte przez administratora)i tym podobni. Tylko teraz nie wiem do kogo normalnie zagadać no nie fajnie

Nieto źle, że tak myślisz, lud
@@Tytula

to źle, że tak myślisz, ludzie z Ukrainy naprawdę potrzebują pomocy i biorą się do pracy na 100%, a nie jak niektórzy z Polski, pracują tu 15 lat i chodzą jak królowe, zachowują się tak, jak wszyscy powinni, i niewielu z nich to norma w porównaniu z Ukraińcami.. Taka prawda.

Le
@Nieto źle, że tak myślisz, lud

No to mnie rozbawiłaś!!! Na palcach jednej ręki można policzyć te fajne, a reszta to tylko gra pozorów. Uczyłam się rosyjskiego i rozumiem co mówią w windach, przy stanowiskach, lub w ubikacji. Gra pozorów i cwaniakowanie, nie mówiąc o tym, jak mówią między sobą o Polkach!

Najj
@Le

Niestety tak to już z ludźmi jest, niezależnie od kraju pochodzenia...trzeba się starać robić swoje i nie mieszać w jakieś konflikty i inne ceregiele

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 335.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 223, z czego 41 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.