Opinie o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ANIBUD Anna Rybarczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ANIBUD Anna Rybarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze
Tynkarze Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANIBUD Anna Rybarczyk w Warszawa

Inwestor

Zleciłem firmie Anibud Bartosz Dziuban remont dwóch mieszkań. Nie dotrzymane terminy zniszczony materiał, porzucił budowę , pracownika nie wypłacił pieniędzy w dodatku okradł nas z materiałów. Sprawa została zgłoszona na policję. Ciągle jakieś wymówki , praca zepsuta ,niechlujna. Osobiście odradzam jaką kolwiek współpracę z tym Panem .

Budowlaniec
@Inwestor

Nie znam człowieka tego Bartosza Ale wasz człowiek Tomasz to jest postać dziwna. Dziwne że to on wyszukuje (usunięte przez administratora)a jak w wyckendy z mieszkań do mieszkań przerzucał materiał to nikt nie widział Spoko czuję tu spisek Zobaczymy co z innymi ekipami bedzie

Skurupulatny Nowy wpis

Nie daruję tej firmie! (usunięte przez administratora) mnie na materiale i na robocie! Po 3 miesiącach to co zrobili odpadło, zniszczyło się istna tragedia. Szukam ludzi, którzy są poszkodowani przez tę firmę i pana Bartka …szykuje pozew zbiorowy.(usunięte przez administratora)

Inwestor

Firmaoszukalamnie Nowy wpis
@Inwestor

Potwierdzam. Nie płacił i (usunięte przez administratora)materiały z budowy są dowody na to w postaci rozmów, SMS, i nagrań z kamer

@Inwestor

A dużo tych pracowników ma? Kurcze, szkoda, bo zastanawiałem się nad pracą w tym miejscu. Wszyscy pracownicy byli zatrudnieni normalnie na umowę o pracę? Wiadomo za jaki okres czasu nie dostali wynagrodzeń?

Budowlaniec Nowy wpis

Byłypracownikfirmy

Nie płaci pracownika pieniędzy , okradł budowę. Sprawa w prokuraturze zgłoszona została. Radzę uważać bo te miłe wpisy to są pisane przez niego. Ogólnie nie polecam !!!!

Może dlatego nie płaci, że firma jest w zawieszeniu? Tak wyczytałem na stronie z danymi z KRS-u. A Ty u nich pracowałeś przy remontach mieszkań? Co teraz z Waszą kasą będzie?

Oszukany

Nie zapłaci . (usunięte przez administratora)budowę z materiałów i nie wypłacił pieniędzy. Ja sprawę zgłosiłem na policje i do urzędów odpowiednich a inwestorzy kradzieże zgłosili

Rozmowę kwalifikacyjną w ANIBUD Anna Rybarczyk masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWCA KAT. C+E?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma ostatnio szukała pracownika fizycznego do kładzenia płytek, robienia gładzi i malowania ścian. Nadal potrzeba kogoś kto ma doświadczenie w wykańczaniu wnętrz bo byłbym zainteresowany. To praca dorywcza na zlecenie czy dłuższa współpraca?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do ANIBUD Anna Rybarczyk odbywa się w siedzibie firmy?

Zyczliwy i szczery

Jesli chcecie poznac opinie na temat firmy ANIBUD Bartosz Dziuban i jej "rzetelnosci", to zapraszam do kontaktu z administracja wspolnoty "Twoj Parzniew - Miasto Ogród" zlokalizowanej obok Pruszkowa, gdzie firma podjeła sie remontu balkonów. Wystarczy przeczytac biuletym wspolnoty, aby wyrobic sobie zdanie na temat wymioenionej spólki : "W związku z informacjami przekazywanymi przez inspektorów, mieszkańców oraz własnych obserwacji w sprawie nienależytego, przedłużającego się remontu balkonów oraz porzucenia frontu robót, Zarząd Wspólnoty rozwiązał umowę z firmą Anibud Bartosz Dziuban. Zarząd Wspólnoty wezwał także wykonawcę do udziału w komisyjnym przeprowadzeniu inwentaryzacji oraz do rozliczenia wszystkich płatności. Niestety wykonawca nie stawił się w wyznaczonym terminie na inwentaryzacji, więc została ona przeprowadzona komisyjnie bez jego udziału. W inwentaryzacji wzięli udział inspektorzy z ramienia Wspólnoty, Zarząd Wspólnoty oraz administracja. Wobec takiej postawy wykonawcy sprawa rozliczeń i roszczeń wspólnoty wobec wykonawcy i ich wyegzekwowania została przekazana kancelarii prawnej obsługującej firmę administrującą."

