Opinie o Groszek (Eurocash S.A.) w Wieliczka Reformacka 15b

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Groszek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Groszek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Groszek w Wieliczka Reformacka 15b

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Groszek?

Nie polecam Nowy wpis

Kierowniczka dramat na początku miła a po jakimś czasie zachowuje się jakby była conajmniej szefową.Nie polecam Pani K nie nadaje się tam na kierowniczkę

Czy w Groszek odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Es

Niewypłacalność szefowej to chyba wystarczający minus .. każdy kto myśli o pracy w tym miejscu to niech z góry zapewni sobie że wypłatę dostanie bo inaczej niestety niech liczy się z tym że (usunięte przez administratora) za darmo ..

Anonimka Nowy wpis
@Es

Dokładnie tak . Niewypłacalni

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Groszek.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Wieliczka
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Sylwia

Ktoś wspomniał o niewypłacalności szefowej i pracy za darmo :( no ale jak podpisana została umowa, to nie powinno być problemu? Zawsze zostaje pip. W sumie komentarz pisany trochę dawno, może coś się zmieniło i jest już ok?

interesuję się

Jak wygląda praca w Groszku? Ile trwają zmiany? 8 godzin czy więcej? Jakieś mankamenty świadczenia pracy, czy ogólnie ok?

Edyta
@interesuję się

Aktualnie kogoś szukają może czy w ciemno uderzasz?

@Edyta

Nie szukają, pytam orientacyjnie.

Czym w Groszek zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

hrabia_wronski

Moja zona byla dzisiaj w Groszku na ul Reformackiej . Bylo to "w godzinach dziada" wiec nie majac stosownych lat ne zostal wpuswzczona . Byla z corka ,chodzilo o zakup 1 szt liscia laurowego potrzebnego na bol zeba . Sprzedawczyni katregorycznie odmowila .A o bolu zeba byla poinformowana . Na szczescie byla w kolejce osoba znajoma ktora to kupila. Czy naprawde trzeba bylo skazywac mloda osobe na bol zeba bo nie bylo innego wyjscia.? Chodzilo o 1 torebke przyprawy ... Ech ... . A tak to spotkalem sie z lekceważeniem klienta . Bedac mieszkancem osiedla zdecydowanie nie wybieram sie do groszka

Zostaw merytoryczną opinię o Groszek - Wieliczka

• Jak się pracuje w Groszek?

Zobacz opinie na temat firmy Groszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Groszek