Tomorrow Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tomorrow Sp. z o.o.

admin 2015-07-01 17:43
Pracujesz w firmie Tomorrow Sp. z o.o. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!
były pracowik w wawie brzeska 2 2016-02-10 13:06
Ta spółka ma piękny image i biuro także prezentuje się nieźle, niestety w środku nastrój jak w rodzinnej firmie.
Managerowie bez żadnych umiejętności do kierowania zespołem, zarządzanie przez negatywne emocje, manipulowanie pracownikami oraz dyskryminacja ze względu na płeć. Styl zarządzania to wczesne lata 90-te.
Niektórzy bardzo prymitywni, agresywni.
W sekretariacie siedzi matka prezesa i traktuje pracowników, jakby wpadli nieproszeni do jej prywatnego salonu. Nie powiem, że jest opryskliwa, bo jest zwyczajnie chamska i nieprzyjemna.
Kay 2016-09-22 00:23
piękny PR i tyle. Choć fajny zespół, to jednak minusy w postaci nieterminowych płatności są nie do przyjęcia. Firma pod tym względem mocno w dół idzie od jakiegoś czasu.
Wolontariat się z tego z czasem zaczyna robić.
pracownik z oddziału wwa 2016-12-31 19:31
Czegoś tam się nauczyłem. Akurat nie dzięki firmie tylko osobom. A ludzie pracujący w tej firmie to chyba najfajniejsze osoby z jakimi pracowałem w życiu. Projekty jakoś ujdą, atmosfera też spoko no chyba, że od kilku miesięcy się nie dostaje pensji. Wtedy trochę grobowo. Najgorzej to zarząd to jeden pozer, jedna co daje du*y pozerowi i mały upierdliwiec, chociaż i tak najbardziej ogarnięty z nich. Cała trójka z orzeszkiem zamiast mózgu.
Zostaw swoją opinię o Tomorrow Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomorrow Sp. z o.o.