A zna ktoś rzeczywiste okoliczności tego zdarzenia? Zastanawia mnie po prostu dlaczego to tego doszło i co z pracownikami w takiej sytuacji? były jakieś problemy z zapłatą?

Stefek

Ostatnio szukali pracownika fizycznego do kładzenia płytek, robienia gładzi i malowania ścian.Czyli takiej złotej rączki do remontów. To praca tymczasowa czy stała? Można jeszcze się zatrudnić jak trwa sezon budowlany? Ktoś wie jak jest teraz z przyjęciami dla fizycznych?

Tomek od Pana Ryszarda-podwyko

Potwierdzam (usunięte przez administratora) i złodzieje,zostałem wykiwany na 5 tys.problem z materiałem,nieodbieranie telefonów przez 2 tyg,szereg kłamstw typu wyjazd w Polskę,jestem na spotkaniu,zablokowana karta i kasy w tym tygodniu nie będzie, przebierają pieniądze za dany etap i nie wypłacają podwykonawcy tylko biorą je dla siebie,Pan Bartek wpada w piątek i prosi żeby postawić geberity żeby wziąść kasę za następny etap(hydraulika)no bo przecież inwestor nie zapłaci dwa razy za to samo,w brico co chwilę ktoś pyta o Pana Bartka w sprawie kasy oczywiscie(stały bywalec jak by ktoś szukał.omijac szerokim łukiem.Niewyplacalni!!!!jak ktoś nie wierzy mam smsy z nim i z nią jak się tłumacza że nie mają na rozliczenie.(usunięte przez administratora)

Iwan

(usunięte przez administratora)swoich pracowników. klientów na wszystko, co możliwe. Potwierdzeniem są artykuły w „gazecie wyborczej” od klientów dotyczące firmy anibud.

Anibud

Biiku kim jesteś miej odwagę oficjalnie napisać. Od kilku miesięcy mamy stałych pracowników wiec nie jest to możliwe żebyś w naszej firmie pracował. Nie wiem na czyje zlecenie te bzdury piszesz ale to kwestia czasu a dojdziemy i wyciągniemy konsekwencje prawne.

Celebryta

Piotrek pokłócił się z Bartoszem bo źle położył Piotrek płytki a Bartosz mu odcioł za zniszczony materiał i nie zapłacił za 4 dniówki Piotrk do nas dzwonił żeby tu podpisywać głupoty i wypiliśmy flaszkę i powpisywaliśmy. Ja się przyznaje i pisze sprostowanie ponieważ nie chce mieć problemów z prawem. Przepraszam Panią Anie ze Piotrka i Arka się posłuchałem i głupoty podpisywałem

Anibud

Szanowni „ Pisarze „ dlaczego piszecie pod dziwnymi przykrywkami a nie podajecie swoich personali ? Dziwna sytuacja. Od kilku miesięcy jest w naszej firmie stała ekipa 10 osobowa. Wszyscy pracują do tej pory. Ciekawe komu zależy po raz kolejny na zniesławieniu naszej firmy. Informujemy że występujemy oficjalnie do właściciela portalu o ujawnienie danych osób które dokonują tych fałszywych wpisów a w następnej kolejności bedziemy występować na drogę sądową wobec tych osób

Szalony

Polecam Firmę Anibud. Remont terminowo. Robili Ukraińcy przez 4 tygodnie cały czas ci sami, Buntu nie było. Jedyny fakap jaki im się trafił to taki że w każdym progu w pokoju zrobili dylatacje. Pan Bartek z tego ładnie wybrnął.

Anibud

Drogi Jacku. Po pierwsze to trzeba coś umieć, po drugie osoba ucząca się wszystkiego od poctagw niestety nie może zarabiać tyle co majster. Trudno żebym od ludzi nie wymagał ja wiem najlepiej 6 razy kawa dziennie i do tego fajeczka za fajeczkiem i czas leci. Nie będę tego tolerować. Godzina 7:00 to jest rozpoczęcie pracy godzina 10:00 - 10:30 śniadanie 14:00 - 14:30 obiad 17:00 koniec

Klient

Niestety ale firma robiła mi remont nie polecam. Brak pracowników co tydzień inny, pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia. Robią bunt. Przez nie lojalność Pana Barta wobec pracowników są mega opóźnienia.

