Opinie o Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o. w Warszawa

Praca jak dla mnie sezonowa, czyli od września do czerwca, tyle maks można wytrzymać. W firmie pięknie mówi się o pracowniku ale już tak go nie traktuje. Nie wiem czy coś się od tego czasu jak tam pracowałam. Kasa słaba, wymagania duże, (usunięte przez administratora), jest dobrze jak nic nie chcesz jak masz problem to… masz problem, nie możesz liczyć na wsparcie, chyba, że koordynatora, są ok, tyle, że nic nie mogą. Jak ja się przyjmowałam to było ponad 10 osób ze mną i praktycznie nikt już nie pracuje, wszyscy na koniec współpracy mieli jakieś problemy z odejściem. Mimo upływu czasu jak wyświetlają mi się ich reklamy na FB to czuje niesmak. A jeśli chodzi o samą pracę z dziećmi to jest to jedyna fajna rzecz, dzieciaczki naprawdę wspaniałe. Z mojej perspektywy, nie polecam.

@ Pracownik

A ja mam zupełnie inne doświadczenie jako pracownik - wszystko jest do dogadania, super kontakt z pracodawcą, zgodnie z ustaleniami i umową. Nikt niczym mnie nie straszył.

Agata

Bardzo polecam pracę z Braćmi Boral. Pracuję w Best Brain już od ponad 5 lat. Podstawą pracy jest prowadzenie zajęć online z dziećmi jako trener według metody Best Brain. Samo prowadzenie zajęć daje dużo frajdy i satysfakcji gdy już po kilku zajęciach widzimy postępy u naszych uczniów. Dodatkowo dla chętnych jest możliwość podjęcia dodatkowych aktywności w firmie. Bracia Boral oferują różne możliwości rozwoju co sprawia, że praca jest ciekawa dla osoby ceniącej sobie samorozwój i lubiącej stawiać sobie ciekawe wymagania. Mimo, że praca jest zdalna i nie widzimy się na co dzień właściciele dbają o dobre relacje z pracownikami poprzez organizowanie spotkań zarówno tych online jak i stacjonarnych kilka razy w roku. Również między pracownikami jest stały kontakt co daje poczucie bezpieczeństwa w razie nieprzewidzianych sytuacji czy ewentualnych problemów i pytań. Pracownicy w firmie odnoszą się do siebie z życzliwością i nie robią sobie nawzajem problemów czy nie utrudniają sobie pracy. Wręcz przeciwnie – w przypadku problemów zawsze można liczyć na pomoc i pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji.

Julia

Pracuję w Best Brain od paru lat. Czuje się w firmie zaaopiekowana. Mam swobodną możliwość komunikowania swoich potrzeb, oczekiwań i wątpliwości. Zarówno współpracownicy, jak i właściciele są bardzo pomocni. W sytuacji pojawienia się jakiegoś problemu, działamy wspólnie, szukając najlepszych rozwiązań. Sama praca z dziećmi, która jest głównym zajęciem pracowników Best Brain jest bardzo satysfakcjonująca. Tworzymy z dziećmi relację, opartą na zaufaniu i szczerości, mamy wspólny cel. Na zajęciach dzieci mają się dobrze czuć, dobrze bawić i przede wszystkim rozwijać. Biorąc pod uwagę moją sympatię do dzieci taka forma zajęć jest nie tylko pracą, a również dużą przyjemnością.

Sprzed roku widełki trenera metody, to 3 500–5 000zł brutto / mies. Mógłby ktoś miły to zaktualizować? Czytałam, że ciężko się tu pracuje, ale na czym to polega?

Były pracownik Nowy wpis

Tak, chodzi o to, że firma dając umowę zlecenie dość dużo oczekuje od pracowników. Proponowana umowa zlecenie ma sporo zapisów, nad którymi trzeba się nastanowic (okres wypowiedznia w pierwszym roku, a raczej jego brak, dni wolne - okreslona ilosc, kary finansowe itp) być może już coś się zmieniło, ale wątpię. ... Przed podpisaniem po prostu KONIECZNIE skonsultuj umowę z dobrym prawnikiem i zastawów się na co tak naprawdę się zgadzasz. Bo moim zdaniem wymagania jak w umowie o pracę i nieadekwatne do wypłaty kary finansowe to sposób na studentów, którzy nie mają pieniędzy na konsultacje z prawnikiem. Praca serio jest ok, może nie tak fantastyczna jak w tych laurkach wyżej ewidentnie pisanych na polecenie szefów .... ale jest ok na rok jeśli lubisz pracę z dziećmi, sporo gadasz i chcesz zarobić na studiach.

Frania Nowy wpis

Teraz niby płacą 70zł brutto/h w okresie próbnym, a górne widełki miesięczne to na poziomie 5000 brutto właśnie (zależy od liczby godzin). Umowa zlecenie mi nie przeszkadza, ale ciekawi mnie to co piszesz o tych zapisach umownyych. Za co te kary finansowe mogą być np. naliczane i czy da się ich jakoś łatwo uniknąć?

