Opinie o Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko w Łeba

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko w Łeba

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko?

Izabela Nowy wpis

Cześć, jest tam teraz jakaś praca poza sezonem ogólnie? Bo tutaj tylko była mowa w komentarzach o tym, że jest uruchamiany latem. No ale to pusty kompletnie jest, nikt się nim nie zajmuje do tego czasu?

Sonia Nowy wpis
@Izabela

Jak większość tego typu ośrodków w Łebie zimą Słoneczko nie jest czynne. O pracę pytaj właściciela w Katowicach. Pozdrawiam

Co wchodzi w socjal Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko?

Odp

O jakim socjalu mowa jak pracujesz miesiąc albo dwa.

Mirosław
@Odp

Po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na jakieś świadczenia dodatkowe w tej firmie? Jestem w ogóle ciekaw, czy jakiekolwiek występują. Dasz znać?

@Mirosław

Jak napisano niżej - ośrodek sezonowy uruchamiany latem. Szczegóły umowy uzgadniasz z pracodawcą z Katowic. Pytanie, czy w ogóle będzie czynny z uwagi na tegoroczną pandemię?

prawda

Nic :)

@prawda

@prawda, Napisz coś więcej o pracodawcy i warunkach pracy w ośrodku w tym roku.

Jaros Nowy wpis
@Odp

Witam spędziłam w ośrodku kilka dni jeśli chodzi o jedzenie i obsługę jest bez zastrzeżeń.Mam tylko wątpliwości do pani kierownik.Zachowywała się jakby była przysłowiowym pępkiem świata.Niepodoba mi się jej sposób zachowania do osób niepełnosprawnych przebywających w tym samym czasie na wypoczynku.PANI KIEROWNIK KARMA WRACA POWODZENIA

Zygmunt

Czytam te pozytywne opinie i nie wierzę. Jedzenie słabe, blisko quady i hałas od strony ulicy. A kierownik, to zwykły prymityw. Brak kultury osobistej w kontaktach z personelem i gośćmi.

@Zygmunt

Zwyczajowo takie opinie pisane są przez leniuchów czasami z problemem alkoholowym. A pracy w ośrodku wiele.

@Zygmunt

Ośrodek brudny, jedzienie bardzo słabe. Dzieci do godziny 18 czekały na przydzielenie pokoju od samego rana.Ogólny nie lad i bałagan wiecej nie wyslemy dzieci na kolonie do tego ośrodka. Ogólnie porażka za niemale pieniądze. Odradzam wszystkim wypoczynek w tym ośrodku.

Katarzyna
@Anna

Dzień dobry, nie zgadzam się z tą opinią. Chciałabym móc doprecyzować zarzuty i odnieść się do nich proszę o kontakt pod numerem telefonu 512 330 471

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kostek

Jak firmie minął sezon, czy uda się utrzymać przed kolejnym bo czas dla całej branży jest tragiczny.

wczasy_2019

Jako wczasowicz 2019 mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Słoneczko współpracuje z zewnętrznymi firmami w zakresie obsługi stołówki i sprzątania, obsługa jest miła uśmiechnięta, nie ma żadnych problemów, wyglądają na zadowolonych :) Na miejscu są głównie dzieci, szkoły i kolonie. Faktycznie ośrodek obsługuje sporo ludzi, ale skoro zgodnie z ofertą faktycznie mieszczą 350 osób to trudno się dziwić. Trudno krytykować fakt, że pracują tam osoby z Ukrainy. Tak naprawdę co w tym złego, skoro wykonują swoją pracę rzetelnie i uczciwie? Równie dobrze można mieć pretensje do Polaków którzy wyjechali na zachód, że tam pracują. Ogólna opinia wg mnie jest pozytywna.

@wczasy_2019

W poprzedzających opiniach nie dopatruję się krytyki z powodu zatrudnienia Ukraińców. Bardziej pomocne będą informacje osób pracujących w Słoneczku na temat np. czasu pracy w części hotelowej czy też stołówce, wysokości wynagrodzenia. Czy wreszcie pracodawca zapewnia noclegi i wyżywienie i jak traktuje pracowników? Podzielcie się swoim doświadczeniem.

@Sonia

Masz rację, ja też chciałbym się dowiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia. Interesujesz się tym ośrodkiem, bo szukasz pracy? Firma przyjmuje tylko osoby na sezon letni, czy zatrudniają pracowników przez cały rok? Jeżeli będziesz miał jakieś informację to daj znać na forum.

greg
@Andrzej

To ośrodek sezonowy więc nie ma szans na pracę cały rok.