Leszek Sadyba

Czytam te wpisy i nie dowierzam. Firmę Anibud poleciła mi koleżanka u której remonty przeprowadza tylko firma Anibud średnio 1 -2 razy w roku. Bardzo dobrze wykonana praca. U mnie też Panowie zrobili remont jestem zadowolony. Jeżeli chodzi o pracowników to powiem tak młodzi chłopcy z Ukraińcy byli bardziej dokładni i sumienni niż nasi rodacy. Ukraińcy byli codziennie w pracy i nie widać było po nich kaca a Polacy i np. Pan Przemek to pracował tylko 2 dni w tygodniu reszta to dni zatopione lub dni na kacu i jeszcze kilku jak Pan Rafał czy Krzysztof. Pieniądze Ukraińcy dostawali bo nawet przy mnie mieli płacone a Polacy ciagle chcieli zaliczki bo i ode mnie 20 zł próbowali wyciągnąć. Ja mogę powiedzieć tylko za siebie remont wykonany dobrze w terminie. Współpraca z Panem Bartoszem bardzo dobra. Męczenie się z Pracownikami swoimi miał ogromne wiec czasem nie zdziwię się jak z tego powodu nie dopłaci czy za coś nie zapłacił

Rafał
@Leszek Sadyba

Sz.P Leszku co Pan pisze za zbzdury że pieniądze braliśmy od Pana Bartka skoro nie płacił pieniędzy regularnie to musiałem od niego brać jakie kolwiek pieniądze także zastanowi się Pan co pisze

Leszek Sadyba
@Rafał

Panie Rafale pisze to co widziałem. Codziennie wieczorem byłem i widziałem postęp Pana pracy. Moim zdaniem dziennie Pan wykonał prace za 20 - 50 zł max. Ile czasu Pan kopał pod ocieplenie fundamentu dół 1,5 m szerokości na 1 m głębokości. Ile czasu Pan kół wylewkę na tarasie? Można by wymieniać w nieskończoność. Ile razy było czuć od Pana alkohol Naprawdę troszkę samokrytyki

Wojtek C.

Polecam firmę Anibud. Remont mieszkania zrobili po Ukraińcach którzy zaczęli Ale niestety musieli zakończyć prace ponieważ nie mieli pojęcia. Tynki i gładzie zrobione perfekcyjnie, glazury w łazienkach bardzo ładnie. Podłogi poziomy super. Nic z tymi negatywnymi opiniami się nie zgadza.

Sasha

I też pracowałem. (usunięte przez administratora)Nie widziałem pieniędzy przez 4 miesiące, nawet nie wiem, czy pracowałem legalnie. Potwierdzam wszystkie słowa Romana

Pan Tomasz
@Sasha

Panie Ukraińcu lub Polaku podszywający się za ukraińca. 4 miesiące nie widziałeś pieniędzy to za co żyłeś za co mieszkałeś? Na logikę tylko biorąc to jest to ściema i nie trzyma się kupy. Po pierwsze to po miesiącu już byś uciekł bo tak robią Ukraińcy i nie siedziałbym i robił 4 miesiące za darmo.

Ukraina
@Pan Tomasz

Daje nam po 100 zł mówiąc że chwilowo nie ma my pracujemy dalej bo czekaliśmy aż wypłaci resztę. Mieszkaliśmy na Ursynowie bo tam mieszkanie ma. Wypłacał nam małe kwoty nie całość bo wiedział że my nie odejdziemy jak nie dostaniemy kwoty i nie starczy nam na powrót do kraju.

Były Pracownik
@Sasha

Na pewno nie pracowałeś legalnie w tej firmie na czarną się robi i jeszcze za darmo było trzeba iść zgłosić na Policje przestępstwo.

Cichociemny
@Były Pracownik

Siemanko jeśli chodzi o tą firmę zupełnie się zgadzam z ludźmi że nie płacą tak jak powinni

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Były Pracownik

Taki żeby nie płacić ludziom i co miesiąc jest nowa osoba. Jeden po drugim robi i tak w kółko

@Były Pracownik

Tak z mną byłą też

Zostaw merytoryczną opinię o ANIBUD Anna Rybarczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy ANIBUD Anna Rybarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANIBUD Anna Rybarczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANIBUD Anna Rybarczyk
4.5/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Tyrreńska 10
    02-761 Warszawa