Opinie o Green Bear Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Green Bear Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Green Bear Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Bear Sp. z o.o. w Kraków

Przestrzegam

Przestrzegam przed firmą, najprawdopodbniej jest to zorganizowana grupa działająca wyłącznie w celu dokonywania seryjnych wyłudzeń majątkowych. Przeglądajac opinie widać ze schemat zawsze jest ten sam - (1) wyłudzenie zaliczki, (2) wykonanie wstepnej, minimalnej pracy przygotowawczej o rażaco niskiej jakości (lub jej brak), (3) kilku lub kilkunastokrone przekladnie spotkan w roznorakich przyczyn (4) urwanie jakiegokolwiek kontaktu - taki tez schemat miał miejsce w moim przypadku. Sprawa została zgłoszona do prokuratury z tytułu artykułu 258 kodeksu karnego.

oddaj ludziom pieniądze
@GreenBear

czasem i prawdę w necie można napisać. Ilu ludzi dało ci zaliczki i tyle cię widzieli cwaniaczku.

Wielu ludzi (klienci i podwykonawcy) straciło dziesiątki tysięcy które pobrał jako zaliczki. Łzy u rodzin po utracie zbieranych latami pieniędzy. Niezwykle sprawna manipulacja słowna - obietnice i odbieganie od tematu.

Lucas Nowy wpis

Wiem coś Otym , 3 dzieci budów domu z nadzieją na lepszą przyszłosc , niestety (usunięte przez administratora) nas na grube tysiące , sprawa w prokuraturze , nie mogę się doczekać spotkania oko w oko heh

Przestrzegam

GreenBear
@Przestrzegam

Jeśli ktoś myśli, że jest w internecie anonimowy to się myli. Każdy tego typu wpis jest przekazywany do prawnika. Dziwne, że administrator dopuszcza w ogóle tego typu anonimy.

@GreenBear

Panie Dariuszu, jakie to ma znaczenie jeśli jesteście oszustami? Pan naprawdę myśli, że kogokolwiek Pan przestraszy w przypadku gdy wyłudziliście nie małe pieniądze od tylu osób? Myśli Pan że wszyscy wasi klienci to frajerzy, których będziecie mogli wiecznie zwodzić? Ja Powiem Panu więcej. w sytuacji gdy będę do tego zmuszony jestem w stanie udostępnić wszystkim poszkodowanym i prokuraturze dużo więcej informacji włącznie z miejscem zamieszkania Pana i Pana Grzegorza. Myśli Pan, że ludzie nie wiedzą o waszych powiązaniach z innymi osobami pomagającymi Wam wyciągać pieniądze? Myśli Pan, że prokuratura nie przygląda sie juz modelowi waszego działania i drugiej spółce którą prowadzi Pan już pod własnym nazwiskiem? Takich jak wy trzeba z rynku usuwać i przykładowo karać. NIe pozdrawiam, Michał

oddaj ludziom pieniądze Nowy wpis

Black Nowy wpis

Firma założyła pompę i instalacje foto ale wykonanie groziło wysadzeniem zbiornika na wodę. Zgłoszono awarie pompy ciepła w ramach gwarancji ale zero zainteresowania. Firma dramat.

Łukasz

Uważać na tą firmę oraz ecopomp ,są to firmy cwaniaka dareczka Nie chce oddać zaliczki. Sprawa trafiła do sądu gdzie koszty które ma mi zwrócić urosly na ponad 40 tys zł Przestrzegam przed tym gnojem.

Aplikowałeś do Green Bear Sp. z o.o. na stanowisko Senior Project Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
517.210.451

Kontrahentów z nieopłaconymi fakturami proszę o kontakt w sprawie płatności

Dzisiaj dostałem informację od kancelariiprawnej, że Greenbear Sp. z o.o. wykreślił z KRS Zarząd co w skrócie oznacza to, że praktycznie niemożliwym jest otrzymanie wyroku nakazowego. Jedyną drogą jaką możemy podjąć jest aktualnie zgłoszenie do prokuratury z art 286 i starania postawienia zarzutów Dariuszowi S i Grzegorzowi T. Proszę o gromadzenie materiału dowodowego i zgłaszanie do prokuratury (usunięte przez administratora) Jeśli roszczenia z którymi wyjdziemy wspólnie przekroczą 200 tyś złotych to Ci (usunięte przez administratora) nie będą mieli szans na zawiasy. Jestem całkowicie zdeterminowany aby skoordynować i pomóc w tym temacie każdej osobie, która potrzebuje wsparcia. PROSZĘ O PEŁNĄ MOBILIZACJĘ I KONTAKT OSÓB Z KTORYMI JUZ SIĘ KONTAKTOWAŁEM JAK RÓWNIEŻ NOWYCH POSZKODOWANYCH - greenbear.poszkodowani@gmail.com Informację o powyższym przekazuję również do podmiotów zajmujących się obsługą wierzytelności tej spółki, która zadeklarowała wsparcie. Do osób z którymi rozmawiałem przez ostatnie 4 miesiące przesyłam wiadomości mailowe. Michał

Wood

Wlaściciel taki (usunięte przez administratora), na wszystko układa sobie”bajeczkę” i próbuje wytłumaczyć się i myśli , że ktoś jest głupi i uwierzy w te ściemy. 3 miesiące trzymania mnie …. Żałosne . Rynek zweryfikuje …

Cześć, Chcę zapytać o wasze doświadczenie w odniesieniu do szczegółów współpracy. Czy firma finansuje szkolenia? Czy klimat w pracy jest przyjazny? Podziękowania za wskazówki.

