Opinie o Archigon (Archilion Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Archilion Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Archilion Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archilion Sp. z o.o. w Piaseczno

Czy Archigon (Archilion Sp. Z O.O.) oferuje kartę multisportu jako dodatek do podstawy pensji?

Były pracownik Nowy wpis

Pensji nie oferuje, a gdzie kartę Multisport hahaha

Jakie narzędzia pracy zapewnia Archilion Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Były pracownik Nowy wpis

Serio ktoś zadaje tak głupie pytanie?

Ludzie, ale płacicie po tyle tysięcy za fotowoltaikę, wpuszczacie ludzi na dach warty masę pieniędzy, a firmy nie sprawdzacie? Przecież ta firma to ściema. Od bardzo dawna są skompromitowani. Chcąc za coś zapłacić szukajcie opinii o tej firmie, o pracownikach, opinii innych klientów. Teraz to niech Pan czym prędzej biegnie do sądu zanim firma się zwinie z rynku i nic Pan nie uzyska.

Emilia

Jesteś byłym pracownikiem od nich co nie? Czyli brałeś w tym wszystkim udział. Jak długo im pomagałeś w tym wszystkim? Dobrze, że serio tak radzisz innym, bo konsekwencje powinni ponosić za taką krzywdę, którą robią ludziom. :/

@Emilia

Moja współpraca trwała aż 1,5 miesiąca. Nie uczestniczę w oszustwach, a było widać dać jak firma pracuje i co się dzieje.

Emilia

Skoro faktycznie nie uczestniczysz, to się nie dziwię, że taka krótka współpraca była. Udało Ci się znaleźć może inną firmę, gdzie do czegoś takiego nigdy by nie doszło?

Emilia

Widząc te wszystkie opinie i straty tych ludzi serio jestem przerażona. Tak jak ktoś zauważył serio powinno się sprawdzać opinie o firmach w necie i teraz to widzę... Wgl wcześniej też tak napaleni na te fotowoltaikę byliście czy to jakiś impuls z tym pomysłem? Bo teraz to ja nie wiem czy takie coś u siebie na dach położę...

Klient
@Emilia

U mnie dach zniszczony woda się leję a prezes się śmieje idę do sądu. Nawet gwarancji nie mam. Nikt na katoli rocznej nie był. Poprostu porażka

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Archilion Sp. z o.o..
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Archilion Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sami odchodzą tak szybko, że nie zdąży się ich zwolnić :-) a swoją drogą, admin zadaje pytania, a historii wątków nie czyta ;-)

Witam Czy może ktoś z Państwa posiada bumer telefonu do przedstawiciela, który pracuje w tej firmie ? Jestem klientem tej firmy, niestety od 4 dni nie mogę się dodzwonić. Jeśli ktoś posiada numer to proszę o wysłanie mi SMS 669 342 959

Maciek

Wszystko w jak najlepszym porządku. Od podpisania umowy z przedstawicielem do montażu minęły raptem 4 dni. Wczoraj był już u nas elektryk, licznik wymieniony, instalacja zaczyna działać. Wszystkie formalności trwały około 2-3 tygodnie. Ja ze swojej strony gorąco polecam, chłopaki dają radę :)

@Maciek

Witam Jestem klientem tej firmy. Mam do nich sprawę. Czy posiada Pan może numer do jakiegoś przedstawiciela ? Nie mogę do firmy się dodzwonić już 4 dni. Jeśli posiada Pan numer proszę o wysłanie to sms 669 342 959

Firma nie wywiązała się z umowy zawiesili panele minęło 6 miesięcy a nie zostało zgłoszone do zakładu energetycznego a teraz nie ma Pzna który był odpowiedzialny z podpisanie umowy

@Kasia

Nic dziwnego. Czyżby ten pracownik to Andrzej K.? Firma już od dawna ma problemy, na nią były zawierane fikcyjne umowy, część z nich była podrobiona, sprawy już są zgłoszone organom ścigania. Jak ma Pani coś do załatwienia z nimi to byle szybko, zanim zwiną się z rynku!

Jolanta

Wow, masakra z tego co piszesz. I co zamierzacie z tym w sumie zrobić? Coś by wypadało.

Bogmarko

Po 26 dniach od montażu paneli wreszcie zamontowano inwerter. Niestety jak powiadomił mnie przedstawiciel dostawcy energii elektrycznej pomimo kilku próśb nadal nie dotarła do niego prawidłowo wypełniona dokumentacja i brak jakiegokolwiek kontaktu, bez której nie może nastąpić odbiór i uruchomienie instalacji. Moja cierpliwość się kończy.

@Bogmarko

Czy udało się Państwu zakończyć z ową firmą sprawę? My mamy z nimi również dużo problemów. Chętnie porozmawiam na priv , takie (usunięte przez administratora) należy skończyć , biorą nasze ciężko zarobione pieniądze, a 0 odpowiedzialnosci z ich strony.

