Opinie o Zone Energy Sp. z o.o. w Opoczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zone Energy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zone Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zone Energy Sp. z o.o. w Opoczno

Nie zapłacili ponad 30 000 zł za montaże. Faktury opóźnione 2 miesiące, brak kontaktu. Mnóstwo osób poszkodowanych, nie są realizowane umowy z klientami sprzed 2 lat, a klienci powpłacali 100% wartości inwestycji. Proszę wszystkich poszkodowanych o zgłaszanie się do policji, prokuratury. TVN Uwaga już robi o nich materiał.

Mariusz
@Piotr

Witam.am nie zapłacone faktury za montaż ponad 30 tys. od ponad roku . Czy można wydobyć od nich kasę . Numery telefonów milczą.

Jaro

Uwaga podaje nr do kancelarii która odzyskuję zaległe należności i pieniądze wpłacone z tytułu zaliczek na montaż pompy ciepła bądź paneli fotowoltaicznych oraz zaległych faktur: 5O6 3I2 3I6 . Zapiszcie nr, bo usuwają.

Krzysztof
@Jaro

Nam sprawę karną umorzyli

Katarzyna W

Instalacja zalozona w 14 dni a obiecywali ze bedzie w 60. Czekam teraz tylko na wymiane licznika, pompe rowniez zakupilismy jednak w umowie mamy jeszcze czas na montaz. Firma zetelna, swietny kontakt z Panem Michalem i Panem Marcinem - Dyrektorem ds logistyki. Jestem bardzo wdzieczna i zadowolona ze wspolpracy Dzisiaj nawet zostal zlozony moj wniosek do zakladu Poczatkowo zastanawialam sie nad instalacja, mielismy spotkan ok 10 jednak Pan Michal mnie przekonal Polecam firme kazdemu Jestem miło zaskoczona tak profesjonalna obsluga. Mielismy tansze oferty jednak nie zaluje ze wybralam firme zoneenergy za ich perfekcjonizm i podejscie do klienta. Dodatkowo przemila obsluga z dzialu obslugi klienta. Dla firmy klient jest na pierwszym miejscu.

@Zone Energy Sp. z o.o.

Skoro wyciągacie błędy ze swoich pomyłek to dlaczego do tej pory nikt się z nami nie skontaktował, nie oddał nam instrukcji obsługi od naszej pompy która kupiliśmy, grzałka miała być wymieniona i zrobiona, tyle ze wodę spusciliscie kilka razy z bojlerów i nic wam nie wyszło. Po toku miał ktoś przyjechać sprawdzić czy wszystko dobrze działa. Nikt nie przyjechał, kontaktu z Wami nie ma, no i nic nie działa!!!! (usunięte przez administratora)! Nie umiesz się tym zajmować to się weź za łopatę! Ludzie śliw brak na Was oszusty. Splunąć w Wasza stronę bym nie chciała nawet.

Robert Nowy wpis

Czy widoczne na stronie Zone Energy ogłoszenia z pracą są wciąż aktualne? Szukają, bądź szukali m.in. Specjalistę ds. umawiania spotkań ze stawką 4 000 - 8 000 zł netto. Ale tyle tu przecież pisano o braku realizacji inwestycji, czy niepłaceniu za fv. Jak więc podchodzą do płacenia za wykonaną na ich rzecz pracę?

Michaśka Nowy wpis

O co chodzi z tym że na doradcę techniczno handlowego ds pomp ciepła szukają teraz na stronie z widełkami od 3 do 70 tysięcy ? :o skąd taki rozstrzał piszą że te 3 k to podstawa ale jestem w szoku jeśli można aż do 70 tysięcy zarobić z prowizji

ernioo77 Nowy wpis

Witam Czy ktoś posiada aktualny numer Niestety nie mogę się dodzwonić. Jestem.po zamontowaniu pompy ,ale brak faktury konciowej do wypłaty dofinansowania

Poszkodowany
@Piotr

Ja miałem mieć pompę w listopadzie. Nie mam pompy pieniędzy i kontaktu z firmą.

@Piotr

A są tu pracownicy w takiej sytuacji?