Człowieku ci ludzie (usunięte przez administratora) klientów ! Sprawy już kierowane są do sądów

bb

Nie zwrócono zaliczki gdy odstąpiłem od umowy w związku z brakiem realizacji usługi.

Łukasz
@bb

A dlaczego odmawiali realizacji usługi?

@Łukasz

zakładam, że tak jak u mnie - umawiali się na montaż pompy ciepła z 10 razy. Nigdy nie odwołali, nigdy nie przyjechali. Zawsze coś: a to dźwigu nie ma, a to zasobnik na wodę nie dojechał, a później to już nawet bez powodu. Rozwiązałem umowę, nie oddali pieniędzy. Zgłaszam sprawę na policję o wyłudzenie.

@wiel

Może napisze Pan, że otrzymał pompę ciepła, sam sobie chciał kupić zasobnik wody i wymyślił, że pompa ma stać na dachu, gdzie zamontował Pan w między czasie fotowoltaikę. No i może napisze Pan uczciwie kto kupił Panu gaz do czasu montażu. O jakim zwrocie pieniędzy Patu śmie pisać.

Z kim rozmawiamy??

@Greenbear

ściemniać to potraficie. - fotowoltaika jest na dachu od 2020 roku (z Wami rozmowy zaczęły się w maju 2022). Państwa pracownik sam zaproponował instalację na dachu, gdzie był i wszystko widział. - zasobnik wody sam Pan kazał mi kupić, bo nie potrafił Pan tego sam ogarnąć - gaz kupiłem sam, za swoje pieniądze (dwa razy). Więc proszę nie ściemniać tutaj. Jak ktoś chce dowodów, to zapraszam na priv.

@Greenbear

a jeżeli chodzi o zwrot pieniędzy - to chodzi o zwrot wpłaconych zaliczek (blisko 40tys zł). Pompę owszem otrzymałem (bez faktury, więc nie jest moja de facto i nic z nią nie mogę zrobić), wartą góra 24tys zł. Po tym jak stoi na dworze przez prawie pół roku jest warta może 20tys. Ale tak jak wspomniałem - nie jest moja, więc tak na prawdę o czym tu mowa? Oddajcie moje zaliczki i zabierajcie sobie tą pompę.

poszkodowany
@bb

Jestem na podobnym etapie. Proszę o kontakt aby skoordynować działania pod mailem greenbear.poszkodowani@gmail.com

Nowy pokrzywdzony
@wiel

Mam podobną sytuację , ciągle odmawiają a kasę wzięli mogę prosić o jakiś kontakt z panem ? Zwodzą mnie identycznie Można z panem jakoś się skontaktować ?

Eryk Świdnica

Nie wywiązali się z umowy, ściemniacze, (usunięte przez administratora) a po rozmowie telefonicznej którą mam nagrana grożą że przyczynia się do zamknięcia mojego lokalu oraz wyzywają od (usunięte przez administratora) Sprawa idzie na policję oraz do sądu a do tego dołączam nagranie. NIE polecam tej firmy. I panowie, zrobię wam opinie wszędzie.

Bardzo proszę wszystkie osoby poszkodowane przez firmę Greenbear o bezpośredni kontakt mailowy na adres greenbear.poszkodowani@gmail.com Szczególnie tych poszkodowanych, którzy bezskutecznie próbowali lub nadal próbują odzyskać wpłacone zaliczki materiałowe. Ważne jest aby w tej sytuacji zgłoszenie do prokuratury o wyłudzenie i (usunięte przez administratora) z art. 286 kodeksu karnego było kierowane przez możliwie największą liczbę poszkodowanych. Opiszę mailowo jak te działania powinny przebiegać aby były skuteczne. Jeśli standard zwodzenia klientów obietnicami przez Greenbear był podobny w większości przypadków (w co nie wątpię i co mogę wywnioskować z komentarzy) to dowodów na świadome (usunięte przez administratora) jesteśmy w stanie dostarczyć bez problemu. Proszę o odważne kroki bo to jedyna szansa na odzyskanie środków.

GreenBear

(usunięte przez administratora)to numer do Kaczmarski incaso, z którą nie zawarliśmy żadnej umowy. (stąd pewnie te dziwne niki, a jeszcze lepsze, że administrator "gowork" je dopuszcza do publikacji. Będziemy składać zawiadomienie do prokuratury o szarganie dobrej opinii firmy i odszkodowanie z tytułu utraconych korzyści. Do wszystkich klientów: - jeśli nie macie finansowania inwestycji to proszę nie wchodzić na drogę wymuszeń ze strony wykonawców - prawo w Polsce jednoznacznie mówi o przeniesieniu własności jeśli nastąpi tzw połączenie trwałe z substancją budynku-w tym przypadku instalacją grzewczą. Każdy, kto będzie szargał bezpodstawnie Naszą opinię w internecie będzie pociągnięty do odpowiedzialności materialnej oraz karnej.

wiel

Nie wywiązali się z umowy. Przestrzegam. Kasy też nie oddali (jak na razie). Sprawa idzie do sądu...

wiel

Widzę, że kancelaria z Wrocławia. Czy mogę prosić o jakiś kontakt z Panią?

klient

(usunięte przez administratora) przestrzegam przed korzystanie z ich usług. nie wywiązali się z ustaleń i nie zwrócono pieniędzy.

@klient

Kto ukrywa się pod tym nikiem???

BB

Brak realizacji. Po odstąpieniu od umowy nie zwrócono zaliczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Bear Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Green Bear Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Bear Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Green Bear Sp. z o.o.

Green Bear Sp. z o.o.