Opinie o Hipermarket REAL w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hipermarket REAL. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hipermarket REAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket REAL w Mysłowice

Koleś Nowy wpis

Powiem Wam, że pracowałem kiedyś w Hipermarket REAL i muszę powiedziec, że naprawdę te stawki nie są takie niskie jak mówicie, więc generalnie ja polecam najlepiej samemu sprawdzić jak się tam ludzie mają, bo nie można całe życie bazować na opinii innych

klient

masakra , kompetencje żenujące , ochrona ? dzieci specjalnej TROSKI!!!!!!

koncesioner

obecna ochrona to dno i metr mułu !!!! żenada kto to zatrudnia , kompetencje zerowe !!!!! ludzie co to jest!!!!

mp

mysłowice to dno w trakcie przejęcia ,kryterium doboru kadry , żenada , ochrona poniżej minimum , żeby zostać filarem wystarczy odpowiedzieć na pytanie : jak sprawdzamy gaśnice? odpowiedz : czy wisi !!!!!!! i jest awans !!!!! test przeprowadzał senior ochrony !!!!!

Yo
@mp

tam nie ma seniora ochrony, chyba bajki ci się po***kręciły... jak nie wiesz, o czym piszesz, to lepiej nie pisz w ogóle

Firma Hipermarket REAL poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca

Nie mogą zarabiać tak mało na pół etatu. Obecnie najniższa stawka przy pracy na pół etatu wynosi 621 zł.

Klientka

Znam real w Mysłowicach od strony zakupów, niestety kilka razy zostałam tam bardzo brzydko potraktowana. Pół roku nie kupowałam tam wogóle, teraz znów zaczęłam, jednak kolejny raz pracownicy okazali swoją niekompetencję i brak szacunku dla klienta. Dziwne,że nie dbają o klienta w czasach dużej konkurencji - w Mysłowicach jest gdzie robić zakupy, a w realu ani nie jest tanio, ani przyjemnie. Ja tam w każdym bądź razie kupować nie muszę. Nie wiem jak traktują pracowników, ale słyszałam, że mało im płacą - na kasie na pół etatu podobno 400-450zł. Spora odpowiedzialność za takie pieniądze...

taka tam
@Klientka

siedzisz i wypisujesz pierdoły o stawce 450 na pół etatu... weź doczytaj najpierw nieuku, ile wynosi najniższa krajowa...

mp
@taka tam

czytaj ze zrozumieniem senior to regionalny ale co wymagać z niskim iq !!!! potwierdza się opinia !!!!!! q...a myśl !!!!!

klientka
@mp

nieuku chodzi o godziny a nie etat tak się przelicza umowa zlecenie np. etat 180h:2 90 h razy 5zl = 450 . żenada w tym realu , ja pitole !!!!!!!!! macie 3cie grupy inwalidzkie ?????

obserwator Nowy wpis
@taka tam

taka tam jestem psychicznie załamany twymi wpisami , chciało by się za wieszczem powiedzieć ,,PRZESTAŃ WSTYDU OSZCZĘDZ!!!!!! NIE OGARNIAM NIEDOUCZENIA

ona Nowy wpis
@obserwator

Nie wiem jak jest w Realu ale ja pracowałam na śmieciówce i też na zlecenie i jak autor postu napisał to ja tak właśnie zarabiałam. Znaczy się im więcej godzin to większa wypłata. Przykład 180 h * 6 zł = 1080 zł. Zdarzały się miesiące że nie miałam 180 h przepracowanych więc wypłata była niższa niż 1080 zł. Teraz trzeba odliczyć od tego składki, podatek to ile mi wyszło? Jedno co mogę doradzić to nigdy nie pchać się do pracy jako opiekun w NZOZ Zespół Medyczno-Opiekuńczy (również w Mysłowicach na Katowickiej) Wyzysk jak nic.

alejaja Nowy wpis

Oj Biada nam, gdy senior to regionalny. Chyba w Dxxie

alalal

taak, też słyszałem o tym, że jak jesteś zatrudniony przez agencję to oni pobierają jeszcze prowizję z tego i dlatego tak mało wychodzi Ci w ostatecznym rozliczeniu.... niestety to prawda, moja koleżanka miałą to samo tak naprawde. Nie wiem czy w takim razie jest dobrze się zatrudnić u nich, a nie w innym sklepie.

