pajo sp z oo

Opinie o pajo sp z oo

anonim 2009-05-31 21:07
Miła atmosfera
stary i naiwny 2009-11-25 15:18
Firma kopertowa połowa w kopercie , połowa do ręki , co do kopert to niestety nie zawsze się ja dostaje po szef nie ma na paliwo do merca
sarenka 2009-12-09 10:51
chce wiedziec czy sa wyplacalni?jak sie tam pracuje?
effq 2010-10-18 12:31
Nie radze tam pracowac - szybko sie zwiniecie, smieszna firma.
kik 2011-12-09 00:11
firma firmą, jaka płaca taka praca
przynajmniej od kierowców ciężarówek można tanio napęd kupić
normalnie kanistrów mi brakuje
panienka 2014-01-15 14:18
Nie radze tam sie zatrudniać nik sie tam nie przejmuje że ludzie na chleb nie mają za wypłatami trzeba się nieżle naprosić żeby wynagrodzenie otrzymac
Kamil 2014-01-27 10:40
ilu ludzi, tyle opinii, mi pracowało się tam dobrze. Już nawet nie chodzi o atmosfere, ale ogólny komfort pracy i wypłata była na czas.
ewa s 2014-08-26 10:53
szef nieuchwytny, otoczył się murem bab, z których jedna straszniejsza od drugiej... kasy się nie idzie doprosić, atmosfera fatalna, pracowników w d.... mają. i ciągle kombinują jak by tu oszukać wszystkich naokoło.
Mjano 2015-01-15 08:58
Więc co takiego stało się z firmą najlepszą na rynku? Osiadli na laurach czy za tymi tytułami szlacheckimi nie poszło nic więcej oprócz otworzenia szampana... Może pracownicy podostawali lepsze oferty pracy, a teraz mają jakieś wybitne braki w zatrudnieniu? Zastanawiam się czy i na ile ma sens składanie tam aplikacji i uczestniczenie w rekrutacji.
milano 2015-02-17 12:18
Czyżby tam sami nieudacznicy pozostali? Duża firma deweloperska z własnym biurem projektowym i kilkunastoletnim stażem na rynku szuka architektów, konstruktorów i kierowników budów? Co się z nimi stało? Wszyscy odeszli czy może mieli coś do powiedzenia i zostali zwolnieni?
xxx 2015-03-18 14:04
Jak szef nie szanuje pracowników, to dobrzy pracownicy odchodzą a zostają tylko tacy, co chcą sie gdziekolwiek zaczepić. Tak jest w Pajo. Zostali sami krętacze, bo szef krętacz. Naprawdę szkoda energii i życia na pracę tam.
bandit 2015-07-08 15:00
Pracowałem na stanowisko Kierownika Budowy w Pajo 2 dni.
Firma jest niesamowita - tzn jeszcze takiej w swojej karierze nie spotkałem.
Np betonowanie stropu po 5 miesiącach od ułożenia zbrojenia lol.
Wykonywanie elementów prefabrykowanym w tym ścian bez projektu.
Budowanie bez Pozwolenia na Budowę oraz bez projektu.
Brak jakiegokolwiek BHP na budowach - potwierdza to wypadek KB z maja 2015.
PAJO to wielka tragedia - szkoda czasu.
bandit 2015-09-24 13:46
Norman dokształć się !
Za organizację pracy na placu budowy odpowiada Kierownik Budowy !
Za BHP również !
newA 2015-10-07 23:43
Szef-krętacz zaraża swoim krętaczeniem, nikt nie pilnuje porządku, wszystko na głowie postawione, aż dziw, że to jeszcze się jakoś kula, pewnie jakieś układy mają i na tym ciągną, oby jak najkrócej, bo do tragedii może dojść... Firma-wydmuszka pełna cwaniaków.
piesek 2016-06-18 08:51
jan tam mam jednak przekonanie że w sprzedaży nieruchomości nie liczy się wykształcenie ale umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
Tarzan 2017-05-30 08:32
A czy można tam trafić na osoby, które chętnie podzielą się wiedzą w zakresie projektowania? Czy raczej dostaje się zadanie i trzeba samemu projektować?...w sensie radź sobie sam, nawet jak nie masz doświadczenia...
Lidia 2017-07-28 12:58
@Tarzan Widzę, że niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytania. Zapewne podczas rozmowy kwalifikacyjnej rekruter mógłby wyjaśnić zastanawiające Cię kwestie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak wygląda proces rekrutacyjny do pajo.
Zostaw swoją opinię o pajo sp z oo - Luboń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pajo sp z oo