Opinie o Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. w Gdańsk

Widzieliście, że Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Fanka

nie warto nie płacą na czas lub wogóle, za prace przy koncercie nie zapłacili 4 pracownikom których zatrudnili na koncert.

Własciciel

Dzień dobry, w nawiązaniu do pojawiających się tu negatywnych opinii pragnę się do nich odnieść. Nieprawdą jest, że wypłaty są ucinane bądź niewypłacane w terminie. Wszelkie rozliczenia dokonywane są terminowo zgodnie z zawieranymi umowami. Wysyp negatywnych opinii jest w ostatnim czasie spowodowany zwolnieniem z pracy osób, które nie wypełniały prawidłowo swoich obowiązków co mogło powodować niezadowolenie wśród klientów, nieutrzymywanie jakości usług, rozwiązaniem niektórych umów i tym podobnych. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy dobrze się czuli w naszych szeregach. Oraz aby klienci otrzymywali usługi na jak najwyższym poziomie. Cały czas się rozwijamy i szkolimy. Wszelkie szerzenie nieprawdziwych informacji będziemy zgłaszać do odpowiednich organów, gdyż nie pozwolimy dłużej na szerzenie niezgodnych z prawdą informacji na temat naszej firmy. P.S. Jeżeli jakikolwiek z byłych pracowników uważa, że w wynagrodzeniu coś się nie zgadza ma możliwość umówienia spotkania w biurze w celu weryfikacji poprawności wynagrodzeń. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiam KM

@Bożena

Wszystkie wypłaty na konto lub przekazem pocztowym, składki rozliczane i odprowadzane według zasad.

Kama Nowy wpis

Trzeba złożyć zbiorowy pozew przeciwko tej pseudo prezes Katarzynie. Dość (usunięte przez administratora) kłamstw. Śmieje się ludziom w twarz że żadna kontrola nic jej nie zrobi.

Czy firma Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dariusz

Tam nie ma żadnych szkolen. Właścicielka sama wymaga szkolenia.

Cosmo

Praca z Pania Katarzyna i Ania to porażka. wydaja polecenia ,które są śmieszne i nie należy ich traktować poważnie. W firmie wszyscy wiedza ze firma niewypłacalna / to co dostaje zaraz wydaje/ nie ma pieniedzy na nic bo Panie tak bez sensu zarządzaja.Ja tam pracowalem 8 dni w styczniu do dzisiaj pieniedzy nie widze. wina banku. bo przelew poszedl

@Cosmo

Tylko 8 dni? Czemu tak krótko? Byłeś na jakimś zleceniu czy po prostu robota ci nie podpasowała i odszedłeś?

Ola

Firma pogromcy obiecuje,a nic w zamian,wypłaty po terminie zaniżone,porażka strata czasu

On Nowy wpis
@Edward

Pracowałem z nim a właściwie to ja pracowałem a on się obijał. I jak zwykle wszyscy wkolo be a on Super. Jego praca to porażka.

Chciałbym się zatrudnić w tej firmie na stanowisko obsługi eventu muzycznego. Nie mogę znaleźć żadnej aktualnej oferty pracy. Orientujecie się, jak często poszukują pracowników na to stanowisko? Klikam w starą ofertę, ale nie da się już przeczytać całego ogłoszenia. ;c Co należałoby do moich obowiązków? Na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć? Dajcie znać.

Mateusz Nowy wpis

Nie rób tego. Nie doprosisz się pieniędzy. Czeka się bardzo długo a i tak wypłata jest bardzo zanizona.

Grażyna

Dzień dobry dzisiaj firma wrzuciła informacje na temat przyjęć, chodzi o sprzątanie na festiwalach. Czy stawka 27,70 zł podlega negocjacji? Ponoć jest możliwość podjęcia stałej współpracy, fajny sposób na dorobienie, ale ta stawka trochę mała..

Majka Nowy wpis
@Grażyna

Strata czasu. Właścicielka Katarzyna to (usunięte przez administratora) W zeszłym roku po takim koncercie trzeba było czekać kilka miesięcy na wypłatę a i tak nie zapłaciła w całości

sprzątanie

przyjecie ale zrezygowałam

jak długo i bezkarnie można oszkiwac pracowników i zleceniodawców

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Michalina

Strata czasu i zdrowia, jak wytrzymasz tydzień to możesz nie zobaczyć wypłaty, umowy nie rejstrowane w urzēdzie zusu nie ma. POLECAM FIRME Impel, wypłaty na czas i zus opłacony, stawki lepsze

Pati
@Michalina

Kobieto Impel jest okropny. A skoro go tak chwalisz to co tu robisz?

Iwo

Nie warto bo nie płacą .to (usunięte przez administratora) .mi zalegaja 325 zł. ja chcesz mieć problemy to z nimi na 100%

@Iwo

Czyli część pensji Ci zapłacili czy jak?

Iwo

nie warto.ponieważ nie płacą uczciwie. ta firma to oszusci.zawsze nowe obiekty i na krótko

@Iwo

Czemu zmienność obiektów miałaby wpływać na ich uczciwość? wyjaśnisz?

Nie warto, niskie stawki godzinowe. Niezbyt miła atmosfera z pracodawcą.

@Marta

I widzę kolejna osoba neguje dobre warunki a szkoda. :( Piszesz o niskich stawkach, jest szansa na ich doprecyzowanie tak dla jasności?

Clin

praca w firmie Pogromcu Kurzu to pewność ze nie otrzyma się wynagrodzenia w wyznaczonym terminie.Jak się otrzyma to kwota będzie zaniżona. to jest pewne. Nikt tam chyba nie ma umowy o prace. bo sie zwolni sam , gdyż szybko się zorientuje że jest oszukiwany. W pracy brak srodków gdyż nie są dostarczane na czas. Mało kto chce tam pracować. szybko się zniechęcają.Pogromcy non stop szukają pracowników.

Wiera

Pracowałam w lutym 16 dni w po trzy godziny na umowe zlecenie. do dzisiaj nie dostalam przelewu na konto. umowa nie zgłoszona do zus.Kiedy sie pytam o pieniadze to wina banku.Super

@Wiera

Proszę o kontakt z biurem. Nie mamy informacji o żadnym niewypłaconym wynagrodzeniu. Czekamy na telefon w dniu dzisiejszym, gdyż nie mamy danych o pracowniku, który nie miał wypłaconego wynagrodzenia. Chyba, że jesteśmy myleni z inną firmą.

@Clin

No co ty? Trzeba mieć słane środki czystości do pracy? Firma ich nie zapewnia? A jakieś ubranie robocze jest czy też własne ciuchy?

PAweł

opóźniona wypłat i zaniżona, brak środków do sprząta, co chwilę nowe osoby na mega krótko. W TEJ FIRMIE NIKT długo nie da się wykorzystać

@PAweł

Bardzo mi przykro, ale osoby dodające tu komentarze mają złe informacje. Od bardzo długiego czasu jest stała kadra pracowników, która jedynie się powiększa ze względu na rozrost firmy. Środki są dostarczane na bieżąco przez dostawcę, zgodnie z zamówieniami pracowników. Natomiast wypłaty przeliczane zgodnie ze stawkami brutto/netto z umów.

Małgorzata

Hmm a ja znalazłam na stronie firmy ofertę pracy na stanowisko pracownika mobilnego serwisu sprzątającego i chciałabym tutaj zaaplikować, ale zastanawiam się czy warto, skoro tak piszesz o tych wypłatach... Jaki dokładnie jest problem? Wypłacają za mało czy co?

Coala
@Małgorzata

NIE warto się zatrudnić, bo wypłaty są wypłacane z opóznieniem i zaniżone, szewfoswo , nie przyjemne roszczeniowe, poniża i nie szanuje pracowników, bajzel cały czas

Fanka

Własciciel

Kaya
@Własciciel

Wy nikogo nie zwolniliscie tylko ludzie sami odchodzili.

Edward

Czemu wynagrodzenie jest w zaniżonej kwocie? Obcinają premie czy co? Te poślizgi o których wspominasz to duże? Bo jak tylko kilka dni to nie ma tragedii...

Sandra
@Własciciel

Wypłata za marzec za mało o 65 zł. zobacze ile mniej za kwiecien. szukam innej pracy

@Sandra

Ile z kwietnia zabrali, podobnie jak w marcu? Myślicie, że teraz to samo będzie czy może magicznie się coś zmieni? :( W końcu ten Pan zadeklarował coś innego przecież.

Bożena
@Sandra

Próbowałaś się dopytać dlaczego się tak dzieje, że jest mniej pieniędzy wypłacane?

