VST Marketing Anna Makowska-Leska

Opinie o VST Marketing Anna Makowska-Leska

Dominika

@Gtaman, możesz napisać konkretnie, jak wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w firmie VST Marketing? W poprzednich postach nie przedstawiłeś konkretnie, jak ono wygląda. Chciałabym również wiedzieć, czy firma organizuje cykliczne szkolenia, które pomagają w podniesieniu umiejętności zatrudnionych pracowników? Napisz, jak to wygląda.

@Dominika

UoD, brak podstawy, tylko prowizje. Dostaje sie okreslona kwote za kazda zapisana osobe do pomocy (wplaty cykliczne na fundacje). Realny zarobek 1,5k-2k za 200h+/mies. Zdarzaja sie tygodnie wyjazdowe, gdzie sie pracuje 2razy wiecej i mozna wyciagnac 1-2k na tydzien, ale po odjeciu kosztow podrozy (ktorych nie zwracaja) i po usrednieniu (kazdemu zdarzaja sie slabe tygodnie/mies) wychodzi te 1,5k-2k/mies. Jest duzo szkolen, ale po 2mies pracy juz nic nowego sie nie nauczysz. Sluza one jako pranie mozgu i poznawanie twoich obiekcji co do pracy. Pzdr

Dominika

@Gtaman, czy uważasz, że osoby młode bez doświadczenia mają szanse odnieść sukces w firmie VST Marketing? Będzie to dobre miejsce pracy dla takich osób, które chciałyby nabyć odpowiedniego doświadczenia w tym temacie? Przedstaw, proszę, jak według Ciebie wygląda ta kwestia.

@Dominika

Nie maja szans. Nie bedzie to dobre miejsce.

Dominika

@bebes, czy możesz przybliżyć bardziej szczegółowo kwestię zadań jakie otrzymuje pracownik zatrudniony w firmie VST Marketing? W temacie od dłuższego czasu brakuje opinii na temat obecnych warunków jakie panują w firmie VST Marketing. Czy możecie napisać coś na temat tej firmy? Firma rozwinęła się przez ten czas i stała się miejscem przyjaznym dla potencjalnych pracowników? Zapraszam do wyrażania swojego zdania na ten temat.

@Dominika

Pracowałem dla tej firmy przez dwa miesiące. Głównym zadaniem było chodzenie po blokach/osiedlach domków jednorodzinnych i przedstawianie swojej oferty (przeważnie jakieś organizacje/stowarzyszenia charytatywne typu WWF czy SOS Wioski Dziecięce), celem namówienia kolejnych osób do wsparcia finansowego tych organizacji. Na sam początek umowa o dzieło, tyle osób ile przyłączysz, tyle masz zapłacone. Czyli możesz mieć 10 osób w tygodniu albo 0. Co do atmosfery, pracowały tam młode osoby, bardzo miło się z nimi gadało i pracowało, jednak mnie zmęczyła już ta "manipulacja ludźmi". Podsumowując, jak ktoś jest uparty, ma chęć i samozaparcie chodzić i pukać ludziom do drzwi 5 dni w tygodni po 5-6 godzin, w sumie nie wiadomo z jakim efektem, to niech spróbuje chociaż miesiąc, dwa miesiące. Może się uda, a może nie. Jednak osobom, które szukają pracy ze stałymi obowiązkami i umową inną niż umowa o dzieło, radzę szukać czegoś innego.

Żałosne
@Gtaman

To tak robią "profesjonalne" firmy marketingowe?

Dominika

@Gtaman, dziękuję za przedstawienie kwestii obowiązków pracy w firmie VST Marketing. Możesz przedstawić, czy praca, którą wykonywałeś była odpowiednio wynagradzana? Osoby, które lubią taki charakter pracy mogą dobrze zarobić na tym stanowisku? Poza stałą stawką, pracodawca miał w zwyczaju wynagradzać pracowników za szczególne osiągnięcia? Napisz, proszę, jak to wygląda.

@Dominika

Na początku chcę sprostować, że 5-6godzin chodziło się w "terenie" do ludzi. Rano jeszcze były "szkolenia"(marnowanie czasu) i trzeba było wrócić wieczorem zostawić dokumenty w biurze. Czyli razem 9-11h spędzonych w pracy (od 10:00 do 19-20). NIE była odpowiednio wynagradzana. Nie zarabia się mało jak na pracę bez doświadczenia, ale nie jest to zarobek adekwatny do obowiązków i wymaganych godzin. W przeliczeniu na godziny wyjdzie większości mniejsza stawka niż w maku czy żabce. Tu oczywiście mówię o 90% osób w biurach, na jedno biuro znajdzie się moze 1-2/15os co zarabiają przyzwoicie. NIE MA STAŁEJ STAWKI, tylko prowizja. Są bonusy i konkursy ale d*py nie urywają. Finansowo napewno się nie opłaca tam pracować dla większości. Dopóki nie będziesz Asystentem/Ownerem nie masz dodatkowych pieniędzy za "awanse", tylko więcej obowiązków. A takich osób jest 2-5 na cały rok,na całą Polskę i 300-400 pracujących osób. Omijać, firma ma dużo wspólnego z piramidą finansową, nawet jeśli 'technicznie' nią nie jest.

Karolina.cer

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i jest to ładnie dobrana w słowa praca (usunięte przez administratora)

bebes
@Karolina.cer

chodzenie od domu do domu i nagabwanie ludzi, hahahaha

Widziałam nową ofertę pracy na stanowisko w zespole marketingowym. Jaki zakres prac to obejmuje? Jakie zarobki wchodzą w grę , może jakieś premie? Jakie są podstawowe wymagania firmy wobec nowego kandydata?

Zła
@Zainteresowany

To chodzenie od domu do domu i pozyskiwanie darczyńców.

@Zła

a na czym praca w tej firmie tak naprawdę polega?

Dominika

@Zła, mogłabyś opisać swoje wszystkie spostrzeżenia z odbytego dnia obserwacyjnego? Rozumiem, że było to coś w rodzaju szkolenia wdrażającego. Jak oceniasz pracę w VST Marketing? Czy, Twoim zdaniem, jest to praca dla wszystkich, czy trzeba odznaczać się szczególnymi cechami?

chingis

Zostałam zaproszona na rozmowę do nich i zastanawiam się, czy się wybierać, jeśli młodszy specjalista ds. marketingu to domokrążca :) Tzn... jeśli tak, to z góry podziękuję...

xyz
@chingis

I jak było na rozmowie? na czym faktycznie polega ta praca?

Zła
@xyz

Domokrążca. Właśnie wracam z dnia 'obserwacyjnego'

Dominika

@toszkatoszka usuwane są jedynie te komentarze, które naruszają postanowienia regulaminu, który możesz odnaleźć na naszej stronie.

toszkatoszka
@Dominika

czytałam regulamin, dokładnie, akurat problemu z zrozumieniem czytanego tekstu nie mam. Moje komentarze nie naruszały regulaminu. Pisałam zarówno negatywne odczucia, jak i pozytywne. No cóż, 1000 zł rocznie za kasowanie komentarzy - to taka wersja pro ;)

Skwara

@toszkatoszka Ostatnio przez kilka miesięcy nikt nie pisał na tym forum. Dlaczego uważasz, że komentarze są kasowane?

Skwara

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na tym wątku? Napiszcie co słychać.

toszkatoszka
@Skwara

Komentarze są na bieżąco kasowane, z resztą popularna metoda w firmach-córkach. W przerwie lunchowej raz po raz rzucam okiem co wyprawia się na goworku w tych wszystkich firmach. Komentarze bez przekleństw, nawet obiektywnie przedstawiające co się dzieje - plusy i minusy, są kasowane. No cóż, nic nie pozostaje nam, niż tylko rozłożyć ręce. Pozdrawiam wszystkich zza biurka, gdzie jest mi ciepło, mam dostęp do toalety (i nikogo nie muszę prosić) i jestem w stanie zaplanować swoje wydatki na listopad.

Skwara

Kobieto jak idziesz na rozmowę to dopytaj o szczegóły i nie musiałabyś tak biadolić. Nie pasuje taka praca szukaj innej. Są ludzie którzy lubią to robić. A bluzkę do pracy zakłada się taką żeby nie prowokować.

drfgh

różne mają te oferty tak na prawdę na przykład napisali że poszukiwane są ososby do pracy z ludźmi nie z telefonem szczerze mówiąc to sam się zastanawiam co dokładnie się kryje pod tą nazwą ktoś coś wie?

qwer

Jak to ktoś wcześniej napisał, (usunięte przez administratora) . Bez podstawy (usunięte przez administratora)

M.kub

Bylem na rozmowie Vst w Poznaniu. Myslalem ze bedzie. Sztywno ,ale nie bylo bardzo sympatycznie. Jestem bardzo zadowolony. Teraz czekam na potwierdzenie czy dostalem sie do drugiego etapu rekrutacji.

hwy

To może bez porównań do sprzątania @Anita napiszesz czym się różniło to stanowisko od twoich wymagań?

Anita

Po raz kolejny zaznaczę że wszyscy aplikowali na stanowisko młodszy spec ds marketingu, co rozumie się raczej jako praca nad jakimiś projektami, pozycjonowanie, cokolwiek ambitnego. Natomiast okazało się że stanowisko jest skrajnie inne i to jest powodem mojego rozżalenia. Nie chodzi mi o płace które być może są całkiem ok, ale myślę że jeśli ktoś aplikuje np na stanowisko ekonomisty a na miejscu okazuje się że ma sprzątać bank to jest zawiedziony niezależnie od oferowanej stawki. Pozdrawiam dzielnie broniących imienia firmy pracowników.

ala

Anita' a dlaczego nie zostałaś do konca? Pod koniec jak widać i sama napisalas, ze podali pewnie wsyztsko i stawki rowniez, tylko zastanawiam sie dlaczego sadzisz ,że już muszą byc nieuczciwi? co sklonilo cie by tak myslec?

Anita

Pytałam, ale Pani unikała tematu na tyle zgrabnie że nie zorientowałam się co jest na rzeczy. Opowiadałą wtedy czym się zajmuje Unicef i o mocy kontaktu bezpośredniego z klientem. No tak... ma coś wspólnego- tak jak roznoszenie ulotek, ale jednak nikt nie opisuje tego stanowiska jako spec ds marketingu.

jsf

To też jest w pewnym sensie @Anita marketing a poza tym na pierwszej rozmowie nie zapytałaś na czy polega praca?

Zostaw merytoryczną opinię o VST Marketing Anna Makowska-Leska - Warszawa

• Jak się pracuje w VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Zobacz opinie na temat firmy VST Marketing Anna Makowska-Leska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Kandydaci do pracy w VST Marketing Anna Makowska-Leska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VST Marketing Anna Makowska-Leska