VST Marketing Anna Makowska-Leska

Opinie o VST Marketing Anna Makowska-Leska

SarsCov2

Czy ta firma nadal funkcjonuje w szczycie pandemii? Jeśli tak, to jak wygląda obecnie praca akwizytorów d2d? Jakie procedury wdrażane są po zakażeniu pracownika wirusem?

AGA
@SarsCov2

Cześć, również chciałabym dowiedzieć się gdzie można składać CV?

Patr.
@SarsCov2

Generalnie żadne. Udawanie, że nie było Cię w biurze i nie miało się styczności z innymi. Ale najlepiej jakbyś nie robil badań, bo przecież zamkną biuro i nikt nie zarobi. Biegaj po terenie bez spotkań w biurze.

@Patr.

Czyli Przedstawiciele nadal pracują w systemie D2D w czasie pandemii?

Jonatan

Polecam. Pracowałem przez okres wakacji. Dużo się nauczyłem. Wrócę na pewno za rok. Mega fajni ludzie, spoko atmo, kasa się co tydzień zawsze zgadzała.

Stefan
@Jonatan

@Jonatan na jakim stanowisku miałeś okazję pracować? Czy polecasz to miejsce do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych? Chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej.

Jonatan
@Stefan

Na stanowisku brand ambasadora. Myślałem o tej formie pracy jak miałem jechac na wymianę do stanów. Tam jest to popularne. Polecam. Fajna ekipa, dużo szkoleń z marketingu i HR

@Jonatan

CZY PRACOWAŁEŚ JAKO FUNDRAISER? Jakie warunki oferuje pracodawca?

@Jonatan

ambasador marki fundacji charytatywnej i pozyskiwanie darczyńców w systemie Door2door? Jakie jest wynagrodzenie?

aga
@Agnieszka

takie jakie sobie wyrobisz ;)

Olga
@aga

Dobrze rozumiem, ze jest to wynagrodzenie prowozyjne?

Emilia
@Olga

Na to wygląda, wnioskując z komentarza @aga, ale może ktoś to doprecyzuje... Ciekawa jestem, czy całe wynagrodzenie składa się z prowizji, czy też jest jakaś podstawa.

Julia
@Emilia

WYNAGRODZENIE TO TYLKO PROWIZJA, MÓWIĄ O JAKIŚ BONUSACH ALE NIGDY ŻADNEGO NIE WIDZIAŁAM

saw
@Emilia

tylko i wyłącznie prowizja.

Alicja
@saw

Jaka kwota prowizji?

WWF
@Alicja

65zl od osoby. Zbierzesz miesięcznie do 2k

aRTUR
@WWF

to ile osób dziennie trzeba podpisać ?

Agata
@aRTUR

Jak najwiecej , ale norma dzienna to 2 (tzw dzwonek) 3 to gong

Bogna
@Agata

Czy taką normę wyrabiają pracownicy czy jest to norma która jest założona przez pracodawce?

anglik

VST Marketing to najlepsza firma w Poznaniu i nie ma lepszego miejsca dla ambitnych, inteligentnych ludzi. Prove me wrong.

jack
@anglik

FIRMA NOTE TO TO SAMO CO VST MARKETING - AKWIZYCJA! :)

sub
@anglik

każdy dodany kmentarz weryfikuje firma, hahahahahaha /niestety, nie znajdziecie tutaj komentarzy subiektywnych :D

@sub

Gdyby firma weryfikowała komentarza to pewnie byłyby tylko te dobre wiec cos mi tu nie gra

Aruś
@Adaś

Firma weryfikuje komentarze - nie wszystkie sa dodawane a pozytywne opinie pojawiają sie w tych samych godzinach

Damian
@Aruś

Przypuszczam, że odwiedziłeś ten wątek, aby odnieść się do informacji, które tu się pojawiły. Jestem osobą poszukującą rzetelnych informacji o tym pracodawcy, dlatego może mógłbyś mi napisać, czy firma pod względem oferowanego wynagrodzenia jest godna polecenia? Z góry dziękuję za pomoc.

Alojzy
@anglik

no tak, D2D w taką zimę i pandemię jak się patrzy ")

Artur

A jaki jest wymiar godzin i szczegóły współpracy?

WTF
@Artur

Forma współpracy UZ, brak podstawy, tylko prowizja. Co więcej wymiar godzin jest uzależniony na jakim etapie jesteś im wyżej tym więcej godzin i zdarzało się po 11 godzin w dzień w dzień od poniedziałku do soboty.

Agnieszk
@WTF

A czy firma oferuje samochód służbowy, zwraca koszty za dojazdy?

WTF
@Agnieszk

Nie x2

aRTUR
@WTF

aaa, czyli tylko prowizja od pozyskanego darczyńcy i żadnych świadczeń

fyi
@aRTUR

Tak, dokładnie prowizja od pozyskanych darczyńców i zero świadczeń. Możesz zapisać dziennie 10 osób, jak i zero. Nie masz pewności ile zarobisz w ciągu dnia, tygodnia. Jednego tygodnia możesz zarobić z 1000 zł, ale masz z tyłu głowy, że i tak z tego musisz oszczędzać, bo nie wiesz czy za tydzień nie rozchorujesz się i nie zarobisz nic.

Wojtek

Wstępnie rozmowa przez telefon, z informacji które przekazała Pani okazało sie wszystko nie prawdą. Praca ponoć w biurze 9:00 - 17:00, w związku z panelami fotowoltaicznymi. Na pierwszym etapie mydlą oczy, że poszukują kierowników, którzy poprowadzą zespół. Dopiero na drugim etapie sie okazuje, że to domokrążenie i robienie z siebie pośmiewiska za marne grosze z prowizji. Takie wprowadzanie w błąd i tracenie czasu uczestników powinno być karalne.

M

W firmie panuje świetna atmosfera, realne możliwości awansu i można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Polecam wszystkim

Janek

Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta z chęcią bym nadal tam pracował. Zarobiłem dużo. Jak ktoś jest leniwy to logiczne, że nic nie zarobi. Atmo świetne.

Jakub

Wbrew tych wszystkich negatywnych komentarzy, które czytałem przed podjęciem się pracy w tej firmie mogę stwierdzić tyle. Jeśli jestes osoba zaangażowana w to czym masz się zajmować, lubisz prace z ludźmi, jestes pozytywny/a i sumiennie dążysz do celu to jak najbardziej firma dla ciebie, ja się w tej pracy nie odnalazłem ze względu na to ze mnie ludzie wkur****. Szkolenia masz za darmo, jeśli masz jakiś problem to każdy ci pomoże, Ania Makowska jest osoba bardzo pozytywna, trochę walnięta ale jest bardzo fajna szefowa, cały zespół w biurze jest młody I panuje bardzo przyjemna atmosfera. Spotkania integracyjne, wspólne obiady, imprezy firmowe. Super atmosfera, bardzo fajni ludzie, jedyne czego od ciebie tak naprawdę wymagają to zaangażowanie żeby mieć wynik sprzedaży. Polecam przyjść, sprawdzić i nie oceniać z gory na podstawie opinii :)

Pablo

Jestem pod wrażeniem. Cudowni współpracownicy ! Ile się nauczyłem ? Wow !

Hmm
@Pablo

Abstrahując od tego że wygląda to jak typowy komentarz z "bazy pozytywnych komentarzy" to dziwnym przypadkiem spacja popsuta jest dokładnie tak samo jak w w tym komentarzu Jonatan 04.09.2019 11:14. Nawet fejkowych opinii nie potraficie przypilnować żeby jakoś wyglądały.

Polecam! Pracuje dwa miesiące. Zarabiałem przed czasem pandemii 4 tysiące miesięcznie. Teraz firma bardzo pomaga. Jest świetnie.

Adamczyk
@Adam

Jak firma pomaga?

@Adam

Powiedź Adamie jak firma VST Marketing Warszawa pomaga swoim pracownikom w czasie pandemi?

ByłyFundriser

W firmie pracowałem ponad dwa lata. Jest to praca, która kreuje marzenia, a nie je spełnia. Anna Makowska-Leska doskonale sprzedaje ludziom wizje jakie chcą mieć w swoich głowach. (usunięte przez administratora) Ludzie zatrudniani są od 18 roku życia i głownie tacy zostają i pracują dlatego, że to wieczna impreza. Mnie nie było w domu od 8 rano do 24 w nocy. Nie miałem za to dodatkowo płacone. Moja pensja była tylko i wyłącznie prowizją z tego co sprzedałem (czyli angażowaniem do pomocy ludzi np dla Unicef, głownie chodząc po domach). Umowa śmieciowa o dzieło, właścicielka firmy pięknie sprzedaje kit o wolności dzięki tej umowie i jak to ona się brzydzi umowy o pracę(oczywiście ubezpieczenia też nie będzie, ale przecież możecie sami sobie wszystko organizować, za ogromne pieniądze) Road Tripy czyli wyjazdy służbowe nie są opłacane przez firmę, tylko przez was samych- pracujecie od 10 do 21 lub dłużej i możecie nie zarobić nic. Nie powiem, sprzedaż szła mi dobrze, więc da się zarobić na takim wyjeździe 1000-2000 tys w tydzień, ale trzeba być bardzo dobrym i wybierać teren ... odbiło się to też na moim zdrowiu, bo Pani Anna twierdzi, że chorują słabi, więc i gorączka oraz strata przxytomnośi mogła być brana za wymówki... Firma opiera sprzedaż na klasycznych standardach sprzedażowych. Doskonale manipulują ludźmi i nawet moja opinia, którą tu zamieszczę będzie uważana za wypowiedź osoby, która się mści a to po prostu sama prawda o nich. (usunięte przez administratora) Nawet otwarcie własnej firmy w ramach ich grupy firm, nie gwarantuje bogactwa bo przecież góra musi z czegoś żyć. Wszystko wydaje się piękne, zwłaszcza na początku pracy, kiedy chcą was zatrzymać za wszelką cenę, ale uwierzcie mi, to zwykłe kłamstwa, manipulacja i nic stabilnego. Nawet teraz nie ma informacji, że firmy nie ma w Poznaniu tylko jest w Warszawie przy ulicy Brackiej.

Julietta
@ByłyFundriser

Gdzie jest teraz ta właścicielka? Nadal prowadzi firmę w Poznaniu?

byłafundriserka
@Julietta

Firma, a raczej sama właścicielka przeniosła się do Warszawy. Była zbyt wysoko ustawiona w hierarchii, aby można było pożegnać się z nią. W miejscu gdzie była firma VST Marketing znajdowały się jeszcze dwie inne firmy. Aktualnie lokal świeci pustkami. Jedna z firm zosała zlikwidowana, a druga- trudno powiedzieć, nie mam informacji.

Dorota
@byłafundriserka

Czyloi gdzie teraz znajduje się firma?

trdct

Nie ma w ogłoszeniu informacji czym zajmuje sie firma, a potem ludzie marnują swój czas idąc na rozmowe, podczas której i tak nie jest powiedziane wprost jakie beda obowiązki. (usunięte przez administratora)

Julia
@trdct

Dasz znać co było zawarte w ogłoszeniu?

Julietta

Jestem w szoku. Jak takie firmy jeszcze prosperują ? !!!

Ona

POWINNI od razu mówić na pierwszym etapie niby z ich trzech etapów rekrutacji, że to chodzenie po domach/ klatkach. Albo w ogłoszeniu najlepiej napisać, że robota dla ludzi nie bojących się chodzić po chałupach. Dużo ludzi nie traciłoby czasu na chodzenie na kolejny etap. To jest marnowanie czasu innych!! Właśnie tego w firmach nienawidzę, że nie mówią wprost co to za robota, tylko bajerują do ostatniej chwili. :/

ON
@Ona

Jaka nazwa firmy została podana?

Ona
@ON

Note

@Ona

Po prostu masa ludzi kojarzy to z naciąganiem, a firma chce pokazac prawdziwy obraz takiej pracy

Zdenerwowana
@Ona

Kompletnie nie szanują ludzkiego czasu. Zero poszanowania dla drugiego człowieka. Z tego co piszecie - marnują czas, bo nie mówią o co chodzi i ludzie niepotrzebnie idą na drugi etap. Ja poszłam i stałam pod drzwiami. Nikt nie otworzył. Dzwoniłam kilkukrotnie i nic. Wysłałam sms, na który do dziś nie mam odpowiedzi. Zarezerwowałam dla nich 2,5 h swojego czasu, bo tyle mi powiedziano, że potrwa drugi etap rozmowy, pozmieniałam godziny innych zobowiązań, po czym zostałam wystawiona. Nie polecam.

Albert
@Zdenerwowana

Jestem w szoku jak zostałaś potraktowana ... Czy drugi etap miał odbyć się w siedzibie firmy? Pod jakim adresem? pozdr

Agnieszka

Rozwiń proszę swoją wypowiedź? co się dzieje w tej firmie?

xoxar

Praca spoko, atmosfera i pieniądze, które można zarobić robią swoje! Wypłaty zawsze na czas, manager też spoko, nie ma żadnych problemów aby wziąć jakiś dzień wolny.

Aneczka
@xoxar

A jaką umowę i stawkę godzinową proponuje firma?

pytajniik
@xoxar

praca to chodzenie od domu do domu?

Dejw
@pytajniik

tak

Olga
@Dejw

I tak przedstawiają na rozmowie kwalifikacyjnej?

Maja
@Olga

Oczywiście, że nie przedstawiają tego na rozmowie kwalifikacyjnej. Pierwszy etap to rzucanie ogólnikami i zachwalanie jak bardzo można się tam rozwinąć i ile zarobić. Dopiero na ostatnim drugim etapie, zostajesz wywieziony "w teren"

Gustaw
@Maja

AAAA, czyli na rozmowie mydlenie oczu a dopiero w praktyce widać co to za praca?

Daria

Firma VST Marketing z tego co się dowiedziałam się przeniosła gdzieś do innego miasta. NOTE to nie jest ta sama firma a dane na internecie nie są zaktualizowane. Byłam dziś na rozmowie i pozytywnie się zaskoczyłam. Młody zespół, każdy uśmiechnięty - atmosfera świetna. Najlepiej jak sami sprawdzicie jak jest, zamiast czytać negatywne opinię, serio!

Brak
@Daria

Note i VST to firmy bliźniacze, które poza tym że mają innych szefow, nie różnią się niczym

agata
@Brak

a z jakim produktem pracują?

Jaki piękny dzien
@Daria

I nadal tam pracujesz ? Zadowolona?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w VST Marketing?

pytajnik

i pytanie jaka jet umowa na okresie próbnym w VST MARKETING/NOTE/IMPULS GROUP

;)
@pytajnik

Umowa o dzielo, od początku do konca

Abc
@pytajnik

Nie ma okresu próbnego. Cały czas pracuje się na umowie o dzieło

T

Pierwszy etap- rozmowa jest fajnie i przyjemnie. Drugi etap- szkolenie i wtedy dowiadujesz się na czym polega ta praca. Chodzisz od drzwi do drzwi i ponizasz się, żeby ludzi dali coś na jakieś fundacje. Żenada

Angelika
@T

Z kim byla prowadzona rozmowa? I czy taki rodzaj pracy był przedstawiony na rozmowie? pozdr

@T

W końcu to firma sprzedażowa. A jak rozliczane jest w VST Marketing wynagrodzenie? Jest jakiś % od sprzedaży?

;)
@Ewa

Jako osoba zatrudniona na umowę o dzieło rozliczanym jest się z poprawnie wypełnionych formularzy polecenia zapłaty. Czyli od każdego przyłączonego darczyncy( który nie odmówi na telefonie powitalnym) otrzymuje się stała kwotę, w zależności od biura, waha się to w granicach 45-65 netto. Jest to około 25% które otrzymuje firma. Reszta jest na poczet działania firmy oraz jeżeli dany darczyńca pomaga przez 6msc to po 8 msc (2msc aktywacji+6pomocy) otrzymuje się za niego zwrot bonda, bądź bonus jakosciowy, pod warunkiem że odpowiedni procent osób dalej pomaga i chodzi tu o zdecydowaną większość. Trzeba jednak wspomnieć, że za wszystko płaci się samemu tj. dojazdy w teren, dojazdy w inne miasta, noclegi, także wynagrodzenie można pomniejszyć o te koszty. Ewentualnie są bonusy od menedżera, ale to zależy od jego widzimisię i tego czy nie "zapomni".

@;)

Takich informacji właśnie potrzebowałam - należą Ci się wielkie podziękowania. Wiem, że w VST Marketing pracuje się cały czas w oparciu o umowę o dzieło. I dlatego jestem ciekawa, czy przysługuje Wam jakiś podstawowy pakiet socjalny? Jak to wygląda?

Fabianoo

Bardzo fajny zespól. Super atmosfera i możliwość rozwoju, bylem dzisiaj na 2 etapie rekrutacji i jestem zadowolony.

ciekawski
@Fabianoo

Jak wygladał drugi etap rekruacji? Czy pracownik pozyskiwał fundusze dla organizacji pozarądowych? Jaka umowa jest na okresie próbnym?

hay
@Fabianoo

Jak wygladal drugi etap rekrutacji? Czy polegało to na chodzeniu D2D i promowanie fundacji?

Klaudiusz

Polecam, ciekawi ludzie, możliwości rozwoju, genialna atmosfera

Jedrzej

Właśnie wróciłem z dnia otwartego. Praca polega na rozmowie z ludźmi. Młody fajny zespół. Jadłem dzisiaj torta, bo był kogoś awans czy urodziny. Nie aplikowałem do VST a do NOTE. Dziwne, że tutaj są opinie aporpo różnych firm, jak VST to firma działająca nie ja terenie Poznania.

raw
@Jedrzej

a niby gdzie VST działa? Nie widziałeś przy wejściu do kamienicy tablicy z nazwami trzech firm ?

Jedrzej
@raw

W warszawie

Mirabelka
@Jedrzej

od wielu lat działała w Poznaniu i miała tam siedzibę i teraz w Warszawie? Czemu się przeniosła do tego miasta? Co z inną firmą Impuls Group?

ann
@Jedrzej

może i tak, ale NOTE i VST to to samo pod inną nazwą

ciekawski
@Jedrzej

Dziwne, że masz takie poufne informacje zaraz po dniu próbnym .... opowiedzieli tobie jak kiedys dzialali jako vst a teraz zmkienili nazwe? czy po prostu jeden pracownik wystawil kilka pochlebnych komentarzy...

szybkaodp
@Jedrzej

aaaa, czyli juz na dniu probnym uprzedzili ciebie ze vst zmienilo nazwe na note ... Czy ma ktoś dostęp do KRS tej firmy?

bebe
@ann

a co z firmą Impuls group ? czy to tez stare vst?

ON
@bebe

ooo i pytanie czy praca to tez chodzenie od domu do domu?

Alicja
@ON

Czy praca to fundraising? Darczyńców pozyskuje się w ich domach ? Czyli to VST Marketing z inna nazwa

@Alicja

Impuls i note to nie jest vst pod nową nazwą ale łatwiej ludzią zrozumieć brednie pisane przez osoby które od dziecka mają wpajane ze praca to tylko umowa o prace za gówniane 2k/miech

bebe

CZY FIRMA NOTE I IMPULS GROUP TO TO SAMO CO VST MARKETING?

Tak

Tak, jedno i to samo

Zostaw merytoryczną opinię o VST Marketing Anna Makowska-Leska - Warszawa

• Jak się pracuje w VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Zobacz opinie na temat firmy VST Marketing Anna Makowska-Leska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Kandydaci do pracy w VST Marketing Anna Makowska-Leska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VST Marketing Anna Makowska-Leska