@Własciciel

Tak, w wynagrodzeniu coś się nie zgadza, a konkretnie jego bark. Proszę nie pisać o jakiś spotkaniach w biurze, bo dodzwonienie się do osoby która od tygodni zwodzi mnie o rzekomo "wykonanym przelewie" graniczy z cudem. Ostatni SMS o takiej treści wysłano do mnie we wtorek. Pieniędzy nadal brak, tak samo kontaktu. Dziś sprawa zostanie zgłoszona do PIP, jeśli do godziny 12 nie zobaczę wynagrodzenia zaksięgowanego na moim koncie. Proszę nie straszyć nas organami ścigania. To zabawne, że wydaje wam się że nie posiadamy żadnych dowodów.

@Własciciel

W dodatku nie byłyśmy waszymi stałymi pracownikami, zatrudniliśmy się na jednodniowe zlecenie, które odbyło się W pierwszym tygodniu sierpnia. Wynagrodzenie miało być tydzień do dwóch po wykonaniu zlecenia. Minely cztery. Wasze tłumaczenia nie mają pokrycia.

Katarzyna
@Własciciel

Ha ha ha.. bełkot.. wypłaty są ucinane, ale P. Katarzyna nie przyzna się do swojej winy tylko zwala na system.. Ale przecież to dla niej lepiej, więcej zostaje na balangi, paliwo, jeżdżenie w tą i z powrotem bez sensu. Pracownicy już są przyzwyczajeni do jednego zdania: (odpowiedzi).. u mnie pieniądze wyszły, a za dwa dni : .. ojoj.. coś się zawiesiło w banku. Ja miałam jeszcze nieprzyjemna sytuację z ubezpieczeniem. Kilka razy musiałam się prosić o zgłoszenie mnie do ubezpieczenia bo musiałam iść do lekarza. w końcu i tak zapłaciłam za wizytę. Dostawałam odpowiedź, że to wina ZUS a nie jej. Odeszłam, bo ciągle nie zgadzała mi się wypłata, musiałam prosić się o środki. Kazała chodzić mi do sklepu i kupować za swoje pieniądze jakieś zwykłe środki. Wychodzi na to, że klientów też (usunięte przez administratora) płacą za profesjonalną chemię a pseudo p. Prezes dostarcza mleczko do czyszczenia za 5 zł.. ..Brak słów. Nie polecam !!

@Własciciel

Właścicielka kłamie. NIE dotrzymuje słowa, nie wypłaca na czas wypłat, nie płaci składek ZUS. Praca u niej to wyzysk i przerwa w składkach ZUS. nie ma ani jednej dobrej opinii

Bożena
@Paweł

To czyli praca u niej jest na czarno, bez żadnej umowy? Bo mówisz, że żadne składki nie są odprowadzane...a z pensją jak, na konto przelewy czy do ręki jest płacone?

@Bożena

Kanon

Nie polecam pracy w pogromcach. Panie Katarzyna M. to bardzo wyniosłą i zakłamana osoba. Ostatnio miałem tą nieprzyjemność pracować u tej Pani. Zero mobilizacji, środków brak, dowozi po 4 worki soli na bardzo duże tereny zewnętrzne. Albo każe pracownikom kombinować. Bak w samochodzie wiecznie pusty. Pracownicy albo sami zatankują, albo nie pojadą wcale a potem pretensje. Wynagrodzenie ciągle wypłacane z opóźnieniem i ZAWSZE pomniejszone. Inną stawkę podaje przy rozmowie a potem wypłaca niższą i ten sam tekst.. że tak liczy jej system. Praca na wezwanie. Pani Katarzyna bardzo kłamie. co innego mówi, a później co innego wychodzi. NIE POLECAM !!

Firma szuka cały czas nowyvh pracowników aby utrzymać obiekty.Wiekszość odchodzi bo oszukuja finansowo. wypłaty okrojone . niw wypłacane terminowo.Wyzysk i oszukiwanie pracowników.

Czy zdarzają się nadgodziny w Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.?

Szybki

Pogromcy, (usunięte przez administratora), praca u nich to wyzysk, szukają naiwnych.

@Szybki

Czemu tak uważasz? Ktoś tu coś pisał o niewypłacalności, to o to chodzi? Czy może jakiś natłok obowiązków się zdarzał?

Klaudia

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie są w stanie wypłacić nawet wynagrodzenia za jeden dzień pracy, a co dopiero za dłuższą współpracę.