Były wczasowicz
@wczasy_2019

Jak "wczasowicz" ocenia tor motocrossowy z jeżdżącymi całymi dniami quadami w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka. Ogromny hałas i spaliny mają negatywny wpływ na zatrudnionych. Skończyła się oaza spokoju na ul. Brzozowej?

mandarynka_79
@Sonia

Wynagrodzenie nie wiem, natomiast na pewno zapewniają wyżywienie i noclegi. Umowę załatwia się z właścicielem w Katowicach. Bardzo sympatyczna obsługa, nie trzeba się prosić o umowę i papiery, wszystko tak jak ma być kropka w przecinek. Co do kierownika na miejscu ... dosyć oschły i rzekłabym, oszczędny w komplementach, ale konkretny. Ośrodek zadbany.

Bogna
@mandarynka_79

@Mandarynka, za to plusik dla właściciela z Katowic. Czy nadal kierownikiem jest pan Arkadiusz związany z przebudową a potem wieloletnim prowadzeniem ośrodka?

mandarynka_79
@Bogna

Gdy byłam tam ostatnio był Pan Arek więc to pewnie ten sam :)

Bogna
@mandarynka_79

Po moim wyjeździe (kilka lat temu) kierownik zawiadomił a potem przysłał zapomnianą w pokoju cenną rzecz. Chwała za to personelowi.

Izabela
@greg

No to wielka szkoda - myślałam, że jednak w Ośrodku Słoneczko można się starać o pracę już poza sezonem. Czyli mam rozumieć, że pracowników będą tam szukać dopiero w kwietniu/maju? Mam rację?

@Izabela

Z końcem kwietnia już pracują więc nie zwlekaj z kontaktem w Katowicach.

Izabela

Dawno nikt nie napisał nic na temat pracy w Słoneczko. Czy ta firma szuka jakichś nowych osób do pracy? Jeśli ktoś coś wie na ten temat, to będę wdzięczna za informację, dzięki.

Wena

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Wszyscy wiemy, że zawsze można coś skrytykować!!

@Wena

Niestety Dana pisze prawdę. Niskie uposażenie było powodem odejścia polskiego personelu. Pracujemy aby zarobić na życie i dobre słowo pracodawcy nie wystarcza. Praca jest sezonowa, wymagająca sporego wysiłku. Aczkolwiek pracodawcy w Łebie wystawiam opinię jak najlepszą.

Lidia

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat warunków zatrudnienia w Słoneczku? Widzę, że Ośrodek ma dobre opinie wśród swoich Klientów - a jak wyglądają oceny pracowników Ośrodka? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które poszukują pracy, nie tylko sezonowej.

Dana
@Lidia

bazują na firmach zewnętrznych kuchnia, sprzątanie i zatrudniają głownie ukraińców

Bartek

Jeździłem do Łeby jeszcze jako dziecko na kolonie, jeżeli dobrze pamiętam byłem tam 5 razy. Wróciłem po latach, bo to najlepsze wspomnienia dzieciństwa jak dla mnie :) niestety już nie jako kolonista, a klient z żoną i dzieckiem, korzystamy z obiadów. Obiady - zawsze dużo i smacznie ! nigdy się nie zawiodłem. Cena bardzo atrakcyjna jak na pomorskie warunki - 15-20zł za dwudaniowy obiad + deser i kompot. Kelnerki bardzo przyjemne. Czekam aż syn podrośnie i na pewno wyślę go do Słoneczka na kolonie :)) Pozdrawiam wszystkich pracowników ośrodka, działajcie tak dalej ! Bartek z Gliwic.

dawny klient
@Bartek

@Bartek, również kiedyś jeździłem do Słoneczka na kolonie a później na wczasy. W czasach które wspominamy było nieco inaczej, np. nie było łóżek piętrowych. Niestety dzisiaj są. Właściciel ośrodka maksymalnie "zagęszcza" pokoje z chęci większego zysku. Będąc zewnętrznym klientem stołówka obsługuje Cię od ręki. Dzieci natomiast czeka cztero-zmianowe wydawanie posiłków. W Łebie jest kilka alternatywnych ośrodków, w których liczy się jakość a nie ilość. W których dziecko nie zatraca się w tłumie a ceny są umiarkowane. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

jola12
@dawny klient

zgadzam sie osrodek zszedł na psy a kuchnia fatalna jola z warszawy

3erf

@rasta tak tak dlatego taka prace to najlepiej by bylo potraktowac jako raczej taka dodatkowa na wakacje aczkowiek uwazam ze to i tak jest w maire dobry zarobek no i w fajnym miejscu mozna sobie spedzic wakacje przeciez i polaczyc przyjemne z porzytecznm