@Bogmarko

Warto napisać że PKP ENERGETYKA w żaden sposób nie chciała współpracować przy złożeniu dokumentów. Kontakt był stały zarówno z pracownikiem PKPE jak i z klientem.

@Monika

Mam tak samo od 4 miesięcy nie mogę doprosić się żeby wysłali dokumenty do PGE o założeniu licznika. Pan Kacper W. Z którym podpisałem umowę chyba już nie pracuje gdyż nie odbiera tel. Współpraca z tą firmą to jakiś żart, tylko że drogi żart

Iza

Cześć, chciałabym uzyskać jakieś nowe informacje na temat pracy jako PH w Archilionie :) Jak się obecnie pracuje? Jak oceniacie poziom trudności w wyrabianiu targetów? Jak wygląda wynagrodzenie? Czy opiera się na prowizjach czy jest też podstawa?

Mateusz

Załatwili formalności i montaz niezwykle szybko. Nie znam się na tym szczególnie, rodzice zadowoleni wiec wszystko Ok :) czekamy na słońce

Michał Żywiec

Dzień dobry, Po weryfikacji ofert z wielu firm, wybrałem ofertę Archilion i z przekonaniem mogę polecić za bardzo dobre podejście jak i obsługę. Doradca wszystko przedstawił z dokładnością jak również pomógł rozwiązać wiele problemów o których nie zdawałem sobie sprawy. Doradca, firma jak również montaż odbył się bez żadnych zastrzeżeń w ekspresowym tempie! (5 dni od podpisania umowy), dziękuję doradcy za obecność przy montażu. Polecam serdecznie

Ostrzegam potencjalnych klientów firmy Archilion. Prostą instalację wykonują dopiero po wielu prośbach i telefonach, wykonują ją na raty, dokumenty otrzymujesz też po wielu tygodniach telefonów. Serwis nie ma pojęcia o niczym, wprowadza tylko w błąd, nie potrafią uruchomić wifi w inverterze, pomogli dopiero chińczycy (sprzedają chińskie invertery twierdząc, że są polskie). (usunięte przez administratora) Po 8 miesiącach inverter (ten chiński) przestaje kompletnie działać. Skąd wiem że inverter? Jestem elektrykiem. Mija prawie miesiąc, brak kontaktu z firmy. BOK nie odpowiada na reklamację, ustawowo przy braku odpowiedzi już uznaną. Niestety czeka mnie zakup nowego invertera (usunięte przez administratora) Kierownictwo firmy w rozmowie telefonicznej nie widzi żadnych problemów w działalności swojej firmy i zapomina że to klienci są ich szefami. (usunięte przez administratora).

Bogmarko

Od 2 tygodni nie mogę się doprosić numeru umowy, którego firma nie wpisała. Zero profesjonalizmu.

Czy pracodawca Archilion Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

No pewnie - nie płaci im! Haha, firmą już się zajmują odpowiednie organy...

Prosze podac imie i nazwisko :) skoro twierdzi Pan lub Pani ze nie placi firma

@Archilion Sp. z o.o.

Sami wiecie komu nie zapłaciliście - ale wszystko do czasu, już lada moment... ;-)

Akurat wszyscy pracownicy w spolce Archilion maja wyplacane wynagrodzenia :) opinia jest mocno bez podstawna skoro nawet nie umie sie Pan przedstawic

@Archilion Sp. z o.o.

Jasne ;-) pozdrawiamy serdecznie całą grupą - Andrzeja K. również pozdrawiamy! A resztę ustalają odpowiednie osoby :-)

Mariusz

Wszystko w najlepszym porzadku

Od umowy do instalacji czekałem 5 dni. Wszystko zgodnie z opisem. Dokumenty wyslane szybko i elektrownia była już po 2 tygodniach z licznikiem. instalacja narazie pracuje bardzo fajnie oby tak dalej. Serdecznie polecam.

Mario

Czy praca jest tylko na pełen etat?

Bogmarko

Od ponad 3 tygodni od zamontowania paneli nie mogę doprosić się instalacji falownika. Żeby było jeszcze weselej to pracownica z szumnie zwanego Biura obsługi klienta nie potrafi prawidłowo wypełnić i przesłać dokumentów o jakie poprosił mój dostawca energii elektrycznej pomimo kilkakrotnych maili. Jednym słowem żenada. Strach pomyśleć jaka będzie obsługa serwisowa i niedaj Boże usterki.

@Bogmarko

Cza dodać dodatkowego PC aby można było w spokoju skanować kody kreskowe :)

Seba

Przestrzegam wszyskich którzy chca wspopracowac z panem Andrzejem z Konina nie pkaci oboecuje cuda uważajcie

Zostaw merytoryczną opinię o Archilion Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Archilion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Archilion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Archilion Sp. z o.o.?

Archilion Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.

Archilion Sp. z o.o.