Opinie o Devos Group w Bekkevoort

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Devos Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Devos Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Devos Group w Bekkevoort

fakt

negatywne komentarze sa usuwane i zaloze sie ze te pozytywne pisza naganiacze zeby zachecic do przyjazdu i zaplacenia kasy za zalatwienie pracy , ten kto tam byl nie poleci tej firmy

@fakt

A te negatywne z tego co czytam to w kółko to samo cały czas pisze to 1 bądź 2 osoby .A poza tym teksty kopiowane tylko nik się zmienia czy wy juz macie zanik samodzielnego myślenia.I jeszcze przecież nikt nikogo do wyjazdu nie zmusza nie chcesz nie jedziesz nie pracujesz wracasz i teraz ci co nie pracowali wrócili pisza te nędzne komentarze.Ja tam regularnie co roku jeżdżę i nie narzekam wiadomo pracowac trzeba jak wszędzie.Kazdy wyjazd wspominam pozytywnie.

onn

devos, pracownicy traktowani jak bydlo, kodeks pracy jako papier toaletowy, podstawowy obowiazek (usunięte przez administratora) podstawowe prawo morda w kubel, krystynie sloma z butow wystaje ,buraczana dama , kto rodzi sie prostakiem , prostakiem zostanie

wojtek

Był to jeden z lepszych wyjazdów w moim życiu, zanim wyjechałem byłem znudzonym życiem zwolennikiem rekonstrukcji historycznych i już traciłem nadzieję wysiadając z busa i wchodząc do kwater że to będzie jeden z tych nudnych zarobkowych wyjazdów w których powoli i spokojnie leci czas, ale gdy wszedłem na lodowatą orzeźwiającą halę poczułem się jak w wakacyjnym kurorcie na kołymie, stojąc po 10 godzin na nogach i jednym posiłku dziennie radośnie zdałem sobie sprawę że myliłem się na początku, rottenführer też starali się jak najlepiej odegrać swoją rolę krzycząc i pomiatając Polakami jak przysłowiowym untermensh I pilnowali abyśmy nie rozmawiali ze sobą przez 10 godzin stania na nogach, sortowanie lodowatych groszek już ledwie ruszającymi się odmarznietymi palcami było niesamowicie realistycznym odczuciem, szkoda tylko że rottenführer nas nie bili, po powrocie do kwater szybko konsumowaliśmy konserwy przywiezione z Polski po czym paliliśmy papierosy i braliśmy szybki prysznic by złapać trochę snu, nasze prycze były zaopatrzone tylko w twarde materace które kleiły się od potu, pamiętały wiele ludzkich dramatów i pachniały złością smutkiem i rozpaczą, w nocy często budziły krzyki i szlochy wydobywające się przez sen wielu nocujących z nami W̶s̶p̶ó̶ł̶w̶i̶ę̶ź̶n̶i̶ó̶w̶ kolegów, w powietrzu dało się także poczuć aromat alkoholu wydobywającego się z żołądków naszych współlokatorów oraz zapach ludzkiego ciała które panicznie boi się mydła 10/10

Wspaniale
@wojtek

Dla mnie to też był jeden z lepszych wyjazdów :-) zapach materaców i lodowata hala na zawsze zostaną w myślach i sercu :-D wspaniały wyjazd... nawet po odtrąceniach za domek jeszcze parę groszy zostało nie trzeba było pożyczać na busa :-) więcej takich wyjazdów polecam z całego serca

On

Co niektorzy to tej godności nie maja wiec nie ma czego deptac.Jak nie sprawdzisz to sie nie przekonasz a plotka goni plotke.

racja
@On

tej godnosci napewno nie ma Krystyna ( wielka kierowniczka w tej firmie bez znajomosci jezyka ) baba spod Lublina ma ludzi za nic nawet swoje małe dzieci zostawila i wyjechala za granice , matka jak sie patrzy hahaha

BIGOS
@On

W każdej plotce coś prawdy jest. Niestety. A jeśli tyle ludzi tu pisze to coś znaczy. A jeśli chodzi o godność to Kryśka w swoim bardzo ograniczonym słowniku nie zna znaczenia słowa godność.

@racja

Z tego co wiem i wlasnie widzialam to cala rodzina mieszka juz w belgi (dzieci pelnoletnie tez)a z zazrosci az wam dupska sciska.