stary klient

Prawda w „dwóch” słowach dotycząca pobytu, bo padają pytania na ten temat. Wczasowiczami Słoneczka byliśmy wiele lat do 2014 r. Ośrodek wzorowo prowadzony przez kierownictwo i obsługę. Jednoczesna obecność kolonii nie była jakimś problemem a dzieci wydawały się być zadowolone. Organizowane zajęcia stwarzały wrażenie mniejszej ilości dzieci na ośrodku niż było w rzeczywistości (pow. 500 osób). Wyżywienie do roku 2014 było smaczne, nie wiem jak później. To pozytywy, a negatywy to: stołówka. Skutki nadmiernego zagęszczenia ośrodka występowały w stołówce. Brak wolnego miejsca i odsyłanie w drzwiach na kolejną zmianę lub zajęcie wyznaczonego wcześniej stolika przez osoby z zewnątrz ośrodka. O krążeniu z miejsca na miejsce już nie wspominam. Info dla potencjalnych kelnerek. Praca wymaga wyjątkowej kondycji fizycznej. Panie dosłownie biegały, aby nadążyć z podawaniem. Pozostali pytający o zatrudnienie. Trzeba się liczyć z wysiłkiem, w końcu to praca a nie wczasy. Dobre chęci i dasz radę. Powodzenia

lidia

witam kuchnia fatalna nie polecam jedzenie niskich lotów

słoneczko

Informujemy byłych pracowników, którzy z powodów lenistwa, nadużywania alkoholu, braku kompetencji lub kradzieży już u nas nie pracują, że my za bardzo szanujemy naszych Gości, żeby pracowali u nas nadal beznadziejni ludzie. Prosimy o zaprzestanie podszywania się pod Klientów i wypisywania tych kłamstw. Dziękujemy wspaniałej obsadzie kuchni za sezon 2015, Adam jesteś wielki ;)

monia

witam zgadzam sie z opinia moich poprzedników z rodziną zawsze jeżdzimy na wakacje do łeby przez kilka lat stolowaliśmy sie w słoneczku ale w tye wakacje to byla porażka kulinarna wiec prosze nie pisac że bedziecie mieli klientów jak jedzenie fatalne

słoneczko

Witamy wszystkich forumowiczów. w sezonie wydajemy ok. 800 obiadów dziennie, do tego dochodzą śniadania i kolacje. Mimo że bardzo się staramy to nigdy nie zadowolimy 100% Klientów! bo się jeszcze taki nie narodził ... bardzo prosimy aby niezadowoleni, byli pracownicy, nie podszywali sie pod Klientów i nam opinii nie szarpali. Bardzo, bardzo dziękujemy naszym Klientom którzy do nas tak chętnie wracają i innym polecają. Serdecznie pozdrawiamy i ponownie zapraszamy do Łeby do Słoneczka!

słoneczko

nigdy nie będziemy mieli 100% zadowolonych Klientów bo wszystkim nie dogodzimy! ale jesteśmy ogromnie dumni i bardzo nas cieszy fakt że większość naszych klientów do nas wraca lub nas poleca. Serdecznie za to wszystkim Państwu dziękujemy ;)

słoneczko

do Pani lola prosimy o informację kiedy Pani u nas była? ostatni Klienci wyjechali w tym roku 20.09.15, w tej chwili jesteśmy zamknięci. Serdecznie zapraszamy od majówki 2016! Znów będziemy serwować pyszne śniadania, obiady i kolacje a nasi Klienci swoją frekwencją będą potwierdzać zupełnie co innego niż Pani wypisuje. Pozdrawiamy ;)

lola

witam ,niestety to prawda jedzenie okropne ,bardzo brudno widac z daleka byłam z ciekawosci bo miałam wysłac dziecko ale raczej nic z tego a znajomi mówili że było tak na bogato .

Basia

CZytam i sie zastanawiam Czy była Pani w osrodku tam samym? A moze pracownik chwalacy ?? Jedzenie porcje objadowe niesmaczne po taniosci!!!!'

Basia

Nie polecam małe porcje zupy w wazie nie wystarcza kelnerka odpowiada ze porcje wyliczone łazanki ruskie pierogi nalesniki a gdzie mieso ??? Ryba dorsz dostalismy kawaleczek ogona wiecej skory niz ryby (ryba ugotowana) kiperkowa z ryzem ochyda sama woda przy nas siedzialy inne rodziny komentarze tez pozytywne nie były z objadu wyslusmy głodni nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko - Łeba

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko
3.3/5 Na podstawie 22 ocen.

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Słoneczko