Opinie o GIA POLSKA Sp.z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GIA POLSKA Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GIA POLSKA Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GIA POLSKA Sp.z o.o. w Gdańsk

???? Nowy wpis

Hej co mogę zrobić żeby zatrudnić się na serwisanta ? Widzę tylko stare ogłoszenie. Może udałby się załapać. Czy firma umożliwia rozwój kwalifikacji wśród swoich pracowników i dopłaca do szkoleń i zdobywania uprawnień?

Wspomniano tutaj w komentarzach, że normą są nadgodziny. W takim razie w przeciągu miesiąca, ile takich dodatkowych godzin się robi? Są one jakoś lepiej wypłacane? Co jeżeli ktoś, nie może zostawać po godzinach? Musi się liczyć z jakimiś konsekwencjami, czy raczej nie ma z tego tytułu żadnych kłopotów? Kusi mnie, aby tu złożyć CV :D

Były pracownik. Nowy wpis

Daj sobie spokój z tą firmą. Mając DSB wszędzie zarobisz więcej niż w HGS. Nawet jak nie masz DSB i tak więcej zarobisz w innych firmach. I praca będzie spokojniejsza.

TenKtóregoImieniaSięNieWymieni Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka miejsca do pracy, gdzie jest po prostu (usunięte przez administratora) to tutaj będzie się dobrze czuł. "Kadra" zarządzająca brak kompetnie wiedzy i kwalifikacji do pracy z ludźmi. Ciągła gonitwa żeby że wszystkim zdążyć. Normą są godziny nadliczbowe, a nie wyjątkiem.

Ewelina

Z poniższych komentarzy wynika, że firma nie zapewnia żadnych benefitów. W sumie dla mnie bardziej istotne są zarobki - jak będzie mnie stać, sama sobie opłacę siłownię czy basen. To jak to wygląda, na jaką stawkę można liczyć? I czy do pensji dochodzą jakieś premie?

Serwisant

Prowadzona przez pracownika firmy, a nie socjologa. Więc nie ma dziwnych pytań typu twoje największe marzenie, sukces, porażka. Tylko merytoryczne, ile chcesz zarabiać, czy jesteś dyspozycyjny. Trzeba negocjować dosyć wysoką stawkę bo potem nie ma szans na podwyżkę i możesz pracować za połowę tego co inni pracownicy robiąc to samo :) To business i jak się znajdzie studenciak chętny za 1500 to tyle dostanie :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Dresser Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

kasiq

pierwszy dzień roboczy po zakończonym miesiącu

Czy Dresser Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

kosiq

nie

czyli tylko tygodniówki można dostawać?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dresser Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Monter

Kiedyś płacili bez problemu, teraz płacą 50 za tygodniówki, a weekendy oddają jako wolne

Bolo

Zamiast złośliwości lepiej zabrać się za pracę i nie będzie powodów do narzekania, taka rada!

stara

Starych i chorych wyrzuca "pan derektor" na śmieci.Liczy się dla niego co na kogo ktoś mu doniesie.Karmi się plotkami i młodymi babkami staruch jeden.

Szef
@stara

Tą Panią zwolniłem nie ze względu na wiek, a na niskie efekty jej pracy.

Edyta

@sławk widzę, że bunio Ci nie odpisał. Jeśli chodzi o zarobki to zależy od Twojego doświadczenia. Najlepiej wybrać się samemu na taką rozmowę i dowiedzieć się.

sławk

@bunio too ile dokładnie znaczy? bo nie podales zadncyh szczegolow a wiesz dla jednych pewna kwota to będzie mało a dla drugich dużo wiec to zależy :)

rafaello

Teraz to firma GIA Polska Sp. z o.o. Jeśli chodzi o serwis to jak ktoś chce pracować to można natrzaskać nadgodzin, za które generalnie płacą zgodnie z przepisami. Tylko za weekendy zwykle oddają w wolnym w tym samym miesiącu, ale nie zawsze, czasem płacą. Generalnie jak szukasz pracy PN-PT 7-15, a potem dom, piwo, rodzina to nie ten adres. Jak jesteś dyspozycyjny i masz chęć dorobić to zawsze się praca znajdzie, ale wtedy pracujesz 8-20 i to czasami w weekendy, a i zdarza się w nocy (stacje paliw mają ruch ciągły, jak coś padnie o 24:00 to sorry trzeba ruszyć 4 litery i nocka zarwana). Jest coś takiego jak SLA, czyli na usunięcie awarii masz np 24 godziny, 72, albo 6 godzin. Wyrobisz się, będzie premia, spóźnisz się zabiorą.... No raczej nie dla tv maniaków i wielbicieli piwka po południu gdy masz dyżur. A dyżur trwa 24h przez tydzień. Czasem raz, czasem 2 w miesiącu. Premie świąteczne generalnie są, zależnie od zysku ok 800zł netto, podobnie wczasy pod gruszą. Ludzie jak wszędzie - normalni i trochę mniej normalnych. Raczej da się dostosować. Ja bym polecał, zarobki na poziomie ok 3000 netto + ewentualne dyżury, nadgodziny. No i na BHP bardzo przestrzegają, trzeba w kaskach chodzić non stop bo jak nie to nagana.

miki
@rafaello

Tak praca praca ale czas przejazdu policzą ci w/g średniej np 90 km na godzinę i to co że 2 godziny stałeś w korku. Dane mają na GPS bo chodzisz na smyczy ale wypłacą w/g uznania. Zlecenń dostrajesz tyle ile mają i nikogo nie rusza ile możesz zrobić. Nie wyrobiłeś się to twój pech i twoja premia a to że nie było części czy możliwości, cóż .....odwołaj się . :)

gollum

jak się trzyma palec w duiep mietka co za parę euro da sobie tam gwożdzi nasypac to jest ok, prawda radzio ?

zapf

szukają pracownika na teren lubuskiego, co z poprzednim? czy ktoś coś może więcej powiedzieć?

mmm
@zapf

poprzedni miał problem ze zbyt daleko idącą współpracą z obsługą stacji przy dystrybucji paliw :) i .....

polanin

[usunięte przez moderatora] firma nadal taka skąpa? zaliczek nie ma?

oraki

wesoła kompanija. kierownik serwisu, co jeden to lepszy. mumin magnus teraz tam kierownikuje czy kto?

gumiś

słowo nadgodziny nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o GIA POLSKA Sp.z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w GIA POLSKA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GIA POLSKA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GIA POLSKA Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w GIA POLSKA Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GIA POLSKA Sp.z o.o.