Opinie o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys w Rabka-Zdrój

Aleksandra

Widzę że nie tylko ja zostałam (usunięte przez administratora) zastraszana. Faktem jest że trochę czasu minęło od końca czerwca ale zastanawiam się czy nie zgłosić tego na policję, gdy 2czesniej pisałam komentarze na tej stronie po paru minutach były usuwane a ja od tego (usunięte przez administratora)dostawałam groźby, że poda mnie do prokuratury bo niby chciałam (usunięte przez administratora)pożyczkę, potem że zgłosi mnie za stręczycielstwo.... Wyłudził ode mnie 1000 złotych a na koniec chciał jeszcze 600 niby za zwolnienie środków i tak w kółko.

Patryk

ten pan jest już na wczasach... i szybko z nich nie wróci śmiem twierdzić! dlatego Hans proponował bym się udać na komendę i przyczynić się do dłuższego pobytu tego pana w odosobnieniu!

Robak

Czyste (usunięte przez administratora) finansowe z szyderczym uśmiechem na ustach. Wyłudzanie przedpłat na poczet rzekomej pożyczki. Sprawa została już zgłoszona na policję, chociaż znając opieszałość tej instytucji nic nie wskóram. Nie dajcie się nabrać. Czytajcie opinie na Czerwonej Skarbonce!

Zofia
@Robak

To prawda. Z naszych prowizji chyba udzielane są pożyczki. Niestety tylko wybrańcom.

@Robak

Mnie zwodził od czerwca ,wziol dwie zaliczki i na tym koniec (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

MAREK

Bardzo polecam bo miałem mega problem i bank odmówił mi kredytu. Oni pomogli i to szybko. Firma godna zaufania, profesjonalna i świadcząca usługi najwyższej jakości. Indywidualne podejście, rzetelność i życzliwość. MAREK GROUP

Zofia
@MAREK

nie dla wszystkich niestety.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Policja

wszystkie osoby co zostały (usunięte przez administratora)proszę złożyć zawiadomienie w najbliższej jednostce. Jest prowadzona sprawa przeciwko temu Panu w Komisariacie policji w Rabce Zdroju RSD-230/22, 4150-5Ds.1761.2022

Adik1213

(usunięte przez administratora) ludzie dzwonią do niego w sprawie pomocy finansowej a ten (usunięte przez administratora)zakłamany jeszcze każe wpłacać zaliczki i się nie odzywa podaję sprawę do odpowiedniej instytucji

didi

ja to wiem ty JKK to wiesz. jeszcze przynajmniej z 15 osób. a reszta ....? tu nie ma reszty. bo te wszystkie dobre opinie s fikcyjne. a Ci co skorzystali z usługi p. Krystiana to są ludzie realni. którym nerwy puszczają i dlatego takie komentarze . pełne emocji jak u JKK. seme negatywne. ale to już nie długo! JKK nie przejmuj się odzyskasz swoje wludzone pieniądze!

Mateusz

Profesjonalne i rzeczowe podejście do tematu. Co ważne, Pan Krystian traktuje satysfakcję klienta jako rzecz nadrzędną, co nie jest często spotykane w tej branży. Jeśli szukacie godnej zaufania Firmy z głową na karku, to gorąco polecam!!!!!

Wika. K.

Z całego serca polecamy usługi Pana Krystiana! Fachowe doradztwo, absolutny profesjonalizm i kultura osobista na najwyższym poziomie. Jeżeli jeszcze kiedyś przyjdzie nam do głowy się kredytować na pewno ponownie skorzystamy.

Maryia
@Mateusz

Polecam pośrednika z firmy. Wszystko zrobiliśmy szybko, starannie i sprawnie.

Klient Zzz
@Mateusz

Polecam Pożyczka tego samego dnia szybko i według ustaleń dziękuje

Joanna Wydryńdka
@Klient Zzz

Profesjonalna obsługa. Bardzo serdecznie polecam usługi biura firmy.

@barbara
@Klient Zzz

Dziwne, ja czekam 3 tyg i nic, tylko zbywa kłamstwem, dziś pożyczka, jutro pożyczka bedzie a teraz brak kontaktu, zaliczke wziął

TOMASZ LE

Najlepsza firma doradców finansowych i pożyczki, dziękuję za pomoc i polecam wszystkim :)

Jean JANEK
@TOMASZ LE

Polecam firmę i właściciela oraz pomoc adwokatów która okazała się bardzo potrzebna

Janek
@Jean JANEK

Polecam - POLECAM

@Janek

Polecam sprawa załatwiona tego samego dnia pomoc prawna bezpłatnie ocena 11/10

Polecam firmę i dziękuje

ŁUKASZ L
@Klient

Pan Krystian jest bardzo dobrym w swoim fachu potrafi profesjonalnie dobrać ofertę do oczekiwań klijenta oraz odpowiednio doradzić zadowolenie 10/10

Konrad
@ŁUKASZ L

POLECAM FIRMĘ, RACHUNKOWOŚĆ, FINANSE I KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

Norbert z Łodzi
@Konrad

Fachowa pomoc w bardzo przyjaznej atmosferze! Firma jak najbardziej godna polecenia ☺️ daje piąteczke z czystym sumieniem!

