Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Opinie o Hadyński Inkaso Sp. z o.o.

Płaca adekwatna do wykonywanej pracy, atmosfera w biurze 10/10. Chyba jedyne miejsce w którym pracowałem, gdzie można na luzie pójść do szefa ze wszelkimi problemami. Polecam wszelkim zainteresowanym

Współpraca

Odzyskali moje 400tyś za paliwo dłużnik płacił w ratach po podpisaniu ugody polecam

Tomasz Pel

Prowadzę od 10 lat firmę transportową, przez ostatnie sytuacje gospodarcze moich kontrahentów utraciłem płynność finansową. Firma Hadyński już pierwszego dnia odzyskała mi ponad 30 tys. PLN. Polecam wszystkim obsługa i windykacja na najwyższym poziomie.

Kasia - klientka

Bardzo polecam firmę oraz Panią Klaudię, która w ekspresowym tempie odzyskała należne naszej firmie pieniążki. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, że zostało to załatwione tak szybko i sprawnie.

@Kasia - klientka

Doradca Klienta

Zostałem zaproszony na rozmowę, która została przeprowadzona mega rzeczowo. Widać, że firma stawia na doświadczenie i wiedzę o branży.

Dlaczego chciałbym pracować dla firmy

Robert

Jak najbardziej polecam firmę Hadyński, odzyskali moje należności w niecały miesiąc.

@Robert

Dagmara

Bardzo polecam, nareszcie firma która poradziła sobie z moim dłużnikiem!

@Dagmara

Justyna

Firma odzyskała dla mnie nie tylko wierzytelność, ale też prowizję za windykację. Szczerze polecam!!!

@Justyna

Maria M

Pani Klaudia odzyskała mi fakturę w całości. Dziękuję i polecam

@Maria M

Bran

Przyjemna firma i współpraca również przyjemna, osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń.

@Bran

Małgorzata Bielawska

Jestem zadowolona z przebiegu sprawy, po miesiącu odzyskałam całą należność. Polecam

@Małgorzata Bielawska

Marta Kałuża

Dzień dobry, chciałabym szczególnie wyróżnić firmę Hadyński. Windykatorzy w sprawach pozostawali ze mną w stałym kontakcie, jak również obsługa klienta. Jako klient który posiada wielu wierzycieli zależało mi na konkretnym podejściu do sprawy, które tutaj uzyskałam. Poza tym najdłużej na swoje pieniądze czekałam miesiąc. Polecam i pozdrawiam cały team Hadynski Inkaso.

@Marta Kałuża

Jan Ł

Porządna firma, pomogli mi odzyskać moje pieniądze od dłużnika przeciętnie na dzień dzisiejszy.

@Jan Ł

Krzysztof

Naprawdę skuteczna windykacja. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam.

@Krzysztof

Dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w (usunięte przez administratora) Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Klientka

Koszty faktury odzyskane bardzo szybko. Teraz oczekiwanie na odzyskanie kwoty z noty obciążeniowej już dłuższe. Narazie po opłaceniu faktury za usługę wyszłam na zero. Póki co z polecaniem się wstrzymuję

Zdziwiona
@Klientka

Na zero? Czyli koszt windykacji równy kosztowi wierzytelności?

Hanna

Jedna z Pań na forum chwaliła jeszcze jakiś czas temu warunki jakie oferują bezpośrednio w biurze. Praca podobno odbywa się w przyjaznej atmosferze. Z tego co widziałam szukają do siebie właśnie doradcy klienta i stawka mnie zainteresowała, bo podobno do 7 tys można zarobić. Do tego doświadczenie jest w mile widzianych, więc bez niego mam szansę się dostać? Obecnie jak rozmowa przebiega?

Pracuję od kilku miesięcy. Wyplata na czas, dobre warunki pracy i płacy. Jeśli chodzi o atmosferę pracujemy w zgranym i młodym zespole. Polecam

@Marta

Jakie stawki teraz oferują na start? Piszesz, że robisz od paru miesięcy, więc kiedy tak naprawdę masz jakąś realną szansę na podwyżkę?

Jak się pracuje z ludźmi z Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Katarzyna

Młody i zgrany zespół, miła atmosfera. Polecam.

@Katarzyna

I przy takiej miłej atmosferze to jak miło tu się robi w dniu wypłaty? Do którego dnia tu rozliczenie jest i jaki potencjalny przedział finansów może tu wpływać? Ludzie w miarę równe kwoty zgarniają?

Escobar Pablo

Odzyskali kase za towar

EWELINA

Pracuję od roku w firmie Hadyński inkaso i jestem bardzo zadowolona z zajmowanego stanowiska. Pracujemy w ładnym biurze w centrum miasta, pracodawca często organizuje wyjścia integracyjne, konkursy i szkolenia. W biurze panuje przyjazna atmosfera (usunięte przez administratora) przychodzę do pracy z uśmiechem a to najważniejsze!!! Polecam!!!

@EWELINA

na jakie szkolenia ze strony pracodawcy można liczyć? jakies dotyczace np obslugi pakietow office, moze jakiegos bardziej wymagajacego oprogramowania, ciekawi mnie jak firma inwestuje w pracownika biurowego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hadyński Inkaso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hadyński Inkaso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hadyński Inkaso Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hadyński Inkaso Sp. z o.o.