Opinie o Udriver Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Udriver Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Udriver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Udriver Sp. z o.o. w Warszawa

Oleksandr

Nie polecam tego partnera, nie wypłacają całej kasy, (usunięte przez administratora). Podczas rozmowy było ustalone ze pobierać bendom ZUS 130 PLN i koszt najmu auta 750 PLN za uszkodzone (wynajmuje uszkodzone auto) i 800 PLN po naprawie. Po pierwszym pszelewie okazało się że zabierać bendom jeszcze VAT 8%. Po drugim przelewie wyszło że auto było omyłkowo liczone po 850 PLN, i że wogule auta u nich po 850 PLN a nie 800 PLN. A po tczeczim przelewie, okazało się, że obowiązkowo trzeba zrobić 80 kursuw pod tom czy inom aplikaci, pod kturom jest oklejone auto, jak nie to naliczajom karę 250 PLN o czym nie byłem informowany na poczontku. Ogólnie na 14.02 wini mi 500 PLN i się nie zapowiada że zwrucom mi to. Odradzam wspulprace z nimi.

@Oleksandr

Szczerze, dziwi mnie ten komentarz, ale widocznie było tu jakieś nieporozumienie. Ja zawsze jestem miło obsłużony i wyjaśnione mi były wszystkie opłaty z góry. Nie wiem tylko czy autor rozumie, że podatek to nie jest ich zarobek, a składka, jaką zabiera państwo. Przyszło mi też do głowy, że napisał to ktoś z konkurencji, żeby zrobić aferę.

Michał Wachel Nowy wpis

Jako były pracownik grupy kapitałowej Application Partner do której należy Udriver Sp. z o.o. mogę potwierdzić negatywne opinie na temat firmy City Drive a w szczególności w kwestii wypłat dla byłych pracowników lub rekruterów. Firma generalnie stara się nie płacić pracownikom i rekruterom i robi to niechętnie, wyłącznie kiedy tylko musi, mi przykladowo zapłaciła tylko częściowo. Firma poza tym całkowicie olewa swoich pracowników, współpracowników, rekruterów i kontrahentó. Zresztą podobną opinię mają firmy Udriver, City Drive, należące do tej samej grupy kapitałowej. Zatem osobom zainteresowanym pracą w grupie kapitałowej Applicationpartner, czyli w firmach Jobllegro, GOOD JOB S.A., Citydrive, Kamenergia czy Udriver polecam trzymać się od tej firmy z daleka.

Ramones13 Nowy wpis

Chyba jako jedyny partner w Warszawie zmusza pracowników do co tygodniowej wypłaty. Nie ma innej opcji i to nie było by takie złe gdyby nie fakt iż za każde rozliczenie każą sobie płacić 50 zł. Czyli w moim przypadku zamiast 50 zł miesięcznie muszę zapłacić 200 zł. Uważam że to jest nie w porządku. Jak można narzucać komuś co ma zrobić z zarobionymi pieniędzmi i jeszcze kasować go za to. ????

P Jaworski Nowy wpis

Nie polecam. Po rozwiązaniu umowy nie wypłacają środki. Ignorują już 4 tydzień, chociaż dostałem info że będą wypłacone w najbliższym okreśie rozliczeniowym. Z tego co widze prawdopodobnie moderują komentarzy o swojej firmie. Wcześniej wydawało się niby ok firma, wypłaty na czas itd.

Janek Nowy wpis

Pracuje w Udriver jako kierowca TAXI na samochodzie flotowym i muszę powiedzieć, że wypłaty na czas i świetne auto do pracy (Toyota Corolla) to jest to co lubię w Udriver! Polecam!

Firma Udriver Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kurier, dostawca Uber Eats. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Dzień dobry , pracuje jako taksówkarz , na własnym aucie , wypłaty zawsze poniedziałek - wtorek , żadnych minusów. Polecam

mahanma

Niskie prowizje. Jestem na 100% zadowolony z pracy z tym partnerem.

Oleh

Dokładny, punktualny i niezawodny pracodawca, płatności na czas, jakiekolwiek sprawy wszystko szybko załatwiają. Polecam Gorąco!

Mikołaj

Polecam tego partnera, mają zadbane samochody, każdy widział we Wrocku ich auta :)) Również mają bardzo miłą obsługę stacjonarną

adam

Bardzo pomocni pracownicy w biurze w Warszawie - polecam odwiedzić ich w biurze na Tagore 3, pozdrawiam panią Alenę. Zacząłem u nich pracę kilka miesięcy temu i póki co jestem zadowolony, że pracuję sobie kiedy chcę i dostaję wypłatę co tydzień + zaliczki, napiwki pozwalają mi opłacać jakieś bieżące koszty. Jeżdżę jako kierowca Bolt i Free now i obie aplikacje mają swoje zalety, Free now trochę ciekawsi klienci (na wyższym poziomie), ale w Bolt więcej kursów, więcej młodzieży jeździ. Czasem jak w ogóle mi się nie chce pracować w tygodniu, to tylko śmigam w piątek między 19 a 3 w nocy i potrafię wyjeżdzić 1500-2000 zł i resztę tygodnia sobie odpuszczam. Wg mnie bardzo wygodne.

