Opinie o Eurocash w Poczernin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurocash. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurocash na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash w Poczernin

Anty ryzy

Nieoolecam pracy w tej firmie kierowcy (usunięte przez administratora),ochrona traktuje cie jak zlodzieja ,wladze w tej firmie ma (usunięte przez administratora)

PUTiN

Ten jest polski (usunięte przez administratora) z portugalskim kapitałem w większości tych molochów tak jest że najpierw się nie szanuje pracowników a potem narzeka że ich brakuje,tam gdzie ludzi szanują pracują po kilka lat

Tomasz
@PUTiN

Jak się objawia to nieszanownie pracowników? Każą pracować po godzinach, czy praca jest niewspółmiernie ciężka do wypłaty? Napiszesz, bo chciałem się przyjąć ale mnie trochę przestraszyłeś.

@Tomasz

Praca jest ciężka sama w sobie mogliby za nią więcej płacić.

Te błędy wynikają z tego że administrator zmienia treść lub usuwa ale chyba wiadomo o co w tych wpisach choodzi

Byly

Ten kiero to chyba Ukrainiec jakiś ale piszę prawdę spedytorzy bezmozgi nie znają czasu pracy kierowców pozostawiają samochód pod rampe A wypuszczają o 2 ej w nocy potem mają pretensje że im czasu pracy nie starcza, (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurocash? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

A za co tam potrafią zwolnić?

Byly
@Kandydat

Na przykład za to że nieodbierasz telefonu jak jesteś w domu

@tomasz jak szukasz pracy na 6 miesięcy i po tym okresie zostać zwolniony to możesz próbować,umowa śmieciowa kończy się i dowodzenia ,na twoje miejsce rumun lub wolyniec

Grazyna

Dokładnie tak się takie firmy powinno nazywać które nie przestrzegają prawa pracy i pracowników (polskie obozy pracy)

Iza
@Grazyna

Strasznie to smutne, ale po waszych komentarzach stwierdzam że to fakty. Zorganizujcie się jakoś razem, walczcie o lepsze warunki.

PUTIN

Ten rudy to menel słyszałem że jego szef taki sam mają bazę pod Czerwińskiej ,nieubespieczaja kierowców,(usunięte przez administratora) i za to chlejo

Pracuje w tej firmie kiedyś przechodziłam i przypadkiem usłyszałam jak taki rudy kierowca co niebiesko ciężarowa jeździ mówił do spedytora o czym rozmawiają na ich temat kierowcy,podobno to jego syn nie polecam pracy w tej firmie mieszanina pracowników i nieliczna się z ich zdaniem,władza absolutna spedytorów i kierownictwa

Gres

Do tego lysego łba jak by se magnes prxypial to może szare komórki by się mu naprostowaly i zaczal by myśleć

Mariusz
@Gres

Spokojnie, nie ma sensu się emocjonować, szkoda nerwów. :) Opiszesz na chłodno skąd takie rozgoryczenie?

Gres
@Mariusz

Teraz jest rynek pracownika a nie pracodawcy a te oszołomy myślą inaczej, pracowałem w tej firmie atmosferę psuje tylko dwóch spedytorów i kierownik pełen w tatuażach, nieszanujący pracowników, jeżeli EUROCASH chce mieć ludzi do pracy proponuję zwolnic tych wieśniaków!!!

PUTIN

Umowa smieciowa na max 6 miesięcy, kończy się robota to dowidzenia hurtu ownia ta zaopatruje lokalnych sklepikarzy, w sezonie robotę mają bo ludzie w takich malych sklepikach to tylko po bułki chodzą

Tomasz
@PUTIN

To tylko na zlecenie przyjmują? Czemu po pół roku zwalniają? Robota jest tylko na sezon, czy jak?

Gwiazdka
@Tomasz

Ja jestem była pracownicą i gdy chciałam wrócić do pracy to usłyszałam od pani menadżer że jestem za ładna i zbyt delikarna do tej pracy chore

Iza
@Gwiazdka

Masakra! Powinni Cię przyjąć z uśmiechem, w końcu powinni się cieszyć że pracownicy wracają. A Pani menadżer powinna swoje myśli ubrać w bardziej profesjonalne słowa. Długo tam pracuje?

Dwiazdka
@Iza

To od początku zacznę ja tam pracowalam 9 miesięcy na przyjęciach wraz z mężem nikt nie miał do mojej pracy żadnych zastrzeżeń kierowcy mnie lubili bo dało się ze mną dogadać tak w ogóle to pozdrawiam ich ????i zaszłam w ciążę a więc umowę miałam do dnia porodu po porodzie jak byłam załatwiać papiery rozmawiałam z kierownikem o moim powrocie do pracy po urlopie powiedział że nie ma problemu Jak przyszło jednak co do czego to usłyszałam najpierw od niego że nie ma mowy o moim powrocie na ten magazyn A po roku czasu poszłam do pani menadżer że chciałam bym wrócić to właśnie usłyszałam że jestem za delikatna i za ładna do tej pracy ponieważ chciałam wrócić ale na kompletację towaru Tak naprawdę do tej pory nie usłyszałam od pani menadżer żadnego konkretnego powodu dlaczego nie chcę mnie tam spowrotem przyjąć A wiem że od niedawna pracuje tam młoda dziewczyna na kontroli i ona może nie jest za delikatna??

Izka

Tak tylko na zlecenie.

Trzeba go spytac jak u wasz w plunsku jest,!???

PUTIN

Trzeba się zebrać i im podziękować

Ela

Kolejna firma słup reklamują za100%% Polska firmę a wlasciciel Portugalczyk, ładna ściema dlatego kierownictwo to wieśniaki i oszusty z reguły zagraniczne firmy starają się być ucziwe ale nie eurocash

Do sądu podać złodzieji i (usunięte przez administratora)

Pip

Wszelkie informacje na temat tej firmy proszę skladac na,.kancelaria@warszawa.pip.gov.pl

Chyba przestanę robić zakupy w lokalnych sklepikach jak tam takie kierownictwo pracuje, wymieniają ludzi jak części w samochodzie

Anty ryży

Spytajcie tego spedytora od podzespoły do budy dla golebi, podobno dorabia

Tao Tao

Tam trafiła większość których z inter carsu zwolnili

Normalne ze każdy woli do biedronki jechać niż u tych lolalnych (usunięte przez administratora) kupować ktorzy binduja ceny i (usunięte przez administratora) na kasie tzw, po PGR sklepiki tam w takim sklepie cena za ten sam artykuł co w innym zapłacisz o 2zlote a nawet więcej niż w innym skepie

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash - Poczernin

• Jak się pracuje w Eurocash?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 2 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash