Opinie o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra w Zielona Góra

Zaintrygowana

Zaczął się sezon i na magazynie panuje taki bałagan, że zgubić się można. Zobaczymy jakie pomysły bedzie miała pani kierowniczka.

rozintrygowanie
@Zaintrygowana

Taka że dostaniecie nowe operatorki z Ukrainy aby dla rozładunku można było zamówić 30 tirów

Kiedy jakieś podwyżki lub dodatki dla indirect'ów? Pytam o konkretny termin a nie "może po nowym roku".

@.

Może po nowym roku....

@Nogreenbananas

Po nowym roku to mogę mieć nowego pracodawce i nie tylko ja.

@.

No to działaj, przecież nikt ciebie siłą nie trzyma w firmie. Składaj CV do innych firm, rób cokolwiek aby zarabiać więcej lub mieć lepsze warunki pracy. Uskutecznianie frustracji na Goworku to trochę mało....

@
@Nogreenbananas

parę miesięcy temu narzekałaś że zielone banany masz a teraz dostajesz żółte więc może moje pytanie też coś zmieni

Prawda

Liderka materialistka, nie ma pięniędzy na nowe łaszki? Szkoda. Widać jaka jest wobec innych…..

Ciekawy
@Prawda

Zmiana A czy B?

@Prawda

Chodzi o liderkę ze zmiany A oczywiście Już dawno nie powinna tutaj pracować osoba nie nadająca się która kompletnie nie rozumie potrzeb drugiej osoby Operatorki bardzo narzekają Nie potrafi z nikim rozmawiać normalnie

Nieprawda
@Nowy fajny

Czy wszystkie co do jednej się skarżą? Nigdy nic nie zrobiła dobrze? Ludzie… opamiętajcie się, jedna urażona duma wypisuje bzdury.

@Nieprawda

Nie wszystkie może ze dwie są przychylne ???? Ja miałem dwa razy przyjemność i mówię Nie Już dawno się opamiętałem Tak jak mówiłem zdania nie zmienię Zła osoba na to stanowisko

Nieprawda
@Nowy fajny

A co, dwa razy zwróciła Ci uwagę za nieróbstwo i żebyś się za robotę wziął? Znam jedna i druga liderkę i przestań pisać bzdury…

Doświadczony
@Nieprawda

Nowy fajny chyba widziałby się na tym stanowisku.

Szczera

Gwiazda na fejsbuku ludzi z pracy usówa. Nikt jej już nie pasi?

Usuwa
@Szczera

Czy istnieje możliwość dofinansowania kursu języka polskiego dla Polaków? Wielu naszych kolegów, jak i nasze oczy by na tym skorzystały. Dziękuje i pozdrawiam! :)

@Szczera

Co to za gwiazda jestem ciekawy ? Mamy takie w pracy he he

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. zakupów
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Beata

A ja mam pytanie, jak tam sprawa o (usunięte przez administratora) się zakończyła? ????

Na jakie benefity można liczyć w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

benefit

Na wszystkie

Leibnitzsh

Czarno to widzę robi się z tego Niemiecka firma na terenie Polski w której pracują Ukraińcy (na dzień dzisiejszy już połowa hali) a żeby coś dostać to śmiech na sali "to wszystko należy od woli centrali". Spodnie to chyba muszą przypominać sito rybackie żeby dostać drugie. Podwyżki no będą jak magiczna centrala pozwoli a pracy tylko dochodzi i to wykładniczo do liczby przyjmowanych pracowników ze wschodu. Tak że jak ktoś się tu przyjąć niech się zastanowi nie dwa ani nie trzy razy tylko niech się z tym prześpi.

Bania

Jak słuchałam wczoraj ustaleń ze spotkania przedstawicieli z szefostwem to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Zabierzcie jeszcze wypłaty i powiedzcie ze to decyzja centrali

@Bania

Bo to są spotkania PROFORMA, żeby nie było, że nie ma hahah

End

Niestety ekonomia w tej firmie kuleje. Może i dobrze,bo wtedy ludzie to widzom i mogą znaleźć inna pracę. Mam umówione spotkanie-stawka 4360. Bardzo liczę na zmianę pracy,w tak słabo finansowo firmie jak Fiege nie pracowałam. Szkoda bo ludzie ok.

ekonomista

A by wystarczyło pozbyć się snujacych się po hali niektórych pracowników (głównie w niebieskich kamizelkach - płeć żeńska) i zredukować liczbę czerwonych. Wtedy magicznie pojawia się pieniądze np. na podwyżki dla pracowników lub dodatki dla magazynierów. I na zlot food trucków zostanie ;))

Jola

Niestety ten zakład staje się (usunięte przez administratora) dla Ukrainy. Benefitow dla pracowników żadnych. Nawet automaty z kawą na stołówce nie działają często a co dopiero myśleć o jakiejś kuchni czy obiadach dla pracowników.. Firma z zielonym logo i nowa z czerwonym biją fiege na głowę.

Na magazynie panuje chaos i bałagan . Zarobki słabe . Nie polecam tej firmy . Atmosfera fatalna .

Zamyślony

Wy się cieszcie, ze macie do tych 3 tysi jakis dodatek i premie a nie narzekanie. Nie wszyscy tak tutaj maja...

xxx
@Zamyślony

tak inni mają więcej

Najgorzej

Najgorsza praca w której byłam.

@Najgorzej

Dlaczego? Proszę o więcej konkretów. Warunki i atmosfera w pracy? U mnie czas na zmiany i robię rozeznanie w okolicy.... .

@Brak

Poczytaj o czym tu wszyscy piszą to poznasz warunki i atmosferę.

@Nogreenbananas

Czytałam, ale nie ma żadnych konkretów. Komentarze tylko w stylu: w radiu fatalna muzyka, pracy nie polecam, marne pieniądze, itp. Wszędzie takie opinie można usłyszeć. Interesują mnie inne rzeczy: Na czym tam praca polega? Jaki system zmianowy? Dojazdy pracownicze? Stawka miesięczna na "dzień dobry"?

@Brak

1. Jako operatorka otwierasz paczki pochodzące ze zwrotów od klienta, przeglądasz czy były używane, sprawdzasz czy nie mają wad a następnie przepakowujesz. 2. 5.30 - 13.30 i 14 - 22 3. Tak 4. Ok 3000 brutto plus dodatki

Ok, dziękuję.... .

dda
@Nogreenbananas

Jak pracujesz jako magazynier (rozładunek, ekspedycja i handlarka) to do tych 3000 brakuje jakiś 3 - 4 stówek

L

Praca nie jest zła dla kobiety. Stanie 8 godzin może być uciążliwe ale idzie się przyzwyczaić. Żeby zarobić godziwe pieniądze trzeba wyrobić spora normę. Da się, ale nie jest to takie proste. Do tego dziwny system premiowy gdzie już jeden dzień absencji zabiera Ci cały dodatek i część premii. Masz tydzień chorobowego (np covid) i wypłata to sama podstawa czyli prawie najniższa krajowa.. Operatorki chociaż mają dodatki bo magazynierzy sama podstawa i premia do 20% czyli mniej niż daje konkurencja która aktualnie rekrtutuje. Jak ktoś jest zdesperowany to może się zastanowić ale nie trzeba daleko szukać by znaleźć coś lepszego

G
@L

Czemu klamiesz z covidem? Jak testujesz się przez firme to nie zabierają całej premi i dodatku, albo jak wysyłają na przestojowe bo mogłeś mieć kontakt z osoba zarażona w pracy to tez nie zabierają całości

handler
@G

Nikt nie kłamie. Testy w firmie są w poniedziałki. Jak ktoś ma objawy np w poniedziałek po pracy albo w każdy inny dzień to robi testy w swoim zakresie a wtedy jest liczone jak zwykle chorobowe jak wyjdzie pozytywny.

Zażenowana

Szanowni chciałbym podziękować wam wszystkim za ciężka pracę. Miło mi poinformować że to ubiegłym miesiącu sprostalismy oczekiwania klienta i przeprocesowaliśmy bla bla bla. I cyk 100 brutto podwyżki. Ps. Też złożyłam :)

Skaner

CV złożone i coś czuje ze spotkamy się tam większym składem :) a Kierownictwo chyba bedzie musiało się podzielić część na stół, reszta jako magazynierzy i jazda haha

@Skaner

Zatrudnia więcej Ukrainy oni chętnie przyjdą.. nie mysle zeby się bardzo zmartwili bo im na NAS nie zależy..

Kierownik
@Skaner

Ja również złożyłam i odejdę bez żadnych ale niczym ten magazyn mnie już nie zadziwi przeżyłam tam wiele . Sytuacji do (usunięte przez administratora)jest coraz więcej wieczne afery liderzy maja mózgi całkowicie zlasowane Praca ciężka bardzo podamy wszyscy na Twarz zarobki bardzo małe jak na te czasy Pozdrawiam

Lolita

hej w okolicy otwiera się nowa firma z o wiele bardziej atrakcyjnymi warunkami. Nie dziwie sie że coraz więcej osób mówi o tym w pracy i rozważa złożenie cv. Ciekawe jaki pomysł na to ma nasze kierownictwo. Więcej Ukrainy?

Nogreenbanas
@Lolita

Jedni rozważają a inni już złożyli CV skoro rekrutacja ruszyła ;) Na tym właśnie polega rynek pracy - jeśli nie jesteś zadowolona z obecnych warunków nie marudzisz jak to jest źle tylko szukasz lepszej pracy. I tyle

Pracuje tu jeszcze
@Lolita

Wiadomo nie od dziś że nasza firma nie jest bez konkurencyjna dlatego ludzie odchodzom. Teraz odejdzie ich więcej, zobaczymy co na to kierownictwo, może zachencą nas czymś więcej?

poliglota
@Pracuje tu jeszcze

morze zahencom nas podwyszkom?

@poliglota

Hahaha chyba podwyżka NORMY

Trzymajmy poziom - podwyszkom

M

Ja złożyłam/em i myślę że takich osób jest więcej :)

super

zmiana B. puszczanie piosenek dla dzieci po godzinie 20 nie pomaga w pracy i jest żenujące. jesli ktos lubi i ma ochote sluchac fasolek niech to robi w domu. to praca czy przedszkole? chociaz w sumie to nie wiem juz

Fajnie
@super

Dla mnie żenujące jest puszczanie disco polo tak uwielbianego przez Ciebie :)

Ojoj
@super

Masakra nikt nie ma dystansu, chociaż trochę. Ktoś chciał się pośmiać i puścili na życzenie piosenkę to źle, ale jak leci disco polo, to cuuuudownie! A nie wszystkim ten rodzaj muzyki odpowiada. Puszczą jakiekolwiek radio to źle, bo komuś stacja nie odpowiada. Może pracujmy bez radia w ciszy, tak też się da... ehh nie dogodzisz wszystkim...

Wow
@super

Zamiast iść spać, odpocząć po 2 zmianie.. tyle rabanu o dwie piosenki, zaledwie dwie.. ok. 5 min..

Pisia
@super

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził... W większości dnia leci radio choć i tu wielkie problemy... każdy ma możliwość posłuchania tego co mu się podoba i nawet jak mi jakas piosenka nie odpowiada to nie robię afery jesteśmy grupą i każdy lubi inna muzykę i ma prawo posłuchać tego co chce ... A nie tworzyć kolejna burzę o byle co i szukanie problemów na siłę i wylewanie gorzkich żali na forum.

Racja
@Pisia

Burza o piosenkę. Dramatyczne historie.. niedługo odcień spodni przestanie odpowiadać...

Tak
@super

Popieram, puszczanie takich piosenek jest żenujące. I zastanawiam się dlaczego takie "prośby" są spełniane i jeszcze liderki chodzą i się z tego cieszą jak dzieci. Widać kompetencje :) wszystkie inne piosenki okej do przeżycia. Raz jak się puści to co kto chce to okej. Ale piosenki z bajek dla dzieci to już jest gruba przesada. Jesteśmy w pracy z dorosłymi ludźmi a nie w przedszkolu...

@super

Większości z nas pomaga. Ale cóż nie każdy ma poczucie humoru i widać to na co dzień.

Tak

Większości pomaga? Przejdź się po hali I zapytaj ludzi komu pomaga taka muzyka? Chybab kilku poszczególnym osobom które mają poczucie humoru jak z gimnazjum :)

Nieeeeeeee
@Tak

to było miesiąc temu..... nie ma nowych newsów na rewirach, że odgrzewamy kotlecik po raz kolejny? P.S. Humor jak z gimnazjum - riposta jak z podstawówki. A No i mamy przynajmniej jakiekolwiek poczucie humoru smutaski. Więcej uśmiechu na codzień życzę, tyle nam zostało w tym pandemicznym świecie - od skocznie .

@Tak

Pomaga tym co nie są bucami ???????? Lubimy się bawić i Ty nam w tym nie przeszkodzisz.

Marysia

Kiedy ktoś zrobi porządek z tą wredną i wścibską kobietą z ochrony?? Nie da się pracować z nią. Chodzi mi o panią co ma imię jak kwiat.

Kwiatek
@Marysia

A co ona ci przeszkadza?

Zielona
@Marysia

Pani Róża ???? jest osobą odpowiedzialną swoją prace wykonuje w 100procentach.Osoba która jest niezadowolona z pracy ochrony widocznie coś ma na sumieniu.A tak na marginesie operatorka ma swoją prace a ochrona swoją.

@Marysia

Pani Kwiat' jest super. Porządek zrób sama ze sobą.

xyz
@Marysia

Tacy jak ty nie powinni u nas pracować! Pani Róża to sympatyczna i pracowita kobieta, czego nie można powiedzieć o tobie!

operatorka zmiany A
@Marysia

To brzmi jak hejt ,nie ma mojej zgody na takie postępowanie .Wstyd.

Koleżanki ze stanowisk obok :)
@Marysia

Chwalisz się, że napisałaś coś o Pani R na gowork... Masz tupet. Rozumiem, ze jesteś jeszcze młoda, ale zastanów się nad sobą, bo aż szkoda gadać i jeszcze bardziej pisać.

Smieszne
@operatorka zmiany A

99% wpisów to hejt, ale dopiero ten wpis nie ma zgody na twoje postępowanie? Lepiej późno niż wcale..

No
@Smieszne

Tez się zaśmieje hahahah szef szefa poucza jak się prowadzić !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiege Sp. z o.o. Zielona Góra