Opinie o Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Jak dla mnie to bardzo dobry pracodawca. Odpowiedzialność za szkody jest na każdej myjni Trzeba umieć jeździć. Nie ma wielkiej filozofii wziąć samochód z miejsca parkingowego wjechać na myjnie i później go odstawić. Wypłata na czas, wszystko zgodnie z umową, Pracodawca stara się pomagać w nagłych sytuacjach. Elastyczny grafik, pełna pomoc merytoryczna koordynatora P. Jacka ( pozdrawiam ). Wszystkiego uczą, wyposażają w ubiór firmowy. Myjnia jest w hali napraw, więc na głowę nie pada i do tego ciepło. W pracy na 8 godzin, myjesz 6 - 10 samochodów, czego chcieć więcej. Jak nie ma samochodów do mycia to nikt cię nie goni. Proste i przejrzyste zasady. Jak dla mnie za tą kasę naprawdę spoko..

Pracownik myjni

Witam, niestety odradzam pracę w tej firmie z racji przekrętów. Myjnie znajdują się na ulicy Puławskiej w RRG oraz na Morach. W jednej i drugiej lokalizacji wypłatę dostajemy w pobliskich mc'donaldach tak, aby nikt nie zauważył, że 3/4 wypłaty dostajemy pod stołem, a na resztę pieniędzy podpisujemy rachunek na kwotę niewiele ponad 1000 zł i tylko tę kwotę mamy opodatkowaną i przelaną na konto. Firma nie posiada ubezpieczenia od żadnych szkód przez co ewentualne zniszczenia pracownik pokrywa z własnej kieszeni, nawet kwoty 2000-6000 zł. Rotacja pracowników jest bardzo duża, zazwyczaj nikt nie pracuje więcej niż kilka miesięcy lub do pierwszej szkody na samochodzie, ponieważ zostaje mu zamrożona wypłata. Potrafiły być takie sytuacje, że pracownik robił 1.5 miesiąca, a szkoda została mu wyliczona na kwotę większą niż przez ten czas zarobil. Stanowczo odradzam pracy w tej firmie z racji ukrywania realnego dochodu i obciążania wszystkimi kosztami szkód pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński - Warszawa

• Jak się pracuje w Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński?

Zobacz opinie na temat firmy Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński?

Imart Usługi. Dystrybucja Maciej Karwiński
  • 1 Sierpnia 36B lok. 95