Opinie o Ajm Maciej Orczyk w Police

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ajm Maciej Orczyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ajm Maciej Orczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ajm Maciej Orczyk w Police

Sławek Nowy wpis

Pracownik (były) miał tu nawet chęć napisać, że miło wspomina robotę. Szczególnie atmosfery mu brakowało, ale chwalił też, że były ciuchy robocze, porządny sprzęt, czy miłe gęsty typu jakiś kebaby, pizza w piątek, bądź słodycze dla córki na Święta Wielkanocne. Ale czy zna ktoś bieżącą stawkę dla hydraulika z umiejętnością glazurowania?

Bezrzecze poddasze :) Nowy wpis

Numer dostałem od znajomych z poleceniem. Firma AJM podjęła się naprawy, w sumie to wymiany można już nazwać całej suchej zabudowy wykonanej przez dewelopera na poddaszu w naszym szeregowcu. Prace przebiegły szybko i konkretnie, a jakość w porównania do tego co zapewnił nam deweloper niebo a ziemia. Z czystą przyjemnością polecam !

Tomasz

Pracowałem 3mc, ponieważ postanowiłem wyjechać do Niemiec do pracy atmosfera w pracy super, z wypłatami zero problemu

Elżbieta
@Tomasz

Zero w sensie, że na czas? Wysokość chyba średnio leżała skoro decyzja o wyjedzie?

Tomasz Nowy wpis
@Elżbieta

Jak miałem propozycje pracy za 18euro na godzinę, to wolałem wyjechać. Chociaż żałuje atmosfery w pracy, ciuchy robocze firmowe, sprzęt porządny, a zawsze co piątek jakieś jedzenie kebaby, pizza czy inny obiad. Na święta wielkanocne otrzymałem nawet prezent oraz słodycze dla córki, zarobki patrząc na szczecińskie realia wyższe średnie…

Elżbieta Nowy wpis
@Tomasz

Ano rozumiem czyli ta stawka tam w Niemczech to o ile konkretnie wyższa od tej tutaj? Ile tu oferowali? wiadomo po jakim czasie tu byś dostał podwyżkę?

Monika Krawczyk

Pan (usunięte przez administratora) w okresie czerwiec, lipiec wykonywał wykończenie naszego domu. Remont wykonany w terminie, nawet troszkę szybciej niż się umówiliśmy. Cena może nie była najniższa, ale ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z mężem. Kontakt z pracownikami, kultura osobista pracowników na plus. Ps pracownicy zawsze schludnie ubrani w ciuchy firmowe, co zrobiło na nas miłe wrażenie :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ajm Maciej Orczyk? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
on

za faktury trzeba płacić !

Zostaw merytoryczną opinię o Ajm Maciej Orczyk - Police

• Jak się pracuje w Ajm Maciej Orczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ajm Maciej Orczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ajm Maciej Orczyk
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zygmunta Wróblewskiego 11 lok. 19
    72-010 Police