Opinie o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ANIBUD Anna Rybarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIBUD Anna Rybarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze
Tynkarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Anibud

Szanowna konkurencjo na dzień dzisiejszy wszyscy nasi pracownicy są na umowach o prace i od wszystkich są odprowadzone składki ZUS i zaliczki US. Prosimy o zaprzestanie siania zamieszania bo to nie tedy droga a jeżeli to Pan Panie Wasylu pisze to poprostu Pan nie spełniał standardów jakie my mamy dlatego musieliśmy się rozstać i niech Pan to słońcu przyjmie do wiadomości i przestanie bzdury wypisywać

Ryszard Powsin

Polecam firmę Anibud za profesjonalizm i dokładność. W moim przypadku była to wymiana drzwi i kilka ścian przemalować odrazu super. U koleżanki mojej zrobili remont całego mieszkania i jest super zadowolona tylko jeszcze nie znalazła czasu aby się tutaj pochwalić

Krzysztof Józefosław

Szanowni Państwo przestrzegam przed firmą Anibud. Przyjeżdżali do mnie 6 razy i za każdym razem przywozili uszkodzone drzwi. Drzwi zakupione w Bricoman Wilanów Porta. Masakra. Najpierw przyjechali pierwszym razem i przywieźli drzwi ale montaż nie odbył się z mojej winy potem mieli przyjechać drugi raz nie przyjechali potem przyjechali 3 raz zamontowali drzwi ale były zamienione pokojowe na łazienkowe a drugie pokojowe były uszkodzone potem 4 raz przywieźli drzwi na wymianę i przywieźli uszkodzone, potem byli 5 raz i tez uszkodzone przywieźli iza 6 razem też uszkodzone przywieźli ale żona stwierdziła ze to drobne uszkodzenie niech będą. Przecież biorąc z Bricomana drzwi mogli je obejrzeć. Masakra

@Krzysztof Józefosław

Szanowny Panie Krzysztofie drzwi zamontowaliśmy Panu zgodnie ze sztuką budowlana i co do montażu nie było uwag z Pana strony. Zastrzeżenia Pana były co do jakości drzwi i tu tez bym z Panem dyskutował bo sam Pan wie że jedne drzwi to Pan sam uszkodził czyszcząc je a nie my ale sklep Panu wymienił i Ok ale proszę nie pisać nieprawdy że źle dokonaliśmy montażu

Krzysztof Józefosław
@Krzysztof Józefosław

Może macie racje emocje mnie poniosły i faktycznie co do montażu nie mam zastrzeżeń ale jakość drzwi fatalna

@Krzysztof Józefosław

Panie Krzysztofie to są drzwi niskobudżetowe i naprawdę durzo ich montujemy ale Pana oczekiwania co do jakości drzwi i ościeżnic to takie drzwi w porcie kosztują około 1200-1500 zł za sztukę a nie 300 zł jak w Bricoman

Katarzyna Mokotow

Polecam firmę Anibud. Bardzo ładnie i prawie bez kucia udało się Panom wymienić okna. Szybko i sprawnie. Wybraliśmy ta firmę czytając te miłe opinie i również polecamy.

Rozmowę kwalifikacyjną w ANIBUD Anna Rybarczyk masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Mirek Wilanów

Czytając te wszystkie wpisy przychylam się do pozytywnej opinii o firmie Anibud. Pan Bartosz jest jakiś przygaszony i ciężko się z nim rozmawia ale razem z chłopakami wstawili mi drzwi zewnętrzne i wewnętrzne ( Pan Bartosz na równo z chłopakami pracował) „szacun”. Polecam sklep Bricoman - Pan Bartosz nas zachęcił do zrobienia zakupów i było warto. Bardzo miła obsługa dobry i bogaty asortyment na pewno skorzystamy ze sklepu i usług firmy Anibud

Wojtek Sadyba

Polecam. Chłopaki dobrze robią i przy tym myślą. Nie ma dla nich problemów. Anibud firma godna polecenia. Po chłopakach nie widać aby było coś nie tak w firmie.

Wiktor z Kabat

Chciałbym tym wpisem podziękować Panom z firmy Bricoman Anibud za profesjonalne zamontowanie drzwi w moim mieszkaniu. Drzwi kupione w Bricomanie i przez nich Bricoman Anibud zamontowane bardzo porządna firma montażowa miła obsługa w sklepie. Polecam

@Wiktor z Kabat

Fajnie, że jesteś zadowolony z wykonanej usługi. Ciekawi mnie, czy pracownicy firmy są równie zadowoleni z zatrudnienia i wynagrodzenia. Czekam na Wasze komentarze.

Tadek
@Marek

To się nazywa heit

Anibud

Szanowni Państwo Oświadczamy że nasi pracownicy są zatrudnieni na umowach, posiadają stosowne zezwolenia i są traktowani jak normalni ludzie. Wpis pod pseudonimem Pan Marek należy do osoby która próbuje zaszkodzić wizerunkowi firmy na co się nie godzimy bo są to pomówienia. Jest to po prostu HEJT. Strona ta ma na celu oddawać uczciwie obraz odczuć Państwa po zamontowaniu drzwi, okien, podług. Bartosz firma Anibud

Krzysztof z Piaseczna

Bardzo dziękuję dziewczynkom z recepcji w Bricoman za polecenie mi Firmy Bricoman. Życzę wszystkim marketom budowlanym aby posiadały w swojej ofercie taką firmę montażową ja ich Anibud. Bardzo Dziękuję Panu Iwanowi, Saszy, Siergiejowi za profesjonalne, zamontowanie drzwi i okien. Podpytałam ich o warunki zatrudnienia i bardzo ciepło wypowiadają się o właścicielach firmy maja przez nich zezwolenia na prace, wynajęte mieszkania i umowy o prace. Czytałem wcześniejszy wpis i pod tym kontem spytałem chłopaków . O co chodzi Panie Mirku?

Tomasz Adamski

Jak obiecałem tak też i czynię. Zacznę od początku. Przyjechałem do Bricoman w Wilanowie obejrzeć drzwi tam na swojej drodze spotkałem ciemnoskórego Pana Arkadiusza ( wyróżnia się od wszystkich w pomarańczowych koszulkach ze względu na karnację) Pan Arkadiusz pomógł mi wybrać drzwi które zakupiłem. Na informacji Panie skontaktowały mnie z Panem Anibud i tym sposobem miałem drzwi i montaż. Na umówiony termin Panowie przyjechali 3 godziny spóźnieni i rozpoczęli montaż. Efekt końcowy porażający jest pięknie mam drzwi ładnie zamontowane grzecznie zapłaciłem po 170 zł za sztukę i chłopaków powiedziałem pomimo spóźnienia będę was polecał co czynie. Podsumowując Anibud warty polecenia, Bricoman fajny sklep Pan Arek jest mistrzem sprzedaży.

Mirek centrum

Szanowni Państwo informuje wszystkich że Pan Bartosz i Grzegorz to zajebiści fachowcy. Miałem problematyczne okno w kuchni i wszyscy co przychodzili to twierdzili rozpierdzielić pół kuchni a ja mówię nie niezgadzań się i ich pogoniłem. Przyjechali chłopaki z Bricomana z Anibud i popatrzyli i mówią ocalimy wszystko ale to kosztuje 500 zł ja mówię Ok. A oni blat odkręcili z szafek dolnych zdjęli Szafeczki i pułeczki wyrwało stare okno włożyli ramę nowego okna zapiankowali podkręcali kuchnie szafki blaty założyli okna na ramę i mówią koniec. Cała operacja z zegarkiem w ręku 2 godziny 15 minut. Zapłaciłem ale mieli pomysł nic nie rozkute nic nie zniszczone bo szafki przykryły wszystko. Takich fachowców warto polecać co czynię. Brawo Bricoman że macie takich ludzi.

Stanisław Miasteczko Wilanów

Szanowni Państwo. Pragnę z wielką przyjemnością zarekomendować firmę ANIBUD. Przeprowadzenie remontu z nimi to sama przyjemność. Firma ta przeprowadziła remont mieszkania córki 56m2. Remont polegał na prostowaniu ścian, zrobieniu gładzi, pomalowaniu ścian, położeniu paneli. Prace wykonane solidnie, ładnie na średnim poziomie cenowym. Pracownicy nie pijacy sprzątali po sobie. Nie było żadnych problemów z nimi.

Młoda Sadyba

Polecam firmę Anibud w 100% ☺ nie ma dla nich rzeczy awykonalnych. U mnie montaż drzwi był problematyczny,ale nie dla Pana Aleksandra i kolegi. Super dziękuję chłopaki.

Stanisław z Konstancin

W dniu dzisiejszym Panowie z Anibud dokonali wymiany okien w moim mieszkaniu. Prace wykonali bardzo ładnie szybko i sprawnie. Dużym atutem jest elastyczność właścicieli wystawili fakturę za prace. Okna nowe przywieźli stare wywieźli. Panowie co robili wymianę bardzo mili prace wykonali czysto posprzątali po sobie. Polecam tę firmę

Waldemar z Mokotowa

Pragnę pochwalić pracowników firmy Anibud za profesjonalizm i fachowość. W moim M3 wymienili drzwi wewnętrzne sztuk 5 i zewnętrzne sztuk 1 położyli panele zrobili listwy przypodłogowe szybko sprawnie i dokładnie. Bardzo dziękuje Panu Aleksandrowi za pomoc w dobraniu wzorów i fachowe pokierowanie Pracami.

Stanisław z Rzeczypospolitej

Dziękuje bardzo firmie Anibud za bardzo fachową robotę. Podłoga z deski barlineckiej położona perfekcyjnie. Listwy przypodłogowe również. Bardzo mi się podoba. Chłopaki mili grzeczni pomocni naprawdę godni polecenia. Pracownicy bricomana też polecam.

Iwona konstancin

Firma Anibud przyjechała zamontowała 100 m2 deski barlineckiej wstawili 7 sztuk drzwi i pomalowali salon. Pracownicy firmy i właściciel super mili grzeczni czyści. Polecam

Mirek ze Stegien

Polecam firmę Anibud do remontu i wymiany podług oraz drzwi. Zrobili wszystko perfekcyjnie. Polecam Pana Arkadiusza z Bricoman co współpracuje z Anibudem wszystko załatwione z materiałów transport przywiózł.

Teresa Fort Służew

Szanowni czytelnicy firma Anibud Ok przyjechali drzwi zamontowali nie mogę powiedzieć ale jakość drzwi firmy Domidor - Next to jest nieporozumienie. Ostrzegam wszystkich lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Okleina papier posiadają liczne niedociągnięcia trzeba strasznie uważać. W sklepie Bricoman nikt nam tego nie powiedział . Firmę polecamy montażową Anibud bo gdyby nie Pan Aleksander to by był dramat a tak to jest to troszkę zamaskowane przez niego ale drzwi niepolecamy

Bogdan
@Teresa Fort Służew

Jestem zainteresowany montażem drzwi ale przyznam szczerze to jest problem jakie wybrać Pan Bartosz z Anibud powiedział że drzwi Porty poleca są troszkę lepszej jakości śle podobno dużo tego Domidora montują. Ktoś może coś podpowiedzieć.

Młodzi z osiedla pod skocznią

Dziękujemy firmie Anibud za montaż paneli i drzwi w naszym nowym mieszkanku które dostaliśmy od najukochańszymi rodziców. Robota trwała 2 dni 50 m2 paneli listwy i 3 sztuki drzwi. Na drzwi czekaliśmy 2 tygodnie bo nie było w Bricoman od ręki. Chłopaki super. Pozdrawiamy i polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o ANIBUD Anna Rybarczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy ANIBUD Anna Rybarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIBUD Anna Rybarczyk
4.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Tyrreńska 10
    02-761 Warszawa