Epg Sp. z o.o.

Gosia

Elastyczne godziny pracy

Asia

Miła atmosfera,

Pompa ciepła działa bez zarzutu. Kontakt bezproblemowy

obecny pracownik

Żałuję, że wcześniej nie zaczęłam pracy w EPG! Świetna atmosfera, co 3 miesiące integrację, co czwartek owocowe czwartki! Jeżeli ktoś z Was zastanawia się czy złóżyć Cv - to jest najlepszy moment!

Proces rekrutacji prowadzony był wzorcowy pod względem profesjonalizmu i organizacji. Rekruterka wykazała się kompetencją i empatią, co znacząco obniżyło poziom stresu związanego z rozmową. Szybkość udzielania informacji zwrotnych oraz jasność komunikacji zasługują na szczególne uznanie.

Opowiedz o sytuacji stresowej, motywacja do pracy, trudne rozmowy z klientami

Zbigniew

Z EPG rodzice skorzystali po rekomendacji mojego znajomego, któremu firma zakładała pompe ciepła w ubiegłym roku. Wazna była dla nas także gwarancja, którą oferuje firma na całą instalację. Poki co pompa działa sprawnie, bez niespodzianek.

racon
@Zbigniew

Jakie są rachunki za ogrzewanie domu po założeniu pompy ciepła?

Nie rozumiem niektórych opinii tutaj.. U mnie firma wykonała wszystko jak należy, terminowo. Od samego początku był stały kontakt z wykonawcą. Będziemy sie decydować na pompę ciepła w tym roku. Z czystym sumieniem polecam firmę.

Firma bardzo solidna. Obsługa miła, konkretna i bezproblemowa. Instalacja przebiegła bardzo sprawnie

Polecam usługi tej firmy. Fotowoltaika zamontowana prawidłowo, wszystko działa. Doskonale nam dobrano panele do naszych możliwości. Warto właśnie tutaj podpisać umowę. Fachowcy.

Sporo się słyszy o firmach zajmujących się fotowoltaiką, ale tutaj trzeba przyznać że działają sprawnie, kontakt na każdym etapie współpracy jak i już po zakończeniu

Pracuje w Epg 6 miesięcy i żałuję że wcześniej sie nie zatrudniłam. Fajna praca , spoko ludzie, blisko skm

Ryszard

Montaż paneli przebiegł bezproblemowo, że zdecydowałem.sie na zakup i montaż PC żeby mieć komplet. Kontakt z handlowcem.super, wszystko doradził dobrze.

Alexis

Byłam sceptycznie nastawiona do tej branży, ale po kilku miesiącach pracy tutaj wierzę w jej sens. Świetne szkolenia!

Krzysztof

Pompa hula już rok beż zarzutu. Koniec noszenia drewna i węgla. Przeglad zrobiony po roku i pompa działa bez zarzutu. Bardzo mili serwisanci i obsługa biura. Polecam Epg .

Wacław

Polecam jako klient. W styczniu miałem montaż paneli, wszystko ładnie sprawnie zamontowane, Panowie zostawili po sobie porządek, pełna kultura. Opieka posprzedażowa na fajnym poziomie, na każdym etapie byłem informowany jaki będzie następny krok.

Weronika

Tutaj czuje się mega pozytywną energię, którą trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Współpracując z takimi ludźmi, człowiek nie tylko wykonuje swoje obowiązki, ale także się rozwija. Jeśli szukasz pracy w sprzedaży, to w tej branży nie znajdziesz nic lepszego!

Jacek

Od pół roku na stanowisku handlowca. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem w pełni zadowolony zarówno z atmosfery w pracy, jak i z poziomu zarobków. Pierwszą rzeczą, która przyciągnęła moją uwagę, była atmosfera w pracy. Zarówno współpracownicy, jak i przełożeni są bardzo pomocni i chętni do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

VBN

Szybki i fachowy montaż, każde zgłoszenie realizowane ekspresowo i profesjonalnie. Pozwolenia i wszelkie formalności ogarnięte. Zdecydowanie warto podjąć współpracę.

Zbigniew

Chciałbym gorąco polecić firmę EPG oraz handlowca pana Bartosza, który rzetelnie przedstawił mi ofertę i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu czułem się pewnie podejmując decyzję, gdzie przedstawiciele innych firm zniechęcili mnie poprzez brak podstawowej wiedzy i chęć opchnięcia mi pompy za wszelką cenę.

Magda

Pracuję ponad rok jako doradca i muszę przyznać, że jest naprawdę świetne. Po pierwsze, mamy naprawdę solidny produkt, który mogę śmiało polecić każdemu. Nasza ekipa to zespół ludzi zawsze gotowych się wspierać, dzielić wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo, regularne szkolenia zarówno z zakresu produktu, jak i motywacyjne, są dużym plusem i naprawdę pomagają w rozwoju. Jeśli chodzi o pieniądze to tutaj każdy dostaje to, co mu się należy i co sobie wypracuje.

Kajetan

Bardzo polecam. Montaż w ekspresowym tempie. Dziękuję serwisantowi, który dogłębnie wytłumaczył mi obsługę urządzenia i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Czuję się zaopiekowany w 100% przez firmę EPG.

Zostaw merytoryczną opinię o Epg Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Epg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 163, z czego 88 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Epg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Epg Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Epg Sp. z o.o.