Opinie o GSN Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GSN Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GSN Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSN Polska Sp. z o.o. w Poznań

Ciekawa Nowy wpis

Dzień dobry, czy na stanowisku pracownika technicznego jest teraz rotacja? zaciekawiło mnie to, że jak teraz jest dostępna oferta to okazuje się, że 4 miesiące temu również szukano na dwa wakaty. Partner spełnia wymogi ale nie wiem czy mu podsyłać ofertę jeśli ludzie odchodzą. Chyba ze to rozwój?

Jagodowyfan Nowy wpis

Firma z niemieckim korzeniami, których naprawdę nie ma. Zlepek 3 ludzi z Claveya :Bilardzista niby kierownik a jak przyjdzie coś do czego to nie może podjąć odpowiedniej decyzji, wysługuje się wyszczekanym Plastusiem który nie ma żadnego pojęcia o robocie. Zarząd który składa się jeszcze z Grubego Misia i Pinokia, rozbija pieniądze ciężko zarobione przez pracowników. Firmę nie stać na odpowiedni sprzęt, kupują dopiero gdy grunt się pali pod nogami. O podwyżkach można tylko pomarzyć, wypierają się inflacja. Podwyżki dostają osoby które bardzo głęboko wchodzą pod spodnie Bilardzisty. Biorą każdego kto ma ręce i nogi, nie sprawdzają pod innym względami. Pracują tu potem ludzi którzy są niezrównoważeni psychicznie jak i pedofile. Ogólnie cała ta propaganda wyliczona do złotówki, na nic nie można liczyć. Jednego co można tu się dorobić to straconego czasu. Firma bez przyszłości z emerytami na czele. Pozdrawiam M. J

Julia Nowy wpis
@Jagodowyfan

Można się dopytać na jaki konkretnie okres czasu pisana jest ta opinia jeśli o zatrudnienie się chodzi? Zwłaszcza zainteresowała mnie kwestia odnośnie opisu potencjalnych współpracowników tutaj... Czy ktoś kto obecnie jest zatrudniony mógłby się co do tej kwestii odnieść? Jaka obecnie atmosfera tutaj panuje i co ostatecznie z rotacją?

Djpussy Nowy wpis
@Julia

Staż w tej firmie mam wystarczająco duży,żeby się wypowiadać. Pan koordynator nie umie się wytlumaczyc przed UR VW z awarii , nie rozmawia z pracownikami bo nie ma do nich podejścia. Wysługuje się potem brygadzistami żeby rozmawiali z pracownikami, powstają konflikty potem wymyślają jakieś bez sensu zadania. Gdy na prawdę już nie może nic wskórać,są rozmowy o tym że nie może dać sobie rady, płacze są itp . Na prawdę jak nie mozna poszukać pracy ,lepiej iść pośredniaka.Omijac szeroki łukiem ,bo firmę nie stać na konkretnych pracowników.Lepiej mieć kilku pracowników co mają wiek na eme . Proszę sprawdzić pracuj.pl ,nigdy tam nie schodzi oferta pracy, o czymś to musi świadczyć.Pozdrawiam gorąco

Chorypojeb

GSN firma z wizja na upadłość zarząd cwany jak cygan w taborze ubóstwo wiedzowe o prowadzeniu firmy mają tyle wspólnego co Maciek z Klanu z prawidłowym rozwojem . Firma niemiecka zarząd polski okrajanie ludzi z ich ciężko zarobionych pieniędzy na dodatek wciskają kit że tak ma być za (usunięte przez administratora) biorą co miesiąc pożyczki w Bocianie na utrzymanie firmy. Zarząd Ciepłe stoleczki autka firmowe a do ludzi nie ma na nic .Dno dna i jeszcze głębiej . Ludzie bez wiedzy brani z pod Monopolowego dostaną najniższa krajowa i torbę z narzędziami kupiona na Aliexpres . Na dodatek bardzo zła atmosfera wprowadzana przez koordynatora D.j co nie zna się na niczym pozatym że gra tylko na nerwach i dozynkach gość wygląda jak niedorobiony plastus a szczyci się nie wiem czym . Więc nie polecam tej firmy straciłem w tej firmie 1.5 roku ....

N

Pawciu, Pawełku, Misiu - jak tam Twoja wizja „firmy” która jest nieskazitelna oparta tylko ma Twoim idealnym zarządzaniu? Czyżby okruszek po okruszku upadała? Trzeba płacić pieniądze za nic nie robienie? Oj i to już nie jest w Twoim guście… Jak tak można?! A jednak upadłeś na (usunięte przez administratora) jak w Claveyu, jesteś marionetka, z którego śmieją się wszyscy dookoła - Paweł, który próbuje zwojować świat patykiem. Nie-POLECEM TEJ FIRMY

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GSN Polska Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gienek

Zlepek biura z firmy Clavey, tam nie wyszło to może tu wyjdzie. Proponują ochłapy w stosunku do innych firm. Wiedzą wszystko najlepiej jak nie to Wikipedia i jazda :) Gruby to będzie fajki tylko żebrał i wciskał kity, mały to ma jakiś problem z sobą, buja się jakby miał ADHD o rozmowie z nim nie ma mowy, tępy jak przecinak. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie zarządzanej przez ludzi co nie znają się na robocie, mieli już swoje 5 minut i co? Jeżeli uda im się wbić na projekt do VW to lepiej niech już ekipę nową szykują bo starzy pracownicy mogą się w październiku nie pojawić, bo za grosze robić nie będą :)!

sa
@Gienek

Pawcio to super kierownik, nic nie zrobi ale lubi sobie zadzwonić do przełożonych, że uratował świat mimo iż nic nie zrobił. Uśmiechnie się do Ciebie, a za plecami nóż w plecy. Pawcio jest spoko i jego wspaniały przy... Wojtuś też jest spoko - nic nie umie a udaje.

Dzień dobry, Chce złożyć CV na automatyka, ale chciałbym zaczerpnąć informacji na temat firmy. To jest jakaś nowa firma? Czym się zajmuje? Na czym polega praca w tej firmie? Jak wyglądają płace? Warto czy nie warto? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Kandydat2
@Kandydat

Tez jestem ciekawy, moze to działa na zasadzie "firma zewnetrzna" w firmie produkcyjnej.

@Kandydat2

Tak właśnie to działa. Firma to zlepka byłych pracowników firmy clavey, którzy zawsze byli obłudni i działali na niekorzyść pracowników. Począwszy od dyrektora po cwanego kierownika. Nie polecam bo zmarnujecie swój czas. Poszukajcie czegoś u pracodawcy stałego a nie na zasadzie kontraktów, gdyż jest to męka i wieczna niepewność czy będzie praca czy jej nie będzie.

Baraba
@Kandydat

Zgadza sie. Nie znam firmy ale znam isoby ktore sa odpowiedzialne ta ten Projekt, krory z tego co wiem moze skonczyc Sie jeszcze w tym roku. Nie polecam ze ze wzledu blna tych typow Grubego Misia, Toldiegi i Pinokio. Ciągle sianie ferment, i kłamstwa- Pinokio, zarządzanie przez chaos i intrygę -Gruby misiu oraz bezwzględne podporządkowanie swoim przełożonym bez swojego własnego zdania i słuchanie odpowiedzialności na pracownikiw -Tołdi

Zostaw merytoryczną opinię o GSN Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w GSN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GSN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GSN Polska Sp. z o.o.?

GSN Polska Sp. z o.o.
  • Stanisława Wyspiańskiego 43