Edzia
@Piotr

Tak samo było ze mną. Ja dostałam w dziwny sposób pożyczkę od ich banku choć umowa mi się kończyła za 10.miesiecy. I sama do tej pory spłacam 25000zl. A jeszcze złe kable podłączyli że tylko przewodzą 70 % energii i przyszło mi płacić za światło 2000 zł. Chcieli wcisnąć pompę teściom o.wiekszej mocy niż ma fotowoltaikę. Uważajcie na nich to banda (usunięte przez administratora)

Mariusz Nowy wpis
@Piotr

Aplikowałeś do firmy Zone Energy Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Albik

Pojawia się w sieci ogłoszenie że szukają doradcy techniczno-handlowy ds. pomp ciepła. Zaintrygowała mnie stawka bo 3000-70000 zł netto. To w ogóle możliwe osiągnąć górną granice widełek jak klienci piszą o nierealizowanych montażach i problemach z wywiązaniem się z umowy? Może ktoś z pracowników napisze jakie są realne zarobki.

Klara

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Manager Grupy, bo poszukują z tego co widzę na stronie. Miałabym stworzyć zespół sprzedaży, ktoś wie ile osób miałby ten zespół posiadać? No i ktoś wie, jakie są cele sprzedażowe i jaki jest procent prowizji od wykonanego budżetu?

Kamil

My już części pieniędzy odzyskaliśmy. Trzeba działać nie ma na co czekać

Poszkodowana

Nie polecam założyli fotowoltaika a i tak place rachunki i nie wiem gdzie ma zgłosić się o pomoc tam nie można się wogóle dodzwonić za wszystko zapłaciłam i prod miał być za darmo a i tak ma rachunki od zaplaty

Jak często w Zone Energy Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 7 lipca na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Beata

Firma szuka kogoś na stanowisko Głównej Księgowej. Widełki mnie zaskoczyły, to 10 000 - 15 000 zł /netto. Faktycznie można na taka kwotę liczyć? Chętnie bym zaaplikowała, ale niepokoją mnie wpisy klientów o braku kontaktu czy realizacjach :( To jakiś chwilowy problem może? Czy jako pracownicy też macie problemy np. z wynagrodzeniami, czy wszystko na plus?

Jaro

Krzysztof
@Jaro

Nam sprawę karną umorzyli

sokolek

Firma Energy Zone to (usunięte przez administratora) Zapłacilismy całość kwoty w styczniu. Pompę przywieźli na jesieni. Stała do lutego po czym zabrali tłumacząc, że ten model nie nadaje się do naszego domu. Jest koniec kwietnia nie ma pompy, nie ma pieniędzy, nie ma możliwości się z firmą skontaktować. Pozostał kredyt na 50 tys.

Lipa
@sokolek

Adrianna
@Lipa

Witam, u mnie ta sama sytuacja. Umowa podpisana w grudniu 2022, montaż i pompy i fotowoltaiki miał być w marcu, nie ma nic, kontaktu z firmą też.

Barbara
@sokolek

Również zapłaciliśmy cała kwote za pompę, która nie została zamontowana. Zmieniali tylko terminy. Dopiero z pomocą kancelarii odzyskalismy pieniądze.

midras
@Katarzyna W

Niech się pani cieszy że założyli w 14 dni,mi obiecywali najpierw pod koniec lipca,potem w połowie sierpnia,następnie pod koniec sierpnia,potem połowa wrzes nią,dzięki Bogu zaraz październik i nic.

@midras

Niech Pan się skontaktuje z Dyrektorem on panu rozwiąże problem: 510340135 U mnie on prowadził sprawę i już polecilam firmie z 20 klientow i z nikim nie było problemów

@midras

Szanowny Panie, wtedy faktycznie mielismy opoznienia, jako firma czasem popelniamy błędy jednak szybko wyciagamy lekcje, na obecna chwile kazda umowa podpisana w listopadzie i grudniu jest realizowana w 14 dni. Zachecamy do sprawdzenia nas i polecenia.Pozdrawiamy i zyczymy Wesołych Świat - Zespół Zone

@Zone Energy Sp. z o.o.

Grzegorz

Mam awarie instalacji zero kontaktu i co robić dalej ma ktoś jakiś kontakt do serwisu gwarancyjnego

@Grzegorz

Proszę zadzwonić do producenta swojej pompy, my tak zrobiliśmy. W tygodniu maja przyjechać i naprawić. Powiedzieli, ze nasza usterka wydaje się na dość poważna. To zapewne wina osoby która wszystko ustawiała w komputerze.

