Opinie o Reach A Blogger Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Reach A Blogger Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Reach A Blogger Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reach A Blogger Sp. z o.o. w Łódź

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Reach A Blogger Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 15 grudnia kilka ogłoszeń.

Czeczko Nowy wpis

Bardzo dobra platforma!

Vera Nowy wpis

Było OK! :D

Katarzyna Nowy wpis
@Vera

W sensie praca tak? Świeżo po odejściu piszesz ten wpis? To wygląda chyba jak rozstanie zgodzie, jak do tego doszło? ;p

Wacława

Reach a Blogger to moje nowe odkrycie. Gratuluję pomysłu! To nam upraszcza pracę :-)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Reach A Blogger Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
WM

Podobno wielka i poważna platforma, a korespondencja z influencerami odbywa się z ich strony w 100% anonimowo, jakby się wstydzili swego nazwiska i swojej firmy. Podejrzewam, że takie podejście do relacji biznesowych jest celowe, lecz nie wiem z czego wynika. Szczerze: nie mam zaufania do anonimowej korespondencji. Z partnerstwem i zaufaniem w biznesie nie ma to wiele wspólnego.

Katarzyna
@WM

Ciekawa sprawa z tą całą anonimowością. Faktycznie w tym musi być jakiś cel, dla jaj raczej by tak nie robili. Ale raczej o wstyd tu chyba nie chodzi, bo niby za co mieliby się tak właściwie wstydzić? Może chcą, żeby Ci influencerzy byli obiektywni?

BWM

Reach a Blogger ma świetny interfejs

Justyna
@BWM

To super, że tak oceniasz! A jesteś może pracownikiem?

Katarzyna

Z tego co widzę po opiniach klienci są serio zadowoleni z korzystania z platformy. Programiści mogą być z siebie dumni, bo zaprojektowali bardzo intuicyjny interfejs, bez problemu każdy może z niego korzystać. Zastanawiam się czy mają aktualnie pełny skład na IT? Może szukają przypadkiem kogoś nowego do odświeżenia pomysłów w zespole? ;) Wie ktoś może czy ostatnio kogoś do siebie szukali?

Panel jest bardzo intuicyjny i oferta szeroka. Tylko influencerzy nie zawsze odpowiadają tak szybko jakby się tego oczekiwało. Ci co mają 5 gwiazdek zwykle odpowiadają szybko ale chciałoby się żeby wszyscy tak odpowiadali ;)

KsiKsi

Korzystam od lat i jestem bardzo zadowolona.

Pani

Jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze, miejsce do działań influencer marketingowych.

Wiktor

W praktyce najlepsza platforma na rynku. Miałem przez nią kilkanaście współprac. Od strony platformy i bok wszystko działa bez zarzutu. Prosta w obsłudze, UX jest bardzo dobry, interfejs przyjemny.

Nikita

Korzystam od lat. Działa super!

Zostaw merytoryczną opinię o Reach A Blogger Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Reach A Blogger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reach A Blogger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reach A Blogger Sp. z o.o.?

Reach A Blogger Sp. z o.o.
  • Uniwersytecka 2/4
    90-137 Łódź

Reach A Blogger Sp. z o.o.