Opinie o Devos Group w Bekkevoort

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Devos Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Devos Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Devos Group w Bekkevoort

ON

ostatni raz dalem sie naciagnac na taka niby firme , zero szacunku , warunki mieszkaniowe katastrofalne i jeszcze kary za wszystko zeby tylko sciagnac kase z pracownika

gość

Bylem. Odradzam stanowczo

xxx

Pierwszy i ostatni raz tu jestem. Gorzej niż w obozie. Ludzie traktowani jak (usunięte przez administratora). Na domki dopchane ludzi ile się da a sprzętu takiego jak pralka lodówka po 1szt za co jeszcze pobierane są opłaty codzienne 8 euro. Rozliczenie na ich korzyść jeśli się nie ma swoich godzin zapisanych (usunięte przez administratora)

Zgadzam się,warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia, choć na zdjęciach wszystko wyglada ładnie. Sama praca jest jak w kołchozie, taśmy na maxa, wyzwiska, obgadywanie i jeszcze trzeba za to wybulić 80 euro. Nie polecam, stres i psychiczne wykończenie nic więcej to miejsce nie oferuje, bo nawet stawka jest id widzimisie pan brygadzistek

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Devos Group? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
ona

nie raz bylo tak ze ludzie przyjezdzali do tej firmy i wracali tego samego dnia jak zobaczyli w jakich warunkach maja mieszkac czyli nieogrzewany barak lub rozpadajacy sie domek , brak cieplej wody itd mozna by wymieniac dlugo

blob

bylem i nigdy juz nie wroce nie pozwole zeby byle kto mna pomiatal to nie jest normalna praca

ON

to miejsce trzeba omijac szerokim lukiem wszystko jest pieknie dopoki sie nie zajedzie na miejsce w rzeczywistosci jest calkiem inaczej mozna sie nielze naciac na tego typu miejsca

kaja

to byla najgorsza praca w jakiej kiedykolwiek pracowalam, caly czas sie slyszy krzyki wyzywanie , wysmiewanie pracownikow przez brygadzistki jest na porzadku dziennym , wrocilam stamtad upokorzona i napewno juz nigdy tam nie wroce za zadne skarby

kambodza

A ja jestem zadowolony i zawsze tu wroce

@kambodza

To zostań tam na kontrakt pewnie liżesz (usunięte przez administratora) Krysce

ksyz
@kambodza

ułomny czy podszywasz sie zeby zachecic innych do przyjazdu , wiadomo 80 euro kaucji bezzwrotnej droga nie chodzi

kris

warunki mieszkaniowe sa lipne jak malo gdzie , na domkach poupychani ludzie w pokojach na maksa bez szafek , materace sprzed 20 lat zajszczane i smierdzace w lodowkach jak sobie ogarniesz moze znajdziesz jedna pulke dla siebie i za to jest pobierane 8 euro na dzien , zule lepiej mieszkaja smiech

Czy pracodawca Devos Group organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

tak

robi szkolenia jak(usunięte przez administratora) na pracownikow i mieszac ich z blotem

on

nie ma co brac nawet pod uwage przyjazdu w to miejsce

twoja stara pl

bylam tam i nie polecam , pracuje sie bez wytchnienia i ciagle jest sie opierdzielanym (usunięte przez administratora)

devostocwel

kto tam jedzie musi byc naprawde zdesperowany , ponizanie i brak szacunku na wstepie,chamstwo i nic wiecej

Bzyk

Moja ukochana firma. Niedługo wracam.

Byłyypr
@Bzyk

Pewnie worek prezentów do Belgi weźmie.

@Byłyypr

Zapewne perfumy, bimber i kiełbache swojska haha

...

A co się tak dziwisz jak sam piszesz pod nickem. Chyba najpierw trzeba zacząć od siebie.

Anonimka

Ahahah wszystkie te opinie co czytam sa jak najbardziej prawdziwe potwierdzam w stu procentach pracowałam tam rok temu. Jak ktoś lubi być szmaconym przez zwykle chamice ze wsi to devos stoi otworem.

Purpura
@Anonimka

Zgadzam się, z takim poniżaniem i wykorzystywaniem pracownika nie spotkałam się nigdzie. (usunięte przez administratora)A warunki o jakich piszą wcale takie wspaniałe nie są, szkoda zdrowia i nerwów na to miejsce.

Ewa zeby dostać szary fartuch była zdolna do takich posunięć jak przychodzenie do kogoś z pomocą, nałożenie gowna do skrzynek A następnie kierowanie się do Marioli żeby nakapowac na ta osobę jaki to szajs jest dawany.....banda idiotow....brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Devos Group - Bekkevoort

• Jak się pracuje w Devos Group?

Zobacz opinie na temat firmy Devos Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Devos Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 9 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Devos Group