I akurat jej dzieci radza sobie swietnie nawet lepiej od niektorych ala doroslych dzieci co pepowinyim jeszcze nieodcieto

@BIGOS

Jezdze tam od kilku ladnych lat i to co tutaj czytam to jakies kpiny i wypociny wymyslone noca zeby tylkp kogos wysmiac i upodlic .Takie oszczerstwa kierowane do tych osob sa raczej karalne i zastanawiam sie dlaczego jeszcze nie wystapily na droge sadowa.A z drugiej strony po co sobie glowe zaprzatac glupotami wypisywanymi przez 2 moze 3 osoby tylko pod innym nikiem .Zajmijcie sie swoja praca rodzinami dziecmi i zacznojcie od swojego podworka bo napewno wiele by m9zna bylo o was tych piszacych napisac.Tylko ze szkoda czasu da przyjemniejsze rzeczy do roboty☺

Napewno jej dzieci radzą sobie tam bardzo dobrze skoro dopiero przyjechały to w czym maja sobie radzić ? A po drogie pol życia bez matki spędziły wiec życie samo ich nauczyło jak maja sobie radzić heheh wszystkie te komentarze to prawda jedynie tee pozytywne to kłamstwa bo Ktoś próbuje uratować sytuacje hehe

pracuje i wracam

Jest cos takiego jak RODO a pozatym wymagacie w tych komentarzach szacunku i godnosci jak sami tego nie macie za grosz

Pracownica
@pracuje i wracam

Byłam tam rok temu i te wszystkie komentarze które czytam są prawdziwe tylko niestety bardzo szybko są kasowane. W tym miejscu panuje brak jakiegokolwiek poszanowania dla człowieka nie wszysycy pracownicy są traktowani na równi są lepsi i gorsi a to wszystko zależy od układów z brygadzistkami i na drogę sądową już dawno powinny się udać ale osoby które przeżyły (usunięte przez administratora) pracując w tej firmie. Największym sprawcą panującego mobbingu w tej firmie jest Pani brygadzistka Krystyna i Mariola nie wiem czym to jest kierowane ale wydaje mi się że jakimiś zaburzeniami psychicznymi bo nikt o zdrowych zmysłach nie krzyczałby tak na pracowników i to nie zależnie od tego czy ta osoba dobrze czy źle pracuje. Mam nadzieję że przyjdzie taki dzień że te osoby odpowiedzą za swoje zachowanie na drodze prawnej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Devos Group? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
............

popełniają jeden błąd - zatrudniają wielu Polaków, którzy są odpowiedzialni - niestety .... większość z nich nie mówi poprawnie po angielsku lub w ogóle nie mówi po angielsku, jak pani KB - wspaniały lider? robi wszystko, co najlepsze, to krzyczeć i wrzeszczeć na Ludzi, śmieć się, och i jeszcze jedno - gadanie i leniuchowanie za plecami ludzi. W ogóle nie szanuje Ludzi. Zabawne było zobaczyć, jak mężczyzna pracujący w biurze próbował jej coś powiedzieć, ale bez rezultatu, nie rozumiała. Mężczyzna musiał to napisać i narysować na papierze z pudełka, w którym leżą gruszki. To było bardzo cenne widzieć Ją stojącą jak Mała dziewczynka, która nie wie, co się dzieje (chociaż pracuje tam lata i lata). Bałagan w tym miejscu pracy jest niesamowity, pracownicy nie wiedzą, co robić Kobiety, które kierują podczas zmiany, częściej rozmawiają ze sobą niż pomagają ludziom, którzy zmagają się z gruszkami na linii. Wszyscy robią to samo - krzyczą, krzyczą na ludzi, rozmawiają i gawędzą za plecami, przekazują plotki między sobą. Zwykli pracownicy, którzy są w dobrych stosunkach z The Great Leader K.B są traktowani lepiej, mają lepszą stawkę godzinową i zawsze mają miejsce do pracy, kiedy tylko chcą, przyjeżdżają tam, kiedy chcą. Ludzie tacy jak oni dostają niebieskie kurtki, nawet jeśli na to nie zasługują, ale wiedzą, jak to zrobić, dają bardzo luksusowe prezenty dla Wielkiego Przywódcy… iw ten sposób są najbardziej kochanymi przez Wielkiego Przywódcę. Nie wiem, czy Biuro jest ślepe, co W tym miejscu panuje bałagan i nieporozumienie, czy po prostu to widzę, ale nic z tym nie rób, bo prace i zamówienia są na czas, ale niestety atmosfera jest okropna i wielu ludzi nie chce wróć tam. Pamiętaj o jednej rzeczy, jeśli chcesz tam rozpocząć pracę, a nie masz dobrych relacji z wielkim przywódcą lub po prostu jej nie znasz, nie staraj się jak najlepiej, to jest bez znaczenia. Możesz pracować jak koń, możesz pracować jak 4 osoby razem, skacząc z linii na linię i wiesz co? Nie docenią twojego wysiłku. Nie lubią ludzi, którzy mają własne zdanie lub myślą lepiej niż im się wydaje. Dla nich musisz być intelektualną amebą. Powodzenia!!!

Anka

Ta firma to jakiś (usunięte przez administratora) ,mają człowieka za nic

byłem w tym miejscu , m-o-b-b-i-n-g na porządku dziennym , warunki mieszkaniowe tragedia , największemu wrogowi nie życze tam pobytu

Aneta

Swego czasu też naciełam sie na tą firme,warunki mieszkaniowe są tragiczne , w pracy słyszy się ciągłe krzyki na pracowników , (usunięte przez administratora) jakie tam panuje sięga zenitu

mgm

rzeczywiscie dobra matka z Krystyny jeśli dzieci zostawila na samopas oby nie wyrosły na takie coś jak mamusia, z tego co wiem przez tą babe nie da sie normalnie tam pracować ludzi ma za nic i jeszcze dochodzi ta nieszczęsna firma mgm ktora chce od kazdego pieniadze za załatwienie pracy

@mgm

Zacznijcie od wychowania swoich dzieci o ile ich macie bo co niektorzy nie dorastaja ......... a po drugie nikt nikogo nie przymusza zeby tam jechal niechcesz niejedziesz jest tyle innych ciekawszych miejsc pracy no chyba ze wszedzie ma sie spalone mosty itd.

W tej firmie wyrzucaja pod byle pretekstem po to by golic nastepnych jeleni na kase z kaucji

JA

WSZEDZIE SIE OGLASZAJA RADIO , FB , INTERNET , CHYBA JUZ CHETNYCH NIE MAJA , ZA DUZO OSOB PRZEKRECILI , DZIADOWSKA FIRMA Z (usunięte przez administratora) KRYSTYNA NA CZELE

byly pracownik

przed takimi firmami jak devos trzeba wszystkich przestrzegac zeby nie dali sie naciagnac na placenie kaucji za niby koordynacje a tak naprawde upadlanie , wyzysk i sponiewieranie mozna by pisac wiele negatywow o tej firmie

wika

Ta firma to (usunięte przez administratora) zero poszanowania człowieka

ONA

Takiego (usunięte przez administratora) stwa jak w tej firmie jeszcze nie doświadczylam , to co tam robia z ludzmi powinno sie nagrac i zgłosić odpowiednim organom

On
@ONA

To bylo nagrac i przekazac odpowiednim instytucjom a nie teraz szukasz kozla ofiarnego

Anty

No dobrze, że znowu dodane bo ta opinia gdzieś się zawieruszyła ostatnio jak i wiele innych perełek haha

_____--

ale sie ludziska rozpisali widze ze troche osob nacielo sie na ta firme (usunięte przez administratora) hahaha

Bylypracownik

Ale się dużo komentarzy pousuwalo ojejujej.......ktoś Chyba nie potrafi poradzić sobie z prawdą tu wypisywana haha Krycha, Ewa, Anka walcie się tyle wam mogę napisać bo już (usunięte przez administratora) brak mi słów żeby to wszystko opisać jakie z was podle babska, podle babole....ehhhh

prawda
@Bylypracownik

ooo tak duzo jest usunietych komentarzy , nie moga sobie poradzic z prawda i przede wszystkim z tym ze nie zarobia kasy sciaganej od ludzi ktorych chca za wszelka cene zwerbowac do pracy przez fb radio i smieszna stronke w necie jaka to niby praca jest dobra i wogole jest wspaniale a warunki mieszkaniowe jakie to dobre hahahaha z ta roznica ze to wszystko to blef kto tam byl wie dobrze jak jest i wiecej nie wraca o ile dotrwa do konca hahaha 330 zl od osoby to jednak jest niezly grosz za nic nie robienie

@prawda

Wszystko to prawda, dlatego niewygodne komentarze są usuwane, i pisze to jako była pracownica

TotalAnalDewastator

ta firma to totalna(usunięte przez administratora)wlasciciele to chamy i prostaki , krystyna jeszcze gorsza

Jarek

Też mi praca wyzysk i ciągłe krzyki na pracownikow , co to ma byc czasy wojenne gdzie jest sie w łagrze ??? warunki mieszkaniowe tez sa beznadziejne szkoda ze wszystkich nie upchaja w jednym domku co tam 25 osob lepiej 100 , smieszna firma i glupiutkie brygadzistki

pracuje i wracam

Ha ha wyrzucaja ale za pijanstwo nieprzychodzenie do pracy lenistwo i niestosowanie sie do regulaminu.Ten co przyjechal pracowac i pracuje a nie udaje ze pracuje to takich glupot co tu jest opisane nie pisze .Ci co sie tak zachowuja na wyjazdach zagranicznych to niech siedza w polsce na (usunięte przez administratora) a nie pokazuja jak polak pije ..........dalej bez konentarza bo szkoda nerwow

on

no tak racja ukraincy nie pija hahahahaha

@pracuje i wracam

ci co przyjechali zapiep..rzaja jak niewolnicy i siedza cicho zeby dotrwac do konta mieszkajac w domku na kupie jak menele , firma caly czas sie oglasza wszedzie gdzie jest mozliwosc zeby sciagnac polakow i skasowac od nich 330 zl za zalatwienie pracy

III
@pracuje i wracam

Ten kto przyjechał tam pracować i pracuje to jest właśnie wyrzucany a pijaki są zostawiani. Bo jak się głupio pisze to się resztę zostawia bez komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Devos Group - Bekkevoort

• Jak się pracuje w Devos Group?

Zobacz opinie na temat firmy Devos Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Devos Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 9 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Devos Group