@Klaudia

Wcale nie uzyskłaś wynagrodzenia czy jednak udało się wreszcie je otrzymać?

Katarzyna
@Klaudia

Pogromcy zawsza ściemniali z wypłatami. oni są niewypłacalni.oszukują.szukaja naiwnych.Duże wymagania nic w zamian

Adrian
@Katarzyna

Czyli co, trzeba się liczyć że się spóźnią lub nie zapłacą wcale? O jakiej kasie w ogóle mówią na spotkaniu i jakie stawiają wymagania?

Stenia

Praca bez sensu. telefon po pracy że gdzieś zgineło wiadro i potrącą z wypłaty. po trzecim dniu w pracy. Trzy dni pracuje bez umowy.zawijam sie ????pogromcy

Allina
@Stenia

Szukają naiwnych. na okres próbny. nie zapłacą a ty pracujesz kilka dniówek.za frii.Oszuści i partacze.praca z nimi syracony czas

Aleksandra

Nie polecam. Szukali ludzi na jednorazową prace na koncercie, mówili że za tydzień dwa będą pieniądze. Mija właśnie miesiąc, a gdy dzwonię mówią, że zostały już wysłane i powinnam mieć na koncie. Nie mam, tak samo jak koleżanka, z którą wtedy byłam. A obie mamy w dwóch różnych bankach. W ciągu najbliższych dni idę złożyć skargę do Okręgowego Inspektora Pracy.

@Aleksandra

No ciekawe czemu tak macie. Bo raczej możliwości, że na złe konta by przelali to nie ma? Gorzej jakby nie odbierali, wtedy bym się zaczęła martwić ale w takiej sytuacji może trzeba poczekać jeszcze?

@Kamila

Szanowni Państwo, wynagrodzenie byłoby przelane w ustalonym terminie gdyby na dokumentach wpisali Państwo numer konta. Gdy przyszło do Państwa rozliczenia okazało się, że nie wpisaliście numeru rachunku na który mają zostać przelane pieniądze. A co za tym idzie cały proces się wydłużył. W tym momencie wszystkie przelewy wyszly. Gdyby coś nie doszło zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam Katarzyna Maciąg

@Pracodawca

W dokumencie podpisywanym nie było nic o numerze rachunku. Osoba, która wtedy sprawdzała dokumenty też nic o nim nie mówiła. 22 sierpnia dostałyśmy SMS z prośbą o numer konta. Został odrazu wysłany. Ja dziś otrzymałam pieniądze, koleżanka nadal nie. Proszę nie okłamywać ludzi.

@Pracodawca

Zresztą moja koleżanka ciągle do was dzwoni i słyszy tylko, że pieniądze zostały wysłane, mijają 2 dni, a pieniędzy wciąż nie ma. Mnie też tak zwodziliście. Koleżanka również pisała do was SMS, że będzie zgłaszała sprawę dalej. Po co dzwonić gdy ciągle słyszy się to samo. Szkoda nerwów, niech PIP ogarnia sprawę.

Grzegorz

Cz ta firma ma jakąś przeszlość . osiagniecia. majatek .jakieś wartosci. Jakies dziwne towarzystwo?

Tomasz

Jakie można zdobyc kfalifikacje po szkoleniu w firmie .Pytanie drugie ile czasu trwa szkolenie i jakie zagadnienia obejmuje

@Tomasz

Sama się chętnie dowiem. No i też kwestia tego czy normalnie szkolenie jest płatne?

Aktualność
Dzień dobry!

Poszukujemy pracowników do obsługi festiwalu w dniach 01-04.06.2022. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu.
Darek

Na rozmowie sie kończy. zobaczymy .obiecanki. ja z ta firmą pracować nie będe

@Darek

Ale Ty mówisz o rozmowie o pracę? O jakie obiecanki Ci chodzi

Alex

Poleca ktoś tą firme

Gosposia

Nie polecam , zła atmosfera, nie ma stałych pracowników,same nowe twarze, przez oszóstwa szefowej pracownicy odchodzą, niepewny zarobek oraz praca.

@Gosposia

Nie chcesz może bardziej rozwinąć tematu? Bo może to być wystarczające, żeby każdego tutaj przekonać w 100% do Twojego zdania.

Joanna

w jakich obiektach można pracować. czy otrzymam ryczałt za dojazd swoim samochodem. mieszkam w Chwaszczynir

Zostaw merytoryczną opinię o Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogromcy Kurzu Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.

Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.