Opinie o Günes BV w Emmen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Günes BV. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Günes BV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Günes BV w Emmen

Chicken

Hmm....bardzo ciekawe sa poprzednie komentarze ale sa nieprawdziwe ...pracowalem i pracuje nadal w tej agencji i muszę powiedziec ze nie mozna narzekac z praca nie ma problemow sa godziny a wynagrodzenie za prace jest wyplacane na czas i bez zadnych niewiadomych odliczen ...jestem w holandii o 6 lat i agencja Gunes jest ok !pracujesz i dostajesz pieniadze i chyba tak to ma dzialac wiec nie rozumiem poprzednich komentarzy ..a co do panny Karoliny to jest w porzadku zawsze jest pomocna i mozna wszystko kulturalnie z nia zalatwic ...wedlug mnie biuro i pracownicy biura sa ok ...Polecam ...

Sebastian Nowy wpis
@Chicken

Wypłata na czas... Hahaha dobre sobie. Pracuję aktualnie trzeci tydzień w pewnej firmie za pośrednictwem agencji Gunes i nie dostałem póki co żadnych pieniędzy! Koordynator ma mnie gdzieś mimo, że zaczepiłem go parę razy. Jak ma być normalnie skoro oszukują na każdym kroku.

Wańka Nowy wpis

Normalna firma ale do tego potrzeba ludzi chcących pracować a z tym jest problem!!

Alsadam Abuuu bytyjj Nowy wpis

Nie polecam tej agencji pracy cały czas problemy od początku do końca jak lubi ktoś tracić czas I nerwy to proszę , oszukuja ludzi nic nie ogarniaja wykorzystują ludzi i przycinanie na mieszkaniach mieszkaszkania warunki melina A ceny z kosmosu jedno wielkie oszustwo!!

Niewiadomy Nowy wpis

Nie polecam tej agencji pracy oszukują ludzi !!! Moje sugestie dla Günes BV: Niewypłacalność Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepiej płacić

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Günes BV.
logo firmy Dekarz dachówka ZZP
Emmen
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O

Podpowiedzcie jakie prace ma firma w swoim zasięgu? Czy można spokojnie z nimi pracować?

mr polska

Dear polish people Im dutch, and i also worked for the company Gunes. Dont trust these people, they 're cheating with bills and numbers. Never let company's like gunes suppress you. They make profit with everybody who rent houses from them. The Planner , he doesnt care people at al, he cares about his Audi. Also he let people work inhuman situation.Below human life! He's a scumbag who threaten en intimidate and tyrannize people.

Ej szukaja tam kogos do pracy?

Karol

@Nati rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków w firmie Günes BV. Ale czy to powód żeby w takich słowach wypowiadać się o osobach pracujących w centrali? Pamiętaj, że wypowiedzi, które zawierają obraźliwe epitety będą kasowane zgodnie z regulaminem.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Günes BV o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Misio

Tak za które płacisz 350€ to (usunięte przez administratora) banda oszustów nie polecam non stop rezerwy pieniądze odciągane nie wiadomo za co wypłaty się nie zgadzają ogólnie rzecz biorąc dno i wodorosty!!!

True

Poprzedni komentarz to chyba sama pani Karolinka pisala bo nikt innych raczej takiego czegos by nie powiedzial. Haha smieszne. Za kare rezerwy z wynagrodzeniem tez ciagle problemy. Bus to jakis kabaret a koordynatorka to cham. Tyle w tym temacie. Nie klamcie bo GUNES to oszusci ktorzy wykorzystuja polakow szczegolnie tych ktorzy nie znaja jezyka ..

Wtf

Hahha smiech na sali to nie firma tulko (usunięte przez administratora) Karolinka Grank i Ergun. Wszysvy to jakas farsa

Hwdg

Widzę że od 5lat się nic nie zmieniło? Szkoda... po co to jeszcze istnieje

Okj

DNOOOO

Kno

Zrezygnowalem i jestem pewny ze dobrze zrobilem, nie pamietam gorszej firmy w HoLandii a siedze tu juz pare lat .A co do pani pani (usunięte przez administratora)to naprawde nie rozumiem jak pani moze tak ludzi traktowac . Przeciez jestemy polakami !? Nie wstyd pani ?

Milka

Byłem zwiedzilem zwatpilem że się podjąłem tam pracy znaczy że głupi byłem

Pam pam

Napisali wszystko w temacie pracowałam tam i nie mam nic dobrego do napisania pracowałam przez kilka agencji w NL i ta to naprawdę nie jest godna polecenia

Gogk

To jest jakies nieporozumienie a nie biuro nie rozumiem ludzi którzy tam pracują i daja sie upokazac i wykorzystywać. Dlaczego mamy sie prosoc o swoje uczciwie zarobione pieniadze ??

Lipaaaa

Lipa z wypłatami lipa z zakwaterowaniem lipa z opieką koordynatora po prostu jedna wielka lipa

Ifjcm

Ludzie uważajcie na to biuro bo nie warto tracić na nie czasu ani nerwow. Nie wartuje zeby uczciwy polak zaczynal tam prace wykorzystuja ludzi jak moga

Karo

Biuro to cyrk (usunięte przez administratora)to porazka !!

Zostaw merytoryczną opinię o Günes BV - Emmen

Günes BV