Opinie o Van Gog Kwekerijen w Holandia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Gog Kwekerijen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Van Gog Kwekerijen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Gog Kwekerijen w Holandia

Kamila Nowy wpis

Hejka. Dawno nie było tu komentarzy a wakaty na stronie normalnie mają wystawione. reflektuję produkcje oczyścicie. Tylko powiedzcie mi czy ktoś od nas tam jeździ teraz? piszą, że 45 godzin tygodniowo jest średnio do wyrobienia. zastanawiam się jednak czy nie da się szarpnąć na więcej? zależy mi na zarobkach

Xxxx

Witam,mam pytanie odnosnie długosci pobytu. Jesli ktos nie daje rady,badz gdy zdarzy sie sytuacja losowa i musi wrocic do Polski to czy bezproblemowo mozna zerwac umowe?

Julia
@Xxxx

A czy ktoś Ci będzie kazać pracować na siłę? :P Raczej nie. Pytanie tylko czy umowa nie przewiduje żadnych kar za takie akcje.

Nick Nowy wpis
@Xxxx

Tak bez problemu

Praca w tej firmie ok.Pracuje już 10 lat i teraz dużo się polepszyło,dobre zarobki,praca nie jest tak ciężka,warunki też ok, ogólnie nie mam co narzekać.

Natalia
@Anna

10 lat to niezły staż albo jest tak dobrze albo masz mega wytrzymałość. To jak tam dokładnie z tymi zarobkami??

wiatraczki12@gmail.com
@Anna

Właśnie mam zamiar od poniedziałku podjąć pracę

Sylwia Nowy wpis
@wiatraczki12@gmail.com

I co tam? Jak wrażenia?

Pracownik Nowy wpis
@Anna

Warunki się polepszyły, mieszkalne na pewno, ale praca cały czas jest taka sama,a zarobki przy obecnej inflacji są średnie chyba że ryje się od 5 do 17 to wtedy można powiedzieć, że są wmiare

Prawdziwy (usunięte przez administratora) ,nie płacą nadgodzin święta i soboty normalna stawka tak jak pisali poprzednicy w postach a warunki mieszkaniowe to masakra nie do opisania w tych czasach . I ci tak zwani Liderzy to śmiech na sali poniewierają człowiekiem mobbing i wyzwiska to ich specjalność największa .A te normy i straszenie ludzi wolnym i wyrzucaniem ludzi bez powodu.

Sylwia

I aktualnie lecą ludziom łby tutaj czy na straszeniu się kończy? Słabo, że za nadgodziny nie płacą, często się trafiają?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Van Gog Kwekerijen spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca C+E i HDS - Rotterdam
Grupa590 Sp. z o.o.
logo firmy Cieśla szalunkowy → Holandia
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Przetwórstwo mięsne - praca na produkcji
READY_STEADY_GO
Kaska

Szukam sposobu ,kontaktu na prace w asten na szklarnie z pomidorami...Van Gog Kwekerijen.

Nie mogę dodać postu lub mój post zostaje skasowany na go work wittenberg Gemuse .. nic dziwnego aby nikt tego nie przeczytał . Oby nie mieli ludzi do pracy bo szacunku to raczej się nie nauczą ,tym bardziej Niemieckie Biuro które traktuję cię jak śmiecia ! (usunięte przez administratora)

Ewelina
@anonymous

Posty są usuwane tylko przez adminów, jeśli naruszają regulamin.

Bolek

Praca lekka nie jest, ale jak ktoś chce zarobić to tylko tam.

Wojtek

@alibaba o jakich normach mówisz ?

Alibaba

Normy wysokie Tak to wszystko ok

Irek

Powiedzcie czy firma ruszyła i czy można już starać się o pracę?

To co dzieje się w tej firmie jest chore,STANOWCZO ODRADZAM.!!!

Jolanta

Możesz jaśniej? Co dzieje się w Van Gog? Czemu odradzasz pracę w tym miejscu?

Ewe
@Jolanta

Brak szacunku do pracownika , zwolnienia z dnia na dzień bez konkretnego powodu , niskie place i non stop tylko Tempo Tempo do tego normy jak nie wyrobisz to oczywiście wiadomo co cię czeka . Mówię tu o Niemieckim Biurze ci ludzie traktują cię gorzej niz (usunięte przez administratora) i jak się nie sprawdzisz albo im nie podpasujesz to masz się wyprowadzić z Hotelu w ciągu kilku godzin i nie obchodzi ich ,że nie masz np Busa lub Auta .

Dzień dobry; chciałbym wybrać się z jakiegoś biura do Niemiec do pracy. Jakie są plusy tej agencji?

@Monika

Z tego biura do Niemiec stanowczo odradzam.

Pracowałam chwilę w tej firmie ale w Niemczech bo też tam mają siedzibę praca jak praca kto kiedyś pracował na szklarnii to wie jak jest , lekko nie jest w lecie może być mega gorąco , likwidacje tych szklarnii też nie należą do lekkich prac . Niektórzy ludzie Liderzy w tych szklarniach uważają się za nie wiadomo kogo , niektórzy to nawet nie znają innego języka niż Polski , mając funkcję Lidera powinno się znać chodź język Angielski , no ale coż . Liderem może zostać tam każdy kapuściany Głąb który potem będzie się uważał za nie wiadomo kogo a tak naprawdę to jest zwykłym Cebulakiem ! --> Liderzy dawali kary w postaci " idziesz na Hotel" lub bo " zaraz pójdziesz na Hotel " niektórzy przyjechali pierwszy raz do pracy mogli coś źle zrobić i za to że coś źle zrobiłeś byłeś wysyłany na Hotel za karę ! --> Niektórzy przyjechali do pracy a za kilka dni zostali zwolnieni bo biuro wzięło za dużo ludzi do pracy i nie byli potrzebni . -> Duża rotacja pracowników , nigdy nie byłeś pewien czy cię zaraz nie wyrzucą , niektórych wyrzucali za picie to wiadome jak ktoś się awanturuje, nie przychodzi do pracy to logiczne ,że takich ludzi się trzeba pozbyć więc na plus . -> Jeżeli coś ci się stało i byłeś nie zdolny do pracy biuro odrazu podsuwało ci wypowiedzenie ;D aby się ciebie pozbyć, a byś wracał do polski , bez ubezpieczenia , bez niczego najlepiej a byś się leczył się w Polsce no chyba tylko prywatnie a to kosztuje ! W takiej nie fortunnej sytuacji , po prostu wypadek , trudno stało się nie należy podpisywać wypowiedzenia umowy ! tylko jechać do lekarza i on wtedy decyduje co dalej . Jak nie jesteś zdolny do pracy da ci chorobowe i siedzisz na Hotelu , ale masz płatne . Lecz biuro chcę się ciebie pozbyć , masakra znieczulica ludzka nie zna granic ! -> Netto wychodzi 6.90 ( bynajmniej mi tak wychodziło ) jeżeli masz bonusy za pracę a nie każdy je ma to wyjdzie ci 7,40/h jeżeli nie to 6,90 . -> Nadgodziny w tej firmie nie są płatne , czy weekendy , Święta robisz za jedna stawkę , w sezonie tych godzin może być dużo wiec jak nie masz bonusów to cały czas będziesz pracował za 6,90-7 euro, niektórzy mówili,że mają nawet 6,50/h ciężko stwierdzić czy rzeczywiście tak jest . -> Umowę dostajesz w języku Niemieckim gdy zapytałam czy bym mogła dostać umowę w Języku Polskim lub Angielskim pani z biura odpowiedziała,że jest to firma Niemiecka więc umowa jest w języku Niemieckim. Dziwne dlatego ze w pracy pisali np: ostrzeżenia w języku Polskim to czyżby umowa była aż tak śmieciowa . -> Biuro Niemieckie szczyci się ,że Hotel jest za darmo a czy czasem nie bierzecie za nas dofinansowania? i jeżeli Hotel był by płatny to ile bym zarobiła 5 euro/h za tak ciężka pracę , śmiech. -> Jeżeli chcesz pracować na sortowni to polecam tylko ludziom którzy chcą mieć dużo godzin bo nigdy nie wiadomo do której będziesz pracował , nadgodziny oczywiście płatne nie są . (usunięte przez administratora) Kiedyś gdy do nas przyjechał do powiedział tak 8 euro może i wychodzi z podatkiem a na wasze miejsce jest dużo innych ludzi ,ponieważ szklarnie są blisko polski i zawsze ktoś przyjedzie . -> Na szklarniach są normy , normy wzięte z kosmosu :D na papryce to cieżko wyrobić normę i jeszcze taki Lider będzie cię gnębił ze szybciej . Sam niech zap... -> Rowerów nie ma i często był problem z busem bo nie było klucza . Jak nie masz auta to siedzisz tylko w pracy lub na Hotelu . -> w mailu miałam napisane ,ze firma daje odzież roboczą , owszem daje ale tylko spodnie i bluzkę na krótki rękaw ,gdy było zimno na likwidacjach to ludzie chorowali mogli by zapewnić chociaż jakieś bęzrękawniki bo nie każdy miał kurtkę roboczą ze sobą

