Opinie o Venti Sp. z o.o. w Jaraczewo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Venti Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Venti Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Venti Sp. z o.o. w Jaraczewo

Widzę, że podwykonawcy tu skarżyli się na niewypłacalność, a jak z pracownikami? Proszę, powiedźcie, że Ci mają kasę zawsze w terminie. Chciałbym rekrutować na stanowisko inżyniera budowy, choć znalazłem tylko stare ogłoszenie, ale to nic. Wolę wiedzieć czego się spodziewać przed samą aplikacją. Czytam, że można dostać mieszkanie służbowe, tylko nie bardzo wiem na jakich warunkach, ktoś pomoże?

Obiektywnie

Jak ktoś nie ma życia prywatnego to jest to idealna firma dla takiej osoby. Siły nie sa mierzone na zamiary przez co często wszystko jest robione w chaosie. Wieczne oszczędzanie i brak pieniędzy.O wszystko wręcz trzeba prosić. Pracownicy zatrudniani są z łapanki, a oczekiwania ogromne ( duży przemiał ludzi). Jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą kompletny brak profesjonalizmu w relacji przełożony - pracownik, totalna amatorka. Jedynie Remigiusz z tej całej wspomnianej trójki potrafi odpowiednio podejść do problemu natomiast pozostała dwójka jest siebie warta,brak słów. Odradzam pracy w tej „firmie”!!!

@Obiektywnie

Słabo to wygląda, zwłaszcza, że deklarujesz obiektywizm. To co on takiego robi, że według Ciebie ogarnia temat a pozostali nie?

@Izabela

Idz na monterke i sie przekonasz jak z kim wyglada praca a podzielisz moje zdanie :)

@Obiektywnie

A to pozostałych nie trzeba przeszkolić ani nic? Pisząc "z kim" chodzi raczej o współpracowników czy kogoś kto zarządza?

tak jest
@Obiektywnie

potwierdzam wszystko tak jak wyżej napisane remek spoko, reszta to handlarze (usunięte przez administratora) co ludzi za nic mają, szczególnie weronika. kiedyś raz usłyszałem od niej po 12 h pracy w upale na budowie, [cud że barak był], że jak nie ogarniam papierów na bieżąco to przecież zawsze mogę jeszcze na hotelu trochę posiedzieć i popracować. odklejona totalnie furiatka to był punkt w którym powiedziałem sobie że pi3rdole tych ludzi.

@tak jest

Aha.xd Nie no jak mogła tak po tej robocie w upale niby powiedzieć. :( A ona to jakie konkretnie obowiązki sobie tutaj wypełniała w tym czasie?

Zirytowany
@Izabela

„Izabela” nie ironizuj pod każdym postem tu dodanym. Albo Ci kazali obserwować co sie tu dzieje albo tak naprawde masz na imie Weronika i probujesz robic tu z ludzi (usunięte przez administratora) Prawda jest taka ze szala goryczy sie przelala i to co wyprawia sie w tej pseudo firmie niech zobaczy swoatlo dzienne. Niech inni widza zanim sie zatrudnia na co sie pisza, podobnie jest z opiniami klientow. Pozyczacie sprzety za co pozniej nie placicie. Niech kazdy widzi jaka jest prawda i takie ironizowanie z faktow nic nie zmieni.

@Zirytowany

Ale ja tylko spytałam, jeśli kogoś tym uraziłam to przepraszam. I właśnie też widzę, że ludzie chyba są sfrustrowani podczas pracy tutaj. A jeśli chodzi o to niewypłacanie za pożyczony sprzęt to nikt jeszcze ich za to gdzieś nie podał?

Jontek
@Obiektywnie

Miła atmosfera w grupie czasami pracuje się dłużej ale jest to wynagradzane a takie pier******* to można sobie schować kierownicy niejednokrotnie pomagają pracownikowi tak jak i również pani Weronika jeśli coś mówi to tak jest wiec zalecam wizytę u psychoterapeuty i to w trybie natychmiastowym a z łapanki to chyba ciebie znaleźli

@Jontek

Widze, że naczeny przydupas i nierob sie odezwal.Człowieku chyba sam nie wiesz co mowisz. „Czasami pracuje się dłużej” ha ha ha widać jakie masz pojęcie o pracy, a kodeks pracy jest u Ciebie pod pozycja lektur zakazanych.Normalna jest praca od 7-18 a płaca za 8h? Gdzie płacenie po 8h za nadgodziny?Wyzysk.To jest normalne według Ciebie? Ty najbardziej pomagasz. Mi psychoterapeuta nie jest potrzebny, a Tobie nawet psychiatra z oddzialu zamknietego juz nie pomoze. Sam jestes z łapanki, siedzisz tam bo nigdzie indziej sie nie nadajesz, a za to co wyprawiasz za plecami w każdej innej firmie juz dawno bys wyleciał.

J.w.
@Obiektywnie

Mistrzu to może spotkamy się w 4 oczy i mi to powiedz ze jestem (usunięte przez administratora) ze walki są w tej firmie bo jeżeli pracowałeś dłużej nóż okres próbny to zaprzeczasz sam swoim słowom a druga spraw chętnie spotkam się z kimś kto jest cwany w necie ale wpier##la nick z (usunięte przez administratora) druga sprawa jak masz problem do Weroniki to nie bądź (usunięte przez administratora) tylko powiedz jej wprost albo do Kamila bo na nim tez psy wieszacie a chłopaczyna (usunięte przez administratora) na chleb noe kradnie jak co niektórzy a jeśli remik taki złoty gość to może niech stanie się prezesem i będzie git według twoich teorii on podniesie ta firmę i dostarczy oraz zapewni ciągłość zleceń i wypłat a i na marginesie dziewczyny w biurze robią to co do nich należy bo takie maja funkcje i stanowiska reasumując zapraszam kolego w 4 oczy i opowiesz mi jakim jestem dupolizem bo napinać się w necie i robić gownoburze to dziecko potrafi

Młody Nowy wpis
@Obiektywnie

Jaką stawkę dają na operatora koparki spycharki ładowarki

Maly Nowy wpis

Jak wygląda praca jako operator koparki w tej firmie stawka godzinowa

Kasandra Nowy wpis

Strasznie się tu kłóciliście rok temu, niczego się w końcu człowiek nie może dowiedzieć o tej pracy. Może jakaś dobra dusza pracowała jako kierownik robót i wypowie się, czy ogłoszenie jest godne uwagi? Spory przedział podali zarobków, od 6250 do 11500, skąd taka różnica? Nie wiem, na co się nastawiać.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Venti Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Uwaga!! Wynajęli ode mnie zgrzewarkę doczołową do rur podczas jednej z robót prowadzonych w okolicach Warszawy i nie zapłacili za fakturę. Nie ma z nimi kontaktu, nikt nie odbiera telefonów, kontakt się urwał.

@PŻ

Polecam sprawe zglosic do KRD

kiedyś tam robiłem

szkoda dziewczyn z biura bo siedzą tam w strachu bidulki weronika to wariatka furiatka ale remek jest ok mimo że to złotousty kłamca gruby kamil nie da sie tam nikomu najeść ani przebić - (usunięte przez administratora) i dwulicowiec.

@kiedyś tam robiłem

Wszystko co napisałeś jest prawdą. Dziewczyny w biurze są super (oprócz tej sekretarki której imienie nie pamietam). Trochę się tam marnują.???? Remigiusz- kłamca to prawda, ale jako jedyny potrafi rozmawiać z ludźmi i jedyny inteligentny człowiek w firmie. Weronika- szefowa…, nie szanuje nikogo, pracowników ma za złodziei i (usunięte przez administratora) Z drugiej strony 80% zatrudnionych tam ludzi nic nie potrafi. Kamil- człowiek który nie ma szans w jakiejkolwiek innej firmie. Nie robi dosłownie nic. Ludzie się go boją, bo jedyne co potrafi to krzyczeć. Ma poważne problemy ze sobą. Poważne.

Edek

Uwaga!!!!! W ubiegłym roku zakładali u mnie instalacje fotowoltaiczna. Jeden panel zmienił kolor i w momencie zgłoszenia problemu kontakt z firmą się urwał. Po co mi gwarancja na lata jeżeli po pół roku i tak firma uchyla się od odpowiedzialności. Mało tego falownik wciąż się wyłącza i restartuje. Nawet kilkanaście razy dziennie. Firma zakłada instalacje, kasuje pieniądze i znika. Totalnie olewa klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Venti Sp. z o.o. - Jaraczewo

• Jak się pracuje w Venti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Venti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Venti Sp. z o.o.
  • Golska 15