Opinie o Espir Foto Sp. z o.o. w Wasilków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Espir Foto Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Espir Foto Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Espir Foto Sp. z o.o. w Wasilków

Kto mi odda zmarnowany czas?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jestem na rynku pracy 20 lat i NIGDY nie spotkałam się z tak nieprofesjonalny i wręcz okrutnym zachowaniem pracodawcy'. Zaaplikowałam na stanowisko junior fashion buyer, oddzwoniono do mnie i poinformowano, że jestem 'za dobra i szkoda mnie na to stanowisko' i że przekazują moje CV do działu projektowania. Skontaktował się ze mną dział projektowania, przeszłam rozmowę kwalifikacyjną, po której zaproszono mnie na dzień próbny, na którym wykonałam zadanie rekrutacyjne. Po dniu próbnym poinformowano mnie ze uwaga...na to stanowisko również mnie szkoda i jestem za dobra... Rekrutacja na tym etapie trwała już miesiąc. Pomijam fakt, ze nie kontaktowano sie ze mna jak obiecano z decyzją i że praktycznie po każdym etapie, rozmowie musiałam pisać/dzwonić, by dowiedzieć się o jej wyniku. Zadzwoniono do mnie po raz kolejny i poinformowano, iż zapraszają mnie na kolejne już trzecie spotkanie, tym razem z samym właścicielem firmy i kierownikiem działu na... trzecie już stanowisko. Pomyślałby kto, że spotkanie z właścicielem firmy brzmi poważnie i być może będzie zobowiązujące. Niestety było to kolejne już trzecie spotkanie, na którym zmarnowałam swój czas oraz zaangażowanie. Po rozmowie dostalam kolejne zadanie do wykonanie, moim zdaniem bardzo trudne (2 moodboardy z całkowicie przygotowana sesja od a do z) i nieadekwatne do stanowiska typu 'entry' Nie miałam wcześniej styczności z przygotowywaniem podobnych moodboardow, ale w odróżnieniu od firmy espir stawiam na profesjonalizm, wykonanie zadania zajęło mi 2 dni mojego prywatnego czasu! Nigdy nie dostałam żadnego feedbacku, odpowiedzi. Mało tego, Pani kierownik poinformowała mnie, że rekrutacja się nawet jeszcze nie zaczęła, nie wiem śmiać się czy płakać. Po co organizować rekrutacje na która nie ma się czasu? Jest końcówka maja, rekrutacja zaczęła się w lutym. Napisałam feedback odnośnie tego przemocowego wręcz procesu rekrutacyjnego do Pani kierownik, która stwierdziła, iż... była zajęta :) i chora 2 tygodnie i że skontaktują się ze mną z odpowiedzią pod koniec maja (obie wiemy ze nigdy jej niedostane :). Przypominam ze mówimy o okresie prawie 4 miesięcy. Cały proces rekrutacyjny był szalenie nieprofesjonalny z brakiem poszanowania czasu oraz zaangażowania kandydata. Był to dla mnie ogromny stres i szok ze naprawdę można aż tak upodlić człowieka rekrutacją. Nie wiem, czy moje pomysły przesłane w rekrutacji zostały wykorzystane, nie czekam na wynik tej wyimaginowanej rekrutacji (ogłoszenie na ostatnią pozycję nigdy nie zostało opublikowane, po co więc marnować czyjś czas?) Odradzam, najgorszy pracodawca z jakim miałam kontakt, a jestem na rynku pracy od ponad 20 lat...

Zostaw merytoryczną opinię o Espir Foto Sp. z o.o. - Wasilków

Firma Espir Foto Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Grafik kreatywny, Białystok - Maj 2024
  • Kierownik biura obsługi klienta, Białystok - Kwiecień 2024
  • Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. marketplace, Białystok - Marzec 2024
  • E-commerce Sales Specialist, Wrocław - Marzec 2024
  • Content Creator, Wasilków - Luty 2024
  • Dyrektor sprzedaży, Białystok - Październik 2023
  • Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. eCommerce z znajomością jęz. niemieckiego, Katowice - Wrzesień 2023
  • Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. zakupów, Białystok - Sierpień 2023
  • Asystent / Asystentka zarządu, Białystok - Czerwiec 2023
  • Kupiec - branża odzieżowa, Białystok - Czerwiec 2023

Czy pracujesz w firmie Espir Foto Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Espir Foto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Espir Foto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Espir Foto Sp. z o.o.