Opinie o Eurocash w Poczernin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurocash. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eurocash na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash w Poczernin

Kiero z ferreo

Gość Pablo ten kierownik z wyglądu przypominający orangutana i z tymi dziarami na palcach a na pośladkach tylko dla panów to prędzej by starego marynarza wyrwl niż miał romans z pracownicą , może ją (usunięte przez administratora)sex za pracę to by było bardziej prawdopodobne z jego urodą!!!!

Iwonka

Kierownik orangutan i ten depilowany oraz odyniec -dyspozytorzy psują atmosferę pracy w tej firmie kompletne beztalencia nieumiejący ułożyć pracy pracowników

Basia

Wyjątkowo wredna firma którą dawno temu powinna się zainteresować inspekcja pracy!!¡!

Słyszałam że jego matka w lekamie pracuje i też jest tak podła dla ludzi, podobno cała rodzina taka

Była
@Kasia

A te ciecie (usunięte przez administratora) chyba jakieś do toalety wyjść niemożna bo zaraz z wykrywaczem metalu latają, co się dziwić jak (usunięte przez administratora) to ich szef

Cieć
@Była

Sorki, ale pan milicjant każe, więc latamy. A zarabiamy mniej jak wy...

Anty milicjant
@Cieć

Trzeba się było uczyć to byś więcej zarabiał za spanie przy monitoringu 20 zł za h to mało j szczecza ujęcia ci płacą

Rudy wojtus
@Cieć

Ciec tobie milicjant każe to masz za to płacone za każdą godzinę a jak depilowany i sołtys podstawia na załadunek o 19 a samochód wyjeżdża o 2 w nocy to kto kierowcom płaci za te godziny???

Była
@Cieć

Ciec wpisz sobie na wyszukiwarkę Google: Putin rower Ryszarda to będziesz wiedział za co z milicji wyleciał i dlaczego cię gania!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eurocash? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Noname

Jeśli chodzi o zarobki na powiat płoński to są całkiem wysokie, chyba w naszym obszarze miasta najwyższe.. Oczywiście zależy to od normy jaka się wyrobi i chęci. Zarobki wahają się od 3000 do 4000tys + premia za obecność w sezonie 600zl brutto poza sezonem 400zl brutto. Miła atmosfera, praca jak praca wszędzie trzeba pracować ???? dla mnie na +

Fapaj
@Noname

Bredzisz...

JACEK

NIE POLECAM PRACA JAK W OBOZIE CAŁY CZAS JAKIŚ STARY DZIAD Z OCHRONY CIĘ OBSERWUJE NA KAMERACH I TRAKTUJE CIĘ JAK PRZESTĘPCE STARY MILICJANT CHYBA BO WSZA NIESAMOWITA .KASA MARNA JAK NA TĄ ROBOTĘ CHYBA TYLKO UKRAIŃCY ZADOWOLENI Z NIEJ MOGĄ BYĆ . ZRESZTĄ WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW TO WŁAŚNIE ONI TO O CZYMŚ ŚWIADCZY . WIDAĆ ŻE FIRMIE ZALEŻY NA MAKSYMALNYM WYZYSKU PRACOWNIKA JAK NAJNIŻSZYM KOSZTEM

Grażyna
@JACEK

Rozumiem, że nie masz zbyt dobrych doświadczeń, jeśli chodzi o pracę w Eurocash, ale proszę Cię, żebyś mimo wszystko tu nikogo nie obrażał. Napomknąłeś o niskich zarobkach. A jak z socjalem? Mieliście go?

Aga
@JACEK

Też miałam nieprzyjemności z tym panem z MO jakiś psychol

Aga
@JACEK

Też miałam nieprzyjemności z tym panem z MO jakiś psychol .Ogólnie praca bezszału niepolecam nikomu

@Aga

Ten pan milicjant to za dużo kicha w maseczce przezco ma takie odstające uszy .A tak serio to jakiś niespełniony milicjant chyba bo inaczej nieda się wytłumaczyć jego głupoty

@JACEK

Firma samo wystawia sobie opinie zatrudniając takich ludzi jak pan Gryciuk .Niepolecam pracy w tej firmie

Kacper
@JACEK

Jak jest tak źle to się zwolnij . Ja chętnie wskoczę na twoje miejsce. Mój sąsiad tam pracuje i nie narzeka. A Ukraińców jest dwóch . Wpisujcie konkrety, a nie wylewacie żale . Ja mam nadzieję ,że od kwietnia się tam zatrudnię. Jestem już po rozmowie wstępnej. Ochrona jest od tego żeby pilnować . No chyba , że coś ukrywasz, a teraz strasz ze strachu ha ha .

Aaaa
@Adam

Niestety też niepolecam pracy i tego pana

Ochrona
@JACEK

Miałem tą nieprzyjemność pakowania w ochronie z tym panem w eurocash z tego co wiem to jakiś były milicjant z pod Ciechanowa. Zabrano mu część emerytury wiadomo za co. Ogulnie chory pacjent z syndromem władzy ,widocznie niespełnione ambicje z milicji albo żona go bije (jeżeli jakaś z nim wytrzymała) i musi odreagować w pracy. W czasie mojej dość krótkiej przygody z tym panem (dłużej nie wytrzymałem bałem się że niewytrzymam i coś mu zrobię )nasłuchałem się i napatrzyłem na takie żeczy że głowa boli, aż dziw że jeszcze nikt go nieoskarżył o mobbing. Wieczne traktowanie wszystkich jak złodzieji przygadywanie i nastawianie pracowników na siebie wyśmiewanie się z nich i wiele innych ciągłe szykanowanie . A najśmieszniejsze jest to że sam nic nierobi ledwo emaila potrafi wysłać resztą wysługuje się pracownikami Facet ewidentnie powinien się leczyć i to szybko a nie psuje zdrowie innym. Brawo dla eutocashu że zatrudnia takich ludzi

Były pracownik ochrony
@Kacper

Człowieku nie wypowiadaj się na temat ochrony jak z tym człowiekiem nie pracowałeś i nie masz zielonego ani bladego pojęcia co ten człowiek ma w ustach. Zmienisz zdanie jak z nim popracujesz .Zmienisz zdanie nie o 360stopni a o 720.I jeszcze jedno jak się przyjmowałam do pracy to usłyszałam od tego pana że przez trzy lata zwolnił 42pracownikow ochrony . To co powiesz że jest ok? Nie z nim nie jest ok dziwię się gdzie jest pani manager ????bo ona chyba wie co się tam dzieje.

Były pracownik ochrony
@Ochrona

Jak byśmy wszyscy byli pracownicy ochrony i Eurokechu się spotkali to może byśmy co niektórym pomogli w pracy.Nie wiem jak to zrobić żeby wszystkich zebrać i porozmawiać co przeszli w pracy w Poczerninie

AAAAAAA
@Były pracownik ochrony

Trzeba się zebrać i podziękować temu staremu (usunięte przez administratora)z pod Ciechanowa myśli że dalej jest w milicji . Staruchowi emeryturę zabrali ubecką to dorabia sobie na Eurocaschu a w weekendy jeszcze do Wawy lata do ochrony żałosne jak można nisko upaść . Dziada już nawet koledzy z milicji w Ciechanowie nie chcą w ochronie bo wiedzą co to była i jest za (usunięte przez administratora) Najgorsze że taki człowiek nie potrafi łuczyć się na własnych błędach ina wet tego nie widzi jakim jest zerem . Na komputerze ledwie enter potrafi znaleźć i wysługuję się pracownikami ochrony . Aż dziwie się że jeszcze nikt mu ryja nie oklepał ,może by mu wybił z pustego łba te jego milicyjne traktowanie ludzi

Suda
@Były pracownik ochrony

Temu panu trzeba pewnie coś zrobić żeby pracować, ciekawe co???????

Butlogrzmot

Znam to z doświadczenia. Gorąco NIE polecam pracy w EC

Waldek

Jestem pracownikiem od kilku miesięcy . Praca nie jest lekka ale to co miałem obiecane na rozmowie to otrzymuję . Za samo przychodzenie przez miesiąc do pracy 500 zł . Wcześniej pracowałem w Modelez tam to dopiero jest horror.

Kiero

Irenka tych trzech panów to na wszystkich hurtowniach eurocasha jest znanych ,mało kogo interesuje jaką panowie mają orientację seksualna i co razem robią po pracy (żyjemy w epoce (usunięte przez administratora) ale mogliby trochę szanować pracowników bo po pracy może ktoś ich docenić kiedyś!

Irenka

Zwolnili by sołtys z Gostolina oraz depilowanego i Kinga tylko dla panów z płońska to i atmosfera pracy byłaby inna i mieliby ludzi do pracy, niestety w takich firmach tacy jak oni pracują bo firma słynie z tego że wykorzystuje pracowników, brak prawa pracy i wyzysk za marne pieniądze!

Irenka

Zwolnili by sołtys,depilowanego oraz Kinga tylko dla panów to i atmosfera pracy byłaby inna i mieliby pracowników a tak to ciągle szukają bo (usunięte przez administratora) ludzi

Miś

Praca ....nie uznają kodeksu pracy Nigdy nie wiesz o której skończysz,ciężko z urlopem,bardzo małe pieniądze,Stres,zimno,godziny nocne choć w umowie tego nie ma,szpiegowanie,i wiele jeszcze.Warto się zastanowić

Kiero

Po tych wpisach chyba macie odpowiedź dlaczego ludzie tego pokroju ja pan spedytor K ,Sołtys czyten King tylkodla pań lub panów tam pracuja (usunięte przez administratora) w takich firmach duzo obiecują i dbają o interesy takich firm nieważne czy zgodnie z prawem czy nie!!!

Basia

Wylądować po tym sezonie jabolowym z dwoma przepuklinami pracując w tej firmie to nawet na zasiłek w pup się niezalapiesz ,na operacje trzeba czekać minimum 6 miesięcy a teraz teleporady ,słyszałam że jakiś kierowca jeździł w tej firmie miał umowę, poszedl sprawdzic w ZUS a składki nie byly odprowadzane

Ciekawy kraj ta Polska wprowadza się kary dla kierowców ,zabiera im prawo jazdy w obecnej chwili ,dla niektórych jedyne źródło utrzymania ,podlega to wobecnej chwili pod kk a tacy ludzie jak spedytor k jest bezkarny,jak będzie brakowało ludzi firmy tego typu daja ogłoszenie,,w związku z rozwojem firmy itd. i TP. POSZUKUJEMY ludzi po sezonie zwalniamy a jak brakuje znowu szukamy

Patryk

@pracownik a ilu godzinne są te zmiany?

Suda
@Patryk

To zależy ile wytrzymasz ostatnio jednego karetka zabrala kazali go dobrze przebadać żeby po 2 dniach znowu na zwolnienie nie poszedł

Ratownik
@Patryk

Do póki masz siłę na wysylkach nawet po kilkanaście godzin w październiku jednego pracownika karetka zabrała, pan spedytor K do ludzi z pogotowia powiedział,, tylko go tam dobrze przebadajcie żeby za dwa dni na zwolnienie niposzedl,, to chyba swiadczy o tym jaka obsada tam pracuje i jak traktują ludzi którzy pracują po kilkanaście godzin dziennie

Fapaj
@Ratownik

Bo to wskazuje jak Eurocash i Luis traktują ludzi.

Słyszałam że depilowany w listopadzie ubiegłego roku miał pretensje że ten podczas pauzy (jego odpoczynku) miał do niego pretensję że niodbiera telefonu a ten niemiał zasięgu ,pan depilowany chcial się z nim bić i ztchorzyl,za to został zwolniony to chyba świadczy o kulturze pracy w tej firmie i inteligencji tych panów!

Putin

Wes ryżemu wytłumacz co to czas pracy kierowcy jak on w kobyle w gostolinie pół życia pole obrabiał albo łysemu dlaczego na jego pustej bani włosy nie rosną jak on donosy na kolegow z magazynu robił żeby awans na spedytora dostać!!!!

Basia

Pań spedytorów rudy brał lekcje w (usunięte przez administratora)ie w zarebinie koło Czerwińska to co może wiedzieć na temat pracy kierowców,a Pan łysy ładowacz dostał awans z wózkowego na spedytora za donosy na kolegów z magazynu to obrasta w piórka ,podobno głowę depiluje żeby groźniej wyglądał, jak by magnes do tego łysego łba sobie przypiął to może by zaczął myśleć

Może tych spedytorów poda ktos do sądu za nakłanianie kierowców do popełnienia przestępstwa!

PIP

Wszelkie lamnia przepisow i prawa pracy prosze kierowac do warszawskiej inspekcji pracy adres tej siedziby dostepny w internecie

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash - Poczernin

• Jak się pracuje w Eurocash?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 2 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurocash