Epg Sp. z o.o.

Wojtek

Firma godna polecenia

Ala

Polecam

Chciałbym wyrazić swoje ogromne zadowolenie z procesu rekrutacji, który przeszedłem w Waszej firmie. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie – od pierwszego kontaktu po ostatnią rozmowę. Profesjonalizm rekruterów, ich zaangażowanie oraz otwartość na moje pytania sprawiły, że czułem się naprawdę dobrze poinformowany i wspierany na każdym etapie. Dziękuję za tak pozytywne doświadczenie!

Doświadczenie i Kompetencje

Waldek

Mam pompę i już wypłacone pieniądze z dotacji. Firma się wszystkim zajela, super przedstawicielka firmy i kontakt z sama firma. Naprawdę polecam. Córka tez skorzysta z usług EPG.

Baska

EPG to firma, w której naprawdę dba się o pracowników. Od pierwszego dnia poczułam, że jestem częścią czegoś wyjątkowego. Piękny widok z naszego biura jest tylko jedną z wielu zalet. Atmosfera pracy jest przyjazna i pełna pozytywnej energii. Integracje organizowane przez firmę to świetny sposób na zrelaksowanie się i lepsze poznanie współpracowników. Największym atutem jest jednak wsparcie przełożonych – zawsze można na nich liczyć, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i motywacji do działania.

Emu

Super

Daria

Pozytywnie, bez zastrzeżeń

Wiktoria

Firma bez problemu wywiązuje się ze swoich zobowiązań, zespół pomocny, liderzy sprawiają,że czuję się bardzo dobrze na s oim stanowisku

Ola

Wszystko ok

Mina

Dobry kontakt.

Leon

Mam bardzo pozytywnie doświadczenia z tą firmą.

Klemens

Panowie szybko i sprawnie zamontowali, brawa dla nich.

Mela

Dobra organizacja pracy.

Renata

Dobre warunki zatrudnienia.

Eliza

Nie ma żadnych problemów z foto.

Reza

Świetna organizacja szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Epg Sp. z o.o. - Sopot

• Jak się pracuje w Epg Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epg Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 213.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epg Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 99 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Epg Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Epg Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Epg Sp. z o.o.