Ewelina

Firma tragedia. Zero kontaktu z kimkolwiek. Pompę montowali nam w grudniu, a było wszystko uzgodnione wcześniej, miała zostać zamontowana przed sezonem zimowym. Zamontowali w końcu, ale zabrali nam instrukcje obsługi, grzałkę mieli wymienic, wymienili i odrazu pękła bo okazało się, ze włożyli spawaną. Miał być serwis co roku. Jak do tej pory minęło już półtorej roku i nikogo nie widać, nie słychać. Co gorsza od jakiegoś czasu wszystko nam siadło, woda użytkowa nam sie praktycznie nie grzeje, wszystko idzie na grzejniki i trzeba pilnować, bo jeśli chce sie mieć ciepła wodę to można włączyć pompę na trochę ale nie zbyt długo bo włącza sie alarm, ze za mocno grzeje grzejniki bo aż do 50 stopni. Nawet nie mam zamiaru dzwonić już do tych dziadów. Dobrze, ze producent pompy jest bardziej kompetentny w tym co robi i czekamy właśnie na serwis. Dziwie sie tylko, a wręcz jestem w wielkim szoku jakim cudem ta badziewna firma w dalszym ciągu funkcjonuje. Przecież cały ten prezes powinien iść siedzieć. Ile oni mi nerwów zjedli to głowa mała. Bardzo nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. ????

Klient 1

Firma nie ma pojęcia o tym co robi. Faktury wystawione w różnym terminie przez to brak możliwości złożenia o dofinansowanie. Po opłaceniu faktur brak jakiegokolwiek kontaktu. Faktury wystawione przed wykonaniem uslugi

Aleksandra
@Klient 1

u nas podobna sytuacja..dokumentacja tak złożona ze raczej nie będzie szansy na dofinansowanie. uUżywają przeterminowanych druków. Dostaliśmy informacje z WFOŚIGW ze trzeba złożyć na aktualnych drukach niestety jest to nie możliwe ponieważ z formą nie ma kontaktu a bez pieczątki ich nic nie da rady zrobić.

BENEDYTK

Banda (usunięte przez administratora) Przyjeżdżali i oczy zamydlali ,że pompa będzie założona od 13 czerwca do 23 czerwca 2022roku. Fakturę opłaciliśmy od razu i dotacja została pobrana przez Zone Energy i nie ma ani pompy ani pieniędzy ani dotacji a kwota z FV i dotacjio wynosi 47tys. Dotychczas kontakt z firmo jest taki, że każdy inny zawsze odbiera I nic nie wie w tej sprawie a już od dłuższego czasu NITK nie odbiera. I Pan Marcin to największy (usunięte przez administratora) Sprawę będę kierował na policjie.

Czy są tu pracownicy zle potraktowani ?

Czy są tu pracownicy, którzy czegoś nie dostali?

Pr

Kontakt

Adrianna

Dzisiaj skończyli u mnie montaz o 16 Ekipa zaangażowana. Jak obiecali tak zrobili Jestem w pozytywnym szoku ze tacy ludzie istnieją, uwielbiam firmę, będę zawsze ich polecała. Na dodatek otrzymałam prezent na święta. Jesteście najlepsi

@Adrianna

Jest Pani w szoku, że zamontowali Pani to za co Pani zapłaciła? To w takim razie na jakim świecie Pani żyje i jakie straszne musi mieć Pani doświadczenia - bo takie coś to powinien być standard.

Grzegorz

Banda (usunięte przez administratora) za każdym razem kto inny pracuje i nikt nie ma pojęcia o wcześniejszych sprawach . U nas fotowoltanika nie dokończona pompy ciepła nie ma pieniądze wzięli dofinansowanie wzięli teraz nic nie możemy z tym zrobić nie mamy ani pieniędzy ani sprzętu ani możliwości odzyskania dofinansowania z funduszu ochrony środowiska bo wszystko nam zabrali . Sprawa zgłoszona na policję . Proszone bylo kilka razy o kontakt zero kontaktu z nimi .

Poszkodowany

My rowież zapłacilismy całosc kwoty. Zgodnie z umową, Pompa miała być gotowa na koniec grudnia 2022. Aktualnie nie ma ani pompy ani pieniędzy, ani kontaktu z firmą. Dzisiaj otrzymałem informację od "byłego przedstawiciela handlowego tej firmy" że do siedziby firmy ZONE Energy weszła Policja, a prezes/dyrektor został zatrzymany, oraz cała dokumentacja. Proponuję stworzyć jakąś grupę poszkodowanych w miejscu ktorego nie może kontrolować firma!

Zostaw merytoryczną opinię o Zone Energy Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Zone Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zone Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zone Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zone Energy Sp. z o.o.