ala1111

a już nie wspomnę o pracownikach na pasażach, oczywiście nie wszystkich, niektóre panie w sklepach odzieżowych są bardzo sympatyczne ale jest taka jedna pani na stanowisku z gumkami, no to co ta kibieta wyrabia to jakas czysta kpina, czekałam kiedyś za jedna gumka przeszlo pol godziny az w końcu sympatyczna pani ze stoiska z ubraniami obok sprzedala mi gumke za 1,50 zl!! przecież to jakiś absurd tak traktować klienta, ja rozumiem każdy ma potzrebe by wyjść siku czy pojsc po cos do jedzenia ale to zajmuje kilka minut do 10 ciu ale pol godziny? poza tym jest bardzo nie mila krzyczy na dzieciaczki które biegają kolo stanowiska..ze nikt jej jeszcze z tamtad nie zwolnil to jakiś cud a tyle porządnych ludzi nie ma pracy.. takie rzeczy tylko w polsce

ala11111

sama byłam świadkiem jak kierowniczka kasjerek wydzierała się na klienki!! ta sytuacja powtarzała się bardzo często, mieszkam niedaleko i wpadam na zakupy czasem widzę i obserwuje jak traktuje się tam pracowenikow. nie wszystkie kasjerki sa zle znajdzie się pare uprzejmych Pań do których zazwyczaj podchodzę do kasy..kiedyś przy mnie ta sama kierwoniczka wydzierala się na nia przy innych klientach..widać ze jak ktoś jest o szczebel wyzej od kasjerek to ma się za bog wie kogo i pomiata wszyskimi dookoła.. widać ze większość pracuje tam po znajomościach i nie boja się niczego

ala1111

ochroniarze, kasjerki wyjadaczki, kierowniczki kas wszyscy do wymiany

Adi

Chcesz wiedzieć co na to przełożeni to polecam film "DZIEŃ KOBIET",tam jest wszystko.

dawid

obecnie przed przejęciem przez auchan sprowadzono do marketu ludzi o ograniczonym aq. aby zwolnić jak najwięcej pracowników , za naturalnie aprobatą dyrektora . jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Piotr Dyrektor handlowy

Klijenci Reala są zbywani przez obsługe tam pracującą,jedno kryje drugiego.Na kierownika trzeba czekać godzine...albo wcale nie przychodzi.Traktują ludzi bez szacunku a na Nas zarabiają...Ignorancja niesprawiedliwość,zadufanie...Real w Mysłowicach to beznadziejny sklep w którym jest pełno prostactwa, (usunięte przez administratora) stwa,taniego cwaniactwa.

Ochroniarz w sklepie Real zamknął klijentke i zatarasował jej drzwi ,ponieważ dziewczyna oteorzyła perfumy do,których nie było testera.Na zajutrz okazało się,że tester jest...Przywłaszczyła go sobie kobieta ,która zadzwoniła na ową dziewczyne do monitoringu,gdzie została ta potraktowana bez szacunku i wezwano na Nią policje.Upokarzono ją ,dziewczyna uniosła się honorem i zapłaciła za te perfumy za rzekome zniszczenie mienia.Policjanci wchodzacy byli na ,,cześć cześć"z obsługą reala.Zamiast ścigać (usunięte przez administratora) i upokarzają uczciwych,bezbronnych obywateli.A co ze stratami moralnymi?

Psycolog społeczny

To nie bywałe aby odnosić się z taką swobodą ,brakiem szacunku do człowieka.A czym jest spowodowana ignorancja nowego dyrektora ,który nie raguje na apele klijentów lekceważy ich i traktuje kolokwialnie ujmując z buta?

Specjalista ds kadr i płac

Real w Mysłowicach.To sklep w ,którym traktują klijena w sposób nie godny i nie humanitarny.Za niedopatrzenia ze strony obsługi odpowiedzialność ponosi klijent.Panuje tam haos i bezkarność ,klijenci są poniżani i traktowani nie godnie .Nie będe robić już zakupów w Realu w Mysłowicach to najgorszy sklep jaki znam.

dokładnie istny burdel na tym sklepie w tym zasługa pani dyrektor która ma chyba wieczy okres.

izydor

to przecież kolejna zasługa Pani dyrektor tylko ona ma tak udane pomysły ciekawe jak barzdo spadną obroty na markecie real a po dupie znów dostaną pracownicy jak tak dalej bedzie to sklepy na pasażu się pozamykają a market doprowadzi do upadłości chyba że w końcu w grudniu odejdzie tak wszyscy na to liczą ale trudno będzie posprzątać po takim bajzlu jaki narobiła

Smiechu warte dzisiaj w Real mysłowice jest otwarcie chińskiego super marketu w markecie real tego jeszcze nie było dwa super markety w jednym gratuluję pomysłowości jako jeden jedyny market real w Polsce wpuszcza chińczyków buhaha

nick

Od kiedy nadeszły RZĄDY dyrektorki terrorystki,pracownicy są znerwicowani,a ci którzypróbowali się jej przeciwstawić i ograniczyć straty są przez Paną dyrektor straszeni.Real w Mysłowicach to jeden wielki burdel,którym zarządza osoba bez kultury osobistej .Mam tylko jedno pytanie co na to wszystko jej przełożeni

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket REAL - Mysłowice

Hipermarket REAL