Opinie o Interim Transport Group BV w Dalen

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interim Transport Group BV. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interim Transport Group BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interim Transport Group BV w Dalen

Tracker Nowy wpis

Może ktoś napisze jak jest na kontenerach u nich bo mam ofertę pracy i 1000 euro tydzień czy to jest prawda

Filip Nowy wpis

Walą w chu... Na maca kasa nigdy nie jest na czas a jak dzwonisz to zwalają winę na kogoś innego że to nie ich wina.

Bogdan Nowy wpis

Radzę się zastanowić zanim podejmiesz współpracę z tą agencją agencja wszystko obiecuję pięknie jednak w rzeczywistości wygląda to inaczej praca ni najczęściej w podwójnej obsadzie 20 klientów na rozładunek płatności nigdy się nie zgadzają zawsze brakuje godzin ogólnie kołchoz nie polecam radzą sobie poszukać innej pracy

Mariusz Nowy wpis

Czy to dobra firma transportowa ?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Interim Transport Group BV? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Bartek

Niech ten facet z Faz Logistics oddaje kierowcą kasę, to wszystko co ukradł

Do wszystkich

Takie oszustwa zgłaszać proszę do prokuratury, bo nie może bezkarnie chłop oszukiwać swoich klientów- kierowców

Kierowca

Ja tego Filipa nagrałem to co mi mówił i obiecywał, że jaka super praca, że jakie dobre pieniądze można zarobić w transporcie miedzynarodowym. A okazał się wielki przekręt, zarobiłem tyle co mógłbym zarobić po Polsce i codziennie w domu. Zrobię wszystko,aby ten Pan oddał mi resztę moich ciężko zarobionych pieniędzy.

Przestroga dla kierowców

Przestroga przed FAZ Logistics !!!!!! Ludzie nie dajcie się zwerbować temu oszustowi filipowi. Ta firma werbuje kierowców do złodziejskich firm, będziecie pracować za darmo

Krzys

Interim transport group bv wlasciciel niels blanken to zlodziej omijajcie z daleka. Jesli jestescie gotowi pracowac dla tej agencji to przygotujcie sie na brak wynagrodzenia. Faz logististic z radomia filip zietkowski nabywa dla swojego pana nielsa ludzi do pracy

admin

Jak teraz jest z pracą u Interim Transport Group BV? Nie wiem jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na zatrudnienie u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Interim Transport Group BV - Dalen

• Jak się pracuje w Interim Transport Group BV?

Zobacz opinie na temat firmy Interim Transport Group BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interim Transport Group BV?

Interim Transport Group BV