Opinie o European Steel Support Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy European Steel Support Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie European Steel Support Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Steel Support Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy twoim zdaniem firma European Steel Support Sp. z o.o. w mieście Gdańsk to pracodawca zasługujący na dobrą ocenę? Dodaj opinię o tej firmie, pokaż innym jak naprawdę się w niej pracuje.

Rumcajs

Nie (usunięte przez administratora) to zlodzieje

WLAZŁO KRZYSZTOF. Nowy wpis

Zdecydowanie nie zasługuje ta firma na dobrą opinie!!!!! Oczywiście na wielką krytykę TAK!!!!!!!

Ryba Nowy wpis

Czy ta Pani Ania z rekrutacji jest wiarygodna?

Ilona Nowy wpis
@Ryba

skoro pracuje w tej firmie w dziale HR to pewnie tak, nikt chyba nie zatrudnia do rekrutacji osób bez doświadczeni i kierunkowego wykształcenia?

Luki Nowy wpis

Ja pracowałem przez jakiś czas u nich i wszystko było ok mieszkanie 4 osoby,my z chłopakami mieliśmy pokoje jednoosobowe. Wypłata wypłacona.Samochód słóżbowy nie rozumiem czemu ktoś pisze źle......Ja jestem bardzo zadowolony.

Juzio

Firma ok warunki Ok wypłaty na czas praca tez nie najgorsza

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie European Steel Support Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Codzienny

Jest to ta sama firma - Star Marine, tylko zmienili nazwę, ciekawe dlaczego ? Poczytajcie sobie opinie. (usunięte przez administratora)

Rumcajs

To ze wyplaciliscie czesc kasy ludzia to nie powud do dumy i tak niedamy wam spokoju znami sie nierozliczyliscie wiecie (usunięte przez administratora) o kogo chodzi komu niezaplaciliscie na kazdym kroku bedziemy was opisywac (usunięte przez administratora) i reszta zalogi.

Adolf

Witamy panowie prezesesi dawnej Firmy Star Marine a obecnej niedamy wam spokoju za nasza kase pamietajcie i zato ze (usunięte przez administratora) w powietrze 15 osob na hajs pamietajcie ze czeka was wiele niespodzianek ktore przygotowalismy dla was wiele niespodzianek i ostrzegamy was wszystkich my przez 4miesiace mielismy dobrze a potem grupa 15 osob stracila wyplaty ale my ja odzyskamy odwas zobaczycie (usunięte przez administratora)

John Paul

Witam panowie prezesi obecnej firmy pod nowa nazwa dalej bedziecie zmieniac nazwe firmy pamietajcie na kazdym portalu wasza firma bedzie opisywana zato ze (usunięte przez administratora) nasza 15 osobowa brygade na kase pamietajcie ze was znajdziemy w Lubeek i teraz sobie porozmawiamy za kase ktora nam wisicie ludzie to banda zlodziej przez 1miesiac kasa ok a puzniej lecicie w kosmos tak jak my czyli 15osob (usunięte przez administratora) na kase

KamilP

Obecnie pracuje przez ta firme w Belgii. Z pracy jestem zadowolony, narobie sie, ale placa na czas i nie ma problemu z zaliczkami. 5 miesiac juz dla nich robie. jest ok

Jacus

Narazie wszystko spoko. Kasa, mieszkanie robota.

Firma nie ma własnej strony internetowej w ciągu jednego dnia zmieniają adresy zamieszkania oraz adresy pracy w umowie jest kara 5000 zł. oraz miesięczne wypłaty mowie o pracy w Belgii dla operatorów cnc

Roman

Pracuję w tej firmie od czerwca. Wypłata na czas. Obsługa super. Mieszkanie na początku było takie sobie ale bardzo szybko na moją prośbę firma je zmieniła. Jak najbardziej polecam. Roman

starmarine

(usunięte przez administratora) ze star marine nowa firme otworzyli xd

Ironman

Dobre warunki mieszkalne praca tez spoko

Zostaw merytoryczną opinię o European Steel Support Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w European Steel Support Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy European Steel Support Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w European Steel Support Sp. z o.o.?

European Steel Support Sp. z o.o.
  • Jana Heweliusza 11 lok. 819
    80-890 Gdańsk

European Steel Support Sp. z o.o.