Stadler Środa Sp. z o.o.

Opinie o Stadler Środa Sp. z o.o.

Brawo oby takich odważnych ludzi było więcej! Opinia prawdziwa, słów uszna, zgodna z rzeczywistością! Może więcej ludzi zacznie wyrażać swoją opinie i przestanie być zastraszonym.

Dx

Jako zakład to dobra firma tylko zawsze psują wszystko ci do góry zmuszaniem do Nad godzin robienia wszystkich sobót najlepiej cicho siedzieć głowę spuścić i na wszystko się godzić dużo godzin mało czasu dla rodziny Itd... Można by dużo pisać

Lakiernia

Przyszedł taki koleś od niedawna do naszego zakladu nikt z nim nie chce pracować same problemy stwarza nygus robić mu się nie chce innych namawia żeby też nie robili o pracy nie ma pojęcia bujną ma wyobraźcie w każdego się zaczyna ma problemy powinien iść do psychologa albo prędzej psychiatra Trewor

Maja
@Lakiernia

I żadneg rozmowy z nim nie pomagają, że no nie powinien demotywować pracowników?

Czechu

Kierownik lakierni został pogoniony nie na darmo nazywano go Judaszem podły i dwulicowy to jego zalety człowiek z rozdwojeniem jaźni brak szacunku do ludzi cała lakiernia się cieszy że go nie ma

Ja Pan
@Czechu

Mały kroczek ku zmiany na lepsze w tym dziale, jeszcze jest jeden większy kroczek do wykonania, żeby dobre imię firmy wróciło :) Lakiernia powoli, ale może powstanie na nogi, chociaż po takim (usunięte przez administratora) ciężko posprzątać w kilka tygodni. Ekipą zgrana, więc da radę ;) Dziękujemy i czekamy na kolejne tak pozytywne ruchy Panie Prezesie. Jest jeszcze jedna osoba do usunięcia, stanowiskiem ciutke wyżej niż kierownik :) Dziękujemy jeszcze raz !

Tokar
@Ja Pan

Dokładnie dokładnie nadchodzą zmiany miejmy nadzieje ze na lepsze

Zachar
@Czechu

Dokładnie tak poniósł wilk razy kilka ponieśli i wilka dobrze mu tak nie jednemu zniszczył psyche w tej firmie zakończyło się panowanie pseudo kierownika z choroba psychiczna oby zarząd dalej podejmował tak dobre kroki w stronę poprawy lakierni miejmy nadzieje ze nowy kierownik będzie w porządku dla pracownika i odnosił się z szacunkiem do każdego na twarzach lakierników odrazu widać ze jest lepiej więcej uśmiechu maja odetchnęli z ulga chlopacy

Cghj
@Zachar

Od kiedy pamiętam zawsze kopał pod kimś dołki aż bum i sam w nie wpadł podły do granic możliwości nie ma na lakierni choć jednej osoby która by o nim dobrze mówiła

@Tokar

Udało się wam Panowie na lakierni teraz mam nadzieję będzie szansa na poprawę atmosfery w miejscu pracy bo to ważne jak pracownik jest zadowolony lepiej się pracuje niż jak go ktoś męczy psychicznie.(usunięte przez administratora)

Marcel
@Czechu

Macie już nowego kierownika?

@Czechu

ZAKŁAD dobrze płaci tyko ludzie jeden drugiego podpiera zachowują się jak dzieci z przedszkola a (usunięte przez administratora)zależy od dnia jego zachowanie brak szacunku dla pracownika i zmuszaniem do nadgodzin praca od godziny 14 do 2 w nocy zmusza ludzi do nadgodzin i starszy zwolnieniem jak ktoś nie chce zostać do 2 w nocy mówi to musi być zrobione to musi być pomalowane każdy się boi i zostaje typowy (usunięte przez administratora) dawno (usunięte przez administratora)

Witold

Pierwszy raz spotykam się z sytuacją aby pracownik był zmuszany do takich nadgodzin. Jest chociaż z tego dodatkowa super kasa?

mosiek

brak słów

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stadler sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Nie polecam tej firmy i cieszę się, że nie muszę już w tej firmie dłużej pracować. :) Z takim podejściem do pracownika to zawsze będziecie mieli braki w personelu. Pozdrawiam serdecznie.

Jankowicka

Kierownik zmieniony niestety zostały jeszcze bardzo toksyczne osoby ,pracownicy . Brak wychowania i muzgu . Bardzo natrętni i niesympatyczni terroryzuja swoim zachowaniem innych .

Spawacz127

Dajcie mi władze to zrobię pozadek.Zarząd do zwolnienia kierownicy do zwolnienia i brygadziście na bruk . Podwyżki to jakaś kpina .

Były lakiernik

Pracowałem kilka miesięcy i naprawdę ludzie odradzam składać cv na lakiernie tam panuje kompletny chaos ludzie zastraszani poganiani i obrażani zero szacunku , przez kierownika większość ludzi odchodzi z firmy człowiek niekompetentny chamski dwulicowy gburowaty , wiecznie mało wiecznie za wolno.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stadler sp. z o.o.?