@anonymous

Ja już pracowałam na różnych Szklarniach i praca nie jest mi obca, ale z tym co tu spotkałam to jedna wielka bezczelność ze strony Biura , wywalić mogą ludzi kiedy chcą . Brak Poszanowania dla pracownika . Brak jakiegokolwiek szacunku i jeszcze potrafią się śmiać w twarz dlatego ,że jesteś Polakiem . Dają karty urlopowe i każdy wypełnia kiedy jedzie do domu ja się zdeklarowałam , ze jadę w dany dzień i umowy dotrzymałam a ,że akurat przed Świętami nie ogarnęli pracy ,dużo ludzi wcześniej pojechało do domu to biuro zapowiedziało ,że kto ma auto nie może jechać do domu haha ja dotrzymałam umowy a że nie mogłam zostać ani dnia dłużej ,ponieważ miałam umówioną wizytę u lekarza , przełożyć nie mogłam bo potem bym musiała długo czekać na kolejna i w dzień mojego zakończenia pracy zaczęli robić mi problemy oraz szantażować ,że jeżeli nie zostanę to więcej tu nie wrócę , nie chcieli mi wydać papierów i mieli w gdzieś , miałeś zrobić robotę i tyle i jeszcze myśleli ,że kłamię . Dla mnie zdrowie jest najważniejsze , bez zdrowia nie ma pracy ani nic, ale ci ludzie to są chyba ułomni umysłowo nie rozumiejąc tego . Faktycznie może ludzie mieli rację ,że jak jesteś rodzina lub znajomym Lidera to wtedy masz rację albo musisz się podlizywać haha masakra . Dlatego ,że nie chciałam zostać 2-3 dni dłużej bo (usunięte przez administratora) po prostu nie mogłam to Niemiec z biura powiedział nam w takim razie nie jesteś już pracownikiem firmy , proszę się wyprowadzić w ciągu 3-4 godzin bo inaczej wezwiemy Policje , albo nie zapłacę wam za ten ostatni dzień pracy . (usunięte przez administratora) straszne . Dobrze wiedział ze chciałam jechać na następny dzień z samego rana a tak musiałam się szybko spakować , nawet się nie myłam bo nie było czasu i jechać na noc , zmęczona a z reszta ich to nie obchodzi ,że jesteś zmęczony czy możesz spowodować wypadek , traktują cię jak śmiecia którego można usunąć bo na twoje miejsce i tak ktoś przyjedzie. Na Hotel narzekać nie mogłam było czysto , ale nie polecam pracy normlanym , uczciwym ludziom bo szacunku tam nie znajdziesz , jak im się coś nie spodoba to cię szybko usuną . Myślą ,że mogą tak traktować ludzi jak smiecia. Najpierw się nauczcie szacunku do ludzi ! a Przepraszam tego się nie da nauczyć albo się go ma albo nie . I Życzę firmie w Nowym Roku aby tych pracowników nie mieli , każdy jest sobie równy wiec szacunek się należy bo nie każdy chleje i robi rozróby a praca do najlżejszych nie należy , ale oni płaca i wymagają aż 7 euro czy przepracujesz 7 czy 12 godzin masz aż 7 euro :D . Jak to ludzie mówili jest tam po prostu Ruski Cyrk :)

Pracownik tej firmy

Cóż mogę powiedzieć,,, Auschwitz birkenau. Nie polecam nikomu

Marga
@Pracownik tej firmy

Możesz napisać coś więcej? Na której szklarni byłeś? Ja chcę na wiosnę do nich jechać. Kasa ok?

Zostaw merytoryczną opinię o Van Gog Kwekerijen - Holandia

• Jak się pracuje w Van Gog Kwekerijen?

Zobacz opinie na temat firmy Van Gog Kwekerijen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Gog Kwekerijen?

Van Gog Kwekerijen