pajo sp z oo

Opinie o pajo sp z oo

anonim 2009-05-31 21:07:31
Miła atmosfera
stary i naiwny 2009-11-25 15:18:17
Firma kopertowa połowa w kopercie , połowa do ręki , co do kopert to niestety nie zawsze się ja dostaje po szef nie ma na paliwo do merca
sarenka 2009-12-09 10:51:28
chce wiedziec czy sa wyplacalni?jak sie tam pracuje?
effq 2010-10-18 12:31:10
Nie radze tam pracowac - szybko sie zwiniecie, smieszna firma.
kik 2011-12-09 00:11:40
firma firmą, jaka płaca taka praca
przynajmniej od kierowców ciężarówek można tanio napęd kupić
normalnie kanistrów mi brakuje
panienka 2014-01-15 14:18:54
Nie radze tam sie zatrudniać nik sie tam nie przejmuje że ludzie na chleb nie mają za wypłatami trzeba się nieżle naprosić żeby wynagrodzenie otrzymac
Kamil 2014-01-27 10:40:47
ilu ludzi, tyle opinii, mi pracowało się tam dobrze. Już nawet nie chodzi o atmosfere, ale ogólny komfort pracy i wypłata była na czas.
ewa s 2014-08-26 10:53:02
szef nieuchwytny, otoczył się murem bab, z których jedna straszniejsza od drugiej... kasy się nie idzie doprosić, atmosfera fatalna, pracowników w d.... mają. i ciągle kombinują jak by tu oszukać wszystkich naokoło.
Mjano 2015-01-15 08:58:00
Więc co takiego stało się z firmą najlepszą na rynku? Osiadli na laurach czy za tymi tytułami szlacheckimi nie poszło nic więcej oprócz otworzenia szampana... Może pracownicy podostawali lepsze oferty pracy, a teraz mają jakieś wybitne braki w zatrudnieniu? Zastanawiam się czy i na ile ma sens składanie tam aplikacji i uczestniczenie w rekrutacji.
milano 2015-02-17 12:18:54
Czyżby tam sami nieudacznicy pozostali? Duża firma deweloperska z własnym biurem projektowym i kilkunastoletnim stażem na rynku szuka architektów, konstruktorów i kierowników budów? Co się z nimi stało? Wszyscy odeszli czy może mieli coś do powiedzenia i zostali zwolnieni?
xxx 2015-03-18 14:04:22
Jak szef nie szanuje pracowników, to dobrzy pracownicy odchodzą a zostają tylko tacy, co chcą sie gdziekolwiek zaczepić. Tak jest w Pajo. Zostali sami krętacze, bo szef krętacz. Naprawdę szkoda energii i życia na pracę tam.
bandit 2015-07-08 15:00:02
Pracowałem na stanowisko Kierownika Budowy w Pajo 2 dni.
Firma jest niesamowita - tzn jeszcze takiej w swojej karierze nie spotkałem.
Np betonowanie stropu po 5 miesiącach od ułożenia zbrojenia lol.
Wykonywanie elementów prefabrykowanym w tym ścian bez projektu.
Budowanie bez Pozwolenia na Budowę oraz bez projektu.
Brak jakiegokolwiek BHP na budowach - potwierdza to wypadek KB z maja 2015.
PAJO to wielka tragedia - szkoda czasu.
bandit 2015-09-24 13:46:29
Norman dokształć się !
Za organizację pracy na placu budowy odpowiada Kierownik Budowy !
Za BHP również !
newA 2015-10-07 23:43:16
Szef-krętacz zaraża swoim krętaczeniem, nikt nie pilnuje porządku, wszystko na głowie postawione, aż dziw, że to jeszcze się jakoś kula, pewnie jakieś układy mają i na tym ciągną, oby jak najkrócej, bo do tragedii może dojść... Firma-wydmuszka pełna cwaniaków.
piesek 2016-06-18 08:51:40
jan tam mam jednak przekonanie że w sprzedaży nieruchomości nie liczy się wykształcenie ale umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
Zostaw swoją opinię o pajo sp z oo - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pajo sp z oo