Stadler Środa Sp. z o.o.

Opinie o Stadler Środa Sp. z o.o.

Nowy wpis

Aktualność

Witamy na stronie Stadler Środa !

Tutaj znajdziecie informacje na temat naszej firmy, możecie także zostawić swoją opinię na temat pracy w Stadler Środa.
Zależy nam, aby było to miejsce wymiany komentarzy, które pozwolą osobom zainteresowanym pracą w naszej firmie uzyskać rzetelne, pomocne informacje.

Cenimy wszelkie merytoryczne sugestie, które mogą przyczynić się do naszego rozwoju.

Nie akceptujemy treści obraźliwych, wulgarnych, zawierających pomówienia lub dezinformację.
Wpisy łamiące zasady społeczności serwisu GoWork będą usuwane przez administratora.

Zespół Stadler Środa

Cześć, po przejrzeniu komentarzy zastanawiam się czy ja z innej beczki troszkę nie uderzam, bo o prace kontrolera finansowego chce pytać a chyba nie ma tu zbyt specjalnego zainteresowania biurem? Opiszecie mi zarobki na tym stanowisku? mam doświadczenie i może bym pracę zmienił skoro oferty wiszą

Dzwigowy

Wlasnie jestem po rozmowie. Najlepiej za miske ryżu pracować. A jesli ktoś mysli sie z poza Środy zatrudniac to powodzenia.

Ktośnapewno Nowy wpis
@Dzwigowy

A na jakie stanowisko byłeś na rozmowie ??

Hej a na stażu ktoś był może teraz niedawno? Chyba nie widzę opinii w tym zakresie a właśnie oferta wisi dla pracownika inżynieryjno-biurowego. Po zakończeniu zazwyczaj ludzie zostają? Wiecie? i jeśli ktoś faktycznie brał udział może mi opisać przebieg i wrażenia? Dopiero co oferta jest wrzucona może się zgłoszę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stadler sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Witam na jaką pensje mogę liczyć jako spawacz na start. Posiadam doświadczenie w montażu i spawaniu lokomotyw oraz pudel. Dobra znajomość rysunku uprawnienia Mag,Tig,suwnica,palnik,VT2.

Dno

Dyrektorze kiedy będą podwyżki za tą ciężką pracę w szkodliwych warunkach, bo właśnie dostaliśmy wypłatę bez nadgodzin i to jest śmiech

Dusia
@Dno

A czemu z tymi nadgodzinami tak właśnie macie? W innej firmie było tak kiedyś, że co kwartał się je wypłaca, tutaj jak z tym jest? co miesiąc zawsze można było? i czy dużo ich nazbieranych teraz jest?

Spawacz

Moze niech prezes zrobi porządek z HR - o 13 już nic nie załatwisz bo dział zamknięty . Lale kartke wywiesiły - rozumiem piątek piąteczek piatunio .Ja tez kartke wywiesze na przyrządzie nie zrobione . Siedzenie na stołówce po 50 min jest ok . Ciekawe czy karte odbiły wczoraj.My musimy pracowac i przerwa 20 min . Inteligencja a słoma z botow wystaje

@Spawacz

A z jakim problemem chciałeś się akurat wtedy udać? Pytam, bo ciekawi mnie do kogo ewentualnie jeszcze można podejść z jakimś problemem? Te karty tez zaciekawiły, to je podlicza / weryfikuje? I na tej HRce macie jakieś rotacje? Akurat ofert nie widzę a chce przeczytać warunki

Ktoś

Firma dość często dodaje ogłoszenia o pracę w Białymstoku. Czy rzeczywiście ma tutaj swoją siedzibę?

@Ktoś

O którym ogłoszeniu teraz piszesz? Na jakie stanowisko? ja jak na razie widzę tylko na stolice dla Category Managera w Zespole Zakupów Strategicznych. Niestety to nie na moje aktualne kompetencje. A wiecie może jakich wymagają od osób z tego zespołu? są gdzieś starsze oferty?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Stadler sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Lakiernik

Witam . Zastanawiam się nad praca w firmie Stadler a dokładnie praca na lakierni . Proszę aby ktoś wypowiedział się na temat tego właśnie działu . Chodzi mi o zarobki , ile na początek można zarobić bez nadgodzin ile mozna robić nadgodzin ( czy wogole mozna ) i jaka stawka za ta nadgodzinę. I jak ogólnie praca czy nonstop na pełnym biegu ? Pracowałem trochę w Niemczech przy odnawianiu pociągów DB.

