Opinie o Eurocash w Poczernin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurocash. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurocash na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash w Poczernin

Rudy wąs

Ryzy pisze prawde trzeba dobrze(usunięte przez administratora), no i sief musi cos spedytorom od palić i robota jest

Ryży niebieski Tarpan

Ja uważam że jest dobrze

PUTIN

Spedytor K to wiesniak z Płonka co nawet wysłowić się nieumie, pan z wózkowego stał się spedytorem woda sodowa do mózgu uderza, pracownicy żartują że wyksztalcenie uzupelnia szkołę podstawową zaocznie kończy

Ryszard

Nie polecam od początku traktują cię jak potencjalnego złodzieja firma nastawiona na maksymalny wyzysk człowieka szef ochrony to jakiś stary ubek sądząc po podejściu do pracowników i po jego odzywkach

Suda
@Ryszard

(usunięte przez administratora)pisze prawdę szef ochrony były (usunięte przez administratora)jak cały właściciel firmy ochro niarskiej, biorą takich żeby mieć układy w policji

PU-TIN
@Ryszard

Stary milicjant to zna sposoby, czemu ten trójkołowiec czerwony nazywają,, rowerem Ryszarda? Może ktos zna odpowiedz, proszę pisać, ten co stoi pod budynkiem i ciecie nim jeżdżą pod szlaban plomby zakładać?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurocash? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gres

Pan spedytor K powinien trafić do sądu za nakłanianie do popełnienia przestępstwa gdyż przypinanie magnesu podlega wobecnej chwili takiej karze, proszę o opinię byłych i obecnych kierówcow w celu podania tego pana do sądu!

Karol

Dopóki jest sezon wszystko ok, gdy się kończy szukają powodu do zwolnienia, kolejny (usunięte przez administratora) wykorzystujący ludzi nawet Ukraina nie chce tam pracować

Byly

Niepolecam dopóki jest praca jest ok! Jak się kończy sezon szukają powodu do zwolnienia kierownictwo bez kultury i wychowania

Julita

Dużo pytań i żadnej aktualnej odpowiedzi. Jest tak dobrze i dlatego nie zaglądacie na forum?

@Julita

Atmosfera ok placa jak na nasze strony ok weekendy wolne tylko przez cov 19 sa grupy a-b czyli dwie zmiany ale idzie przywyknac ps. kobiety tez tam pracuja :-)

Czy w eurocash Poczernin pracują tylko mężczyźni czy firma przewiduje też pracę dla kobiet?

KAROL

Warunki pracy jak i również zarobki dobre jak na powiat płoński ( nie wiem czy nie najlepsze ) . Soboty , niedziele wolne , premia za obecność.

Grażyna
@KAROL

A czy pracodawca dopuszcza możliwość płatnych nadgodzin? Niektóre osoby chętnie zostają dłużej, gdy mają taką opcję. Wspomniałeś o premii za obecność, są też jakieś inne dodatki, na przykład na święta? Interesuje mnie też, czy są teraz jakieś wolne wakaty.

Jkk

Witam jak tam jest w tym euro cash w poczernin jakieś opinie

klos

Jest spoko. Dwie pierwsze umowy po 7 miesięcy . Teraz mam już na stałe . Premia za obecność + za wydajność. Warunki o wiele lepsze niż w mojej poprzedniej pracy.

anonim 3

zgadzam sie z panstwem ze jestesmy (usunięte przez administratora)kilometry sa wykonywane przez caly czas ma pan/pani racje o poodkladaniu tarczek

Anoni 2

TO CO SIE TAM DZIEJE TO MASAKRA I NADAJE SIE DO SĄDU. SPEDYTOR ,,K,, NAKAZUJE KIEROWCA PODKLADAC TARCZKI ORAZ PRZYPINAC MAGNES. KIEDY KIEROWCA NIE ZGADZA SIE TEN GROZI SKARGA ZE KIEROWCA NIE CHCE ROBIC TRASY.

kierowca 1
@Anoni 2

Witam pierwsze słyszę by spedytorzy namawiali do podkładania się .Bardziej bym powiedział że chcą wykorzystać cały czas kierowcy po to by były kilometry robione z wykorzystaniem całego czasu kierowcy bez podkładania ale na pewno nie namawiają do podkładki tarczek itp Ja jestem zadowolony ale zawsze mogło by być lepiej tzn stawki trochę w górę i będzie ok.

Witam dziwię się że jestem pierwszy który chce coś powiedzieć na temat pracy w firmie eurocash w poczerninie ale chyba pora zacząć się wypowiadać na temat tego co się tam dzieje... Ludzie są oklamywani przez Panią kierowniczkę mydli ludziom oczy stałymi umowami po 7 miesiącach, wysokimi premiami po czym okazuje się że to wszystko brednie jedynie czego można się dorobić to garba bo potrafią nje zapłacić nawet za nadgodziny już nie mówiąc o premiach... Ostrzegam każdego kto by chciał podjąć tam pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash - Poczernin

• Jak się pracuje w Eurocash?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 2 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash