Opinie o Top Trucker Jobs w Emmen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Top Trucker Jobs. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Top Trucker Jobs o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Trucker Jobs w Emmen

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Top Trucker Jobs?

Michal Nowy wpis

mimo turbulacji udało się rozpocząc prace w holandii ... firma nie była ogarnięta na moj przyjazd ale koordynator z top trucker jobs pomogl ze wszystkim wiec na plus.

Kierowca Karol Nowy wpis

gadałem z panem z Nl spoko koleś , wytłumaczył wszystko i zaproponował robote póki co super !

Marek Nowy wpis

Firma ok , pomagają w razie potrzeby . Jedyne co to mogli by bardziej kontrolować firmy z którymi współpracują . W moim przypadku było wszystko na plus , firma gdzie pojechałem jest mega super. Wypłacają na czas , pracodawca do dogadania ale słyszałem od kolegów że zaliczają czasem wpadki ale nie zostawiaja na lodzie gdy cos nie wypali z firmaa więc ogólnie na plus . Zadowolony ze współpracy Pozdrawiam Dziewczymy z biura Marek

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Top Trucker Jobs? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dekarz dachówka ZZP
Emmen
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O

Czy w Top Trucker Jobs poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jurek kierowca

Opinie negatywne dla tej Firmy, są wysoko krzywdzące. Interesują się pracownikiem nawet po okresie, za który wzięli tam jakiś cent. Nie od Ciebie .Zbierają opinie o firmach od zatrudnionych , za ich pośrednictwem. Masz problem, dzwon do Nich, zawsze będą po Twojej stronie. Formalności jak Kindergeld pomogą bez mądrych księgowych. Przywitanie w hotelu dobrej klasy. Warunki pracy jasne. System dwa na dwa nie pasuje? Pytaj, dzwon. Znajdą szybko lepszy i inaczej liczony. Zgłoś uwagi. Jako pośrednika, polecam firmę. Obsługa w języku polskim. Nie pasuje, szukać na własną rękę.

@Jurek kierowca

Serio tak fajnie wszystko załatwiają na zwykłą prośbę? Aż się dziwię, że tak przychylnie do tego podchodzą, bo często spotykałam się z tym niestety, że za jakiekolwiek uwagi były tylko nieprzyjemności

Kierowca
@Renata

Oni są tylko pośrednikami … jak się nie dogadasz z firma to pomogą znaleźć inna prace … nie rozumiem dlaczego takie ro ciężkie do pojęcia ?? Oni zarabiają na tym , ze znajda Ci prace. Kontrakt podpisuje się już z dana firma bezpośrednio jak dla mnie to plus , nie trzeba się męczyć z biurem pracy tylko bezpośrednio załatwia się wszystko samemu u szefa.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Top Trucker Jobs? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Eugeniusz

Wysyłasz CV , dzwonią , sprawdzają czy dogadasz się w obcym języku i tyle …

@Eugeniusz

Serio? A w jakim stopniu trzeba ten język tak w razie czego znać, jak ta rozmowa wygląda?

@Renata

Pytają np gdzie mieszkasz , jaki system Cię interesuje , jakie masz doświadczenie. Zwyczajna rozmowa …

@Eugeniusz

Ok rozumiem. Oni w razie czego żadnego rozwoju w kierunku językowym to nie proponują?

@Renata

hehe sory ale to nie szkoła językowa tylko Agencja pracy. Tam się szuka pracy a nie kursów językowych. :D

@Eugeniusz

Nie no jasne ale wiesz agencje czymś chyba muszą zacząć ze sobą konkurować a to zawsze jakieś wsparcie dla kandydata. :D A jak z późniejszym wsparciem, bo to chyba najistotniejsza sprawa. Co z jakością koordynacji?

Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Po długich rozmowach w końcu udało mi się znaleźć prace dla mnie. Firma w której pracuje jest w porządku. Biuro pracy spisało się, pomogło mi w formalnościach. Po tygodniu zadzwonili zapytać czy wszystko ok to na plus , że mimo wszystko się interesują co z Tobą o czy jesteś zadowolony , więc na plus.

Michał Kwiatkowski

Bardzo przyjemna współpraca. Myślę, że w końcu znalazłem agencję, której będę się trzymał trochę dłużej.

Iwona
@Michał Kwiatkowski

A jakie aspekty wpłynęły na to, że chcesz się z nią trzymać?

Krisu

Coś więcej na temat tej agencji? Mam zacząć pracę w systemie 2/2 w Osnabrück. Może ktoś tam przez nich pracuje?

Jatoja
@Krisu

Kolegą i jak tam praca pod tą agencja. Jak wynagrodzenie?? Płacą to co obiecują czy nie??

Usher
@Krisu

Kolego czy uzyskałes jakieś info na temat pracy 2/2 w Osnabrück? Jeśli tak to napisz proszę info

Ali
@Usher

Pracuje w tej firmie gdzie szukają 2/2

Misiek
@Ali

I jak? Bo to sciema daje... 2/2? Na dyspozytora?

top trucker jobs

Cześć Paweł, Masz całkowitą rację, że nie jesteś zadowolony z naszych usług w tym konkretnym przypadku. Mamy ponad 250 firm transportowych w Niemczech, Belgii i Holandii jako klientów, którzy wciąż poszukują nowych dobrych kierowców. Kiedy każą nam kogoś zrekrutować, zaczynamy poszukiwania. W ten sposób co tydzień sprowadzamy do nowej pracy około 15 kierowców, którzy sa przyjmowani bezpośrednio na roczny kontrakt w firm. Ostatecznie nasz klient ma ostatnie słowo i podejmuje decyzję o definitywnym przyjęciu do pracy lub tez nie. Powody tego mogą być różne ,aby kogoś przyjąć do pracy lub nie, na to nie mamy wpływu. Ze swojej strony również staraliśmy się przez dwa tygodnie zrobić wszystko co w naszej mocy, aby przyjęcie do pracy doszło w 100%, ale ostatecznie klient zdecydował inaczej. Było to oczywiście bardzo niefortunne dla Pana , my ze swojej strony oferowaliśmy Panu rożnego rodzaju inne możliwości pracy, które pan nie zaakceptował a my musieliśmy to uszanować. Jeszcze raz nasze przeprosiny za taki przebieg sprawy i mamy szczerą nadzieje w najbliższej przyszłości będziemy mogli Panu zaoferować fantastyczna nowa prace. Z poważaniem, Team Top Trucker Jobs.

Co wpływa w firmie na atmosferę ?

Pan Jocker.

Witam. Jak to w końcu jest z tymi kontraktami Panowie? Czy JobTruckerJobs organizuje tak słabe umowy? 1300 euro na papierze (oskładkowane)może być ok ale na systemie 2/2. Chciałbym uzyskać jakieś żetelne info o współpracy z tym pośrednikiem.

Ppp0

Czy ktoś pracował lub pracuje w firmie w Bocholt?

Dispo

Witajcie. Zostalem wyslany przez Top Trucker do pracy do Niemiec jako dyspozytor. Nie moge powiedziec zlego slowa. Dobra opieka przed zatrudnieniem, po podpisaniu umowy kilkukrotnie telefon czy wszystko ok. Fakt ze trafilem na dobrego Niemieckiego pracodawce. Wiec z mojej strony wszystko bylo jak najbardziej ok!

@zadowolony a jaka prace ci zaproponowali, gdzie i za ILE?

zadowolony

Ale fajni ludzie w tej agencji, bardzo mi pomogli w znalezieniu fajnej pracy, nie rozumiem dlaczego narzekacie. Polecam Top Trucker Jobs

Mik

Drodzy państwo to jest ta sama Firma co bic-international

Zostaw merytoryczną opinię o Top Trucker Jobs - Emmen

• Jak się pracuje w Top Trucker Jobs?

Zobacz opinie na temat firmy Top Trucker Jobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top Trucker Jobs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Top Trucker Jobs