Opinie o Pilar-Rail Sp. z o.o. w Wypędy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pilar-Rail Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pilar-Rail Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilar-Rail Sp. z o.o. w Wypędy

Były Operator Koparki

Ta firma jest tak beznadziejna (usunięte przez administratora) Panowie Operatorzy uważajcie bo jest ogłoszenie na OLX że potrzebują Jelenia na koparke do Zakopanego z dala od tej firmy dobrze wam radzę i fizyczni też

Broda
@aktualny operator

Rekordzistą w wyprowadzaniu paliwa okazał się Kamil - miejsce pierwsze egzekwo z Krzyśkiem[zespół] Przywozili swoje plastikowe bańki na paliwo z domów. Bańki często były poprzykrywane workami i smatami, żeby nie rzucało się w oczy. Rynek zbytu był ogromny. Czas milczenia się skończył panowie. Zaskoczyło mnie kiedy Kamil jadąc do domu służbowym samochodem zabrał 6 baniaków. Mnie wspomniał tylko, że odbiera sobie za kiedyś. On ma za duże zaufanie które wykorzystuje.

Agata

Jak szef się odnosi tu do podwładnych ?

Czesiu

@Broda Weź panie Broda tak na poczatek z 2 mln zł kredytu, kup koparkę, czteroośkę podpisz umowę na robotę o ile znajdziesz i będziesz miał na pewno lepiej niż na etacie nie przejmując się niczym- no chyba że tym co będzie dziś na obiad . Przecież nikt Ci nie broni. I wtedy będziesz mógł premiować pracowników do woli pokażesz jak prowadzi się firmę. Nie zrobisz tego bo za duże ryzyko, za dużo pracy a po co jak można robić u kogoś i miec (usunięte przez administratora) i ponarzekac jacy to wszyscy źli, (usunięte przez administratora) jaki to pracownik biedny bo premii nie było i znowu udko na obiad.

Bart Nowy wpis

Jakiś czas temu była ofert pracy dla pracownika fizycznego - torowego. Jaka teraz stawka bo ostatnio było 25 zeta i to trochę mało. Podobno dla niektórych dają zakwaterowanie. Ktoś wie czy trzeba za nie dodatkowo płacić czy firma już to wrzuca w koszty?

Agata

Jak szef się odnosi tu do podwładnych ?

Łukasz
@Agata

raczej powinno napisać się o tym że połowa płacona jest pod stołem a połowa na konto pracodawca idzie po najniższej linii oporu i kto na tym traci oczywiście pracownicy którzy (usunięte przez administratora) po 12 godzin

Daniel
@Agata

Bardziej jak kierownicy i majstrzy odnoszą się do pracowników.Trzeba (usunięte przez administratora) żeby zarobić.Dwanaście godzin to stanowczo za dużo.Ponoć na Oświęcimiu w tydzień odpadło dziewięć osób.Nawet Ukraińcy dla których taka praca to chleb powszedni.Każdy jednak może spróbować.

Śmieszek
@Daniel

Ja słyszałem że 100 a 5 padło z przemęczenia

Kazik Nowy wpis

No to opisałeś co nieco jego osobę. A tak konkretnie, to ile w ogóle płaci pensji? Bo co poniektórzy tu pisali, że część na konto, a część nieoficjalnie. Jaka to łącznie sumka, co miesiąc wpada, skoro jak widać nie brakuje tych, którzy się na to decydują?

Czesiu Nowy wpis

Były Operator Koparki

Grazia
@Były Operator Koparki

Właśnie mąż jest zainteresowany tą firmą. A możesz rozwinąć swoją wypowiedź o tej beznadziejnosci? Z tego co piszą inni część wynagrodzenia jest tutaj pod stołem. To prawda? Ile całościowo na tym stanowisku można zarobić? Wypłaty tutaj na czas są?

aktualny operator
@Były Operator Koparki

A może Ty masz nietypowa osobowość skoro wszyscy są beznadziejni a Ty jesteś (usunięte przez administratora) operatorem Roku. Chory psychicznie nie stwierdzi że jest chory. Pracuję w tej firmie i co raz częściej przychodzą trudne przypadki które nadają sie do zakładu pracy chronionej a nie na budowę. Firma zatrudnia około stu osób i nikt pod przymusem tu nie pracuje. Widocznie na tle innych firm jest konkurencyjna. Powodzenia Panie skoczku szukaj szczęścia gdzie indziej.

Broda Nowy wpis
@aktualny operator

Niemiec

Ta firma to jedna wielka pomyłka i nie ważne gdzie się robi.zdunska wola (usunięte przez administratora).smieszny księgowy nic nie robi a godziny ci odpisuje.wyplaty źle daje czepia się wszystkiego.tu robisz za 18 zł w Oświęcimiu ta sama firma i masz 25 zł . gdzie ta sprawiedliwośc? Zero szacunku.co drugi dzień obiad do kosza się nadaje a mobbing jest codziennie

Bocian
@Niemiec

Pan Łukasz P. Powinien być zdegradowany dawno temu jak szefa szantażował o kasę pracowników lecz to jest (usunięte przez administratora) i Szef potrzebuje takich jak on. Na Zduńskiej woli robi co chce panoszy się jak by firma była jego.do pracowników zero szacunku chyba że ma swoich przydupasow to znimi żyje. Problem z zaliczkami.z czym kolwiek jest problem.brak realnych możliwości na dalszy rozwój wtej pracy. Jedynie co to majstrów mają bardzo dobrych pomocnych i wyrozumiałych.i kierownik Rafał.reszta to z pierwszej łapanki. Nie polecam firmy nikom

Kopernik
@Niemiec

Zobaczymy jaka będzie wypłata 10 się zbliza

@Kopernik

Jest dziś 11 i jak tam sytuacja? ;)

Kopernik
@Anna

Bardzo dobre zarobki. Pracując w tej firmie czuje się jak milioner

@Kopernik

A czy stan konta jest zbieżny z tym uczuciem? ;p A tak serio to nie wiem czy to sarkazm czy jednak prawda, tak po samych literkach trudno wyczuć. :/

Danuta

No ja jestem ciekawa akurat i tego i tego. Czemu wszystko nie jest wypłacane jawnie, tylko są jakieś wypłaty pod stołem? To nie wszystko jest na umowie czy jak to wygląda? Ty pracujesz w tej firmie, opowiesz więcej szczegółów?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pilar-Rail Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Eduardo

Widzę że wszyccy się użalają nad Kierownikiem Osuchem. Może zgłoście sprawę szefostwu jak jest tak źle

@Eduardo

A możliwe, że jest jakiś powód, przez który jeszcze tego nie zrobili? No bo chyba już wcześniej by na to wpadli?

@Eduardo

Tylko słabi psychicznie piszą takie rzeczy. Kierownicy mają wymagać.

@Eduardo

Normalny gościu z którym da się dogadać

@Eduardo

Ja wręcz przeciwnie nie narzekam na kierownika Osucha, bo to normalny facet, który musi wymagać Tak samo jeśli chodzi o wypłacalność firmy Bzdura firma jest wypłacalna i wypłaty się zgadzają a obiady zawsze mi zmakują Przecież jeśli komuś nie odpowiada może zmienić firmę

Czy urlop w Pilar-Rail Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Zenon

Pod warunkiem że masz umowę o pracę.Na nią się nie doczekasz.Mam nagranie kierownika z kopertami.Udawałem że przeglądam telefon

@Zenon

Mówisz? I co masz zamiar zrobić z tego typu nagraniem? ;p

Kandyyydat

Dzień dobry. W urzędzie pracy w Oświęcimiu jest oferta pracy jako pracownik budowlany. Może ktoś się dokladnie wypowiedzieć jak sprawa wygląda ?

Kandyt

A jak z kasą da się zrobić i wypłacalni są?

@Kandyt

Są wypłacalni, tylko współczuję kolegom, którzy pracują w Oświęcimiu pod Piotrem-kierownik Trzeba mieć silną psychikę, żeby wytrzymać pracę po 12 godzin, kiedy wszystko jest nie tak Mobbing = stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika z tego co wiem po mnie ma odejść jeszcze kierowca, bo ma go dość

Kris
@Michał

Kierownik nie może być potulny jak baranek. Powinien wymagać. Gdyby było inaczej, to każdy chodziłby jak po placu zabaw. Niektórzy nie wyrabiają w pracy i na kimś chcą odreagować. Zatrudniając się w tej firmie liczyłem się z tym, że to fizyczna praca. Raz jest ciężej, innym razem lżej. Oczywiste jest też to, że nikt nie będzie cię niańczył, ani starzy pracownicy, ani kadra kierownicza.

Majster
@Kandyt

Zarobki bardzo dobre, kasa zawsze na czas

Fizyczny
@Michał

Człowieku jak zarabiasz 25 netto na rękę i obiad to myślisz że ktoś Ci to da za leżenie. A na budowach zawsze pracowało się 10-12 godz I chyba o tym wiedziałeś- nic nowego

Na Oświęcimiu Pani Kierowniczka pełen profesjonalizm, Pan Osuch ma z kogo brać przykład.

Co wchodzi w socjal Pilar-Rail Sp. z o.o.?

gal anonim

pracuję w rozwalonych adidasach i co z tego że kierownik to widzi a mój kolega w dresach pieniądze płacone pod stołem i umowa o zlecenie a praca po 12gdz. mała renta lub emerytura i ciągłe poganianie gorzej niż na budowie przy mostach gdzie pracowałem

Przemek
@gal anonim

To co tam nie ma żadnego bhp-owca?

?

Czy umowę podpisuje się w 1 dniu pracy ?

@?

Umowę podpisuje się po dwóch lub trzech tygodniach bo kierownik musi zobaczyć czy wytrzymasz tempo Dają umowę zlecenie i płacą połowę na konto bankowe a połowę pod(usunięte przez administratora) Tak jest z młodymi ale jak się sprawdzisz to możesz po pół roku starać się o umowę o pracę na najniższej krajowej Wiele firm tak robi żeby zaoszczędzić tylko kto na tym traci oczywiście pracownik Masa osób się zwalnia po tygodniu

Z daleka od tej firmy dobrze wszystkim radzę

Kazimierz

Dzięki że nas informujesz, jednak może opowiesz dokładniej co masz na myśli i z czym Ci podpadli?

Kierownik wyzywa od najgorszych na Oświęcimiu. Dzisiaj młodego(Dawida) nazwał "piz.ą" bo się zakopał ciężarówką Dawid to tylko jeden z dzisiaj wyzywanych Smród się ciągnie za Osuchem - to słowa Krzyśka z Oleśnicy Spróbować pracy po dwanaście godzin, gdzie Krzysiek kradnie paliwo do plecaka(baniak), a kierownik żeby wyrównać straty, zapisuje innym że pobrali więcej paliwa, niż w rzeczywistości, o co cały czas toczy się dyskusja między nami Kradną to muszą podpisać, że spalają drugie tyle... Żal mi ludzi którzy kradną pięć litrów na długi weekend - żal......

@Andrzej

to prawda, tak było

@Andrzej

Krzysiek kradnie od dawna Tylko, że to tylko jeden ze złodziei Giną też klucze i inne wartościowe rzeczy, a kierownik myśli, że skoro Krzysiek pracuje tyle lat to można mu zaufać Śmiech na sali W plecaku wąż do spuszczania paliwa i baniak Tak panie Osuch proszę sprawdzić Kilka kontroli i jednego złodzieja mniej, a i mnie nie zapiszesz więcej paliwa niż spaliłem !!!!!!!!

Dla mnie wszystko ok. Jak się komuś pracować nie chce to wiadomo że narzeka

Brygadzista

Bardzo małe pieniądze za ciężka prace nie profesjonalna firma pół sprzętu zepsute co utrudnia prace i ogólnie nie ciekawie nie polecam

Tomasz
@Brygadzista

Pomylił Pan firmy.

Katarzyna
@Tomasz

To jak tu jest skoro mówisz że ta osoba pomyliła firmy ? To Ty musisz powiedzieć co i jak ? ;)

Largo

Witam jakie opinie pracowników na temat pracy na budowie koło Zduńskiej Woli?

Dominika
@Largo

Ale które stanowisko? Weź doprecyzuj bo ciężko powiedzieć

Rob

Nie polecam pracy w tej firmie zwłaszcza współpracy z Panem Łukaszem P.

Dominika

Hej, jest taka kwestia, która mnie ciekawi odnośnie Pilar-Rail, a dokładnie stanowiska Brygadzisty. W jakim systemie osoba zatrudniona na takim stanowisku musi pracować? Też bardzo chciałabym wiedzieć, czy jest obowiązek pracy w nocy, na nocną zmianę. Z góry dzięki za wszystkie komentarze, wiem, że nocki to teraz niemal standard - ciekawe, jak jest tu.

Kolib1986

Jak widzę te wpisy z pozytywnymi opiniami to mi sie słabo robi omijajcie szerokim łukiem tą firmę dobrze wam radzę

Pawi

Podejście kadry do pracowników 100% na tak praca OK dobre warunki zakwaterowania i wyżywienia . A nigdzie nie płacą za robienie niczego!!!niestety.!!! Jak na razie pozytywnie!!!

Roberto

Firma z dobrymi opiniami więc może ktoś po prostu wybrał sobie niewłaściwą pracę?

example 33

firma dba o pracownika tzn chodzi o wyżywienie i hotel. dojazd tez po części dba. jeśli chodzi o pieniądze pierwszy miesiąc spoko . kolejne coraz gorzej. coraz mniej kasy oszukiwanie na stawce i tak dalej. chcesz iść do firmy? zastanów czy cie na to stać pozdrawiam Moje sugestie dla Pilar-Rail Sp. z o.o.: prezes Pilarski powinien przeprowadzić inspekcje każdej budowy i biura oraz paliwa bo jest stratny. pracownicy źli bo nawet Ukraincy uciekają a renoma się niesie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: traktowanie ludzi na równi

Koparkowy
@example 33

Nie zgadzam się z ta opinia. Dobre stawki i warunki pracy. Uczciwa firma z którą można nawiązać współpracę na lata. Polecam

example 33
@Koparkowy

Się nie dziwie koparkowy że zachwalasz. Znając mentalność waszą dalej lewiznę urządzacie. Ale do waszej lewizny potrzebni są pachołki na których można zarabiać

Grażyna
@Koparkowy

No to dobrze, że akurat Ty chwalisz sobie warunki pracy w Pilar-Rail. Dowiedziałam się, iż dzięki zaangażowaniu wkładanemu w powierzone zadania i solidności realizacji firma zdobyła już zaufanie i uznanie wielu naprawdę dużych i znanych firm. Czy to wpłynęło na podwyższenie Waszych pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o Pilar-Rail Sp. z o.o. - Wypędy

• Jak się pracuje w Pilar-Rail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilar-Rail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilar-Rail Sp. z o.o.?

Pilar-Rail Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Pilar-Rail Sp. z o.o.