Oleksandr

Sandra
@Oleksandr

Wszystko na miejscu pomogają się zarejestrowac i tlumaczą każdy szczegół. Jestem bardzo zadowolona.

Michal
@Oleksandr

Podatek to nie jest zarobek firmy, tylko właśnie jak sam wiesz, podatek od usług przewozu. Widać, że się nie orientujesz, czym są podatki w Polsce. Chciałes na czarno pracować?

rybak1989
@Sandra

ja też oceniam ich pracowników jako bardzo pomocnych, usmiechnietych, odwiedzalem biuro 3 razy, za każdym razem kontakt ok. Wypłatę mam zawsze na koncie we wtorek, bez zarzutu.

@Oleksandr

Czy firma Udriver Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kurier1992

chyba Udriver oferuje najlepsze warunki jakie widziałem wśród innych partnerów? Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o pracy z nimi???

Kurier1992

chodzi o pracę w Eats

Andriy
@Kurier1992

ja pracuję u nich w eats i jest ok

marysia
@Kurier1992

Jestem zdania, że to rzetelny partner. Od lat istnieje na rynku i zatrudnia kierowców, rozliczając te same aplikacje + dodając do oferty nowe.

@Kurier1992

Chyba żartujesz albo jesteś pracownikiem. Tej firmy Udriver nie wypłacił mi moich zarobionych pieniędzy czekam juz ponad 4 tygodnie. Nie polecam

Kamil Z.
@marysia

pracuję w Uber Eats i Jush (żabka), wcześniej w Glovo. Jest git. Rozliczenia na czas, najniższa prowizja (robiłem rozeznanie z konkurencją). Widziałem, że są partnerzy, którzy rozliczają taniej, ale nie mówią o tym, że(usunięte przez administratora)

@.

zakładam, że jesteś jedną z tych osób, które nie radzą sobie z podpisaniem umowy online albo z dosłaniem dokumentów - ja np. musiałem dosłać zaświadczenie o statusie studenta, co zajęło mi chwilę. Po tym jak to dosłałem na maila to po 3 dniach wyslali wypłatę i od tamtej pory już regularnie :)

mateusz
@Kurier1992

prawdopodobnie najlepsze warunki, a aplikacja jest najdłużej na rynku z tych parterów, których znam.

mateusz
@Mateusz

również miałem opóźnioną pierwszą wypłatę, bo nie ogarnąłem zaświadczenia o statusie studenta. Zadzwonili do mnie z prośbą o dosłanie (dostałem też maila, ale nie odczytałem go wczesniej). Radzę sprawdzać skrzynkę email. Od tamtej pory rozliczenie co tydzień regularnie.

majka
@Andriy

ja też polecam pracę w uber eats i w wolt z City Drive.

rybak1989
@Kurier1992

tak, przed rozpoczęciem pracy zrobilem też mały research i uważam, że najlepiej ich wybrać na partnera flotowego.

Czy Udriver Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie, pracujesz kiedy chcesz, możesz realizować kursy w ich aplikacjach jak masz np. 2 godziny wolnego miedzy zajęciami, albo coś Ci wypadło, albo tylko wieczorami/w weekendy/rano. Jak chcesz. Co tydzień masz podsumowanie i wypłatę z tego co wyjeździłeś. W niektrych aplikacjach jest co 2 tygodnie.

majka

City Drive jest firmą, która pozwala pracować w aplikacji Glovo, Uber Eats, Wolt i Stuart. Mają więcej aplikacji w ofercie, ale ja rozmawiałam z nimi lub miałam stycznośc tylko z tymi. Chwalę sobie pracę z nimi, bo 1 umowa jest ważna na wszystkie aplikacje i ogólnie oni nie wnikają w to, ile mam czasu wolnego i czy dużo będę pracowac. Zapytałam, cyz w ktorymś tygodniu mogę sobie wziąć wolne i powiedzieli, że jak najbardziej tak - tyle tylko, że w danym miesiącu zarobię mniej, bo praca jest na umowie zlecenie. Polecam pracę z nimi każdemu, kto ma na wychowaniu dzieci czy inne zajęcia... albo po prostu nie chce pracować na pełen etat. Pełen luz.