Czy w firmie Stadler sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

KB

Skoro chcesz wiedzieć czy coś się zmieniło to znaczy że pracowałeś, a skoro pytasz to znaczy że nie pracujesz, ciekawi mnie tylko jedno a mianowicie dlaczego nie pracujesz?! Hmm może oczekiwało się więcej a od siebie nie oferowało się za wiele a może nawet nic. To co Mati 90 może pochwalisz się swoją wiedzą skoro jak twierdzisz inni jej nie posiadają. Słabe to z Twojej strony...

możecie opisać dokładnie co zawiera wspominany przez was pakiet socjalny, piszecie ze jest dosc dobry, ale co dokladnie zawiera ?

Daro

to w tym Stadlerze jest aż tak żle,bo wciąż poszukują pracowników. Komentarzę same negatywne????Dajcie odpowiedz

Pracuś
@Daro

Generalnie praca nie jest lekka, lecz jeśli ktoś jest lewus do pracy, to wszędzie będzie mu ciężko. Dobry pakiet socjalny, stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenia na czas. Polecam !

Maja
@Pracuś

To jakie obowiązki należą do pracownika, skoro praca nie jest lekka? Ale widzę, że chyba jest wynagradzana dobrze skoro dobry pakiet socjalny... Co w jego skład wchodzi? :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Stadler sp. z o.o.?

Na spawalni zależy czy ciebie kierownik i brygadzista polubi jak tak to dostaniesz więcej i tyle w temacie. Ogólnie to jest podstawa i premia plus nadgodziny

Aneta

No ciekawe czy takowe życzenie mogłoby się od tak spełnić. No jeśli pracowałeś w takich warunkach co opisujesz to trudno się dziwić, że cieszy Cię całe to odejście. Tylko z tego co zauważyłam niektórym praca tu jednak odpowiada, więc co, to zależy od charakteru po prostu?

@Aneta

Praca odpowiada i zarobki też są bardzo dobre tylko na lakierni problem z niektórymi ludźmi z podkładu wiadomo o kogo chodzi(usunięte przez administratora)

pracownik33

Robota cieszka na lakierni ale mozna zarobic w nadgodzinach tutaj przynajmniej placa 100 i nie oszukuja. KK prosty koleś (usunięte przez administratora).Duzo sie takich zwolnilo. Jeszcze sie zwolnia a jak zostaniemy to kase musza podniesc ,prezes objecales

brygadier

To spróbuj zostać brygadzista albo może ty prezesem - taki mądry jesteś . Tutaj się łatwo pluje .Jest ci zle to droga wolna -knioh jugema i inne czekają na ciebie. Może wtedy przestaniesz pieprzyć . Pracowałeś w tych firmach - ja tak . Nigdy więcej .

Bohun

Pan brygardier bez tych co non stop oczernia i (usunięte przez administratora) ze jak się nie podoba to wypad ciekawe co by zrobił jak by sobie wszyscy wzięli do serduszka te słowa i zrobili by wypad ;) grzecznie na kolankach by błagał i przepraszał

Przemysław

Nie uważasz ze obgadywanie innych pracowników firmy świadczy tylko źle o tobie? Jeżeli miałeś jakieś uwagi do kierownictwa to czemu nie rozwiązałeś tego osobiście? Nie można się było dogadać, czy co?

Aneta

Nie wiem czy przy takiej treści i podanych inicjałach on już śmiało nie mógłby Cię o jakieś pomówienia pozwać. Zastanawiam się czemu tak z pipem zwlekasz?