W tej firmie nie istnieje pojęcie dobrą atmosfera. Jeśli pracownicy taka starają się stworzyć, szybko są tlamszeni i sprowadzani do parteru. Tu masz chodzić zły, bez jakichkolwiek oznak dobrego humoru. Masz po prostu czuć że dla władz jesteś nikim. Zwykłym numerkiem.

info

Chciałbym zapytać starszych pracowników , jak wygląda ogólnie praca w firmie Stadler ? . Jaka jest atmosfera , i możliwości zarobkowe , czy porozumienie kierownik-pracownik jest na normalnym poziomie ? Oraz czy Brygadziści są w porządku i idzie się z nimi dogadać ? Oraz czy ogólnie jako nowy pracownik da radę zawiązać nić porozumienia z innymi współpracownikami ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Stadler sp. z o.o.?

Tadek

Atmosfera jest fatalna obrażanie pracowników wyzywanie poganianie , ustawianie norm które są nie do wyrobienia. Ogólnie sytuacja od pewnego czasu jest nie do wytrzymania.

Latino

Przeczytaj komentarze tam wszystko jest napisane w stu procentach zgodne z prawdą.

Zenek

Firma w której jak nie spawasz bardzo szybko to nie masz szans. Musisz spawać szybko nie robić przerwy nie oglądać się bo jest teraz tylu brygadzistów że napewno ktoś cię zauważy że się rozglądasz . Ogólnie wieczne pretensje że mało obrażanie wyzywanie pracowników no brygadziści w tej firmie to delikatnie mówiąc ludzie bez kultury (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Panowie jakie są zarobki na lakierni? Planuje wysłać CV ale z komentarzy niżej brakuje mi chęci jak czytam...

Wlkp
@Nowy

Szukaj innej pracy bo stadler nie jest dobrym wyborem, poczytaj trochę komentarzy i wyciągnij wnioski, tym bardziej na lakierni, Ukraińcy nawet uciekają z tej firmy...

S1N2S3L4

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie, kadra kierownicza oraz zarząd zapomnieli kto na nich pracuje!!! Zero szacunku do pracowników co skutkuje lawiną odejść dobrych fachowców.

Bronek

Totalna paranoja co się dzieje w tej firmie, czy ktoś może zrozumieć że na spawalni jest obecnie koło 40 spawaczy max na dwóch zmianach a brygadzistów 8. Kto ma na tych nygusow zarobić a potem godzin nie ma. Na tyle osób wystarczy maksymalnie 2 brygadzistów na zmianę, tylko te nygusy nic nie potrafią no więc godzin brakuje ale tego nikt nie widzi . Więc weźcie się za robotę albo (usunięte przez administratora) nie trujcie.

Pracowałem tam jakiś czas temu. To co się tam dzieje to istna paranoja. Każdy każdego (usunięte przez administratora) Kierownik dyrektorów, brygadzisci kierownika, bo musi być zrobione i już. Licz się ilość nie jakość, do momentu aż kontrola jakości nie sprawdzi. Potem poprawki poprawek, a czasami wystarczyło by na coś poświęcić choćby kilka godzin wiecej na przygotowaniu i byłoby bez. No skoro lakiernia sterowana jest przez ludzi wiedzy i bez jakiego kolwiek doświadczenia lakiernczego, to nie ma czemu się dziwić,że panuje tutaj taki zamęt i chaos. W normalnej firmie, za takie straty na rzecz zakładu, czy to materialne czy wizwrunkowe, najpierw wyleciał by kierownik, bo skoro zwalnianie pracowników nie pomaga,to problem leży w zarządzaniu. Żeby czegoś się dowiedzieć łatwiej było iść zapytać pracowników, niż władze. Pracują tam naprawdę ludzie z papierami. Oczywiście nie wszyscy,ale pewna część. Znajdzie się kilku którzy wiedzą i doświadczeniem przewyzszali nawet specjalistów z poszczególnych firm z lakierami. Znali odpowiedź i rozwiązanie na każdą sytuację. Ale pewnie już tam nie pracują, bo ta firma nie potrafi takich osób docenić, ani słownie ani wynagrodzeniem.... Pewnie w nowym roku nic się nie zmieniło, skoro nadal takie opinie krążą.

Stefan

Czyżby wysokość pensji, którą otrzymałeś na konto od firmy Stadler nie zgadzała się z tym co było faktycznie ustalone w trakcie rozmowy o pracę? Tak to aktualnie rozumiem, więc może mi wyjaśnisz, jakie różnice dostrzegłeś miedzy tym co było ustalane a tym co faktycznie dostałeś? Rozwiń wpis a na pewno będzie bardzo pomocny nie tylko dla mnie.

informator

Dajcie sobie spokój z ta firma porażka

Spawacz

Co dalej ze Stadlerem w Zagórowie ?

Ktos

Mam pytanie czy firma rekrutuje na stanowisko magazynier?

Zostaw merytoryczną opinię o Stadler Środa Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Stadler Środa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stadler Środa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stadler Środa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stadler Środa Sp. z o.o.