Dresser Polska Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Dresser Polska Sp. z o.o.

gumiś 2009-09-25 21:48:46
słowo nadgodziny nie istnieje
oraki 2010-09-01 05:10:44
wesoła kompanija. kierownik serwisu, co jeden to lepszy. mumin magnus teraz tam kierownikuje czy kto?
polanin 2010-12-21 17:45:44
[usunięte przez moderatora] firma nadal taka skąpa? zaliczek nie ma?
zapf 2011-10-14 18:08:00
szukają pracownika na teren lubuskiego,
co z poprzednim?
czy ktoś coś może więcej powiedzieć?
gollum 2014-09-03 15:44:46
jak się trzyma palec w duiep mietka co za parę euro da sobie tam gwożdzi nasypac to jest ok, prawda radzio ?
rafaello 2015-11-01 12:12:20
Teraz to firma GIA Polska Sp. z o.o.
Jeśli chodzi o serwis to jak ktoś chce pracować to można natrzaskać nadgodzin, za które generalnie płacą zgodnie z przepisami. Tylko za weekendy zwykle oddają w wolnym w tym samym miesiącu, ale nie zawsze, czasem płacą.
Generalnie jak szukasz pracy PN-PT 7-15, a potem dom, piwo, rodzina to nie ten adres. Jak jesteś dyspozycyjny i masz chęć dorobić to zawsze się praca znajdzie, ale wtedy pracujesz 8-20 i to czasami w weekendy, a i zdarza się w nocy (stacje paliw mają ruch ciągły, jak coś padnie o 24:00 to sorry trzeba ruszyć 4 litery i nocka zarwana). Jest coś takiego jak SLA, czyli na usunięcie awarii masz np 24 godziny, 72, albo 6 godzin. Wyrobisz się, będzie premia, spóźnisz się zabiorą.... No raczej nie dla tv maniaków i wielbicieli piwka po południu gdy masz dyżur. A dyżur trwa 24h przez tydzień. Czasem raz, czasem 2 w miesiącu. Premie świąteczne generalnie są, zależnie od zysku ok 800zł netto, podobnie wczasy pod gruszą. Ludzie jak wszędzie - normalni i trochę mniej normalnych. Raczej da się dostosować. Ja bym polecał, zarobki na poziomie ok 3000 netto + ewentualne dyżury, nadgodziny. No i na BHP bardzo przestrzegają, trzeba w kaskach chodzić non stop bo jak nie to nagana.
miki 2016-09-26 01:24:30
Tak praca praca ale czas przejazdu policzą ci w/g średniej np 90 km na godzinę i to co że 2 godziny stałeś w korku. Dane mają na GPS bo chodzisz na smyczy ale wypłacą w/g uznania. Zlecenń dostrajesz tyle ile mają i nikogo nie rusza ile możesz zrobić. Nie wyrobiłeś się to twój pech i twoja premia a to że nie było części czy możliwości, cóż .....odwołaj się . :)
mmm 2016-10-05 01:37:48
poprzedni miał problem ze zbyt daleko idącą współpracą z obsługą stacji przy dystrybucji paliw :) i .....
sławk 2016-10-05 15:35:14
@bunio too ile dokładnie znaczy? bo nie podales zadncyh szczegolow a wiesz dla jednych pewna kwota to będzie mało a dla drugich dużo wiec to zależy :)
Zostaw swoją opinię o Dresser Polska Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dresser Polska Sp. z o.o.