Zniechęcony

Witam. Na wstępie chciałbym pogratulować zarządowi firmy(mam nadzieję Panie Prezesie, że Pan jako jedyny mądrze myślący i zarządzający człowiek, nie przyłożył do tego ręki) , za ostateczne zniechęcenie ludzi do pracy na lakierni, poprzez wprowadzenie trzeciej zmiany :) Do tej pory, systematycznie wprowadzane zmiany, powodowały zmniejszanie się grupy, z zapałem do tej pracy, ale ten ruch chyba ostatecznie przekreślił ten dział. Jeśli myślicie, że praca tutaj jest łatwa, lekka i przyjemna, a taki ruch, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, coś zmieni, to jesteście w błędzie :) Jeśli myślicie, że przez błędy większości, lakiernia nadrobi straty czasu, życzę powodzenia. Nie ma nic lepszego jak zmeczony, wkurzony pracownik :) I po co te śpiewki, że jesteśmy firmą, która patrzy na jak najlepsze warunki do pracy dla pracowników? Ciekawe ilu znajdzie się chętnych na pracę w formie trzyzmianowej, za takie pieniądze :) za chwilę będziemy mieli brak możliwości nadgodzin, bo pewnie do tego dążycie, bo przecież ile to ludzie mogą zarabiać w tych trudnych czasach, a to też kolejna z rzeczy, która trzyma tu trochę ludzi. Żal patrzeć na chaotyczne zarządzanie firmą :) Pozdrawiam

Alojzy Bombel
@Zniechęcony

Ale nikt nie powiedział że trzeba pracować w Stadlerze prace można zmienić a nie zniechęcać innych do pracy po drugie ma to swoje plusy będzie więcej czasu dla domu i rodziny

Wiktoria
@Alojzy Bombel

Ale w sumie forum od tego jest żeby się dzielić opiniami na temat pracy :) To ludzi odchodzą z tego miejsca od kiedy wprowadzili trzy zmiany? Może szefostwo zauważy w takim razie ze to zły pomysł i to zmieni..

@Alojzy Bombel

Faktycznie jak będzie w domu to będzie miał właśnie czas dla rodziny bo na lakiernik to najchętniej chcieliby żebysmy robili 7 dni w tygodniu tak właśnie pracują pupile i pokazują ciekawe czy ich kobieta kocha jego czy jego pieniądze praca praca ale rodzina też się liczy

@Wiktoria

(usunięte przez administratora) pomysł to chodzić na dwie zmiany i nie być pół miesiąca w domu myślą że będziemy od 14 do 2 w nocy robić 6 dni w tygodniu Arz padniesz ze zmęczenia

@Dx

Pół miesiąca domu brzmi nawet dobrze, tylko fajnie jakby przez to nie trzeba było sobie płuc przypadkiem wypluwać. Czyli każdemu to nie odpowiada? Bo tak jak ona pisze, przecież na siłę chyba nie mogą wam tego wprowadzić?

@Zniechęcony

Na lakierni są wprowadzone dwie zmiany ok ale po co 4 Brygadzistów. Ogólnie umieją pracować mogliby też coś robić i ciągnąć pracę. A tak siedzą po 8 godz. Albo 12 godz. Kasę dostają porządną za siedzenie przy biurku

Hanna
@Dx

A nie robią nic przy tym biurku? Moze mają tez jakieś biurowe obowiązki?

Mateusz

Witam jak się pracuje przy szpachlowaniu tramwaji.Ile zmian,po ile godzin widziałem ogłoszenia że potrzebują pomocnika lakiernika

Bbb
@Mateusz

Za dużo umieć nie musisz wystarczy improwizować

@Bbb

Improwizować?Xd To twierdzisz, że na to stanowisko nie trzeba kompletnie żadnych umiejętności ani doświadczenia? ;p

Dx

Dwa Nygusy pchają się na lakier śmieszne na podkładzie robią zacieki a im w głowie lakier na gotowo żeby malować nazwisko tu nie pomoże trzeba znać się na pracy poza tym widać że w tym zakładzie warto często chorować jak to robi większość stałych chorujących podwyżki dostają jak wszyscy lepiej są traktowani itd.... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Stadler Środa Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Stadler Środa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stadler Środa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stadler Środa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stadler Środa Sp. z o.o.