Opinie o Centrum Projekt Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Projekt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Projekt Sp. z o.o. w Wrocław

QWERTY Nowy wpis

Ktoś z was pisał, że zarobki w firmie są fatalne ( opinia dość stara). Ja zaś natrafiłem na starą ofertę pracy dla montera maszyn przemysłowych ( chyba ktoś już pytał o to stanowisko), gdzie napisano, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy. Jaka stawka kryje się pod określeniem ' atrakcyjne wynagrodzenie', ktoś wie?

Arni Nowy wpis

Niedawno widziałem że szukali montera maszyn przemysłowych. Prócz pracy na miejscu jest też udział w montażu i uruchomieniach u klienta, Takie wyjazdy są całodniowe? Dostaje się samochód firmowy do dyspozycji? Są za to dodatkowe diety?

Pracownik Nowy wpis
@Arni

Bywają wyjazdy całodniowe lub kilkudniowe. Oczywiście, że za wyjazdy są naliczane diety zgodnie z przepisami prawa. Wyjazdy odbywają się samochodem służbowym

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Centrum Projekt Sp. z o.o.?

HR

Po okresie próbnym.

@HR

a ten okres próbny to rozumiem ze na zlecenie i ile trwa, miesiac?

HR
@Marta

Dlaczego na zlecenie? Okres próbny zgodnie z kodeksem pracy trwa nie dłużej niż 3 miesiące.

Sylwia
@HR

Na wstępie ustalana jest jego długość czy może dojść do sytuacji gdzie w trakcie zostanie skrócony?

HR Nowy wpis
@Sylwia

Oczywiście, że może być skrócony.

...

Stanowiska inżynierskie - niestety tutaj nie polecam - doświadczonym bo się nie dogadają z przełożonymi (kwestie techniczne, organizacja pracy, plany urlopowe mało znaczą), niedoświadczonym - bo się nauczą złych nawyków zarówno projektowych jak i organizacji pracy (to bardzo ważne na początku kariery!) i raczej też ciężko psychicznie (duża odpowiedzialność, brak wsparcia, twój sukes = sukces kierownictwa, twój błąd = twój problem), nie jest to dobra praca na rozpoczęcie kariery. Praca też raczej dla singli bo ciężko dogadać się z urlopami. Chciałoby się napisać jakieś zalety, ale ciężko coś wyszukać, świadczy o tym ogromna rotacja w ostatnich latach. Nie można przyczepić się do biura - jest nowoczesne. Z większością ludzi da się dogadać, kilku zdolnych chłopaków, którzy się zasiedzieli ciągnie ten wózek, według mnie powinni być bardziej doceniani i szanowani. Stanowiska produkcyjne/ montażowe - dużo lepsza organizacja, kierownictwo wie o co chodzi, z minusów braki sprzętowe.

Aplikowałeś do firmy Centrum Projekt Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Inż

W Centrum Projekt pracuje mi się bardzo dobrze. Wszystkie poniższe opinie nie biorą pod uwagę świetnego szefa, z którym zawsze można się dogadać na każdy temat. Oczywiście wyższego wynagrodzenia nie można się spodziewać bez wypracowania rezultatów - jak wszędzie. Przecież nikt nie będzie płacił za obijanie się :) W firmie są jasno określone warunki, które trzeba spełniać, a niestety nie zawsze ma to miejsce.

Świetny szef
@Inż

Uwaga. Komentarz "Inż" to jakiś festiwal antonimów rzeczywistości. Zgadzam się z resztą opini i odradzam. Omijać, najlepiej autostradową obwodnicą Wrocławia. Z plusów to lidl w pobliżu.

Ktoś

Opinie są jakie są,ale uważam że firma nie traktuje dobrze pracowników,średnia zarobków jest fatalna.Powiedział bym wręcz porównywalna do pracy na produkcji.Premie w tej firmie to jakaś kpina.No chyba że postraszy się szefa,albo położy na stole wypowiedzenie.Sprzęt na którym się pracuje jest przestarzały .Obiecują wiele...

Ferry

Totalna amatorszczyzna organizacyjna. Kompetencje miękkie zarządu jak i kierownictwa w sprawach pracowniczych poniżej poziomu dna. Wiedza techniczna owych osób też na bardzo niskim poziomie, czasami przerażającym. Ludzie z tych powodów się zwalniają, a ci co jeszcze pracują mają taki zamiar. Tak jak już ktoś wspomniał niesamowita rotacja, firma bardzo mała a cały czas nowe osoby, które i tak długo nie pracują. Na rynku dużo lepszych firm, które lepiej zapłacą i bardziej poszanują pracownika. I taka uwaga jak ktoś chce się zatrudnić - ile wywalczysz na początku tyle będziesz długo zarabiał, ewentualne podwyżki poniżej inflacyjne, chyba że walniesz wypowiedzeniem, to jest jakaś szansa. Szkoda czasu, odradzam, mi na szczęście udało się zmienić, nie było trudno znaleźć lepszego pracodawcy, gorzej ciężko trafić we Wrocławiu gdzie dużo firm tego typu.

WM

Rotacja, ludzie przychodzą, szybko wychodzą, złe organizacja

pracownik inż.

Firma oferuje szeroki wachlarz usług w przestrzeni automatyki przemysłowej. Pojawiają się projekty z wielu branż, jak to przy takim rozmachu bywa zdarzają się nudniejsze i ciekawsze projekty. Z większością współpracowników można się dogadać, jak zbliża się deadline czuć ciśnienie i często podnosi się temperatura atmosfery, nie było by to nic dziwnego gdyby nie jeden zasadniczy fakt... Organizacja pracy jest na bardzo niskim poziomie, mimo że firma jest na rynku od wielu lat jeszcze nie wypracowała ciekawego modelu pracy i współpracy między działami, przez co często jest chaos informacyjny. Powoduje to bardzo często frustracje czy irytacje, odpowiedzialność rozmywa się po pracownikach i tak naprawdę nie wiadomo gdzie kończy i zaczyna się kogo działka - w dłuższej perspektywie jest to męczące. Jest to jednak ciekawe miejsce dla niedoświadczonych ale pracowitych inżynierów. Nawet najmniej doświadczeni zostają obdarzeni kredytem zaufania i często musza być samodzielni w nie małym stopniu. Projekty są naprawdę różne więc można szybko zdobyć bogate doświadczenie. Polecam tym którzy są gotowi pracować na maksymalnych obrotach, często w stresie, w zamian szybko wykonać samodzielne projekty(zdobywać więc doświadczenie). Odradzam tym którzy chcą w spokoju, bez większego stresu pracować na jasno określonych warunkach, według wypracowanych standardów w dobrze zorganizowanej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Projekt Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Projekt Sp. z o.o.?

Centrum Projekt Sp. z o.o.
  • Jana Długosza 48
    51-162 Wrocław
  • NIP: 8982000074 REGON: 932808232 KRS: 0000119000

Centrum Projekt Sp. z o.o.