Były pracownik Nowy wpis
@Frania

Chodzi o kwestie szkolenia. Po przejściu przez szkolenie, na którym dowiadujesz się całego "know how" musisz przepracować do czerwca następnego roku, jeśli odejdziesz wcześniej to musisz zapłacić 5 tys. zł kary właśnie za to szkolenie. Jeśli przepracujesz do czerwca to potem masz już 3 miesiące wypowiedzenia. Są jeszcze jakieś śmiesznie duze kary finansowe w przypadku zakazu konkurencji. W normalnych firmach zakaz konkurencji dotyczy okresu pracy w firmie. W Best Brain oczywiście 3 lata po zakończeniu współpracy (z tego co wiem jest on niezgodny z zasadami współżycia społecznego i pracodawca przez te 3 lata musiałby wypłacać Ci jakąś wypłatę, żeby było to zgodne z prawem).Ogólnie polecam czytac umowe dokładnie i dopytywać prawników. Musisz zapytać obecnych pracowników jak to wygląda teraz dokładnie, bo może jest lepiej, ale może być też gorzej. Jest też szansa, że mają odgórny zakaz komentowania zapisów umowy. Sam fakt że nie dostajesz jej do przeczytania na samym początku rozpoczęcia przygotowań do Mistrzowstw Pamięci sugeruje, że coś z umową jest nie tak .

WP Nowy wpis

Bardzo cenię sobie pracę dla Best Brain. Czuć tutaj zupełnie inne podejście niż w korpo. Można normalnie komunikować swoje sprawy, dogadać się w niestandardowych kwestiach. Praca w 100% zdalna, poza spotkaniami integracyjnymi :) Świetni ludzie, dobre pieniądze. Oczywiście czasem zdarzy się jakiś błąd w komunikacji itd. ale pracując już dla Best Brain wiele lat, uważam że są to zupełnie drobne kwestie nieporównywalnie mniej ważne niż poczucie pracy w firmie w której czuje się misję i taki teamwork. Bardzo podoba mi się, że w miarę doświadczenia stawki znacząco rosną. Bardzo polecam pracę w Best Brain, pod warunkiem że ktoś na prawdę lubi pracę z dzieciakami, bo to jest tutaj podstawowe.

Beata D

Z firmą Best Brain Braci Boral współpracowałam przez kilka lat. Od samego początku miałam bardzo dobre odczucia, kontakt zawsze na najlepszym poziomie, bardzo konkretny i rzetelny jeśli chodzi o zakres prowadzonych zajęć jak i wszelkie formalności związane z zatrudnieniem. Początkowe szkolenie, które było niezbędne do podjęcia się zajęć z dziećmi bardzo mnie zainteresowało i zachęciło do własnego rozwoju, co również było dla mnie bardzo cenne. W całej współpracy kluczową rolę odgrywa też oczywiście bardzo ciekawa forma prowadzenia zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych, co w połączeniu z dostrzeganiem postępów Uczniów pozwala poczuć satysfakcje z tego co się robi. Bardzo polecam tego Pracodawcę!

PP

Pracuję wiele lat w firmie Best Brain - jest to firma rodzinna więc dla mnie naturalne jest to, że jako pracownik również ją buduję. Praca z dziećmi jest bardzo satysfakcjonująca (szczególnie mając do dyspozycji takie narzędzia jak metodyka kursów, odpowiednie materiały czy koordynatora, który zawsze pomaga i jest w stałym kontakcie). Zarobki według mnie są bardzo dobre patrząc na wymiar godzinowy pracy. Oprócz długiego szkolenia wprowadzającego @Pracodawca organizuje szkolenia merytoryczne, w których możemy porozmawiać o faktycznych sytuacjach w pracy z uczniami i otrzymać cenne wskazówki. Mam zamiar pracować tu przez kolejne lata.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
kandydat

Hej, ktoś może się wypowiedzieć o pracy w tej firmie? Nie ma żadnych opinii w internecie.

Ex
@kandydat

Wszystkim zastanawiającym się nad pracą w tej firmie, mogę powiedzieć tylko jedno. NIE POLECAM. Firma sprawia wrażenie, że jest dobrze rozwinięta i dobrze prosperujaca jednak w rzeczywistości codzienność w niej to tak naprawdę brak rzetelności i profesjonalnego prowadzenia przez szefów oraz organizacyjny chaos.

Podobne odczucie
@Ex

Na insta wygląda wzorowo, ale wewnątrz ciężko się pracuje, są systemy ale to taka prowizorka, pracownik jest rzucany na głęboka wodę, prezesi kreują się na przyjaciół ale prawda jest taka, że patrzą tylko na swój interes. Czy to normalne, że pracownik boi sie powiedzieć, że nie chce podpisać kolejnej przedłużającej umowy,? U mnie tak było. Mam nadzieję, że kiedyś to przeczytają i może kolejnym pracownikom będzie tu lepiej. Z pozytywów, praca po południu, w miare ok wynagrodzenie, zdobyta wiedza, poznane osoby.

