Opinie o Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz w Łódź

Wiesiu Nowy wpis

Jakie są tu zasady odbywania aplikacji adwokackiej? Jaką miałbym okazję do nauki? A nie ukrywam, że z oferty, którą widziałem na stronie kancelarii najpewniej się czuję w prawie karnym i karno-skarbowym.

Jadwiga Nowy wpis

Pani Ania zawsze była pod telefonem i udzielała rzetelnej informacji co się dzieje w sprawie. Sprawa wydawała się beznadziejna a Pani mecenas ja wygrała. Polecam

Szukam pracy jako sekretarka. Wcześniej pracowałam w administracji kancelarii pracowniczej. Tu potrzeba kogoś do obsługi klientów i ogarnięcia wszystkich dokumentów? Czy jest już ktoś na takim stanowisku?

Grażyna

widziałam pozytywne opinie odnośnie świadczonych przez kancelarię usług ale także pytanie odnośnie przyjęć młodych osób. Z czego wynika brak odpowiedzi? na stronie kancelarii widziałam, że Pani Mecenas brała udział w kilku programach w telewizji. Czy ktoś jest zorientowany w temacie praktyk? Może już były realizowane czy dopiero jestem pierwszą zainteresowaną osobą?

Adwokat Anna Walkiewicz Nowy wpis
@Grażyna

Proszę o kontakt telefoniczny 605561388

Aplikowałeś do firmy Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Krystyna

Bardzo rzeczowy adwokat i paycholog w jednej osobie. Udało nam się z mężem dojść do konsensusu co było wynikiem działań Pani mecenas Walkiewicz. Rzadko spotyka się takiego fachowca. Polecam.

Czy kancelaria przyjmuje chętnie młode osoby ?

Darek

Bardzo dobry adwokat. Rzeczowy i konkretny. Polecam

Darek

Bardzo dobry adwokat. Rzeczowy i konkretny. Polecam

Krzysztof

Panią Mecenas Anna Walkiewicz uzyskała dla mnie prawa do opieki nad dzieckiem mimo, że okoliczności były niesprzyjajce. Inni adwokaci stawiali na mnie krzyżyk ale Pani Mecenas uwierzyła we mnie i udało się.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz - Łódź

Kancelaria Adwokacka Anna Walkiewicz