Piotrek

Może wiecie czy firma rekrutuje aktualnie, jakieś dodatkowe wskazówki czego wymagają? Na jakie zarobki można liczyć?

Kacper Stasiński
@Piotrek

ja wyciągam około 4 tysięcy miesięcznie jeżdżąc w Uber Eats (kiedy mam czas na tę pracę, bo studiuję dziennie). Najgorszy mój miesiąc: we wrześniu mialem czas tylko w soboty, to zarobiłem 630 zł. Wymagali tylko, abym miał zaświadczenie o niekaralności i własny rower (chociaż pisali też, że mogę nająć skuter elektryczny albo hulajnogę).

Mati90
@Piotrek

Rekrutują cały czas, o czym mówią ciągle na swoim FB i w profilu Google. Ogłaszają zwykle na jakie miasta prowadzą aktualnie nabór do jakich aplikacji. Wystarczy odnaleźć ich fanpage na FB i sprawdzać

Jacek Klepacz
@Piotrek

cały czas informują o zapotrzebowaniu do różnych aplikacji kurierskich. Napisz do nich mail lub zadzwoń (biuro@udriver.pl) aby się dowiedzieć, jakie jest zapotrzebowanie w Twoim mieście.

@Kacper Stasiński

Mam podobne zarobki, lepiej jest latem - dużo zamówień oraz w grudniu-styczniu, kiedy z kolei studenci odpadają (zimno i sesja :D)

Elżbieta
@Mateusz

To dość duża rotacja, czy wiesz, czy oni pracują na jakichś umowach sezonowych, że tak przychodzą i odchodzą? Czy mają tak elastyczny grafik, że wybierają, w jakiś miesiącach pracują?

Jolanta
@Jacek Klepacz

A wiesz może, ile sobie liczą od kuriera za wynajęcie skutera albo roweru? Ciekawe, czy człowiek wgl wyjdzie na swoje jak zapłaci za ten sprzęt...

Obecnie coś dzieje się w firmie Udriver Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie Udriver Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Marcin Stamborski

Cały czas rekrutują na Warszawę. Ja niedawno zacząłem współpracę i na razie jest ok. Tydzień temu próbowałem dodzwonić się na infolinię i cały czas trafiałem na zajęte :/ ale gdy się udało, to dowiedziałem się wszystkiego na czym mi zależało. Warunki na początek listopada mieli lepsze niż inni partnerzy.

Jacek Klepacz

mnóstwo nowych aplikacji jest w Warszawie i namawiają do spróbowania pracy w nich. Jokr, Żabka jush, Stuart... Bolt food, Glovo...

Mateusz

Rekrutują do praktycznie każdej aplikacji w Wawie, ale z nowości to: JOKR, Żabka, Stuart

Firma Udriver Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Dostawca. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Mateusz

To zależy w jakiej chcesz jeździć aplikacji? Ja jeżdżę w Glovo i Bolt Food i mogę powiedzieć, ze nie jest źle. 25-30 zł/h zawsze wyciągnę

Jak szefostwo w Udriver Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Dobrze się znamy

Jak (usunięte przez administratora) albo gorzej. Maja gdzieś człowieka liczy się tylko kasa dla siebie i nic więcej.

Jacek

Kurierow i kierowców jeżdzących w tej firmie jest pewnie kilka tysięcy, więc nie mamy styczności z samym szefem, a raczej z biurem obsługi. Ci są raczej mili, ja miałem kontakt tylko z panią Darią - miałem problem z podpisaniem umowy online i pomogła mi, kierując krok po kroku przez telefon.

maks1993

Pracuję w Udriver w Stuart i Uber Eats i mogę polecic :) partner lepszy od poprzednika (avalon)

@maks1993

Nie znam innych partnerów ale muszę Cię rozczarować. Firma UDriver nie jest sprawiedliwa ani uczciwa na dodatek nie interesuje ich los pracownika, którego wypłatę trzymają od 4 tygodni i w słuchawce słychać jak się z niego śmieją kiedy ten ich prosi przez telefon o swoje zarobione pieniądze. Nie polecam

Jakie są mocne strony pracodawcy Udriver Sp. z o.o.?

Maciek Janiszewski

Głównie chodzi o to, że firma oferuje pracę w różnych aplikacjach, między którymi można przechodzić i "żonglować" wedle upodobania. Mi nie podobała się praca w Uber Eats i zgodzili się mnie obsługiwać w Glovo i JOKR. Mają też najtańśze prowizje na rynku na tle innych partnerów - zawsze to te 5-10 zł tygodniowo w kieszeni.

Potrafi świetnie kłamać. Ma bardzo bujną wyobraźnię ale brakuje mu jednego... Sumienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Udriver Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Udriver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Udriver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Udriver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Udriver Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 81 lok. 7