@.

Pełen profesjonalizm polecam !

Paweł (Majk)

Rewelacyjny doradca. Wiele razy Pan Krystian pomógł mi w ubezpieczeniach zarówno mieszkania, samochodu czy ubezpieczenia na życie. Pomógł przy finansowaniu oraz w sprawach prawno Skarbowych. Z pewną odpowiedzialnością polecam Pana Krystiana i jego usługi jako profesjonalnego i konkretnego doradcę oraz pośrednika finansowego.

Daniel
@Paweł (Majk)

„Bardzo miły, rzetelny a przede wszystkim profesjonalny doradca, z czystym sumieniem polecam”

Joanna
@Daniel

Polecam firmę w 100% Ocena - 10/10 zawsze tak samo sprawnie i bezproblemowo

@Joanna

Super obsługa, człowiek godny zaufania. Polecam

Ilona Musiał

„Bardzo profeslne doradztwo, Pan Krystian jest niezwykle kompetentną osobą która zna odpowiedź na wszystko. Proces kredytowy okazał się niezwykle łatwy z pomocą Pana Krystiana. Ogólna ocena 11/10. Polecam w 100 %.”

Julia
@Ilona Musiał

Bardzo profesjonalnie poprowadzone finansowanie, fachowa pomoc oraz doskonały kontakt. Dziękuję Panu Krystianowi napewno będę polecała firmę.

@Julia

Polecam firmę

Aleksander Ka

Usługi finansowe na wysokim poziomie, właściciele z dużą wiedzą i pomocni. Polecam każdemu, zarówno zaczynającym swój biznes jak i doświadczonym wlaścicielą firm.

Sławek Gr
@Aleksander Ka

Bardzo polecam współpracę z panem Krystianem. To bardzo profesjonalny doradca finansowy, który udzielił mi potrzebnego wsparcia i niezbędnych informacji. Także w zakresie prawnym. Dzięki naszej współpracy udało mi się uzyskać finansowanie na działkę i inne wydatki własne. Serdecznie polecam!

KAMIL

Fachowcy w tej dziedzinie. Polecam!

Dorota
@KAMIL

Polecam usługi firmy zwłaszcza rachunki - finanse oraz prawo

Wściekły.

Zwykły (usunięte przez administratora) Przed wpłata zaliczki twierdził ze juz wszystko gotowe i pieniążki będą. Po wpłacie 500zl kontakt zanika i na odczepnego pisze smsa że jest w trasie i oddzwoni.

@Wściekły.

odezwij się na peryk16@gmail.com. już nie będziesz wściekły.? tutaj nie ma sensu co kolwiek mówić!

Wściekły.
@didi

Nie będę się odzywał do Ciebie co ty (usunięte przez administratora) jesteś jakiś czy co już wszystko się wyjaśniło polecam firmę a ty się nie wtrącaj i nie zasmiecaj strony twoim fejkiem. Firma jest w przeciwieństwie do Ciebie kompetentna!

Ola i Andrzej

Z polecania innej osoby jesteśmy pozytywnie zaskoczeni realizacją naszej sprawy…..Szybko oraz bardzo konsekwentnie i do końca wszystko przebiegło wzorowo wręcz najlepiej :-)

Fan group
@Ola i Andrzej

Tak zdecydowanie zgadzam się i polecam sami zadowoleni klienci niezadowoleni dłużnicy którym nawet ta firma nie pomoże :-)

@Fan group

Dokładnie typu didi i marko hahaha sama nazwa tych fejk użytkowników mówi omijać z daleka. Polecam firmę i pana Krystiana oraz dziękuje za szybkie rozpatrzenie naszej sprawy

Marta Kwiatkowska
@Klient

Rzetelnie, bez proszenia się o wytłumaczenie i profesjonalnie. Polecam!

On
@Marta Kwiatkowska

POLECAM

Firma sp. Cywilna

Didi przestań fejkowac dziadu każdy wie że didi to Ostrowski nie doszły klient niewypłacalny dłużnik pożyczkowy. Każda firma to nazwisko ma na czarnej liście

Hasswel butik

Super . Bez najmniejszych problemów udało nam się zrealizować zakup wymarzonego mieszkania dzięki tej firmie.,Polecam oraz pozdrawiam

Strata czasu weźmie kasę i nic z tego

@Anna

A dla czego strata czasu?