Martyna

Pracuję w Best Brain ponad 5 lat i jestem bardzo zadowolona ze współpracy zarówno jeśli chodzi o satysfakcję z wykonywanej pracy jak i wynagrodzenie. Dużym plusem jest możliwość zdobycia tutaj unikalnej wiedzy na temat rozwoju umysłowego opartej na wieloletnim doświadczeniu. Wykorzystywanie tej wiedzy w treningu z dziećmi, sprawia, że zaczynają wierzyć w siebie i dostrzegają swój potencjał, co daje mi ogrom radości i mnóstwo satysfakcji. Oprócz standardowej pracy, polegającej na prowadzeniu zajęć można zgłaszać swoje chęci i predyspozycje, angażować się w różne projekty za dodatkowe wynagrodzenie, co daje możliwość rozwoju w różnych dziedzinach.

Magdalena

W Best Brain pracuję od 2020 r.. Pracę rozpoczęłam od szkolenia, które pozwoliło mi zdobyć kompetencje do bycia trenerem. Firma daje możliwości rozwoju, dlatego od początku podjęłam się dodatkowych aktywności m.in. w dziale obsługi klienta czy przy organizacji Mistrzostw Pamięci. Zespół jest wspierający, otwarty i bardzo kreatywny :) Firma organizuje regularne spotkania integracyjne a na święta dostajemy upominki. Praca jest w pełni zdalna, co pozwala mi elastycznie dopasować godziny pracy do swoich potrzeb. Podsumowując, praca w Best Brain to dla mnie nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, ale także satysfakcjonujące doświadczenie pracy wśród inspirujących i zaangażowanych ludzi.

@ Pracownik

M.

@Agata

Piszesz o tej możliwości podjęcia dodatkowych, odpłatnych aktywności, w ogłoszeniu, które znalazłam (co prawda już nieaktualne) też o tym wspomnieli :) Czy te obowiązki również wykonuje się zdalnie, czy realizowane są już tylko w firmie? Poza tym, w ofercie podkreślono, że to po okresie próbnym jest taka możliwość. Jak długo trwa ten okres? Oferta bardzo mi się spodobała i na pewno będę tu aplikować, jeśli pojawi się nowa rekrutacja. :-)

Julia

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.?

Agata

To co z zarządzaniem tej firmy jest nie tak? Jesteś w stanie podać jakieś konkretne argumenty, które to faktycznie wyjaśnią?

qwerty

Ktoś już tutaj pytał o ofertę pracy, która kiedyś pojawiła się w internecie - chodzi tutaj o stanowisko trenera metody braci boral. Jednak mam inne pytanie związane z tym stanowiskiem. Napisano, że jest możliwe rozszerzenie współpracy na pełny wymiar godzinowy poprzez dodanie dodatkowych zadań niezwiązanych z prowadzeniem zajęć. To na czym miałyby polegać te dodatkowe obowiązki? Jesteście w stanie je przywołać? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację, bo chciałabym tu zaaplikować. :)

Na jednym z portali z ogłoszeniami o pracę, nie reklamuję, bo nic mi za to nie odpalą ;) Przecież możesz wyguglać, w czym problem? Mnie zastanawia osobiście owa podstawa 3,5 K brutto i zakładam, że gdyby dziś opublikowali ogłoszenie, to wynosiłaby ona niecałe 4,3 K brutto. Mam rację? Pytanie do tych, co są trenerami :)

Qwerty3

Skoro widzisz ogłoszenie z archiwum, a nie nowe, to skąd pomysł, żeby aplikować? Stawka 3500zl brutto jest za pół etatu, a przynajmniej tak wynika z archiwalnego ogłoszenia, także chyba robisz złe wyliczenia

@Qwerty3

Hej, a ty tu pracujesz? Wiesz co przyjęciami do firmy w tym roku? Bo faktycznie masz racje, wszystkie są archiwalne. Ekipa jest stała i nie ma rotacji, skoro nikogo nie szukają?:)

uzytkownik

4900 zł informacja ze strony za uwaga 15 zajęć po 50 minut! Za zajęcia ONLINE to jest żart???

Łukasz

Dopiero co szukali kogoś na stanowisko trener metody Braci Boral - zajęcia dla dzieci online. Z tego co widziałem to szukali więcej osób do zdalnej pracy z dziećmi w zakresie prowadzenia zajęć poza lekcyjnych z rozwoju pamięci, kreatywności i koncentracji uwagi. Trzeba mieć wykształceni pedagogiczne czy wystarczy przeszkolenie? Ktoś wie kiedy będzie następny nabór?

Zostaw merytoryczną opinię o Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Podleśna 37
    01-673 Warszawa

Best Brain Bracia Boral Sp. z o.o.