@Anna

cześć Anno . wiem ale ludzie cały czas się nabierają... niby Ci co są zadowoleni i piszą pozytywne kome. szkalują ludzi którzy zostali (usunięte przez administratora) i wyrażają swoją opinię. by przestrzec innych. podają również nie prawdziwe fakty. oczerniają i zastraszają. Anno gdzieś jest podany mój meila . odezwij się jak zostałaś (usunięte przez administratora)

@didi

Pożyczka wpłynęła tego samego dnia nie fejkuj bo nie każdy może dostać

@Klient

ktoś musi być naprawdę slepyt. jesteście tak konsekwentni ... że aż nie realni.,???? przez dwa dni nikt nie napisał negatywnego wpisu. cisza totalna była. zdumiewające.... dwie małe konwersacje..... i nagle multi klijetow przypomniało sobie że miał polecić bądź pochwałę zostawić tej firmie ???????????????? żenujące. chodzi o to by zasypać te negatywne kom. pozytywnymi feykami. by następnego można było wyludzc trochę grosza!. to aż w oczy kole! powtarzające się IP i nawet komentarze identyczne od całkiem dwuch innych osób ???? parodia nie firma!

Firma
@didi

Jezeli masz nazwisko ostrowski to nigdzie nie dostaniesz pożyczki

Róża Sawczuk

Współpraca z Firmą układa się wzorowo. Fachowa pomoc i świetny kontakt. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę.

Patryk Zwi

Polecam. Bardzo dobry kontakt, Pan Krystian odpowiedział na wszystkie pytania. Umowa i transakcja z dogodnymi warunkami. Rzetelna firma

@Patryk Zwi

super obsługa….człowiek godny zaufania. POLECAM

Ireneusz

Najlepsza pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Pan Krystian niezwłocznie się wszystkim zajmował, więc kredyt udało się uzyskać w krótkim czasie. Pomoc finansowa i prawna.

Iwona S.
@Ireneusz

-polecam- Pomoc finansowa i prawna doradztwo podatkowe i rachunkowe - kompetencja, miła obsługa, znakomita znajomość prawa, gorąco polecam, pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Krzysztof Z.
@Ireneusz

…u mnie podobnie…pomoc przy zakupie nieruchomości a pożyczka wypłacona jeszcze tego samego dnia…nie mam najlepszej sytuacji a finalnie udało mi się uzyskać wsparcie finansowe…firma wraz z personelem służy również pomocą w doborze najlepszej oferty…doradztwo od strony prawnej…polecam tą firme!

Własna działalność
@Krzysztof Z.

Numer do firmy pożyczkowej otrzymałem od przyjaciela który chwalił usługi Firmy. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem ofertę pożyczki cały proces online aż do wypłaty środków. Szybko a przede wszystkim warunki bardzo korzystne. Jak się również okazało pomoc ze strony kancelarii prawnej dla klientów świadczona jest bezpłatnie. Szok i niedowierzanie z całego serca Polecam tego złotego Pana pośrednika finansowego

Nieruchomości -Szwagier-
@Własna działalność

Rachunki, prawo i finansowanie - Biuro pośrednictwa finansowego - Najlepszy pośrednik z jakim mieliśmy styczność. Firma godna uwagi i polecenia przez duże „”P””

Polecam

Polecam !

Benetton
@Nieruchomości -Szwagier-

Polecam dostaliśmy pożyczkę na dogodnych warunkach firma pożyczkowa najlepsza chyba na rynku

Wioletta R.
@Benetton

Jestem bardzo zadowolona z doradcy. Pomógł mi w sprawach finansowych trochę zoptymalizować mój budżet firmowy. Polecam wszystkim.

Velv
@Ireneusz

Witam można jakieś namiary do pana Krystiana?

Persona Ona
@Velv

Kontakt masz przez formularz kontaktowy na stronie www.posrednikfinansowy.com.pl

Łukasz Grybał
@Persona Ona

Polecam to już któryś z rzędu udany deal i owocna współpraca..,nic dodać i nic ująć jak tylko polecić z każdej strony…dzięki :)

Katarzyna M.
@Łukasz Grybał

Nieoceniona pomoc przy pożyczce aż do wypłaty środków. Firma to Ekspert w swojej dziedzinie. Wszystkie sprawy załatwiane w terminie, bieżące informowanie o toku spraw. Polecam każdemu.

Klient z wczoraj

Super Polecam i dziękuje baaardzo !!

Aleksander

Polecam firmę i właściciela z czystym sumieniem to złoty człowiek popieram

@Aleksander

Polecam

Ok
@Piotr

Polecam ok

Car Por

Pełen profesionalizm i udana wspolpraca. Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowo Handlowa Krystian Komotajtys
4.9/5 Na podstawie 430 ocen.
  • Nowy Świat 16 lok. 4
    34-700 Rabka-Zdrój